Uitslag Grote Optocht 10 februari 2013: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 52: | Regel 52: | ||
| B || 13 || 59 || CV de Dwarsliggers || Kerstfeest || 272 [[Bestand: Go-2013-59.jpg | 100px]] | | B || 13 || 59 || CV de Dwarsliggers || Kerstfeest || 272 [[Bestand: Go-2013-59.jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 1 || 54 || CV de Steunpinten || 50 plinten grijs || 815 [[Bestand: | + | | C || 1 || 54 || CV de Steunpinten || 50 plinten grijs || 815 [[Bestand: Go-2013-54.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 2 || 38 || CV The Pink Ladies || Dit jaar strijken we de eerste prijs weer op! || 803 [[Bestand: | + | | C || 2 || 38 || CV The Pink Ladies || Dit jaar strijken we de eerste prijs weer op! || 803 [[Bestand: Go-2013-38.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 3 || 25 || CV in ons Nopkes! || We zaoge ut! || 781 [[Bestand: | + | | C || 3 || 25 || CV in ons Nopkes! || We zaoge ut! || 781 [[Bestand: Go-2013-25.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 4 || 77 || Uiig || Wij lopen nie leeg || 777 [[Bestand: | + | | C || 4 || 77 || Uiig || Wij lopen nie leeg || 777 [[Bestand: Go-2013-77.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 5 || 13 || PCV de Atoompjes || Agge dun optocht wil zien dan motte lappe! || 765 [[Bestand: | + | | C || 5 || 13 || PCV de Atoompjes || Agge dun optocht wil zien dan motte lappe! || 765 [[Bestand: Go-2013-13.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 6 || 57 || De Stufkes || 50 tinten grijs || 746 [[Bestand: | + | | C || 6 || 57 || De Stufkes || 50 tinten grijs || 746 [[Bestand: Go-2013-57.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 7 || 75 || CV de Popkus || Opgewonden versieren wij d'un optocht || 744 [[Bestand: | + | | C || 7 || 75 || CV de Popkus || Opgewonden versieren wij d'un optocht || 744 [[Bestand: Go-2013-75.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 8 || 62 || CV de Halve Zole || Kende Koke of kende Koke nie || 741 [[Bestand: | + | | C || 8 || 62 || CV de Halve Zole || Kende Koke of kende Koke nie || 741 [[Bestand: Go-2013-62.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 9 || 48 || De Bikse Blikskes || We sieren de Beek wir op! || 738 [[Bestand: | + | | C || 9 || 48 || De Bikse Blikskes || We sieren de Beek wir op! || 738 [[Bestand: Go-2013-48.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 10 || 47 || 10 Misschien…?! || Horen Swaen en Zwijgen || 735 [[Bestand: | + | | C || 10 || 47 || 10 Misschien…?! || Horen Swaen en Zwijgen || 735 [[Bestand: Go-2013-47.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 11 || 80 || Duo Dakduif & Co || Da beat goes! || 721 [[Bestand: | + | | C || 11 || 80 || Duo Dakduif & Co || Da beat goes! || 721 [[Bestand: Go-2013-80.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 12 || 68 || CV Arm+Strong || "Doping" - Tour Boemeldonck || 705 [[Bestand: | + | | C || 12 || 68 || CV Arm+Strong || "Doping" - Tour Boemeldonck || 705 [[Bestand: Go-2013-68.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 13 || 35 || De Theemutsen || Ik docht da ge naor munne cupcake || 681 [[Bestand: | + | | C || 13 || 35 || De Theemutsen || Ik docht da ge naor munne cupcake || 681 [[Bestand: Go-2013-35.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 14 || 32 || Ut Vrouwvolluk || Wij hebben de leiding || 680 [[Bestand: | + | | C || 14 || 32 || Ut Vrouwvolluk || Wij hebben de leiding || 680 [[Bestand: Go-2013-32.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 15 || 70 || CV de Prieters || We laten ons niet kennen || 667 [[Bestand: | + | | C || 15 || 70 || CV de Prieters || We laten ons niet kennen || 667 [[Bestand: Go-2013-70.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 16 || 23 || CV de Kwebbels || We hebbe un stuk in ons kraag || 666 [[Bestand: | + | | C || 16 || 23 || CV de Kwebbels || We hebbe un stuk in ons kraag || 666 [[Bestand: Go-2013-23.