Kinder optocht 18 februari 2012: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 210: | Regel 210: | ||
| 2012 || KO || DKK || 2 || 72 || CV Wij met z'n twee || Wij zitte as gegote || 811 [[bestand: ko-2012-72.jpg | 100px]] | | 2012 || KO || DKK || 2 || 72 || CV Wij met z'n twee || Wij zitte as gegote || 811 [[bestand: ko-2012-72.jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKK || 3 || 122 || CV Wij Twee || Zie de ons zitte, het zit as gegote || 809 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKK || 3 || 122 || CV Wij Twee || Zie de ons zitte, het zit as gegote || 809 [[bestand: ko-2012-122.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKK || 4 || 10 || CV de Hartvriendinnekes || Bemest, gegote en al, wij bloeijuh op meej karnaval || 806 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKK || 4 || 10 || CV de Hartvriendinnekes || Bemest, gegote en al, wij bloeijuh op meej karnaval || 806 [[bestand: ko-2012-10.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKK || 5 || 110 || CV de Lolmachines || Dees jaor zit ut as gegote en gaon we de 1e prijs wegstote! || 794 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKK || 5 || 110 || CV de Lolmachines || Dees jaor zit ut as gegote en gaon we de 1e prijs wegstote! || 794 [[bestand: ko-2012-110.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKK || 6 || 138 || CV de Feestbeesten || Confetti opruime, we zijn alvast begonne, wie helpt er mee? || 759 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKK || 6 || 138 || CV de Feestbeesten || Confetti opruime, we zijn alvast begonne, wie helpt er mee? || 759 [[bestand: ko-2012-138.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKK || 7 || 60 || Jut & Jul || Jut & Jul verkopen enkel flauwekul || 712 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKK || 7 || 60 || Jut & Jul || Jut & Jul verkopen enkel flauwekul || 712 [[bestand: ko-2012-60.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKK || 8 || 48 || Ikke in m'n eentje || Ik zoek al jaore, maar ut zit niemand as gegote || 693 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKK || 8 || 48 || Ikke in m'n eentje || Ik zoek al jaore, maar ut zit niemand as gegote || 693 [[bestand: ko-2012-48.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKK || 9 || 80 || CV de Tuttekus || Ons jaske zit nie meer as gegote, da wor trimme. || 676 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKK || 9 || 80 || CV de Tuttekus || Ons jaske zit nie meer as gegote, da wor trimme. || 676 [[bestand: ko-2012-80.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKK || 10 || 36 || De Bikse Nifkes || We zitte in beton gegote || 675 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKK || 10 || 36 || De Bikse Nifkes || We zitte in beton gegote || 675 [[bestand: ko-2012-36.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKK || 11 || 84 || De Mennekes || t Schijnt ons gegote te zitte || 648 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKK || 11 || 84 || De Mennekes || t Schijnt ons gegote te zitte || 648 [[bestand: ko-2012-84.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKK || 12 || 40 || De Bikse Vegers || We maoke du'n Beek alvast schoon || 598 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKK || 12 || 40 || De Bikse Vegers || We maoke du'n Beek alvast schoon || 598 [[bestand: ko-2012-40.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKK || 13 || 22 || CV Ons Twee || We worden nagefloten, want… || 594 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKK || 13 || 22 || CV Ons Twee || We worden nagefloten, want… || 594 [[bestand: ko-2012-22.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKK || 14 || 134 || CV Mee z'n 2 || Dun Boemel kunde nie na-apen || 591 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKK || 14 || 134 || CV Mee z'n 2 || Dun Boemel kunde nie na-apen || 591 [[bestand: ko-2012-134.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKK || 15 || 4 || CV de Giegel meskes || t Gegoten regenstond deze zomer zelfs tot in onze tent! || 583 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKK || 15 || 4 || CV de Giegel meskes || t Gegoten regenstond deze zomer zelfs tot in onze tent! || 583 [[bestand: ko-2012-4.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKK || 16 || 104 || CV de Bikse diva's || Ut zit ons as gegote, de diva's over de loper || 560 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKK || 16 || 104 || CV de Bikse diva's || Ut zit ons as gegote, de diva's over de loper || 560 [[bestand: ko-2012-104.jpg | 100px]] |
|-a | |-a | ||
| − | | 2012 || KO || DKK || 17 || 128 || CV de Sjipskippen || Ook al zit ons pak als gegote, toch loop ik met bakkepoten || 559 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKK || 17 || 128 || CV de Sjipskippen || Ook al zit ons pak als gegote, toch loop ik met bakkepoten || 559 [[bestand: ko-2012-128.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKK || 18 || 98 || CV de BBF Boemeltjes || Pluk geluk, de prijzen zitten u als gegoten || 547 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKK || 18 || 98 || CV de BBF Boemeltjes || Pluk geluk, de prijzen zitten u als gegoten || 547 [[bestand: ko-2012-98.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKK || 19 || 116 || CV de Lachebekjes || Onze puzzelstukskus zitte als gegote || 536 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKK || 19 || 116 || CV de Lachebekjes || Onze puzzelstukskus zitte als gegote || 536 [[bestand: ko-2012-116.