Grote Optocht 19 februari 2012: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Jaar !! Optocht !! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | A||1||66||CV de Schuimsoppers||t geweld van Overveld||962 | + | | 2012 || GO || A || 1 || 66 || CV de Schuimsoppers || t geweld van Overveld || 962 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||2||39||CV de Stampers|| | + | | 2012 || GO || A || 2 || 39 || CV de Stampers || Boemeldonck! Naar voren, naar achter || 905 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||3||33||CV de Klepperbekken||Karaoke Karnaval||895 | + | | 2012 || GO || A || 3 || 33 || CV de Klepperbekken || Karaoke Karnaval || 895 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||4||21||Black Eagles jr||De ronde van [[ | + | | 2012 || GO || A || 4 || 21 || Black Eagles jr || De ronde van Boemeldonck || 863 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||5||11||CV de Meelballen||Ut zit as gegote||862 | + | | 2012 || GO || A || 5 || 11 || CV de Meelballen || Ut zit as gegote || 862 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||6||27||CV de Herrieschoppers||Karnaval Festival||812 | + | | 2012 || GO || A || 6 || 27 || CV de Herrieschoppers || Karnaval Festival || 812 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||7||53||CV de Nachtbraokers||Discobeek||771 | + | | 2012 || GO || A || 7 || 53 || CV de Nachtbraokers || Discobeek || 771 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||8||59||CV Wa Nou||Meej karnavl z'n we 4 daoge van de wereld||770 | + | | 2012 || GO || A || 8 || 59 || CV Wa Nou || Meej karnavl z'n we 4 daoge van de wereld || 770 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||9||72||CV de Lolmakers||We pakke groots uit||718 | + | | 2012 || GO || A || 9 || 72 || CV de Lolmakers || We pakke groots uit || 718 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||10||78||CV de Klaai-Aêrepels||Na de stilte komt de storm||680 | + | | 2012 || GO || A || 10 || 78 || CV de Klaai-Aêrepels || Na de stilte komt de storm || 680 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||1||56||CV Staal op Staal||Z'on doske zit as gegote, maor mee karnaval komen wij d'r uit geschote||799 | + | | 2012 || GO || B || 1 || 56 || CV Staal op Staal || Z'on doske zit as gegote, maor mee karnaval komen wij d'r uit geschote || 799 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||2||49||CV de Lolbroeken||Zoals het klokje in | + | | 2012 || GO || B || 2 || 49 || CV de Lolbroeken || Zoals het klokje in Boemeldonck tikt… || 788 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||3||36||CV de Leutlaaiers||Mime!||769 | + | | 2012 || GO || B || 3 || 36 || CV de Leutlaaiers || Mime! || 769 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||4||45||CV de Plakkers||Disco Fever||761 | + | | 2012 || GO || B || 4 || 45 || CV de Plakkers || Disco Fever || 761 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||5||84||De Pruttels||Hoe heter, hoe beter||747 | + | | 2012 || GO || B || 5 || 84 || De Pruttels || Hoe heter, hoe beter || 747 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||6||75||CV Moi Gekloi||Spiegeltje Spiegeltje…||738 | + | | 2012 || GO || B || 6 || 75 || CV Moi Gekloi || Spiegeltje Spiegeltje… || 738 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||7||24||CV de Bikse | + | | 2012 || GO || B || 7 || 24 || CV de Bikse Bak-se Bende || Boemeldonck, daar zijn geen woorden voor || 714 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||8||30||CV de Japjuinen||Ut Boemelpark||709 | + | | 2012 || GO || B || 8 || 30 || CV de Japjuinen || Ut Boemelpark || 709 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||9||81||CV Zesbee||Het is nergens zo kleurrijk als in dit Boemeldoncks koninkrijk||657 | + | | 2012 || GO || B || 9 || 81 || CV Zesbee || Het is nergens zo kleurrijk als in dit Boemeldoncks koninkrijk || 657 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||10||14||CV de Zimkus||GROOTS! Met een Boemeldonckse B||639 | + | | 2012 || GO || B || 10 || 14 || CV de Zimkus || GROOTS! Met een Boemeldonckse B || 639 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||11||62||CV Kiwisensatie||De bestorming van [[ | + | | 2012 || GO || B || 11 || 62 || CV Kiwisensatie || De bestorming van Boemeldonck || 613 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||12||42||CV Da Wor Wa||aLAAF !||584 | + | | 2012 || GO || B || 12 || 42 || CV Da Wor Wa || aLAAF ! || 584 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||13||18||CV de Mauwmiere||Viva Pinata||529 | + | | 2012 || GO || B || 13 || 18 || CV de Mauwmiere || Viva Pinata || 529 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||14||69||CV de Dwarsliggers||Het is pas feest als je door de poortjes bent geweest||528 | + | | 2012 || GO || B || 14 || 69 || CV de Dwarsliggers || Het is pas feest als je door de poortjes bent geweest || 528 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||1||43||10 Misschien…?!