Uitslag Grote Optocht 5 juni 2022: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 18: | Regel 18: | ||
| 7 || 36 || A || CV Ga Nou ! || Optocht Afgelast! || 715 [[Bestand:GO-2022-36.jpeg|100px]] | | 7 || 36 || A || CV Ga Nou ! || Optocht Afgelast! || 715 [[Bestand:GO-2022-36.jpeg|100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 1 || 20 || B || CV Piendraod || We pakke d'n draod wir op || 818 [[Bestand:GO-2022- | + | | 1 || 20 || B || CV Piendraod || We pakke d'n draod wir op || 818 [[Bestand:GO-2022-20.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2 || 26 || B || CV Geen Idee || We krijgen dur n' kleur van! || 816 [[Bestand:GO-2022- | + | | 2 || 26 || B || CV Geen Idee || We krijgen dur n' kleur van! || 816 [[Bestand:GO-2022-26.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 3 || 48 || B || CV Bende van Ellende || Feesten in het wilde westen || 750 [[Bestand:GO-2022- | + | | 3 || 48 || B || CV Bende van Ellende || Feesten in het wilde westen || 750 [[Bestand:GO-2022-48.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 4 || 54 || B || CV de Buksen || Meej ons medicijn, is ut wir karnaval zoals het moet zijn || 738 [[Bestand:GO-2022- | + | | 4 || 54 || B || CV de Buksen || Meej ons medicijn, is ut wir karnaval zoals het moet zijn || 738 [[Bestand:GO-2022-54.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 5 || 51 || B || CV de Apenkoppen || Het verborgen feest || 623 [[Bestand:GO-2022- | + | | 5 || 51 || B || CV de Apenkoppen || Het verborgen feest || 623 [[Bestand:GO-2022-51.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 6 || 14 || B || C.V. De ijsbrekers || We brauwen de magi van Boemeldonck || 617 [[Bestand:GO-2022- | + | | 6 || 14 || B || C.V. De ijsbrekers || We brauwen de magi van Boemeldonck || 617 [[Bestand:GO-2022-14.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 7 || 39 || B || CV de Boemelbende || Karnaval zit ons diep || 595 [[Bestand:GO-2022- | + | | 7 || 39 || B || CV de Boemelbende || Karnaval zit ons diep || 595 [[Bestand:GO-2022-39.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 8 || 45 || B || CV de Knalkoenen || We wagen en gokje || 583 [[Bestand:GO-2022- | + | | 8 || 45 || B || CV de Knalkoenen || We wagen en gokje || 583 [[Bestand:GO-2022-45.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 9 || 32 || B || CV de Knackers || Disney te geloven, d'n optocht is verschoven || 526 [[Bestand:GO-2022- | + | | 9 || 32 || B || CV de Knackers || Disney te geloven, d'n optocht is verschoven || 526 [[Bestand:GO-2022-32.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 1 || 18 || C || CV Datdoetieandersnooit || Bikse Sambaballen Boerensamba || 774 [[Bestand:GO-2022- | + | | 1 || 18 || C || CV Datdoetieandersnooit || Bikse Sambaballen Boerensamba || 774 [[Bestand:GO-2022-18.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2 || 37 || C || CV den BAKvinders || We geven der weer un andere draaj an || 756 [[Bestand:GO-2022- | + | | 2 || 37 || C || CV den BAKvinders || We geven der weer un andere draaj an || 756 [[Bestand:GO-2022-37.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 3 || 49 || C || CV De Kat z'n Viool || Veul aaien en voelen, wij AAIfoonkes zijn dol op kroelen || 700 [[Bestand:GO-2022- | + | | 3 || 49 || C || CV De Kat z'n Viool || Veul aaien en voelen, wij AAIfoonkes zijn dol op kroelen || 700 [[Bestand:GO-2022-49.