Uitslag Kinderoptocht (zaterdag 14 februari 2015): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 2: | Regel 2: | ||
! Jaar !! Optocht !! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ! Jaar !! Optocht !! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ||
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || AK || 1 || 84 || CV de Lolbroeken || Piepshow || 868 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || AK || 1 || 84 || CV de Lolbroeken || Piepshow || 868 || [[Bestand: KO-2015- (84.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| 2015 || KO || AK || 2 || 12 || CV de mini Bietjes || Het swingt de pan uit || 838 || [[Bestand: KO-2015- (12).jpg | 100px]] | | 2015 || KO || AK || 2 || 12 || CV de mini Bietjes || Het swingt de pan uit || 838 || [[Bestand: KO-2015- (12).jpg | 100px]] | ||
| Regel 172: | Regel 172: | ||
| 2015 || KO || CKO || 43 || 33 || CV de Bikse Kornuiten || We bokse ut veur mekaor || 532 || [[Bestand: KO-2015- (33).jpg | 100px]] | | 2015 || KO || CKO || 43 || 33 || CV de Bikse Kornuiten || We bokse ut veur mekaor || 532 || [[Bestand: KO-2015- (33).jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKK || 1 || 67 || CV dun Hartsvriendinnekus || Zieduh gij ut ok deur un roze bril || 809 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKK || 1 || 67 || CV dun Hartsvriendinnekus || Zieduh gij ut ok deur un roze bril || 809 || [[Bestand: KO-2015- (67).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKK || 2 || 99 || CV de Bixxe Matthy's || Onze moeders vinden het maor nix, maor wij zijn van de X || 792 || [[Bestand: KO-2015- | + | | 2015 || KO || DKK || 2 || 99 || CV de Bixxe Matthy's || Onze moeders vinden het maor nix, maor wij zijn van de X || 792 || [[Bestand: KO-2015-9.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKK || 3 || 38 || CV de Kletsmarietjes || We hebben ut veur mekaor ge zit onder d`n duim || 783 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKK || 3 || 38 || CV de Kletsmarietjes || We hebben ut veur mekaor ge zit onder d`n duim || 783 || [[Bestand: KO-2015- (38).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKK || 4 || 103 || De Plastieke Augurkskes || We hebbe alles veur mekaor ge ben zo weer 20 jaor ech waor! || 778 || [[Bestand: KO-2015- | + | | 2015 || KO || DKK || 4 || 103 || De Plastieke Augurkskes || We hebbe alles veur mekaor ge ben zo weer 20 jaor ech waor! || 778 || [[Bestand: KO-2015-103.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKK || 5 || 28 || CV de Boemelbekken || We z'n er veur mekaor: mede dur dun corsohulp, rijdt dun Bloemenboemel dur dun straot || 734 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKK || 5 || 28 || CV de Boemelbekken || We z'n er veur mekaor: mede dur dun corsohulp, rijdt dun Bloemenboemel dur dun straot || 734 || [[Bestand: KO-2015- (28).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKK || 6 || 46 || CV de Bikse Madammekus || We hebbe dun touwkus in haande || 724 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKK || 6 || 46 || CV de Bikse Madammekus || We hebbe dun touwkus in haande || 724 || [[Bestand: KO-2015- (46).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKK || 7 || 4 || CV de Ginnegappers || We hebbe panne!!! || 697 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKK || 7 || 4 || CV de Ginnegappers || We hebbe panne!!! || 697 || [[Bestand: KO-2015- (4).