Uitslag Grote optocht 18 februari 1996: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | A||1||30||De Puddingbuksen||Van heinde en verre komen ze voor de Boemeldonckse sterren||907 | + | | A || 1 || 30 || De Puddingbuksen || Van heinde en verre komen ze voor de Boemeldonckse sterren || 907 || [[Bestand:1996-go-30.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||2||10||Black Eagles||Boemeldonckse sterren stralen overal||878 | + | | A || 2 || 10 || Black Eagles || Boemeldonckse sterren stralen overal || 878 || [[Bestand:1996-go-10.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||3||50||Joppers||Waor woorde niks zegge, sprikt n'un spreuk veur z'n eige||877 | + | | A || 3 || 50 || Joppers || Waor woorde niks zegge, sprikt n'un spreuk veur z'n eige || 877 || [[Bestand:1996-go-50.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||4||60||Zwabbers||Motte nou 'ns zien, | + | | A || 4 || 60 || Zwabbers || Motte nou 'ns zien, Boemeldonck viert Helloween || 872 || [[Bestand:1996-go-60.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||5||40||Bietjes||Verbroedering daor om is ut te doen, tijdens het Boemeldoncks…||840 | + | | A || 5 || 40 || Bietjes || Verbroedering daor om is ut te doen, tijdens het Boemeldoncks… || 840 || [[Bestand:1996-go-40.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||6||20||Vatjes||11 jaor in vogelvlucht||772 | + | | A || 6 || 20 || Vatjes || 11 jaor in vogelvlucht || 772 || [[Bestand:1996-go-20.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||7||80||Schutters||De schutters beeste, mee de Boemeldonckse feeste||768 | + | | A || 7 || 80 || Schutters || De schutters beeste, mee de Boemeldonckse feeste || 768 || [[Bestand:1996-go-80.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||8||90||Boemelboys||t is op de weeld nog nooit zo gezellig geweest als mee't…||757 | + | | A || 8 || 90 || Boemelboys || t is op de weeld nog nooit zo gezellig geweest als mee't… || 757 || [[Bestand:1996-go-90.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||9||70||Batabieren||Prins Dijo houdt ons jong||618 | + | | A || 9 || 70 || Batabieren || Prins Dijo houdt ons jong || 618 || [[Bestand:1996-go-70.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||1||16||De Klompen||50 jaor Beek Vooruit in eige Honck, brengt Abraham in [[ | + | | B || 1 || 16 || De Klompen || 50 jaor Beek Vooruit in eige Honck, brengt Abraham in Boemeldonck || 847 || [[Bestand:1996-go-16.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||2||18|| | + | | B || 2 || 18 || CV de Kwêkers || Konden wij de tijd nog maor terugdraaie, want ze zijn de beek… || 826 || [[Bestand:1996-go-18.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||3||87||De Kneuzen||In | + | | B || 3 || 87 || De Kneuzen || In Boemeldonck is het goed eten mar waor motte zelluf weten || 793 || [[Bestand:1996-go-87.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||4||47||De Guppen||Het ontspanningshonk in [[ | + | | B || 4 || 47 || De Guppen || Het ontspanningshonk in Boemeldonck || 773 || [[Bestand:1996-go-47.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||5||79||De Mislukkelingen||De Beek deur ut sop, zo maoke we ut geld mooi op||758 | + | | B || 5 || 79 || De Mislukkelingen || De Beek deur ut sop, zo maoke we ut geld mooi op || 758 || [[Bestand:1996-go-79.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||6||38||De Zandschuivers||N'n Boemeldonckse nacht, is waor iedereen op wacht||742 | + | | B || 6 || 38 || De Zandschuivers || N'n Boemeldonckse nacht, is waor iedereen op wacht || 742 || [[Bestand:1996-go-38.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||7||28||De Halve Zole||Dan hedde gin kommeke denk!||701 | + | | B || 7 || 28 || De Halve Zole || Dan hedde gin kommeke denk! || 701 || [[Bestand:1996-go-28.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||8||68||De Waaipaole||De Waaipaole gaon kommersjeel en zetten um op ellef||697 | + | | B || 8 || 68 || De Waaipaole || De Waaipaole gaon kommersjeel en zetten um op ellef || 697 || [[Bestand:1996-go-68.