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 4 || 27 || C || CV In ons Nopkes || Meej "Happy Hour" zen wij "Heppie Ouwer" || 688 [[Bestand:GO-2022- | + | | 4 || 27 || C || CV In ons Nopkes || Meej "Happy Hour" zen wij "Heppie Ouwer" || 688 [[Bestand:GO-2022-27.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 5 || 24 || C || CV Ut Boemeltrio & Co ft. De 3 portjes || Staor operaosie || 671 [[Bestand:GO-2022- | + | | 5 || 24 || C || CV Ut Boemeltrio & Co ft. De 3 portjes || Staor operaosie || 671 [[Bestand:GO-2022-24.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 6 || 15 || C || K.E.K. Kletsen en Kilometers || Wij accepteren cookies || 655 [[Bestand:GO-2022- | + | | 6 || 15 || C || K.E.K. Kletsen en Kilometers || Wij accepteren cookies || 655 [[Bestand:GO-2022-15.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 7 || 30 || C || Joy || Brasil! || 612 [[Bestand:GO-2022- | + | | 7 || 30 || C || Joy || Brasil! || 612 [[Bestand:GO-2022-30.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 8 || 55 || C || CV De Steunpinten || Wij zijn d’n engeltjes van d’n Beek || 605 [[Bestand:GO-2022- | + | | 8 || 55 || C || CV De Steunpinten || Wij zijn d’n engeltjes van d’n Beek || 605 [[Bestand:GO-2022-55.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 1 || 52 || D || (Plakband) Roosje || Juukbox || 781 [[Bestand:GO-2022- | + | | 1 || 52 || D || (Plakband) Roosje || Juukbox || 781 [[Bestand:GO-2022-52.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2 || 16 || D || Ut Span 2.0 || Hoe vinde ons klinke || 758 [[Bestand:GO-2022- | + | | 2 || 16 || D || Ut Span 2.0 || Hoe vinde ons klinke || 758 [[Bestand:GO-2022-16.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 3 || 31 || D || De Vrolijke Vrienden || Biks Zomerkarnaval || 735 [[Bestand:GO-2022- | + | | 3 || 31 || D || De Vrolijke Vrienden || Biks Zomerkarnaval || 735 [[Bestand:GO-2022-31.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 4 || 25 || D || De PeJoLu's || Groeten uit Boemeldonck! || 734 [[Bestand:GO-2022- | + | | 4 || 25 || D || De PeJoLu's || Groeten uit Boemeldonck! || 734 [[Bestand:GO-2022-25.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 5 || 35 || D || Do Drietos || Wilde gij de mijne zien? || 730 [[Bestand:GO-2022- | + | | 5 || 35 || D || Do Drietos || Wilde gij de mijne zien? || 730 [[Bestand:GO-2022-35.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 6 || 40 || D || CV de Spaanse Pepers || Hedde gij ok zin in un pittig Biks bitterballetje || 728 [[Bestand:GO-2022- | + | | 6 || 40 || D || CV de Spaanse Pepers || Hedde gij ok zin in un pittig Biks bitterballetje || 728 [[Bestand:GO-2022-40.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 7 || 13 || D || De Goeje Meskes || De goeje Meskes zen ZEN || 720 [[Bestand:GO-2022- | + | | 7 || 13 || D || De Goeje Meskes || De goeje Meskes zen ZEN || 720 [[Bestand:GO-2022-13.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 8 || 46 || D || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Meej ons talent speule wij de panne van ut dak || 716 [[Bestand:GO-2022- | + | | 8 || 46 || D || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Meej ons talent speule wij de panne van ut dak || 716 [[Bestand:GO-2022-46.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 9 || 56 || D || CV de Halve Zole || Tis 3 keer niks || 682 [[Bestand:GO-2022- | + | | 9 || 56 || D || CV de Halve Zole || Tis 3 keer niks || 682 [[Bestand:GO-2022-56.