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKK || 8 || 97 || CV Samen Uit || We hebbe 't veur mekaor: Pasop vlieggevaor || 681 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKK || 8 || 97 || CV Samen Uit || We hebbe 't veur mekaor: Pasop vlieggevaor || 681 || [[Bestand: KO-2015- (97).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKK || 9 || 61 || CV de Leuke Meiskes || We hebben veel lol met elkaar || 650 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKK || 9 || 61 || CV de Leuke Meiskes || We hebben veel lol met elkaar || 650 || [[Bestand: KO-2015- (61).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKK || 10 || 75 || CV de Roze Sokskus || Stop! De Beekse modepolitie. || 648 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKK || 10 || 75 || CV de Roze Sokskus || Stop! De Beekse modepolitie. || 648 || [[Bestand: KO-2015- (75).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKK || 11 || 2 || Jut & Jul || Heb ik alles veur me kaor ? || 641 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKK || 11 || 2 || Jut & Jul || Heb ik alles veur me kaor ? || 641 || [[Bestand: KO-2015- (2).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKK || 12 || 109 || Tiem Jull || De Brakpolitie || 618 || [[Bestand: KO-2015- | + | | 2015 || KO || DKK || 12 || 109 || Tiem Jull || De Brakpolitie || 618 || [[Bestand: KO-2015-109.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKK || 13 || 91 || CV de Pandabeertjes || De pandakoning heeft alles voor mekaor || 616 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKK || 13 || 91 || CV de Pandabeertjes || De pandakoning heeft alles voor mekaor || 616 || [[Bestand: KO-2015- (91).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKK || 14 || 16 || CV de Maffe Meiden || Alles veur me kar || 602 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKK || 14 || 16 || CV de Maffe Meiden || Alles veur me kar || 602 || [[Bestand: KO-2015- (16).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKK || 15 || 115 || Ut Driemtiem || Mee ut Driemtiem veur op dit jaar hebben wij de SEEFTIE veur mekaar || 593 || [[Bestand: KO-2015- | + | | 2015 || KO || DKK || 15 || 115 || Ut Driemtiem || Mee ut Driemtiem veur op dit jaar hebben wij de SEEFTIE veur mekaar || 593 || [[Bestand: KO-2015-115.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKK || 16 || 44 || Re-like || Met de zapper in de hand reizen we door het Bikse land || 590 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKK || 16 || 44 || Re-like || Met de zapper in de hand reizen we door het Bikse land || 590 || [[Bestand: KO-2015- (44).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKK || 17 || 22 || CV de Kleurrijke Giebelaars || Alles klaor veur mekaor || 585 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKK || 17 || 22 || CV de Kleurrijke Giebelaars || Alles klaor veur mekaor || 585 || [[Bestand: KO-2015- (22).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKO || 1 || 100 || CV de Knabbels || Wai boemele alles veur mekaor || 736 || [[Bestand: KO-2015- | + | | 2015 || KO || DKO || 1 || 100 || CV de Knabbels || Wai boemele alles veur mekaor || 736 || [[Bestand: KO-2015-100.