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKK || 20 || 32 || CV Vetstoer || Gegoten as zit ut || 533 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKK || 20 || 32 || CV Vetstoer || Gegoten as zit ut || 533 [[bestand: ko-2012-32.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKK || 21 || 86 || De Klausjes || Ut zit as gegote, en ut past maor net || 480 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKK || 21 || 86 || De Klausjes || Ut zit as gegote, en ut past maor net || 480 [[bestand: ko-2012-86.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKK || 22 || 54 || De Mompelende Mummies || Ons pak zit as gegote || 0 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKK || 22 || 54 || De Mompelende Mummies || Ons pak zit as gegote || 0 [[bestand: ko-2012-54.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKO || 1 || 81 || CV de Groene Loopvogels || Zit oons kieltje jou ok as gegote? || 809 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKO || 1 || 81 || CV de Groene Loopvogels || Zit oons kieltje jou ok as gegote? || 809 [[bestand: ko-2012-81.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKO || 2 || 119 || Hoi ik ben Evi || M'n velleke ..... zit as gegote || 758 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKO || 2 || 119 || Hoi ik ben Evi || M'n velleke ..... zit as gegote || 758 [[bestand: ko-2012-139.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKO || 3 || 65 || Prins Sam & z'n maoten! || Die "Boemeldonckse" paplepel zit ons als gegoten! || 753 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKO || 3 || 65 || Prins Sam & z'n maoten! || Die "Boemeldonckse" paplepel zit ons als gegoten! || 753 [[bestand: ko-2012-65.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKO || 4 || 103 || CV de Kampioentjes || Ut kroontje zit ons as gegote! || 748 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKO || 4 || 103 || CV de Kampioentjes || Ut kroontje zit ons as gegote! || 748 [[bestand: ko-2012-103.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKO || 5 || 45 || CV de Schuimblokken || Onze schuimblokskes zitten weer as gegote || 677 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKO || 5 || 45 || CV de Schuimblokken || Onze schuimblokskes zitten weer as gegote || 677 [[bestand: ko-2012-45.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKO || 6 || 57 || De Kleine Eend || In mun eentje van huis dur ut Boemeldoncks feestgedruis || 652 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKO || 6 || 57 || De Kleine Eend || In mun eentje van huis dur ut Boemeldoncks feestgedruis || 652 [[bestand: ko-2012-57.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKO || 7 || 49 || Brak Solo || Ut Oostenrijks gips zit als gegoten! || 636 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKO || 7 || 49 || Brak Solo || Ut Oostenrijks gips zit als gegoten! || 636 [[bestand: ko-2012-49.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKO || 8 || 23 || Pip Kavelaars || Het lieveheersbeestje houdt van bloemen!! || 634 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKO || 8 || 23 || Pip Kavelaars || Het lieveheersbeestje houdt van bloemen!! || 634 [[bestand: ko-2012-23.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKO || 9 || 115 || CV de Bikse Vlooikes || Wij zen gegote || 631 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKO || 9 || 115 || CV de Bikse Vlooikes || Wij zen gegote || 631 [[bestand: ko-2012-115.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKO || 10 || 131 || De Bikse meskes || De Bikse meskes zitte as gegote! || 623 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKO || 10 || 131 || De Bikse meskes || De Bikse meskes zitte as gegote! || 623 [[bestand: ko-2012-131.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKO || 11 || 31 || CV 't Pastnet || t Past net || 621 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKO || 11 || 31 || CV 't Pastnet || t Past net || 621 [[bestand: ko-2012-31.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKO || 12 || 7 || CV de Bei de Handjes || Boemeldoncks karnaval zit ons as gegote, we lopen nu in de kleine, straks in de grote || 619 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKO || 12 || 7 || CV de Bei de Handjes || Boemeldoncks karnaval zit ons as gegote, we lopen nu in de kleine, straks in de grote || 619 [[bestand: ko-2012-7.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKO || 13 || 91 || CV de Lichtpuntjes junior || Bij da pompke zitte as gegote || 618 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKO || 13 || 91 || CV de Lichtpuntjes junior || Bij da pompke zitte as gegote || 618 [[bestand: ko-2012-91.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKO || 14 || 39 || CV de Lolbroekskus || We zijn nog heel klein, maar het zit as gegote zo fijn! || 616 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKO || 14 || 39 || CV de Lolbroekskus || We zijn nog heel klein, maar het zit as gegote zo fijn! || 616 [[bestand: ko-2012-39.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKO || 15 || 17 || CV de Zotte Engeltjes || Deze kroon past ons allemaol || 615 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKO || 15 || 17 || CV de Zotte Engeltjes || Deze kroon past ons allemaol || 615 [[bestand: ko-2012-17.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || KO || DKO || 16 || 73 || CV Kilo || Beren en boten zitte ons as gegote! || 548 [[bestand: ko-2012- | + | | 2012 || KO || DKO || 16 || 73 || CV Kilo || Beren en boten zitte ons as gegote! || 548 [[bestand: ko-2012-73.jpg | 100px]] |
| + | |- | ||
| + | | || || || || || BAK || Prinsenwagen || [[bestand: ko-2012-prw.jpg | 100px]] | ||
|} | |} | ||
