Uitslag Kinderoptocht (zaterdag 1 maart 2014): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 108: | Regel 108: | ||
| 2014 || KO || CKK || 24 || 76 || CV de Binkies || CV de Binkies draoge ut vieruzzz op haande || 541 [[Bestand: KO-2014- (76).jpg | 100px]] | | 2014 || KO || CKK || 24 || 76 || CV de Binkies || CV de Binkies draoge ut vieruzzz op haande || 541 [[Bestand: KO-2014- (76).jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 1 || 69 || De Magrietjes || Ze draoge ons op haande als wij wir veilig laande || 889 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 1 || 69 || De Magrietjes || Ze draoge ons op haande als wij wir veilig laande || 889 [[Bestand: KO-2014- (69).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 2 || 20 || CV de Dekselse Meiden || We gaon dees jaor nie errug vlug, want we "draoge" ut op onze rug || 868 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 2 || 20 || CV de Dekselse Meiden || We gaon dees jaor nie errug vlug, want we "draoge" ut op onze rug || 868 [[Bestand: KO-2014- (20).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 3 || 10 || CV de Badmannekus || Dun verhuis van Haogedonck ligt aon baande, wij draoge de oudjes op haande || 853 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 3 || 10 || CV de Badmannekus || Dun verhuis van Haogedonck ligt aon baande, wij draoge de oudjes op haande || 853 [[Bestand: KO-2014- (10).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 4 || 64 || CV de Bikse Blommekes || De Bikse godinne draoge hun haande in alle staande || 851 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 4 || 64 || CV de Bikse Blommekes || De Bikse godinne draoge hun haande in alle staande || 851 [[Bestand: KO-2014- (64).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 5 || 34 || CV de Foppers || De Foppers neme oew bij de neus || 838 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 5 || 34 || CV de Foppers || De Foppers neme oew bij de neus || 838 [[Bestand: KO-2014- (34).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 6 || 88 || CV de 3 Cebra's || Zebrapaode teveul op d'n Beek = beter dan gin oversteek || 831 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 6 || 88 || CV de 3 Cebra's || Zebrapaode teveul op d'n Beek = beter dan gin oversteek || 831 [[Bestand: KO-2014- (88).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 7 || 38 || CV de Schutterkûs || Meej karnaval kunnen we nie stil zitten! || 826 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 7 || 38 || CV de Schutterkûs || Meej karnaval kunnen we nie stil zitten! || 826 [[Bestand: KO-2014- (38).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 8 || 108 || CV de Smilekids || We draoge onze kikkerprins op haande || 799 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 8 || 108 || CV de Smilekids || We draoge onze kikkerprins op haande || 799 [[Bestand: KO-2014- (108).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 9 || 75 || CV de Kippekoppe || Ge mot ons nie te lang op haande draoge || 777 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 9 || 75 || CV de Kippekoppe || Ge mot ons nie te lang op haande draoge || 777 [[Bestand: KO-2014- (75).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 10 || 44 || CV de Gekkoos || Spektakel || 772 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 10 || 44 || CV de Gekkoos || Spektakel || 772 [[Bestand: KO-2014- (44).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 11 || 55 || CV de Buitenbeentjes || We zen ut werkû moe en aon feeste toe || 763 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 11 || 55 || CV de Buitenbeentjes || We zen ut werkû moe en aon feeste toe || 763 [[Bestand: KO-2014- (55).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 12 || 95 || CV de Confettigirls || De Confettigirls draoge de BIEB op haande || 753 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 12 || 95 || CV de Confettigirls || De Confettigirls draoge de BIEB op haande || 753 [[Bestand: KO-2014- (95).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 13 || 112 || CV de Knuffelkontjes || Ons eerste optocht wordt un makkie; kat in ut bakkie || 730 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 13 || 112 || CV de Knuffelkontjes || Ons eerste optocht wordt un makkie; kat in ut bakkie || 730 [[Bestand: KO-2014- (112).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 14 || 106 || CV de Kletskousen || We kletsen dun hele optocht deur || 724 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 14 || 106 || CV de Kletskousen || We kletsen dun hele optocht deur || 724 [[Bestand: KO-2014- (106).