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| 2015 || KO || DKO || 2 || 11 || CV Ge kun me wa || Meej d'n brandweer gin gevaor want wij hebbe alles veur mekaor || 719 || [[Bestand: KO-2015- (11).jpg | 100px]] | | 2015 || KO || DKO || 2 || 11 || CV Ge kun me wa || Meej d'n brandweer gin gevaor want wij hebbe alles veur mekaor || 719 || [[Bestand: KO-2015- (11).jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKO || 3 || 5 || Drikus || Opa Theo, bedaankt eej! || 694 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKO || 3 || 5 || Drikus || Opa Theo, bedaankt eej! || 694 || [[Bestand: KO-2015- (5).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKO || 4 || 1 || CV de Giebelmeskus || De verwende nestjes hebben het al veur mekaor || 679 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKO || 4 || 1 || CV de Giebelmeskus || De verwende nestjes hebben het al veur mekaor || 679 || [[Bestand: KO-2015- (1).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKO || 5 || 43 || CV de Boemelduimpjes || Like mun selfie || 676 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKO || 5 || 43 || CV de Boemelduimpjes || Like mun selfie || 676 || [[Bestand: KO-2015- (43).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKO || 6 || 104 || Biksspektakel || t Alles veur mekaor spektakel || 671 || [[Bestand: KO-2015- | + | | 2015 || KO || DKO || 6 || 104 || Biksspektakel || t Alles veur mekaor spektakel || 671 || [[Bestand: KO-2015-104.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKO || 7 || 110 || Dik veur mekaor || De dikke vrienden hebben Fenz || 670 || [[Bestand: KO-2015- | + | | 2015 || KO || DKO || 7 || 110 || Dik veur mekaor || De dikke vrienden hebben Fenz || 670 || [[Bestand: KO-2015-110.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKO || 8 || 88 || CV de Rouwdouwers || Meej dun BAK in onze nek rijden wij naor dun trekkertrek || 636 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKO || 8 || 88 || CV de Rouwdouwers || Meej dun BAK in onze nek rijden wij naor dun trekkertrek || 636 || [[Bestand: KO-2015- (88).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKO || 9 || 3 || CV de Bei de Handjes || Wij hebbe alles un bietje veur mekaor || 611 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKO || 9 || 3 || CV de Bei de Handjes || Wij hebbe alles un bietje veur mekaor || 611 || [[Bestand: KO-2015- (3).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKO || 10 || 49 || CV de Glitter Glamourgirls || Met het glazenhuis dees jaor, hadde wij ut goed veur mekaor || 610 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKO || 10 || 49 || CV de Glitter Glamourgirls || Met het glazenhuis dees jaor, hadde wij ut goed veur mekaor || 610 || [[Bestand: KO-2015- (49).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKO || 11 || 19 || De Boemeldonckse BFF's || We zijn in de wolken meej karnaval || 599 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKO || 11 || 19 || De Boemeldonckse BFF's || We zijn in de wolken meej karnaval || 599 || [[Bestand: KO-2015- (19).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKO || 12 || 94 || CV de Spekjesmeiden || De Spekjesmeiden spekken de optocht || 596 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKO || 12 || 94 || CV de Spekjesmeiden || De Spekjesmeiden spekken de optocht || 596 || [[Bestand: KO-2015- (94).