Uitslag Grote optocht 14 februari 2010: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 11: | Regel 11: | ||
| 2010||GO||A||1||44||CV de Meelballen||Da gaon we dubbel vieren!||940 [[bestand: go-2010-44.jpg | 100px]] | | 2010||GO||A||1||44||CV de Meelballen||Da gaon we dubbel vieren!||940 [[bestand: go-2010-44.jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||A||2||11||CV de Herrieschoppers||Boemeldonck in concert||907 | + | | 2010||GO||A||2||11||CV de Herrieschoppers||Boemeldonck in concert||907 [[bestand: go-2010-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||A||3||60||CV de Schuimsoppers||HET Boemeldoncks gevoel!||892 | + | | 2010||GO||A||3||60||CV de Schuimsoppers||HET Boemeldoncks gevoel!||892 [[bestand: go-2010-60.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||A||4||25||Black Eagles jr||Wij vieren dubbel feest||873 | + | | 2010||GO||A||4||25||Black Eagles jr||Wij vieren dubbel feest||873 [[bestand: go-2010-25.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||A||5||73||CV de Klepperbekken||The sky is NOT the limit!||851 | + | | 2010||GO||A||5||73||CV de Klepperbekken||The sky is NOT the limit!||851 [[bestand: go-2010-73.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||B||1||29||CV de Lolbroeken||Doesse nogges vol!||817 | + | | 2010||GO||B||1||29||CV de Lolbroeken||Doesse nogges vol!||817 [[bestand: go-2010-29.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||B||2||89||CV Moi Gekloi||Boemeldonck Spoort Al 44 Jaore!!||787 | + | | 2010||GO||B||2||89||CV Moi Gekloi||Boemeldonck Spoort Al 44 Jaore!!||787 [[bestand: go-2010-89.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||B||3||41||CV de Zimkus||boemeldoncks karnaval, tis 'n sprookje||784 | + | | 2010||GO||B||3||41||CV de Zimkus||boemeldoncks karnaval, tis 'n sprookje||784 [[bestand: go-2010-41.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||B||4||48||CV de Stampers||Tuut tuut tuut de BAK springt parachute||783 | + | | 2010||GO||B||4||48||CV de Stampers||Tuut tuut tuut de BAK springt parachute||783 [[bestand: go-2010-48.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||B||5||56||CV de Mauwmiere||Ballonnenfiësta!||755 | + | | 2010||GO||B||5||56||CV de Mauwmiere||Ballonnenfiësta!||755 [[bestand: go-2010-56.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||B||6||81||CV de Lolmakers||Wie de schat vinden zal, opent het Boemeldoncks Karnaval||752 | + | | 2010||GO||B||6||81||CV de Lolmakers||Wie de schat vinden zal, opent het Boemeldoncks Karnaval||752 [[bestand: go-2010-81.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||B||7||21||CV de Leutlaaiers||44 jaor achter ons, op naor dun toekomst||739 | + | | 2010||GO||B||7||21||CV de Leutlaaiers||44 jaor achter ons, op naor dun toekomst||739 [[bestand: go-2010-21.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||B||8||37||CV de Nachtbraokers||Trots op Boemeldonck||720 | + | | 2010||GO||B||8||37||CV de Nachtbraokers||Trots op Boemeldonck||720 [[bestand: go-2010-37.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||B||9||77||CV de Spauwhanen||Laot d'n prehistorie meej karnaval d'n vrije loop, en de Spauwhanen gaon dit dubbel zo BOT vieren.|| | + | | 2010||GO||B||9||77||CV de Spauwhanen||Laot d'n prehistorie meej karnaval d'n vrije loop, en de Spauwhanen gaon dit dubbel zo BOT vieren.||71 [[bestand: go-2010-77.jpg | 100px]]4 |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||B||10||18||CV de Plakkers||van Pieper tot Boemeldoncker||713 | + | | 2010||GO||B||10||18||CV de Plakkers||van Pieper tot Boemeldoncker||713 [[bestand: go-2010-18.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||B||11||69||CV de Bikse Bak-se Bende||44 jaar de kroon op Boemeldonck||707 | + | | 2010||GO||B||11||69||CV de Bikse Bak-se Bende||44 jaar de kroon op Boemeldonck||707 [[bestand: go-2010-69.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||B||12||33||CV de Klaai-Aêrepels||Meej valentijn motte in Boemeldonck zijn||686 | + | | 2010||GO||B||12||33||CV de Klaai-Aêrepels||Meej valentijn motte in Boemeldonck zijn||686 [[bestand: go-2010-33.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||B||13||63||CV de Boemelratten||Mej Lego is 't altijd feest, in Boemeldonck is ut al 44 jaor niet anders geweest||680 | + | | 2010||GO||B||13||63||CV de Boemelratten||Mej Lego is 't altijd feest, in Boemeldonck is ut al 44 jaor niet anders geweest||680 [[bestand: go-2010-63.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||B||14||66||CV Da Wor Wa||We steken er d'un draok nie meej en feeste dubbel meej||664 | + | | 2010||GO||B||14||66||CV Da Wor Wa||We steken er d'un draok nie meej en feeste dubbel meej||664 [[bestand: go-2010-66.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||B||15||52||CV de Gummiekikkers||Het regent zonnestralen!||641 | + | | 2010||GO||B||15||52||CV de Gummiekikkers||Het regent zonnestralen!||641 [[bestand: go-2010-52.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||B||16||94||CV de Halve Zole||W'ebbe ut gat in de mart gevonden||601 | + | | 2010||GO||B||16||94||CV de Halve Zole||W'ebbe ut gat in de mart gevonden||601 [[bestand: go-2010-94.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||B||17||15||CV de kat z'n viool||BAKbanaan||592 | + | | 2010||GO||B||17||15||CV de kat z'n viool||BAKbanaan||592 [[bestand: go-2010-15.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2010||GO||B||18||85||CV Kiwisensatie||Madurodonck, agge 4 x 11 jaor bestaot, verdiende een bouwsel in klein formaot||590 | + | | 2010||GO||B||18||85||CV Kiwisensatie||Madurodonck, agge 4 x 11 jaor bestaot, verdiende een bouwsel in klein formaot||590 [[bestand: go-2010-85.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| 2010||GO||C||1||74||Bikse Blikskes||De taarten van de Beek||826 | | 2010||GO||C||1||74||Bikse Blikskes||De taarten van de Beek||826 | ||