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 17 || 28 || CV Wit ik veul || Hoezo crisis??? Wij zitten er warmkes bij || 657 [[Bestand: | + | | C || 17 || 28 || CV Wit ik veul || Hoezo crisis??? Wij zitten er warmkes bij || 657 [[Bestand: Go-2013-28.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 18 || 65 || Oemoemenoe || De Bikse dooze versiere ut wir || 655 [[Bestand: | + | | C || 18 || 65 || Oemoemenoe || De Bikse dooze versiere ut wir || 655 [[Bestand: Go-2013-65.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 19 || 44 || CV Kebeppie || Dit jaor doen we dur gin bal aon || 643 [[Bestand: | + | | C || 19 || 44 || CV Kebeppie || Dit jaor doen we dur gin bal aon || 643 [[Bestand: Go-2013-44.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 20 || 16 || CV de Tutters || Wij zijn een blaoskapel || 642 [[Bestand: | + | | C || 20 || 16 || CV de Tutters || Wij zijn een blaoskapel || 642 [[Bestand: Go-2013-16.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 21 || 51 || Raddraaiers || Bikse Bastards || 637 [[Bestand: | + | | C || 21 || 51 || Raddraaiers || Bikse Bastards || 637 [[Bestand: Go-2013-51.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 22 || 73 || CV de Gutsenvrouwen || Meej ons Ella als veurzitster van dun BAK, winne wij dun optocht meej gemak || 636 [[Bestand: | + | | C || 22 || 73 || CV de Gutsenvrouwen || Meej ons Ella als veurzitster van dun BAK, winne wij dun optocht meej gemak || 636 [[Bestand: Go-2013-73.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 23 || 18 || CV 't Biks Broedsel || Alle totems nog aon toe, we zen wirrus aon winne-toe! || 621 [[Bestand: | + | | C || 23 || 18 || CV 't Biks Broedsel || Alle totems nog aon toe, we zen wirrus aon winne-toe! || 621 [[Bestand: Go-2013-18.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 24 || 41 || CV de Egeltjes || Alles en nog wa || 576 [[Bestand: | + | | C || 24 || 41 || CV de Egeltjes || Alles en nog wa || 576 [[Bestand: Go-2013-41.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| D || 1 || 60 || De Goeje Meskes || Mee karnaval is ut ok kermus || 857 [[Bestand: GO-2013-11.jpg | 100px]] | | D || 1 || 60 || De Goeje Meskes || Mee karnaval is ut ok kermus || 857 [[Bestand: GO-2013-11.jpg | 100px]] | ||
Versie van 10 sep 2021 18:49
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 37 | CV de Klepperbekken | Boemelbikers! | 940 | |
| A | 2 | 11 | CV de Herrieschoppers | De sjouwers van de BAK versiere ut wir! | 904 | |
| A | 3 | 61 | CV de Schuimsoppers | Snoek duikt in de BAK | 896 | |
| A | 4 | 17 | CV de Meelballen | Stamcafé | 852 | |
| A | 5 | 56 | CV de Stampers | Tijdens Boemeldoncks karnaval zie je feestvarkens overal | 786 | |
| A | 6 | 24 | CV de Nachtbraokers | Meej karnaval zitte gebeiteld | 781 | |
| A | 7 | 76 | Black Eagles jr | Wij zijn van de partij | 775 | |
| A | 8 | 31 | CV de Zimkus | Waai paaldansen! | 768 | |
| A | 9 | 72 | CV Staal op Staal | Gaode mee naor de bodem van de zee | 700 | |
| A | 10 | 49 | CV Wa Nou ? | Bikse cross | 678 | |
| A | 11 | 43 | CV de Plakkers | Ut dondert en ut bliksemt | 629 | |
| A | 12 | 67 | CV de Klaai-Aêrepels | 1(00)1 nachten | 553 | |
| B | 1 | 27 | CV de Leutlaaiers | We zijn d'r weer BIJ ! | 834 | |
| B | 2 | 53 | CV de Lolbroeken | t is met geen pen te beschrijven | 742 | |
| B | 3 | 34 | CV Moi Gekloi | Leven in de brouwerij | 727 | |
| B | 4 | 46 | CV de Gangmaokers | We haolen de Costa naor de Kuil | 700 | |
| B | 5 | 21 | De Pruttels | Big City | 680 | |
| B | 6 | 81 | CV de Bikse Bak-se Bende | De strijd tussen boemel en donck is al oud, maar samen wordt het een feest van goud | 676 | |
| B | 7 | 69 | CV de Japjuinen | Dun BAK begeleidt ons jaor in jaor uit, vroeger zag ut d'r zo uit | 622 | |
| B | 8 | 40 | CV de Lolmakers | Karnaval is een Boemeldoncks geloof! | 620 | |