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKO || 13 || 102 || CV Nixnie || (1)8 jaor en alles veur mekaor || 579 || [[Bestand: KO-2015- | + | | 2015 || KO || DKO || 13 || 102 || CV Nixnie || (1)8 jaor en alles veur mekaor || 579 || [[Bestand: KO-2015-102.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKO || 14 || 80 || CV de Bikse Feestmeiden || We zurge veur mekaor || 569 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKO || 14 || 80 || CV de Bikse Feestmeiden || We zurge veur mekaor || 569 || [[Bestand: KO-2015- (80).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKO || 15 || 56 || CV de Lichtpuntjes junior || Buurman en Buurman hebben ut veur mekaor || 551 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKO || 15 || 56 || CV de Lichtpuntjes junior || Buurman en Buurman hebben ut veur mekaor || 551 || [[Bestand: KO-2015- (56).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKO || 16 || 52 || Kristel en Chaya || Prinsesjes || 532 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKO || 16 || 52 || Kristel en Chaya || Prinsesjes || 532 || [[Bestand: KO-2015- (52).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKO || 17 || 35 || CV de Feestbeesten || alles veur mekaor, recyclen maor || 508 || [[Bestand: KO-2015- ( | + | | 2015 || KO || DKO || 17 || 35 || CV de Feestbeesten || alles veur mekaor, recyclen maor || 508 || [[Bestand: KO-2015- (35).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2015 || KO || DKO || 18 || 119 || Bo, Boris en Bobbie Hagestein || Zeedieren || 299 || [[Bestand: KO-2015- | + | | 2015 || KO || DKO || 18 || 119 || Bo, Boris en Bobbie Hagestein || Zeedieren || 299 || [[Bestand: KO-2015-119.jpg | 100px]] |
| − | |} | + | |- |
| + | | 2015 || KO || || || || BAK || Prinsenwagen || || [[Bestand: KO-2015-PRW.jpg | 100px]]|} | ||
Versie van 9 sep 2021 18:56
| Jaar | Optocht | Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | KO | AK | 1 | 84 | CV de Lolbroeken | Piepshow | 868 | 100px |
| 2015 | KO | AK | 2 | 12 | CV de mini Bietjes | Het swingt de pan uit | 838 | |
| 2015 | KO | AK | 3 | 59 | Mini Eagles | A je to ! Alles veur mekaor | 782 | |
| 2015 | KO | AK | 4 | 101 | CV de Zwabbers jr. | Wij zijn een bietje getikt | 781 | |
| 2015 | KO | AK | 5 | 50 | CV de Joppers | Boemeldonck meej un Smiley | 745 | |
| 2015 | KO | BK | 1 | 30 | CV de Matties | Het boemelcorso | 896 | |
| 2015 | KO | BK | 2 | 120 | CV 3x Raoie | OERend hard over d'n mar(k)t | 818 | |
| 2015 | KO | BK | 3 | 71 | CV de Knackers | Geen alcohol onder de 18 jaor daarom bouwe wij onze eigen disco maor | 754 | |
| 2015 | KO | BKK | 1 | 65 | CV de Apenkoppen | Wij hebbe alles veur mekaor,wij worre fleurig wakker ut hele jaar | 848 | |
| 2015 | KO | BKK | 2 | 24 | CV Biks Mengmix | Heel Boemeldonck bakt! | 801 | |
| 2015 | KO | BKK | 3 | 107 | CV Doet Me Nix | Wij gaon hoger op | 778 | |
| 2015 | KO | BKK | 4 | 89 | CV de Kippekoppe | We hebben 't veur mekaor, onze kippesoep is klaor | 756 | |
| 2015 | KO | BKK | 5 | 36 | CV de Groene Loopvogels | We hebben alles veur mekaor,de rollen zijn verdeeld | 745 | |
| 2015 | KO | BKK | 6 | 55 | CV de Schurken | We gaon uit ons dak | 742 | |
| 2015 | KO | BKK | 7 | 6 | CV de Zware Jongens | De Zware Jongens hebbe ut finansjeel veur mekaor | 735 | |
| 2015 | KO | BKK | 8 | 77 | CV de IJsbrekers | Un bietje kwalle! | 724 | |
| 2015 | KO | BKK | 9 | 42 | CV SMS | Wai hebbe wél alles veur mekaor!!! | 660 | |