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 15 || 82 || CV Apollo 8 || We draoge os passie op os voete || 723 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 15 || 82 || CV Apollo 8 || We draoge os passie op os voete || 723 [[Bestand: KO-2014- (82).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 16 || 62 || CV de Gekke Bekke || Onze dansmariekes Anneloes en Pien, hedde gij ze soms gezien? || 719 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 16 || 62 || CV de Gekke Bekke || Onze dansmariekes Anneloes en Pien, hedde gij ze soms gezien? || 719 [[Bestand: KO-2014- (62).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 17 || 16 || CV de Bei de Handjes || We draoge mekaor op haande || 707 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 17 || 16 || CV de Bei de Handjes || We draoge mekaor op haande || 707 [[Bestand: KO-2014- (16).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 18 || 28 || CV de Spacekids || We draoge Boemeldonck op haande! || 698 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 18 || 28 || CV de Spacekids || We draoge Boemeldonck op haande! || 698 [[Bestand: KO-2014- (28).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 19 || 32 || De Stuiterballen || We draoge ut miljeu op haande || 694 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 19 || 32 || De Stuiterballen || We draoge ut miljeu op haande || 694 [[Bestand: KO-2014- (32).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 20 || 110 || CV de Koele Kanaries || We worre op haande gedraoge || 693 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 20 || 110 || CV de Koele Kanaries || We worre op haande gedraoge || 693 [[Bestand: KO-2014- (110).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 21 || 52 || CV de Babbelkus || Zèn we van ut padje af?! || 689 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 21 || 52 || CV de Babbelkus || Zèn we van ut padje af?! || 689 [[Bestand: KO-2014- (52).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 22 || 42 || CV de Kakelkipkus || Wij stijlen oe 'Donder' gèèf || 683 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 22 || 42 || CV de Kakelkipkus || Wij stijlen oe 'Donder' gèèf || 683 [[Bestand: KO-2014- (42).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 23 || 86 || CV de Toverballen || We draoge de Toverballen op haande || 682 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 23 || 86 || CV de Toverballen || We draoge de Toverballen op haande || 682 [[Bestand: KO-2014- (86).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 24 || 6 || CV de Kletskoppen || We draoge ut publiek op haande || 680 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 24 || 6 || CV de Kletskoppen || We draoge ut publiek op haande || 680 [[Bestand: KO-2014- (6).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 25 || 117 || CV Effe Anders || We hebbe ginne waoge, dus motte we onze blokke zelluf draoge || 673 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 25 || 117 || CV Effe Anders || We hebbe ginne waoge, dus motte we onze blokke zelluf draoge || 673 [[Bestand: KO-2014- (117).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 26 || 101 || CV de Discomeiden || De Discomeiden zijn handig met discoballen || 670 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 26 || 101 || CV de Discomeiden || De Discomeiden zijn handig met discoballen || 670 [[Bestand: KO-2014- (101).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 27 || 91 || CV de Bikse Kornuiten || We draoge 't leutigste durp van Brabant op haande || 662 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 27 || 91 || CV de Bikse Kornuiten || We draoge 't leutigste durp van Brabant op haande || 662 [[Bestand: KO-2014- (91).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 28 || 99 || CV de Bikse Broedseltjes || We draoge onze (B)engeltjes op haande || 657 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 28 || 99 || CV de Bikse Broedseltjes || We draoge onze (B)engeltjes op haande || 657 [[Bestand: KO-2014- (89).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 29 || 30 || CV de Goddelijke Kanaries || De Goddelijke Kanaries draoge dun BAK op haande || 639 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 29 || 30 || CV de Goddelijke Kanaries || De Goddelijke Kanaries draoge dun BAK op haande || 639 [[Bestand: KO-2014- (30).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 30 || 97 || CV de Coole Jongens || Laot de andere clubs maor sjouwe, wij gaon meej minecraft bouwe || 631 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 30 || 97 || CV de Coole Jongens || Laot de andere clubs maor sjouwe, wij gaon meej minecraft bouwe || 631 [[Bestand: KO-2014- (97).