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||9||77||De Tarantula's||Gaot 'r mar aon staon||665 | + | | B || 9 || 77 || De Tarantula's || Gaot 'r mar aon staon || 665 || [[Bestand:1996-go-77.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||10||36||De Spauwhanen||Gaot 'r mar (h)aon staon||661 | + | | B || 10 || 36 || De Spauwhanen || Gaot 'r mar (h)aon staon || 661 || [[Bestand:1996-go-36.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||11||58||De Prieters||De Prieters hebben het zuur, zonder bouwschuur||590 | + | | B || 11 || 58 || De Prieters || De Prieters hebben het zuur, zonder bouwschuur || 590 || [[Bestand:1996-go-58.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||12||25||De Kikkers||n Zelveren bakske, kikkermuziek||578 | + | | B || 12 || 25 || De Kikkers || n Zelveren bakske, kikkermuziek || 578 || [[Bestand:1996-go-25.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||1||49||Platonische Woudvlinders||We stekke onze kap nie||844 | + | | C || 1 || 49 || Platonische Woudvlinders || We stekke onze kap nie || 844 || [[Bestand:1996-go-49.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||2||88||Les Coubertins||Wij zijn van kleur verschoten||792 | + | | C || 2 || 88 || Les Coubertins || Wij zijn van kleur verschoten || 792 || [[Bestand:1996-go-88.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||3||39||Sponsen/Kleiboerkes||Laot Breda mar verrekken||785 | + | | C || 3 || 39 || Sponsen/Kleiboerkes || Laot Breda mar verrekken || 785 || [[Bestand:1996-go-39.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||4||19||De Ratten||Heel de beek staot op z'n||783 | + | | C || 4 || 19 || De Ratten || Heel de beek staot op z'n || 783 || [[Bestand:1996-go-19.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||5||69||De Kroegvoeten||Breda doet ons de das om||771 | + | | C || 5 || 69 || De Kroegvoeten || Breda doet ons de das om || 771 || [[Bestand:1996-go-69.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||6||?||Surinaamse huisvrouwen||Wasmachine||748 | + | | C || 6 || ? || Surinaamse huisvrouwen || Wasmachine || 748 || [[Bestand:1996-go-?.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||7||26||Twee voor af||2 voor af gaot er dit jaor aon staon||724 | + | | C || 7 || 26 || Twee voor af || 2 voor af gaot er dit jaor aon staon || 724 || [[Bestand:1996-go-26.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||8||55||De Stufkes||Hoe heren changeren||717 | + | | C || 8 || 55 || De Stufkes || Hoe heren changeren || 717 || [[Bestand:1996-go-55.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||9|| | + | | C || 9 || 78 || De Leuter teuters || We staon in vuur en vlam || 691 || [[Bestand:1996-go-78.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||9|| | + | | C || 9 || 35 || De Raddraaiers || Gaot 'r mar aon staon || 691 || [[Bestand:1996-go-35.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||10||17||De Putters||Nieuws uit [[ | + | | C || 10 || 17 || De Putters || Nieuws uit Boemeldonck || 690 || [[Bestand:1996-go-17.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||11||57||Goe Gek||?||683 | + | | C || 11 || 57 || Goe Gek || ? || 683 || [[Bestand:1996-go-57.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||12||67||De Kwibussen||un schot in de roos||670 | + | | C || 12 || 67 || De Kwibussen || un schot in de roos || 670 || [[Bestand:1996-go-67.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||13||?||Boemel Engeltjes||Wij gaan erop staan||663 | + | | C || 13 || ? || Boemel Engeltjes || Wij gaan erop staan || 663 || [[Bestand:1996-go-?.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||14||29||De Atoompjes||de Swoertjes verdinken d'r verdriet||662 | + | | C || 14 || 29 || De Atoompjes || de Swoertjes verdinken d'r verdriet || 662 || [[Bestand:1996-go-29.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||15||56||Overdreven||DE Gemeente war nie blai||659 | + | | C || 15 || 56 || Overdreven || DE Gemeente war nie blai || 659 || [[Bestand:1996-go-56.