||We draven deur||835 | + | | 2012 || GO || C || 1 || 43 || 10 Misschien…?! || We draven deur || 835 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||2||54||Duo Dakduif & Co||Agge hier nie meej wint, bende echt stekeblind!||830 | + | | 2012 || GO || C || 2 || 54 || Duo Dakduif & Co || Agge hier nie meej wint, bende echt stekeblind! || 830 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||3||46||CV de Kwêkers||Z'ebbe un klap van de molen gekregen!||805 | + | | 2012 || GO || C || 3 || 46 || CV de Kwêkers || Z'ebbe un klap van de molen gekregen! || 805 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||4||32||CV The Pink Ladies||Poolonaise||764 | + | | 2012 || GO || C || 4 || 32 || CV The Pink Ladies || Poolonaise || 764 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||5||70||UT vrouwvolluk||We legge | + | | 2012 || GO || C || 5 || 70 || UT vrouwvolluk || We legge Boemeldonck aon baande || 758 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||6||41||De Theemutsen||Hoezo crisis? De Theemutsen knope de eindjes anmekaor||744 | + | | 2012 || GO || C || 6 || 41 || De Theemutsen || Hoezo crisis? De Theemutsen knope de eindjes anmekaor || 744 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||7||12||CV Kebeppie||De rolmodellen van dun Beek||743 | + | | 2012 || GO || C || 7 || 12 || CV Kebeppie || De rolmodellen van dun Beek || 743 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||8||74||Bikse Blikskes||Ut zit nog as gegote||741 | + | | 2012 || GO || C || 8 || 74 || Bikse Blikskes || Ut zit nog as gegote || 741 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||9||50||CV Vrij Gezellig||Opgeruimd staat netjes!||730 | + | | 2012 || GO || C || 9 || 50 || CV Vrij Gezellig || Opgeruimd staat netjes! || 730 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||10||57||CV Twee Vooraf||Un Schot vor ope Doel||729 | + | | 2012 || GO || C || 10 || 57 || CV Twee Vooraf || Un Schot vor ope Doel || 729 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||11||19||CV de Halve Zole||Bendu gij geknipt veur dun | + | | 2012 || GO || C || 11 || 19 || CV de Halve Zole || Bendu gij geknipt veur dun BAK? || 720 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||12||34||CV de Juffies||Wij zijn om door een ringetje te halen||704 | + | | 2012 || GO || C || 12 || 34 || CV de Juffies || Wij zijn om door een ringetje te halen || 704 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||13||23||CV Biks Zooitje||U wordt verwend in | + | | 2012 || GO || C || 13 || 23 || CV Biks Zooitje || U wordt verwend in Boemeldonck's striptent! || 683 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||14||83||PCV de Atoompjes||Wai slaon dur un slaojke uit||657 | + | | 2012 || GO || C || 14 || 83 || PCV de Atoompjes || Wai slaon dur un slaojke uit || 657 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||15||63||Oemoemenoe||We gaon u in de watte legge meej karnaval||656 | + | | 2012 || GO || C || 15 || 63 || Oemoemenoe || We gaon u in de watte legge meej karnaval || 656 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||16||25||CV Wit ik veul||Bikse - Plattegrond||639 | + | | 2012 || GO || C || 16 || 25 || CV Wit ik veul || Bikse - Plattegrond || 639 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||17||28||CV de Kwebbels||Volgend jaor pakke we uit||630 | + | | 2012 || GO || C || 17 || 28 || CV de Kwebbels || Volgend jaor pakke we uit || 630 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||18||76||CV de Gummiekikkers||Ladderzat||619 | + | | 2012 || GO || C || 18 || 76 || CV de Gummiekikkers || Ladderzat || 619 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||19||15||CV de Tutters||Wij hengelen naar aandacht||616 | + | | 2012 || GO || C || 19 || 15 || CV de Tutters || Wij hengelen naar aandacht || 616 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||20||37||CV de Steunpinten||So you think we sit as gegote?||606 | + | | 2012 || GO || C || 20 || 37 || CV de Steunpinten || So you think we sit as gegote? || 606 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||21||60||CV de Egeltjes||Starwars||604 | + | | 2012 || GO || C || 21 || 60 || CV de Egeltjes || Starwars || 604 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||22||82||CV 't Biks Broedsel||We zen te groot vur dun goot||578 | + | | 2012 || GO || C || 22 || 82 || CV 't Biks Broedsel || We zen te groot vur dun goot || 578 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||23||67||Gewoon van de kaart||We gooie d'un handdoek in d'un ring||295 | + | | 2012 || GO || C || 23 || 67 || Gewoon van de kaart || We gooie d'un handdoek in d'un ring || 295 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||24||79||Ut grof geschut van Twee Vooraf||Bij……………||0 | + | | 2012 || GO || C || 24 || 79 || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Bij…………… || 0 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||1||26||Ut Span||We speulen op hoog nivoo||793 | + | | 2012 || GO || D || 1 || 26 || Ut Span || We speulen op hoog nivoo || 793 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||2||40||Sambalbij ft Magic Toon||Opgeruimd staat netjes||782 | + | | 2012 || GO || D || 2 || 40 || Sambalbij ft Magic Toon || Opgeruimd staat netjes || 782 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||3||35||De Goudmutsen||De Goudmutsen veroveren [[ | + | | 2012 || GO || D || 3 || 35 || De Goudmutsen || De Goudmutsen veroveren Boemeldonck || 773 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||4||77||De Sjonnies||Dees jaor hebbe wai gin tijd om te dweile ......