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 31 || 67 || CV op 't Randje || We draoge onze (h)ut op haande! || 630 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 31 || 67 || CV op 't Randje || We draoge onze (h)ut op haande! || 630 [[Bestand: KO-2014- (67).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 32 || 77 || CV de Boefkes || De Boefkes draoge hun juf op haande || 629 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 32 || 77 || CV de Boefkes || De Boefkes draoge hun juf op haande || 629 [[Bestand: KO-2014- (77).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 33 || 18 || CV de Snotpinnekes || Put your hands up for Boemeldonck || 622 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 33 || 18 || CV de Snotpinnekes || Put your hands up for Boemeldonck || 622 [[Bestand: KO-2014- (18).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 34 || 24 || CV de Goldenboys || Wij draoge ut op ons voete! || 621 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 34 || 24 || CV de Goldenboys || Wij draoge ut op ons voete! || 621 [[Bestand: KO-2014- (24).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 35 || 84 || CV Biks Grut || We draoge onze helde op haande || 618 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 35 || 84 || CV Biks Grut || We draoge onze helde op haande || 618 [[Bestand: KO-2014- (84).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 36 || 4 || CV de Boerkes || De Boerkes nog steeds van streek, deur d'n plofkraok op dun Beek || 609 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 36 || 4 || CV de Boerkes || De Boerkes nog steeds van streek, deur d'n plofkraok op dun Beek || 609 [[Bestand: KO-2014- (4).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 37 || 57 || CV de Rappers || We draoge onze clupkes op haande || 607 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 37 || 57 || CV de Rappers || We draoge onze clupkes op haande || 607 [[Bestand: KO-2014- (57).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 38 || 8 || CV de Schurken || De Schurken hebbe ut nie in de haand en botse tege iedere kaant || 598 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 38 || 8 || CV de Schurken || De Schurken hebbe ut nie in de haand en botse tege iedere kaant || 598 [[Bestand: KO-2014- (8).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 39 || 46 || CV de Kwibussen || Wa d'un pech, zabra's weg || 596 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 39 || 46 || CV de Kwibussen || Wa d'un pech, zabra's weg || 596 [[Bestand: KO-2014- (46).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 40 || 2 || CV de Leliestampers || We draoge ut nieuwe asfalt op haande, lekker race dur de Molenstraat meej piepende baande! || 570 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 40 || 2 || CV de Leliestampers || We draoge ut nieuwe asfalt op haande, lekker race dur de Molenstraat meej piepende baande! || 570 [[Bestand: KO-2014- (2).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 41 || 119 || CV Flesje Fris || We draoge (h)ut op haande || 567 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 41 || 119 || CV Flesje Fris || We draoge (h)ut op haande || 567 [[Bestand: KO-2014- (119).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 42 || 121 || CV Knapzat || We drage ut …. Op haande || 557 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 42 || 121 || CV Knapzat || We drage ut …. Op haande || 557 [[Bestand: KO-2014- (121).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 43 || 123 || CV Ratjetoe || De smurfen op haande gesmurfd || 553 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 43 || 123 || CV Ratjetoe || De smurfen op haande gesmurfd || 553 [[Bestand: KO-2014- (123).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKO || 44 || 50 || De Raddraaiers || We draoge ze op haande || 545 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKO || 44 || 50 || De Raddraaiers || We draoge ze op haande || 545 [[Bestand: KO-2014- (50).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKK || 1 || 15 || Trio Kreezie || Mee ons haai-tea draogt d'n Beek ons op haande || 814 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKK || 1 || 15 || Trio Kreezie || Mee ons haai-tea draogt d'n Beek ons op haande || 814 [[Bestand: KO-2014- (15).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| 2014 || KO || DKK || 2 || 13 || CV de Roze Sokskus || De Bikse Selfies || 756 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] | | 2014 || KO || DKK || 2 || 13 || CV de Roze Sokskus || De Bikse Selfies || 756 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] | ||
