Uitslag Grote Optocht (zondag 26 februari 2017): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 4: | Regel 4: | ||
| A||1||61||CV de Stampers||Vereënigde Boemeldoncksche Compagnie||928 [[Bestand:GO-2017- (61).jpg |100px]] | | A||1||61||CV de Stampers||Vereënigde Boemeldoncksche Compagnie||928 [[Bestand:GO-2017- (61).jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | A||2||48||CV de Klepperbekken||Kroegtijgers!||902 [[Bestand:GO-2017-48.jpg |100px]] | + | | A||2||48||CV de Klepperbekken||Kroegtijgers!||902 [[Bestand:GO-2017- (48).jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||3||40||CV de Zimkus||Mijn hoofdstad met Karnaval||872 [[Bestand:GO-2017-40.jpg |100px]] | + | | A||3||40||CV de Zimkus||Mijn hoofdstad met Karnaval||872 [[Bestand:GO-2017- (40).jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||4||73||CV de Meelballen||Spiegeltje, spiegeltje, aan de wand, wie geeft het mooiste feestje van het land||819 [[Bestand:GO-2017-73.jpg |100px]] | + | | A||4||73||CV de Meelballen||Spiegeltje, spiegeltje, aan de wand, wie geeft het mooiste feestje van het land||819 [[Bestand:GO-2017- (73).jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||5||31||CV de Nachtbraokers||Ik zie, Ik zie, …||817 [[Bestand:GO-2017-31.jpg |100px]] | + | | A||5||31||CV de Nachtbraokers||Ik zie, Ik zie, …||817 [[Bestand:GO-2017- (31).jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||6||55||Black Eagles jr||Wij zijn stapelgek||734 [[Bestand:GO-2017- | + | | A||6||55||Black Eagles jr||Wij zijn stapelgek||734 [[Bestand:GO-2017- (55).jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||7||67||CV de Leutlaaiers||Bespeeld||707 [[Bestand:GO-2017-67.jpg |100px]] | + | | A||7||67||CV de Leutlaaiers||Bespeeld||707 [[Bestand:GO-2017- (67).jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||8||15||CV de Japjuinen||KLASbak||589 [[Bestand:GO-2017-15.jpg |100px]] | + | | A||8||15||CV de Japjuinen||KLASbak||589 [[Bestand:GO-2017- (15).jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||9||19||KV Staal op Staal||CUP fighters||486 [[Bestand:GO-2017-19.jpg |100px]] | + | | A||9||19||KV Staal op Staal||CUP fighters||486 [[Bestand:GO-2017- (19).jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| B||1||11||CV de Bikse Bak-se Bende||Ut startschot van Karnaval||862 | | B||1||11||CV de Bikse Bak-se Bende||Ut startschot van Karnaval||862 | ||
Versie van 8 sep 2021 10:42
|}