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 10 || 22 || D || Die 2 || We draaien als vanouds || 678 [[Bestand:GO-2022- | + | | 10 || 22 || D || Die 2 || We draaien als vanouds || 678 [[Bestand:GO-2022-22.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 11 || 41 || D || KV de aller1ste Boemeldonckse vrijwillige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Eej! Kalemaris hè! || 672 [[Bestand:GO-2022- | + | | 11 || 41 || D || KV de aller1ste Boemeldonckse vrijwillige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Eej! Kalemaris hè! || 672 [[Bestand:GO-2022-41.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 12 || 53 || D || Zusters van het eewigdurend geduld || We staan al een tijdje in de startblokken || 664 [[Bestand:GO-2022- | + | | 12 || 53 || D || Zusters van het eewigdurend geduld || We staan al een tijdje in de startblokken || 664 [[Bestand:GO-2022-99.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 13 || 38 || D || Fritske & Fraanske || Studentenvereniging vinddiekat || 653 [[Bestand:GO-2022- | + | | 13 || 38 || D || Fritske & Fraanske || Studentenvereniging vinddiekat || 653 [[Bestand:GO-2022-38.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 14 || 33 || D || CV doe ter toch maar ene || Zeebrasil || 645 [[Bestand:GO-2022- | + | | 14 || 33 || D || CV doe ter toch maar ene || Zeebrasil || 645 [[Bestand:GO-2022-33.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 15 || 44 || D || Onz Ol en onz Ien || Kunde de Corona kilo’s nog zien? || 629 [[Bestand:GO-2022- | + | | 15 || 44 || D || Onz Ol en onz Ien || Kunde de Corona kilo’s nog zien? || 629 [[Bestand:GO-2022-44.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 16 || 12 || D || 2 Jees & Manager || Voor ons dit jaar geen kranavallen, wij gaan de Mont Ventoux opknallen || 584 | + | | 16 || 12 || D || 2 Jees & Manager || Voor ons dit jaar geen kranavallen, wij gaan de Mont Ventoux opknallen || 584 [[Bestand:GO-2022-12.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 17 || 19 || D || DE bikse Bruidjes || Onze Prins staoj meej Panne || 580 [[Bestand:GO-2022- | + | | 17 || 19 || D || DE bikse Bruidjes || Onze Prins staoj meej Panne || 580 [[Bestand:GO-2022-19.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 1 || 34 || E || CV de Kriebels || DubbelDEET || 791 [[Bestand:GO-2022- | + | | 1 || 34 || E || CV de Kriebels || DubbelDEET || 791 [[Bestand:GO-2022-34.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2 || 28 || E || D'n Gerrit || Voetbal kijken || 773 [[Bestand:GO-2022- | + | | 2 || 28 || E || D'n Gerrit || Voetbal kijken || 773 [[Bestand:GO-2022-28.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 3 || 47 || E || D'n BOB van Boemeldonck || Kunde gij ut wel? || 769 [[Bestand:GO-2022- | + | | 3 || 47 || E || D'n BOB van Boemeldonck || Kunde gij ut wel? || 769 [[Bestand:GO-2022-47.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 4 || 43 || E || CV dun Herman || Op een zonnig terras || 716 [[Bestand:GO-2022- | + | | 4 || 43 || E || CV dun Herman || Op een zonnig terras || 716 [[Bestand:GO-2022-43.jpeg|100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 5 || 21 || E || Hummus || IK ben de schepper || 599 [[Bestand:GO-2022- | + | | 5 || 21 || E || Hummus || IK ben de schepper || 599 [[Bestand:GO-2022-21.jpeg|100px]] |
|} | |} | ||
Versie van 13 aug 2022 18:55
Uitslag Grote Optocht 5 juni 2022 (1e Pinksterdag)