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||16||85||De Zjoelekes||Karaoke op de Beek||642 | + | | C || 16 || 85 || De Zjoelekes || Karaoke op de Beek || 642 || [[Bestand:1996-go-85.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||17||15||De Gutsen|| | + | | C || 17 || 15 || De Gutsen || Boemeldonck doet het 't liefst in z'n eendje || 642 || [[Bestand:1996-go-15.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||18||37||Voorheen de Stufkes||De shit van Breda||624 | + | | C || 18 || 37 || Voorheen de Stufkes || De shit van Breda || 624 || [[Bestand:1996-go-37.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||18||59||De Vetkluivers||Gaot er masr||624 | + | | C || 18 || 59 || De Vetkluivers || Gaot er masr || 624 || [[Bestand:1996-go-59.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||19||73||De Deurspoelers||Gaot 'r mar||620 | + | | C || 19 || 73 || De Deurspoelers || Gaot 'r mar || 620 || [[Bestand:1996-go-73.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||20||46||De Zoetwaterpoliepen||Oak al hebbe de manne 'r onder te lijden, ut Femmekesbal…||606 | + | | C || 20 || 46 || De Zoetwaterpoliepen || Oak al hebbe de manne 'r onder te lijden, ut Femmekesbal… || 606 || [[Bestand:1996-go-46.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||20||48||De Pintewippers||Tandenborstel-jive||606 | + | | C || 20 || 48 || De Pintewippers || Tandenborstel-jive || 606 || [[Bestand:1996-go-48.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||21||86||Zooitje ongeregeld||Gaot 'r mar||560 | + | | C || 21 || 86 || Zooitje ongeregeld || Gaot 'r mar || 560 || [[Bestand:1996-go-86.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||22||27||De Balken||?||522 | + | | C || 22 || 27 || De Balken || ? || 522 || [[Bestand:1996-go-27.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||1||61||Fam. De Bok||Wij willen ok in 't recordboek||852 | + | | D || 1 || 61 || Fam. De Bok || Wij willen ok in 't recordboek || 852 || [[Bestand:1996-go-61.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||2||62||Eelemaal alleen||Ik krijg 'm nie omhoor||824 | + | | D || 2 || 62 || Eelemaal alleen || Ik krijg 'm nie omhoor || 824 || [[Bestand:1996-go-62.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||3||11||J. de Keyzer||zoveul hebbe 'r nog nooit opgestaon||769 | + | | D || 3 || 11 || J. de Keyzer || zoveul hebbe 'r nog nooit opgestaon || 769 || [[Bestand:1996-go-11.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||4||22||t Spritje||Gaot 'r mar aon stan||755 | + | | D || 4 || 22 || t Spritje || Gaot 'r mar aon stan || 755 || [[Bestand:1996-go-22.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||5||13||D'n Druif||??????||752 | + | | D || 5 || 13 || D'n Druif || ?????? || 752 || [[Bestand:1996-go-13.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||6||41||De Huggies||Baby opvangcentrum||744 | + | | D || 6 || 41 || De Huggies || Baby opvangcentrum || 744 || [[Bestand:1996-go-41.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||7||21||Het stel Bonduel||André Vieux's strijkorkest, gaot strijkend de Beek over||734 | + | | D || 7 || 21 || Het stel Bonduel || André Vieux's strijkorkest, gaot strijkend de Beek over || 734 || [[Bestand:1996-go-21.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||8||32||D'n Gerrit||…Gaot 'r mar aon staon||714 | + | | D || 8 || 32 || D'n Gerrit || …Gaot 'r mar aon staon || 714 || [[Bestand:1996-go-32.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||9||31||De Burgemeester||t is toch van de gekke, da's ze om ons touske gaon trekke||709 | + | | D || 9 || 31 || De Burgemeester || t is toch van de gekke, da's ze om ons touske gaon trekke || 709 || [[Bestand:1996-go-31.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||10||71||De Batsers||…………………….||709 | + | | D || 10 || 71 || De Batsers || ……………………. || 709 || [[Bestand:1996-go-71.