| 2015 | KO | BKK | 10 | 113 | CV Geen Gezeik | De mobielste eenheid ooit | 651 | |
| 2015 | KO | BKK | 11 | 18 | De Stuiterballen | Niks veur mekaer | 569 | |
| 2015 | KO | CKK | 1 | 82 | CV de Besties | We hebbe ut veur mekaor, we hebbe de hoofdrol dit jaor | 815 | |
| 2015 | KO | CKK | 2 | 69 | CV de Pareltjes van Boemeldonck | De Pareltjes legge hem in de watte | 784 | |
| 2015 | KO | CKK | 3 | 14 | CV de Bikse Brakken | Een file veur mekaor | 769 | |
| 2015 | KO | CKK | 4 | 40 | CV de Leutmutsen | De Leutmutsen houwe alles veur mekaor | 761 | |
| 2015 | KO | CKK | 5 | 10 | CV de Vrolijke Vriendinnekus | tis veur mekaor: wij vrolijke dotjes, poetsen Boemeldonck vlotjes | 758 | |
| 2015 | KO | CKK | 6 | 79 | CV de Boemelmeskus | Love is in the air | 749 | |
| 2015 | KO | CKK | 7 | 32 | CV de Hittepetitte | We zijn dûr un ringeske gehaald | 746 | |
| 2015 | KO | CKK | 8 | 117 | Sweetgirls | We z'n dikke vriendinnen veur mekaor | 743 | |
| 2015 | KO | CKK | 9 | 57 | CV de Madeliefkus | Zonder hal slaan wij geen bal | 742 | |
| 2015 | KO | CKK | 10 | 118 | CV Olé Olé | Mee d`n paorel van ut zuiden hebbe we alles vur mekaor | 729 | |
| 2015 | KO | CKK | 11 | 20 | CV de Bikse Spekskus | We hebbe ut veur mekaor: we zijn geslaagd dees jaar | 713 | |
| 2015 | KO | CKK | 12 | 34 | CV de Tieners | De engeltjes hebben het voor elkaor,cupido maakt van de duiveltjes bekenaar | 706 | |
| 2015 | KO | CKK | 13 | 93 | CV de Neurdie Birds | We bouwen alles aon mekaor | 703 | |
| 2015 | KO | CKK | 14 | 8 | CV de Boemelbekkies | De professors krijge alles veur mekaor, maor d'r is alleen wa ontploffingsgevaor | 644 | |
| 2015 | KO | CKK | 15 | 87 | CV de Knottekopkus | Alles veur mekaor, ut laoste (school) jaor | 643 | |
| 2015 | KO | CKK | 16 | 73 | CV de Hippe Kippe | We hebben het lekker veur mekaor | 636 | |
| 2015 | KO | CKK | 17 | 105 | CV dun Hippeace | We komme uit dùn ouwe doos | 635 | |
| 2015 | KO | CKK | 18 | 48 | CV de Bikse Toppers | De Bikse Toppers boksen ut veur mekaor | 585 | |
| 2015 | KO | CKK | 19 | 53 | CV de Snoepkus | De leukste snoepkus | 579 | |
| 2015 | KO | CKK | 20 | 111 | CV Flut - idee | Alles veur m`n kar | 572 | |
| 2015 | KO | CKK | 21 | 63 | CV de Boemelbende | We hebben ut veur mekaor, we spelen met elkaor | 565 | |
| 2015 | KO | CKK | 22 | 26 | CV de Kampioentjes | Ut is veur mekaor! | 563 | |
| 2015 | KO | CKK | 23 | 95 | CV de Confettiboys | Alles dik veur mekaor | 546 | |
| 2015 | KO | CKO | 1 | 62 | CV de Puddingbuksen | Als ge ken toveren krijg de alles veur mekaor | 886 | |
| 2015 | KO | CKO | 2 | 25 | CV de Super Mario's | We bakke d'r niks van | 864 | |
| 2015 | KO | CKO | 3 | 41 | CV de Dekselse Meiden | Deze "verwende nestjes" hebbe ut "veur mekaor" ze hebbe alles al dees jaor! | 828 | |
| 2015 | KO | CKO | 4 | 51 | CV de Badmannekus | alles dik veur mekaor, de ballen zijn gaor. | 824 | |
| 2015 | KO | CKO | 5 | 47 | CV de Schutterkûs | Ze maoke meziek! | 811 | |
| 2015 | KO | CKO | 6 | 31 | CV de Confettigirls | Boemeldonck is mee karnaval een werrum nest | 808 | |
| 2015 | KO | CKO | 7 | 64 | CV de Gekkoos | Wij verkopen gebakke lucht | 806 | |
| 2015 | KO | CKO | 8 | 21 | CV de Smilekids | Mee danse,yelle en springe haole dees cheerleders dun beker binnen | 785 | |
| 2015 | KO | CKO | 9 | 68 | CV de Rappers | Nun mummie laot zun piramide alleen in de steek, veur karnaval op dun Beek | 777 | |
