Uitslag Kinderoptocht (zaterdag 1 maart 2014): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 60: | Regel 60: | ||
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 1 || 43 || CV de Leutmutsen || Wij draoge ons "selfie" op haande || 791 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 1 || 43 || CV de Leutmutsen || Wij draoge ons "selfie" op haande || 791 [[Bestand: KO-2014- (43).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 2 || 47 || CV de Glitterkes || We never wok alone || 785 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 2 || 47 || CV de Glitterkes || We never wok alone || 785 [[Bestand: KO-2014- (47).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 3 || 19 || CV de Pareltjes van Boemeldonck || Wij vlinderkes draoge "UT" op haande || 774 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 3 || 19 || CV de Pareltjes van Boemeldonck || Wij vlinderkes draoge "UT" op haande || 774 [[Bestand: KO-2014- (19).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 4 || 51 || CV de KnutselBAK || We draoge ut op haande || 766 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 4 || 51 || CV de KnutselBAK || We draoge ut op haande || 766 [[Bestand: KO-2014- (51).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 5 || 25 || CV de Gieberkes || We draoge de wereld op haande || 743 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 5 || 25 || CV de Gieberkes || We draoge de wereld op haande || 743 [[Bestand: KO-2014- (25).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 6 || 96 || CV de Bikse Brakken || Wie wil ons een handje geven? || 740 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 6 || 96 || CV de Bikse Brakken || Wie wil ons een handje geven? || 740 [[Bestand: KO-2014- (96).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 7 || 100 || CV de Boemelbekkies || We draoge ut nie op haande, maor bling bling op onze taande || 739 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 7 || 100 || CV de Boemelbekkies || We draoge ut nie op haande, maor bling bling op onze taande || 739 [[Bestand: KO-2014- (100).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 8 || 33 || CV Geen Idee ? || Ik draog munne make-uppe op haande || 728 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 8 || 33 || CV Geen Idee ? || Ik draog munne make-uppe op haande || 728 [[Bestand: KO-2014- (33).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 9 || 83 || CV de Zoetekus || We draoge d'un sjokoprins op haande || 717 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 9 || 83 || CV de Zoetekus || We draoge d'un sjokoprins op haande || 717 [[Bestand: KO-2014- (83).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 10 || 54 || CV de Madeliefkus || CV de Madeliefkus draoge ut Biks karnaval op haande || 716 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 10 || 54 || CV de Madeliefkus || CV de Madeliefkus draoge ut Biks karnaval op haande || 716 [[Bestand: KO-2014- (54).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 11 || 111 || CV de Verkes i.o. || Biks DNA, hedde gij ut ok ?! || 714 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 11 || 111 || CV de Verkes i.o. || Biks DNA, hedde gij ut ok ?! || 714 [[Bestand: KO-2014- (111).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 12 || 87 || CV de Boemelmeskus || You never wok alone || 697 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 12 || 87 || CV de Boemelmeskus || You never wok alone || 697 [[Bestand: KO-2014- (87).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 13 || 105 || CV de malle MesKUS || De malle serveersters draoge ut op haande || 682 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 13 || 105 || CV de malle MesKUS || De malle serveersters draoge ut op haande || 682 [[Bestand: KO-2014- (105).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 14 || 17 || CV de Boemelbende || We draoge de Cup naor de Beek || 677 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 14 || 17 || CV de Boemelbende || We draoge de Cup naor de Beek || 677 [[Bestand: KO-2014- (17).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 15 || 79 || CV de Bikse Boykes || 16-jarige mogen niet meer drinken maar wij (proberen) de glazen te laten klinken || 676 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 15 || 79 || CV de Bikse Boykes || 16-jarige mogen niet meer drinken maar wij (proberen) de glazen te laten klinken || 676 [[Bestand: KO-2014- (79).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 16 || 124 || De Beekse BFF's || BFF's 2.0 || 648 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 16 || 124 || De Beekse BFF's || BFF's 2.0 || 648 [[Bestand: KO-2014- (124).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 17 || 92 || CV de Appelflapkus || We draoge de gouwe appelflop op haande || 642 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 17 || 92 || CV de Appelflapkus || We draoge de gouwe appelflop op haande || 642 [[Bestand: KO-2014- (92).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 18 || 120 || CV Hokkie-Sokkie || We draoge ut meej haande || 638 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 18 || 120 || CV Hokkie-Sokkie || We draoge ut meej haande || 638 [[Bestand: KO-2014- (120).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| 2014 || KO || CKK || 19 || 11 || CV de Bikse Toppers || Twittere, Eppe & laaike in alle staande, de Bikse Toppers draoge dur mobiel op haande || 628 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] | | 2014 || KO || CKK || 19 || 11 || CV de Bikse Toppers || Twittere, Eppe & laaike in alle staande, de Bikse Toppers draoge dur mobiel op haande || 628 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 20 || 5 || CV de Hittepetitte || Witte gij ut? || 627 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 20 || 5 || CV de Hittepetitte || Witte gij ut? || 627 [[Bestand: KO-2014- (5).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 21 || 60 || CV de Bikse Prutsers || De gemeente verprutst de zaak, nu zijn de oudjes flink de Sjaak || 623 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 21 || 60 || CV de Bikse Prutsers || De gemeente verprutst de zaak, nu zijn de oudjes flink de Sjaak || 623 [[Bestand: KO-2014- (60).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 22 || 116 || CV Gekkenwerk || De mannuh draoge de meskes op haande! || 611 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 22 || 116 || CV Gekkenwerk || De mannuh draoge de meskes op haande! || 611 [[Bestand: KO-2014- (116).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 23 || 3 || CV de Kwik Boys || We droage ut Braziliaans voetbal op haande || 598 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 23 || 3 || CV de Kwik Boys || We droage ut Braziliaans voetbal op haande || 598 [[Bestand: KO-2014- (3).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || CKK || 24 || 76 || CV de Binkies || CV de Binkies draoge ut vieruzzz op haande || 541 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || CKK || 24 || 76 || CV de Binkies || CV de Binkies draoge ut vieruzzz op haande || 541 [[Bestand: KO-2014- (76).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| 2014 || KO || CKO || 1 || 69 || De Magrietjes || Ze draoge ons op haande als wij wir veilig laande || 889 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] | | 2014 || KO || CKO || 1 || 69 || De Magrietjes || Ze draoge ons op haande als wij wir veilig laande || 889 [[Bestand: KO-2014- (11).jpg | 100px]] | ||