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||11||12||Trien en Troel||W'ebben d'un ouwe klepel wir||704 | + | | D || 11 || 12 || Trien en Troel || W'ebben d'un ouwe klepel wir || 704 || [[Bestand:1996-go-12.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||12||?||Jan Gelens||…………………….||686 | + | | D || 12 || ? || Jan Gelens || ……………………. || 686 || [[Bestand:1996-go-?.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||13||81||Schots Scheef||Bikse Waltz||679 | + | | D || 13 || 81 || Schots Scheef || Bikse Waltz || 679 || [[Bestand:1996-go-81.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||14||72||De Boemel beuners||We gaon 'r mee aonstaon, mar dit kunne we niet utstaon||660 | + | | D || 14 || 72 || De Boemel beuners || We gaon 'r mee aonstaon, mar dit kunne we niet utstaon || 660 || [[Bestand:1996-go-72.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||15||63||Sjoke en Wiske||Komt 'r mar aon staon||655 | + | | D || 15 || 63 || Sjoke en Wiske || Komt 'r mar aon staon || 655 || [[Bestand:1996-go-63.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||16||?||Kwit Nix||…………………….||612 | + | | D || 16 || ? || Kwit Nix || ……………………. || 612 || [[Bestand:1996-go-?.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||17||?||De Toga's||…………………….||610 | + | | D || 17 || ? || De Toga's || ……………………. || 610 || [[Bestand:1996-go-?.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||18||51||D'n Brielse Boer||Gaot 'r mar aon staon||601 | + | | D || 18 || 51 || D'n Brielse Boer || Gaot 'r mar aon staon || 601 || [[Bestand:1996-go-51.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||19||42||De Klungel||Gaot 'r mar aon staon||595 | + | | D || 19 || 42 || De Klungel || Gaot 'r mar aon staon || 595 || [[Bestand:1996-go-42.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||20||52||Bregje van der | + | | D || 20 || 52 || Bregje van der Kolk || Ik ben gewoon m'n eige || 568 || [[Bestand:1996-go-52.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | ? || || 14 || Onbekende deelnemer || || || [[Bestand:1996-go-14.jpg |100px]] |
| + | |- | ||
| + | | ? || || 24 || Onbekende deelnemer || || || [[Bestand:1996-go-24.jpg |100px]] | ||
| + | |- | ||
| + | | ? || || 76 || Onbekende deelnemer || || || [[Bestand:1996-go-76.jpg |100px]] | ||
| + | |- | ||
| + | | ? || || o1 || Onbekende deelnemer || || || [[Bestand:1996-go-o1.jpg |100px]] | ||
| + | |- | ||
| + | | ? || || o2 || Onbekende deelnemer || || || [[Bestand:1996-go-o2.jpg |100px]] | ||
| + | |- | ||
| + | | ? || || o3 || Onbekende deelnemer || || || [[Bestand:1996-go-o3.jpg |100px]] | ||
| + | |- | ||
| + | | ? || || o4 || Onbekende deelnemer || || || [[Bestand:1996-go-o4.jpg |100px]] | ||
| + | |- | ||
| + | | ? || || prw || BAK || Prinsenwagen || || [[Bestand:1996-go-prw.jpg |100px]] | ||
|} | |} | ||
Versie van 27 sep 2022 19:33
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 30 | De Puddingbuksen | Van heinde en verre komen ze voor de Boemeldonckse sterren | 907 | |
| A | 2 | 10 | Black Eagles | Boemeldonckse sterren stralen overal | 878 | |
| A | 3 | 50 | Joppers | Waor woorde niks zegge, sprikt n'un spreuk veur z'n eige | 877 | |
| A | 4 | 60 | Zwabbers | Motte nou 'ns zien, Boemeldonck viert Helloween | 872 | |
| A | 5 | 40 | Bietjes | Verbroedering daor om is ut te doen, tijdens het Boemeldoncks… | 840 | |
| A | 6 | 20 | Vatjes | 11 jaor in vogelvlucht | 772 | |
| A | 7 | 80 | Schutters | De schutters beeste, mee de Boemeldonckse feeste | 768 | 100px |
| A | 8 | 90 | Boemelboys | t is op de weeld nog nooit zo gezellig geweest als mee't… | 757 | |
| A | 9 | 70 | Batabieren | Prins Dijo houdt ons jong | 618 | |
| B | 1 | 16 | De Klompen | 50 jaor Beek Vooruit in eige Honck, brengt Abraham in Boemeldonck | 847 | |
| B | 2 | 18 | CV de Kwêkers | Konden wij de tijd nog maor terugdraaie, want ze zijn de beek… | 826 | |
| B | 3 | 87 | De Kneuzen | In Boemeldonck is het goed eten mar waor motte zelluf weten | 793 | |
| B | 4 | 47 | De Guppen | Het ontspanningshonk in Boemeldonck | 773 | |