| 2015 | KO | CKO | 10 | 116 | De Magrietjes | Meej un formule 1 dit jaor,is dun optocht snel veur mekaor | 769 | |
| 2015 | KO | CKO | 11 | 15 | CV de Foppers | Na ff puzzelen hebben de Foppers het veur m'n kar | 764 | |
| 2015 | KO | CKO | 12 | 96 | CV de Coole Kippen | Alles veur mekaor, ons 1ste piepersbal dit jaor | 762 | |
| 2015 | KO | CKO | 13 | 66 | CV de Buitenbeentjes | We hebben ut veur mekaor,onze nieuwe kieljes zen klaor | 761 | |
| 2015 | KO | CKO | 14 | 92 | CV de Makkers | Zwaor veur mekaor | 746 | |
| 2015 | KO | CKO | 15 | 112 | CV Kennie Gekker | Wij-zen-de Uilen | 745 | |
| 2015 | KO | CKO | 16 | 70 | CV de Snotpinnekes | Alles veur me kLaorover. | 736 | |
| 2015 | KO | CKO | 17 | 54 | CV de Babbelkus | Van deur tot deur met liefdesbrieventerreur | 716 | |
| 2015 | KO | CKO | 18 | 81 | Prins Sam en z'n maoten... | Wij hebben alles veur mekaar! | 714 | |
| 2015 | KO | CKO | 19 | 78 | CV de Boerkes | We hebbe de boot gemist | 712 | |
| 2015 | KO | CKO | 20 | 74 | CV de Golden Girls | Geef goud als ge van mekaor houdt | 710 | |
| 2015 | KO | CKO | 21 | 83 | CV de Boemelsaurussen | We zetten ze veur mekaor en speule d(om)ino in ons eerste jaor! | 708 | |
| 2015 | KO | CKO | 22 | 90 | CV de kwebbelkûs | Big Party | 704 | |
| 2015 | KO | CKO | 23 | 58 | CV de Spaceboys | De spaceboys hebben alles veur mekaor,dus lekker chillen maar | 698 | |
| 2015 | KO | CKO | 24 | 72 | CV Hupsakee | Bloemekus veur mekaor | 697 | |
| 2015 | KO | CKO | 25 | 114 | De Bikse Boxers | We draoien d'n optocht an mekaer | 690 | |
| 2015 | KO | CKO | 26 | 108 | CV Dol Fijn | We hebben alles dol fijn veur Mekaor | 684 | |
| 2015 | KO | CKO | 27 | 45 | CV de Goddelijke Kanaries | De Goddelijke barkeepers hebbe ut veur mekaor | 681 | |
| 2015 | KO | CKO | 28 | 98 | CV de Snoepkontjes | Wij zijn alles veur mekaor | 672 | |
| 2015 | KO | CKO | 29 | 7 | De Smilies | du`n optocht in boemeldonck is buitenaards mooi | 669 | |
| 2015 | KO | CKO | 30 | 85 | CV de 3 Cebra's | Alles veur mekaør | 664 | |
| 2015 | KO | CKO | 31 | 29 | CV de Coole Jongens | Veur mekaor A JE TO ! | 655 | |
| 2015 | KO | CKO | 32 | 23 | CV de Kletskousen | Op ons kunde rekenen | 649 | |
| 2015 | KO | CKO | 33 | 39 | CV Biks Grut | Biks grut zit veur mekaor | 646 | |
| 2015 | KO | CKO | 34 | 60 | CV de Bikse Broedseltjes | We zen dur wir Bij | 638 | |
| 2015 | KO | CKO | 35 | 17 | CV de Knuffelkontjes | We hebben het vur mekaor, we draoie alle ballen door mekaor | 637 | |
| 2015 | KO | CKO | 36 | 86 | CV de Zusjes | Hart veur mekaor | 635 | |
| 2015 | KO | CKO | 37 | 37 | CV de Plofkippe | Karnaval spookt dur ons hoofd ut hele jaor | 630 | |
| 2015 | KO | CKO | 38 | 27 | CV de Meidebende | De Meidebende hebbe ut veur mekaor, met alle dieren bij elkaor! | 623 | |
| 2015 | KO | CKO | 39 | 13 | CV Effe Anders | Cupido heeft ut veur mekaor | 621 | |
| 2015 | KO | CKO | 40 | 106 | CV Doesgek | Alles deur mekaor | 619 | |
| 2015 | KO | CKO | 41 | 9 | CV Knapzat | Knapzat doet alle koppe bij mekaor | 604 | |
| 2015 | KO | CKO | 42 | 76 | CV op 't Randje | Alles veur mekaor, feeste maor | 598 | |
| 2015 | KO | CKO | 43 | 33 | CV de Bikse Kornuiten | We bokse ut veur mekaor | 532 | |
| 2015 | KO | DKK | 1 | 67 | CV dun Hartsvriendinnekus | Zieduh gij ut ok deur un roze bril | 809 | |