||762 | + | | 2012 || GO || D || 4 || 77 || De Sjonnies || Dees jaor hebbe wai gin tijd om te dweile ...... || 762 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||5||17||CV dun Wim en dun Christ||Dun Wim en Dun Christ komen voor 't gerecht||754 | + | | 2012 || GO || D || 5 || 17 || CV dun Wim en dun Christ || Dun Wim en Dun Christ komen voor 't gerecht || 754 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||6||61||Uiig||Ooit zat ut as gegoten||741 | + | | 2012 || GO || D || 6 || 61 || Uiig || Ooit zat ut as gegoten || 741 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||7||44||De Vrolijke Vrienden||Zie d'ut zitte||734 | + | | 2012 || GO || D || 7 || 44 || De Vrolijke Vrienden || Zie d'ut zitte || 734 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||8||38||De Goeje Meskes||We laote ze uit!||726 | + | | 2012 || GO || D || 8 || 38 || De Goeje Meskes || We laote ze uit! || 726 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||9||22||Die 2||Ik zoek de mijne||723 | + | | 2012 || GO || D || 9 || 22 || Die 2 || Ik zoek de mijne || 723 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||10||20||CV de Prieters & Co||Adde gij Dick-sie, zeg dan da wij de plee-boys zen||717 | + | | 2012 || GO || D || 10 || 20 || CV de Prieters & Co || Adde gij Dick-sie, zeg dan da wij de plee-boys zen || 717 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||11||80||Tèbbes & Roelááns||Ons opoe is bang da we dur overschieten||716 | + | | 2012 || GO || D || 11 || 80 || Tèbbes & Roelááns || Ons opoe is bang da we dur overschieten || 716 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||12||73||De Bikse Bergen (BB)||t zat as gegote||696 | + | | 2012 || GO || D || 12 || 73 || De Bikse Bergen (BB) || t zat as gegote || 696 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||13||55||BV Dakloos||Toffe peren||670 | + | | 2012 || GO || D || 13 || 55 || BV Dakloos || Toffe peren || 670 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||14||31||Bandeloos||Onze reis zit as gegote, we gaon op kroesss||667 | + | | 2012 || GO || D || 14 || 31 || Bandeloos || Onze reis zit as gegote, we gaon op kroesss || 667 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||15||48||Duo Buuf & Buuf||Ik heb oe(w) deur!||655 | + | | 2012 || GO || D || 15 || 48 || Duo Buuf & Buuf || Ik heb oe(w) deur! || 655 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||16||71||Raddraaiers||Ut zit as gegoten||637 | + | | 2012 || GO || D || 16 || 71 || Raddraaiers || Ut zit as gegoten || 637 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||17||52||Trien, Troel en Trui||Wild breie in | + | | 2012 || GO || D || 17 || 52 || Trien, Troel en Trui || Wild breie in Boemeldonck, da zit as gegote! || 632 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||18||65||Ut Boemeltrio||Dun Bredaose jas zit oos nie as gegote||620 | + | | 2012 || GO || D || 18 || 65 || Ut Boemeltrio || Dun Bredaose jas zit oos nie as gegote || 620 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||19||68||CV de Aonwaoijers||# Sosjal media zit oos as #gegote||619 | + | | 2012 || GO || D || 19 || 68 || CV de Aonwaoijers || # Sosjal media zit oos as #gegote || 619 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||20||13||Duo Tulp||Wij hebbe un baand||618 | + | | 2012 || GO || D || 20 || 13 || Duo Tulp || Wij hebbe un baand || 618 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||21||16||Wurm en Poliep||We hebbe un goed lopend tentje||610 | + | | 2012 || GO || D || 21 || 16 || Wurm en Poliep || We hebbe un goed lopend tentje || 610 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||22||58||Jenneke en Jannie||We hebbe 'n goed lopend tentje||595 | + | | 2012 || GO || D || 22 || 58 || Jenneke en Jannie || We hebbe 'n goed lopend tentje || 595 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E||1||29||D'n Gerrit||Meej karnaval kom ik aon mun trekke||804 | + | | 2012 || GO || E || 1 || 29 || D'n Gerrit || Meej karnaval kom ik aon mun trekke || 804 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E||2||47||D'n Anton||Mooi "Kopke"he||767 | + | | 2012 || GO || E || 2 || 47 || D'n Anton || Mooi "Kopke"he || 767 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E||3||51||D'n BOB van | + | | 2012 || GO || E || 3 || 51 || D'n BOB van Boemeldonck || Ut zit NIE as gegote !!!!! || 721 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E||4||64||Hummus||Ut zit as gegote?! Tis Krap aon!||615 | + | | 2012 || GO || E || 4 || 64 || Hummus || Ut zit as gegote?! Tis Krap aon! || 615 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] |
| − | |||
| − | | | ||
|} | |} | ||