| B | 5 | 79 | De Mislukkelingen | De Beek deur ut sop, zo maoke we ut geld mooi op | 758 | |
| B | 6 | 38 | De Zandschuivers | N'n Boemeldonckse nacht, is waor iedereen op wacht | 742 | |
| B | 7 | 28 | De Halve Zole | Dan hedde gin kommeke denk! | 701 | |
| B | 8 | 68 | De Waaipaole | De Waaipaole gaon kommersjeel en zetten um op ellef | 697 | |
| B | 9 | 77 | De Tarantula's | Gaot 'r mar aon staon | 665 | |
| B | 10 | 36 | De Spauwhanen | Gaot 'r mar (h)aon staon | 661 | |
| B | 11 | 58 | De Prieters | De Prieters hebben het zuur, zonder bouwschuur | 590 | |
| B | 12 | 25 | De Kikkers | n Zelveren bakske, kikkermuziek | 578 | |
| C | 1 | 49 | Platonische Woudvlinders | We stekke onze kap nie | 844 | |
| C | 2 | 88 | Les Coubertins | Wij zijn van kleur verschoten | 792 | |
| C | 3 | 39 | Sponsen/Kleiboerkes | Laot Breda mar verrekken | 785 | |
| C | 4 | 19 | De Ratten | Heel de beek staot op z'n | 783 | 100px |
| C | 5 | 69 | De Kroegvoeten | Breda doet ons de das om | 771 | |
| C | 6 | ? | Surinaamse huisvrouwen | Wasmachine | 748 | 100px |
| C | 7 | 26 | Twee voor af | 2 voor af gaot er dit jaor aon staon | 724 | |
| C | 8 | 55 | De Stufkes | Hoe heren changeren | 717 | 100px |
| C | 9 | 78 | De Leuter teuters | We staon in vuur en vlam | 691 | 100px |
| C | 9 | 35 | De Raddraaiers | Gaot 'r mar aon staon | 691 | |
| C | 10 | 17 | De Putters | Nieuws uit Boemeldonck | 690 | |
| C | 11 | 57 | Goe Gek | ? | 683 | |
| C | 12 | 67 | De Kwibussen | un schot in de roos | 670 | |
| C | 13 | ? | Boemel Engeltjes | Wij gaan erop staan | 663 | 100px |
| C | 14 | 29 | De Atoompjes | de Swoertjes verdinken d'r verdriet | 662 | |
| C | 15 | 56 | Overdreven | DE Gemeente war nie blai | 659 | |
| C | 16 | 85 | De Zjoelekes | Karaoke op de Beek | 642 | 100px |
| C | 17 | 15 | De Gutsen | Boemeldonck doet het 't liefst in z'n eendje | 642 | |
| C | 18 | 37 | Voorheen de Stufkes | De shit van Breda | 624 | 100px |
| C | 18 | 59 | De Vetkluivers | Gaot er masr | 624 | 100px |
| C | 19 | 73 | De Deurspoelers | Gaot 'r mar | 620 | |
| C | 20 | 46 | De Zoetwaterpoliepen | Oak al hebbe de manne 'r onder te lijden, ut Femmekesbal… | 606 | 100px |
| C | 20 | 48 | De Pintewippers | Tandenborstel-jive | 606 | 100px |
| C | 21 | 86 | Zooitje ongeregeld | Gaot 'r mar | 560 | |
| C | 22 | 27 | De Balken | ? | 522 | 100px |
| D | 1 | 61 | Fam. De Bok | Wij willen ok in 't recordboek | 852 | |
| D | 2 | 62 | Eelemaal alleen | Ik krijg 'm nie omhoor | 824 | |
| D | 3 | 11 | J. de Keyzer | zoveul hebbe 'r nog nooit opgestaon | 769 | 100px |
| D | 4 | 22 | t Spritje | Gaot 'r mar aon stan | 755 | 100px |
| D | 5 | 13 | D'n Druif | ?????? | 752 | |
| D | 6 | 41 | De Huggies | Baby opvangcentrum | 744 | |
| D | 7 | 21 | Het stel Bonduel | André Vieux's strijkorkest, gaot strijkend de Beek over | 734 | |
| D | 8 | 32 | D'n Gerrit | …Gaot 'r mar aon staon | 714 | |
| D | 9 | 31 | De Burgemeester | t is toch van de gekke, da's ze om ons touske gaon trekke | 709 | |
| D | 10 | 71 | De Batsers | ……………………. | 709 | |
| D | 11 | 12 | Trien en Troel | W'ebben d'un ouwe klepel wir | 704 | |
| D | 12 | ? | Jan Gelens | ……………………. | 686 | 100px |
| D | 13 | 81 | Schots Scheef | Bikse Waltz | 679 | 100px |
| D | 14 | 72 | De Boemel beuners | We gaon 'r mee aonstaon, mar dit kunne we niet utstaon | 660 | |
| D | 15 | 63 | Sjoke en Wiske | Komt 'r mar aon staon | 655 | |
| D | 16 | ? | Kwit Nix | ……………………. | 612 | 100px |
| D | 17 | ? | De Toga's | ……………………. | 610 | 100px |
| D | 18 | 51 | D'n Brielse Boer | Gaot 'r mar aon staon | 601 | |
| D | 19 | 42 | De Klungel | Gaot 'r mar aon staon | 595 | |
| D | 20 | 52 | Bregje van der Kolk | Ik ben gewoon m'n eige | 568 | 100px |
| ? | 14 | Onbekende deelnemer | ||||
| ? | 24 | Onbekende deelnemer | ||||
| ? | 76 | Onbekende deelnemer | ||||
| ? | o1 | Onbekende deelnemer | ||||
| ? | o2 | Onbekende deelnemer | ||||
| ? | o3 | Onbekende deelnemer | ||||
| ? | o4 | Onbekende deelnemer | ||||
| ? | prw | BAK | Prinsenwagen |