| B | 9 | 74 | CV Kiwisensatie | We versiere ut weer | 595 | |
| B | 10 | 64 | CV Zesbee | jongens vs meisjes | 561 | |
| B | 11 | 78 | CV de Mauwmiere | Kast(eel) op wielen | 531 | |
| B | 12 | 14 | Ut grof geschut van Twee Vooraf | t jachtseizoen is geopend | 323 | |
| B | 13 | 59 | CV de Dwarsliggers | Kerstfeest | 272 | |
| C | 1 | 54 | CV de Steunpinten | 50 plinten grijs | 815 | |
| C | 2 | 38 | CV The Pink Ladies | Dit jaar strijken we de eerste prijs weer op! | 803 | |
| C | 3 | 25 | CV in ons Nopkes! | We zaoge ut! | 781 | |
| C | 4 | 77 | Uiig | Wij lopen nie leeg | 777 | |
| C | 5 | 13 | PCV de Atoompjes | Agge dun optocht wil zien dan motte lappe! | 765 | |
| C | 6 | 57 | De Stufkes | 50 tinten grijs | 746 | |
| C | 7 | 75 | CV de Popkus | Opgewonden versieren wij d'un optocht | 744 | |
| C | 8 | 62 | CV de Halve Zole | Kende Koke of kende Koke nie | 741 | |
| C | 9 | 48 | De Bikse Blikskes | We sieren de Beek wir op! | 738 | |
| C | 10 | 47 | 10 Misschien…?! | Horen Swaen en Zwijgen | 735 | |
| C | 11 | 80 | Duo Dakduif & Co | Da beat goes! | 721 | |
| C | 12 | 68 | CV Arm+Strong | "Doping" - Tour Boemeldonck | 705 | |
| C | 13 | 35 | De Theemutsen | Ik docht da ge naor munne cupcake | 681 | |
| C | 14 | 32 | Ut Vrouwvolluk | Wij hebben de leiding | 680 | |
| C | 15 | 70 | CV de Prieters | We laten ons niet kennen | 667 | |
| C | 16 | 23 | CV de Kwebbels | We hebbe un stuk in ons kraag | 666 | |
| C | 17 | 28 | CV Wit ik veul | Hoezo crisis??? Wij zitten er warmkes bij | 657 | |
| C | 18 | 65 | Oemoemenoe | De Bikse dooze versiere ut wir | 655 | |
| C | 19 | 44 | CV Kebeppie | Dit jaor doen we dur gin bal aon | 643 | |
| C | 20 | 16 | CV de Tutters | Wij zijn een blaoskapel | 642 | |
| C | 21 | 51 | Raddraaiers | Bikse Bastards | 637 | |
| C | 22 | 73 | CV de Gutsenvrouwen | Meej ons Ella als veurzitster van dun BAK, winne wij dun optocht meej gemak | 636 | |
| C | 23 | 18 | CV 't Biks Broedsel | Alle totems nog aon toe, we zen wirrus aon winne-toe! | 621 | |
| C | 24 | 41 | CV de Egeltjes | Alles en nog wa | 576 | |
| D | 1 | 60 | De Goeje Meskes | Mee karnaval is ut ok kermus | 857 100px | |
| D | 2 | 22 | Die 2 | Gooize vrouwen | 842 100px | |
| D | 3 | 26 | CV de Kriebels | VersierSter | 806 100px | |
| D | 4 | 82 | CV Ikke meej munne maot | We verstiere ut | 777 100px | |
| D | 5 | 45 | Duo Buuf & Buuf | Wortel schieten | 769 100px | |
| D | 6 | 15 | Ut Span | Feesie | 768 100px | |
| D | 7 | 33 | Duo L&L | de VersierDozen | 754 100px | |
| D | 8 | 79 | DeeZjaVuu | Wil'de plek in een vol café, neem Mega Windy mee! | 721 100px | |
| D | 9 | 66 | Buurvrouw en Buurvrouw | We laten ons niet kiste, we trotseren de Bikse karnavalspiste | 698 100px | |
| D | 10 | 71 | Ut Boemeltrio | Boemeldonck.nl virusvrij! De hekkers zijn erbij | 690 100px | |
| D | 11 | 55 | Trien, Troel en Trui | We versiere ut wir: de versiertruc | 686 100px | |
| D | 12 | 12 | De Vrolijke Vrienden | De koplopers | 678 100px | |
| D | 13 | 30 | CV Twee Vooraf | Deez jaor slaon we un keerke over | 667 100px | |
| D | 14 | 36 | CV de Prieters zetten 'dun Tandjes' erin! | Zonder doping was ut nie te versiere | 667 100px | |
| D | 15 | 58 | De Bikse Bergen | Hedde gij mijn plaotje al?? | 666 100px | |
| D | 16 | 39 | De Huppelkontjes | Wij versieren oew wel effe | 653 100px | |
| D | 17 | 19 | CV dun Wim en dun Christ | We hebbe unne goeje band samen | 646 100px | |
| D | 18 | 63 | CV de Deurdouwers | Wij douwe deur | 635 100px | |
| D | 19 | 52 | Kwi-Bus | Ze hebben ons afgetuigd | 611 100px | |
| E | 1 | 29 | D'n Gerrit | Munne motorriek is nie goed | 835 100px | |
| E | 2 | 50 | D'n BOB van Boemeldonck | Tis wir prijs, d'n BOB versiert ut wir, meej 50 tinte grijs | 793 100px | |
| E | 3 | 20 | De Bezige Bij | De zakkenroller van Boemeldonck | 722 100px | |
| E | 4 | 83 | Cris-us | Help m’n bank valt om | 691 100px |
