Motte nou kijke: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 13: | Regel 13: | ||
| '''Muziek''':Jan Martens | | '''Muziek''':Jan Martens | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Zang''': | + | | '''Zang''': Jan en Zwaan |
|- | |- | ||
| | | | ||
Versie van 28 jun 2016 19:41
| Karnavalslied 1985 | |
| Titel: Motte nou kijke | |
| Tekst:Fons Lotstra | |
| Muziek:Jan Martens | |
| Zang: Jan en Zwaan | |
| Refrein | |
| Motte nou kijke, motte kijke | |
| wad’un durp is Boemeldonck. | |
| Van Strijpe tot de Kroete | |
| van dun Briel tot Gageldonk. | |
| Motte nou kijke, motte kijke, | |
| wad’un mense overal. | |
| ze kwèke en ze hosse, | |
| want ut is wir Karneval | |
|
| |
| Couplet | |
| We zoeke gève mense, | |
| nao aon de Koot Dazuur | |
| Want Boemeldonck is schoner, | |
| en zeker nie zo duur. | |
| Al reisde rond de wereld, | |
| ge ziet ze nergus staon: | |
| ut Boemeltreintje bij de pomp, | |
| os Naon en onze Jaon. | |
|
| |
| Refrein | |
|
| |
| Couplet | |
| Al sprikte eel veel taole | |
| al praote enkel Biks. | |
| Veul geld of un klein bietje, | |
| da nukt toch ammaol niks. | |
| Veur echte Boemeldonckers, | |
| is iedereen gelijk, | |
| al komt ie van beneje of | |
| van bove de Moerdijk | |
|
| |
| Refrein | |
