Uitslag Grote optocht 13 februari 1994: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 80: | Regel 80: | ||
| C || 15 || 50 || CV De Kroegvoeten || De Kroegvoeten gaon d'r veur… het milieu || 625 || [[Bestand:1994-go-50.jpg |100px]] | | C || 15 || 50 || CV De Kroegvoeten || De Kroegvoeten gaon d'r veur… het milieu || 625 || [[Bestand:1994-go-50.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 16 || 15 || CV De Oekels || We gaon d'r veur - We gaon d'r veur || 621 || | + | | C || 16 || 15 || CV De Oekels || We gaon d'r veur - We gaon d'r veur || 621 || |
|- | |- | ||
| C || 17 || 44 || CV De Kwibussen || We kunne best bouwe zonder manne ok al hadde we grottere planne dus gaon we nog effe deur echt waor, we gaon d'r veur || 613 || [[Bestand:1994-go-44.jpg |100px]] | | C || 17 || 44 || CV De Kwibussen || We kunne best bouwe zonder manne ok al hadde we grottere planne dus gaon we nog effe deur echt waor, we gaon d'r veur || 613 || [[Bestand:1994-go-44.jpg |100px]] | ||
| Regel 88: | Regel 88: | ||
| D || 2 || 25 || De Drufkes || We doen wir mee || 721 || [[Bestand:1994-go-25.jpg |100px]] | | D || 2 || 25 || De Drufkes || We doen wir mee || 721 || [[Bestand:1994-go-25.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 3 || 37 || Trien en Troel || Hagedonckers gaon d'r veur naor Italie || 707 || | + | | D || 3 || 37 || Trien en Troel || Hagedonckers gaon d'r veur naor Italie || 707 || |
|- | |- | ||
| D || 4 || 29 || t Spirtje || We gaon d'r veur!!!! || 694 || [[Bestand:1994-go-29.jpg |100px]] | | D || 4 || 29 || t Spirtje || We gaon d'r veur!!!! || 694 || [[Bestand:1994-go-29.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 5 || 19 || Sjoke en Wiske || We staon er gekleurd op || 691 || | + | | D || 5 || 19 || Sjoke en Wiske || We staon er gekleurd op || 691 || |
|- | |- | ||
| − | | D || 6 || 22 || W. en W. || We zijn mee de Belbus gekomme || 683 || | + | | D || 6 || 22 || W. en W. || We zijn mee de Belbus gekomme || 683 || |
|- | |- | ||
| D || 7 || 34 || D'n Gerrit || D'n Gerrit et un stuk in z'n kraog || 677 || [[Bestand:1994-go-34.jpg |100px]] | | D || 7 || 34 || D'n Gerrit || D'n Gerrit et un stuk in z'n kraog || 677 || [[Bestand:1994-go-34.jpg |100px]] | ||
| Regel 100: | Regel 100: | ||
| D || 8 || 55 || D'n Brielse boer || Golf || 659 || [[Bestand:1994-go-55.jpg |100px]] | | D || 8 || 55 || D'n Brielse boer || Golf || 659 || [[Bestand:1994-go-55.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 9 || 42 || t Probleem van de Optocht || || 657 || | + | | D || 9 || 42 || t Probleem van de Optocht || || 657 || |
|- | |- | ||
| D || 10 || 40 || De drie Doken || Geen tijd om te bouwen. Wel om een vergadering te houden || 653 || [[Bestand:1994-go-40.jpg |100px]] | | D || 10 || 40 || De drie Doken || Geen tijd om te bouwen. Wel om een vergadering te houden || 653 || [[Bestand:1994-go-40.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 11 || 14 || De Klungel || Ze zullen me di jaor nie over de kop zien || 649 || [[Bestand:1994-go- | + | | D || 11 || 14 || De Klungel || Ze zullen me di jaor nie over de kop zien || 649 || |
| + | |- | ||
| + | | || || || BAK || Prinsenwagen || || [[Bestand:1994-go-prw.jpg |100px]] | ||
|} | |} | ||