| Prijs | Nr | Cat | Deelnemer | Titel | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 29 | A | CV de Nachtbraokers | OEHOErend hard! | 915 |
| 2 | 17 | A | CV de Dwarsliggers | Kriebelkarnaval tussen ut feestafval | 877 |
| 3 | 11 | A | CV Bende gek!? | Ut gaat as vanouds | 855 |
| 4 | 57 | A | CV de Bixe Draoke | Met de paplepel! | 837 |
| 5 | 23 | A | CV de Leutlaaiers | Het circus komt | 756 |
| 6 | 42 | A | Black Eagles jr | We zullen deurgaon! | 753 |
| 7 | 36 | A | CV Ga Nou ! | Optocht Afgelast! | 715 |
| 1 | 20 | B | CV Piendraod | We pakke d'n draod wir op | 818 |
| 2 | 26 | B | CV Geen Idee | We krijgen dur n' kleur van! | 816 |
| 3 | 48 | B | CV Bende van Ellende | Feesten in het wilde westen | 750 |
| 4 | 54 | B | CV de Buksen | Meej ons medicijn, is ut wir karnaval zoals het moet zijn | 738 |
| 5 | 51 | B | CV de Apenkoppen | Het verborgen feest | 623 |
| 6 | 14 | B | C.V. De ijsbrekers | We brauwen de magi van Boemeldonck | 617 |
| 7 | 39 | B | CV de Boemelbende | Karnaval zit ons diep | 595 |
| 8 | 45 | B | CV de Knalkoenen | We wagen en gokje | 583 |
| 9 | 32 | B | CV de Knackers | Disney te geloven, d'n optocht is verschoven | 526 |
| 1 | 18 | C | CV Datdoetieandersnooit | Bikse Sambaballen Boerensamba | 774 |
| 2 | 37 | C | CV den BAKvinders | We geven der weer un andere draaj an | 756 |
| 3 | 49 | C | CV De Kat z'n Viool | Veul aaien en voelen, wij AAIfoonkes zijn dol op kroelen | 700 |
| 4 | 27 | C | CV In ons Nopkes | Meej "Happy Hour" zen wij "Heppie Ouwer" | 688 |
| 5 | 24 | C | CV Ut Boemeltrio & Co ft. De 3 portjes | Staor operaosie | 671 |
| 6 | 15 | C | K.E.K. Kletsen en Kilometers | Wij accepteren cookies | 655 |
| 7 | 30 | C | Joy | Brasil! | 612 |
| 8 | 55 | C | CV De Steunpinten | Wij zijn d’n engeltjes van d’n Beek | 605 |
| 1 | 52 | D | (Plakband) Roosje | Juukbox | 781 |
| 2 | 16 | D | Ut Span 2.0 | Hoe vinde ons klinke | 758 |
| 3 | 31 | D | De Vrolijke Vrienden | Biks Zomerkarnaval | 735 |
| 4 | 25 | D | De PeJoLu's | Groeten uit Boemeldonck! | 734 |
| 5 | 35 | D | Do Drietos | Wilde gij de mijne zien? | 730 |
| 6 | 40 | D | CV de Spaanse Pepers | Hedde gij ok zin in un pittig Biks bitterballetje | 728 |
| 7 | 13 | D | De Goeje Meskes | De goeje Meskes zen ZEN | 720 |
| 8 | 46 | D | Ut grof geschut van Twee Vooraf | Meej ons talent speule wij de panne van ut dak | 716 |
| 9 | 56 | D | CV de Halve Zole | Tis 3 keer niks | 682 |
| 10 | 22 | D | Die 2 | We draaien als vanouds | 678 100px |
| 11 | 41 | D | KV de aller1ste Boemeldonckse vrijwillige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" | Eej! Kalemaris hè! | 672 |
| 12 | 53 | D | Zusters van het eewigdurend geduld | We staan al een tijdje in de startblokken | 664 |
| 13 | 38 | D | Fritske & Fraanske | Studentenvereniging vinddiekat | 653 |
| 14 | 33 | D | CV doe ter toch maar ene | Zeebrasil | 645 |
| 15 | 44 | D | Onz Ol en onz Ien | Kunde de Corona kilo’s nog zien? | 629 |
| 16 | 12 | D | 2 Jees & Manager | Voor ons dit jaar geen kranavallen, wij gaan de Mont Ventoux opknallen | 584 |
| 17 | 19 | D | DE bikse Bruidjes | Onze Prins staoj meej Panne | 580 |
| 1 | 34 | E | CV de Kriebels | DubbelDEET | 791 100px |
| 2 | 28 | E | D'n Gerrit | Voetbal kijken | 773 |
| 3 | 47 | E | D'n BOB van Boemeldonck | Kunde gij ut wel? | 769 |
| 4 | 43 | E | CV dun Herman | Op een zonnig terras | 716 |
| 5 | 21 | E | Hummus | IK ben de schepper | 599 |