| 2015 | KO | DKK | 2 | 99 | CV de Bixxe Matthy's | Onze moeders vinden het maor nix, maor wij zijn van de X | 792 | 100px |
| 2015 | KO | DKK | 3 | 38 | CV de Kletsmarietjes | We hebben ut veur mekaor ge zit onder d`n duim | 783 | |
| 2015 | KO | DKK | 4 | 103 | De Plastieke Augurkskes | We hebbe alles veur mekaor ge ben zo weer 20 jaor ech waor! | 778 | |
| 2015 | KO | DKK | 5 | 28 | CV de Boemelbekken | We z'n er veur mekaor: mede dur dun corsohulp, rijdt dun Bloemenboemel dur dun straot | 734 | |
| 2015 | KO | DKK | 6 | 46 | CV de Bikse Madammekus | We hebbe dun touwkus in haande | 724 | |
| 2015 | KO | DKK | 7 | 4 | CV de Ginnegappers | We hebbe panne!!! | 697 | |
| 2015 | KO | DKK | 8 | 97 | CV Samen Uit | We hebbe 't veur mekaor: Pasop vlieggevaor | 681 | |
| 2015 | KO | DKK | 9 | 61 | CV de Leuke Meiskes | We hebben veel lol met elkaar | 650 | |
| 2015 | KO | DKK | 10 | 75 | CV de Roze Sokskus | Stop! De Beekse modepolitie. | 648 | |
| 2015 | KO | DKK | 11 | 2 | Jut & Jul | Heb ik alles veur me kaor ? | 641 | |
| 2015 | KO | DKK | 12 | 109 | Tiem Jull | De Brakpolitie | 618 | |
| 2015 | KO | DKK | 13 | 91 | CV de Pandabeertjes | De pandakoning heeft alles voor mekaor | 616 | |
| 2015 | KO | DKK | 14 | 16 | CV de Maffe Meiden | Alles veur me kar | 602 | |
| 2015 | KO | DKK | 15 | 115 | Ut Driemtiem | Mee ut Driemtiem veur op dit jaar hebben wij de SEEFTIE veur mekaar | 593 | |
| 2015 | KO | DKK | 16 | 44 | Re-like | Met de zapper in de hand reizen we door het Bikse land | 590 | |
| 2015 | KO | DKK | 17 | 22 | CV de Kleurrijke Giebelaars | Alles klaor veur mekaor | 585 | |
| 2015 | KO | DKO | 1 | 100 | CV de Knabbels | Wai boemele alles veur mekaor | 736 | |
| 2015 | KO | DKO | 2 | 11 | CV Ge kun me wa | Meej d'n brandweer gin gevaor want wij hebbe alles veur mekaor | 719 | |
| 2015 | KO | DKO | 3 | 5 | Drikus | Opa Theo, bedaankt eej! | 694 | |
| 2015 | KO | DKO | 4 | 1 | CV de Giebelmeskus | De verwende nestjes hebben het al veur mekaor | 679 | |
| 2015 | KO | DKO | 5 | 43 | CV de Boemelduimpjes | Like mun selfie | 676 | |
| 2015 | KO | DKO | 6 | 104 | Biksspektakel | t Alles veur mekaor spektakel | 671 | |
| 2015 | KO | DKO | 7 | 110 | Dik veur mekaor | De dikke vrienden hebben Fenz | 670 | |
| 2015 | KO | DKO | 8 | 88 | CV de Rouwdouwers | Meej dun BAK in onze nek rijden wij naor dun trekkertrek | 636 | |
| 2015 | KO | DKO | 9 | 3 | CV de Bei de Handjes | Wij hebbe alles un bietje veur mekaor | 611 | |
| 2015 | KO | DKO | 10 | 49 | CV de Glitter Glamourgirls | Met het glazenhuis dees jaor, hadde wij ut goed veur mekaor | 610 | |
| 2015 | KO | DKO | 11 | 19 | De Boemeldonckse BFF's | We zijn in de wolken meej karnaval | 599 | |
| 2015 | KO | DKO | 12 | 94 | CV de Spekjesmeiden | De Spekjesmeiden spekken de optocht | 596 | |
| 2015 | KO | DKO | 13 | 102 | CV Nixnie | (1)8 jaor en alles veur mekaor | 579 | |
| 2015 | KO | DKO | 14 | 80 | CV de Bikse Feestmeiden | We zurge veur mekaor | 569 | |
| 2015 | KO | DKO | 15 | 56 | CV de Lichtpuntjes junior | Buurman en Buurman hebben ut veur mekaor | 551 | |
| 2015 | KO | DKO | 16 | 52 | Kristel en Chaya | Prinsesjes | 532 | |
| 2015 | KO | DKO | 17 | 35 | CV de Feestbeesten | alles veur mekaor, recyclen maor | 508 | |
| 2015 | KO | DKO | 18 | 119 | Bo, Boris en Bobbie Hagestein | Zeedieren | 299 | |
| 2015 | KO | BAK | Prinsenwagen |
