Uitslag Kinderoptocht 22 februari 2020: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 80: | Regel 80: | ||
| 10 || 11 || CKO || CV Jippejojee || De feestbank || 772 [[Bestand:KO-2020- (11).jpg |100px]] | | 10 || 11 || CKO || CV Jippejojee || De feestbank || 772 [[Bestand:KO-2020- (11).jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 11 || 51 || CKO || CV de Rouwdouwers || LA-MA schuive || 751 [[Bestand:KO-2020- (51). | + | | 11 || 51 || CKO || CV de Rouwdouwers || LA-MA schuive || 751 [[Bestand:KO-2020- (51).JPG |100px]] |
|- | |- | ||
| 12 || 25 || CKO || CV de Haontjes || Naor Den Haog gaon? Wij schuiven in Boemeldonck aon! || 747 [[Bestand:KO-2020- (25).jpg |100px]] | | 12 || 25 || CKO || CV de Haontjes || Naor Den Haog gaon? Wij schuiven in Boemeldonck aon! || 747 [[Bestand:KO-2020- (25).jpg |100px]] | ||
Versie van 7 sep 2021 13:50
Op zaterdag 22 februari 2020 trok de kinderoptocht door Boemeldonck. De uitslag:
| Prijs | Nr | Cat | Club | titel | Punten |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 61 | AK | CV de Lolbroeken | De Bananenbar | 899 |
| 2 | 52 | AK | CV de mini Bietjes | We racen deur Boemeldonck | 807 |
| 3 | 77 | AK | CV de Meelballen | De Bremer Stadsmuzikantjes | 773 |
| 4 | 82 | AK | CV de Herrieschoppers | Schuif mar aon, dan kunnen we op safari gaon! | 728 |
| 5 | 39 | AK | CV de mini Eagles | Schuif mar aon achter de Minions karavaan | 710 |
| 6 | 24 | AK | CV de Bikse Spoken | De markt ondersteboven. Wij gaon de spoken van Boemeldonck beroven | 553 |
| 7 | 13 | AK | CV de Batabiertjes | Tis hier verrekkes kouboy | 541 |
| 1 | 48 | BK | CV de Buksen | Ut maokt nie uit waor, feestuh verbroederd meej mekaor | 902 |
| 2 | 29 | BK | CV de Knalkoenen | Meej onze draken gaan we de Boemeldonckse verbroedering bewaken | 824 |
| 3 | 8 | BK | CV Bende van Ellende | Expeditie Boemeldonck | 740 |
| 4 | 69 | BK | CV de Biks Genix | We zoeken naar de cup | 632 |
| 1 | 65 | BKK | CV de Spaceboys | De Spaceboys walsen door Boemeldonck | 913 |
| 2 | 44 | BKK | CV de Lolmollen | We betovere boemeldonck | 813 |
| 3 | 34 | BKK | CV de Boemelsaurussen | Schuifde gij ok wa? We hebben gin rooie cent | 743 |
| 4 | 73 | BKK | CV de Coole Jongens | We schuiven den confetti aon zodat ons Boemeldonck bleft bestaon | 723 100px |
| 5 | 19 | BKK | CV de Partyvogels | We houwe oe aon ut lijntje | 630 |
| 6 | 56 | BKK | CV de Party Dragons | Schuif mar aon en draai es n rondje | 555 |
| 7 | 4 | BKK | CV Geval Apart | De schat van Boemeldonck | 528 |
| 1 | 46 | CKK | CV de 7 Geitjes | Schuif mar aon in onze processie | 942 |
| 2 | 36 | CKK | CV De Party Panters | Wij schuiven aon zodat de Bikse Boerkes blijve bestaon | 878 |
| 3 | 2 | CKK | CV de Dolfijnen | Un prins, un hofdaome, un admiraol, aonschuive meuge ze allemaol | 782 |
| 4 | 15 | CKK | CV de Bling Bling Meskus | All you need is alaaaaf! | 769 |
| 5 | 81 | CKK | CV de Bikse girafkus | De brugsmurfen smurfen aon in Boemeldonck | 687 |
| 6 | 41 | CKK | CV de Supergirlzzz | Wie schuift de juiste ring aon bij deze Bikse bruiden? | 670 |
| 7 | 59 | CKK | Olé Olé | Schuif mar aon als we meej Boemeldonck in beweging gaon! | 623 |
| 8 | 23 | CKK | CV Knapzat | We braaiden de optocht aan m;n kaor | 594 |
| 9 | 6 | CKK | CV Bijdehandjes | Schuif mar (ban) aon! | 580 |
| 10 | 10 | CKK | CV de Makkers | Kluif ('r) mar aon | 579 |
| 1 | 78 | CKO | CV de Bende van Bas | BOE-REN-protest | 850 |
| 2 | 7 | CKO | CV De Stofrozen | We schuiven aon in de regenboogkaravaon | 832 |
| 3 | 49 | CKO | D’n klasgenôtjes | Zo trots als un pauw, Boemeldonck ik hou van jou | 822 |
| 4 | 16 | CKO | CV de Flapkousen | Dur un bietje file loaten we ons nie opwinduh!! | 813 |
| 5 | 3 | CKO | CV de confetti monsters | Schuif mar aon, om feestend deur de onderwaterwereld te gaon! | 805 |
| 6 | 22 | CKO | CV de Bikse Bjoeties | Wie schuift d'r aon, want wíj schuive dur! | 804 100px |
| 7 | 27 | CKO | CV de Bikse Bella's | Opgewonden veur dun optocht | 791 |
| 8 | 76 | CKO | CV de Gekkoos | Schuif mar aon bij de koning van de polonaise | 787 |
| 9 | 42 | CKO | CV de VC | We pikke un terrasje ….schuif mar aon | 784 |
| 10 | 11 | CKO | CV Jippejojee | De feestbank | 772 100px |
| 11 | 51 | CKO | CV de Rouwdouwers | LA-MA schuive | 751 100px |
| 12 | 25 | CKO | CV de Haontjes | Naor Den Haog gaon? Wij schuiven in Boemeldonck aon! | 747 |
| 13 | 74 | CKO | CV de Schuimsoppertjes | Schuif maor aon op onze sjoelBAK | 739 |
| 14 | 60 | CKO | CV de Superjuffies | De Superjuffies schuive de dominostenen aon | 738 |
| 15 | 30 | CKO | CV de Dolle Dotjes | Wie WINTer in Boemeldonck? | 708 |
| 16 | 58 | CKO | CV de Bikse Bandieten | Schuif mar aon, en ga met ons naor de maon | 705 |
| 17 | 53 | CKO | CV De Bikse Mennekes | Schuif mar aon bij ut Boemeldoncks karnaval op de maon | 699 |
| 18 | 47 | CKO | CV de Giegelgrieten | We laten de boer niet staon, maar schuiven in de file aon | 697 |
| 19 | 37 | CKO | CV de Stuiterboys | Schuif mar aon in onze Bikse kriebel karrevaon | 695 |
| 20 | 20 | CKO | CV Toi Toi Toi | Schuif mar aon Indiaon | 687 |
| 21 | 40 | CKO | CV de Gupkus | Schuif mar aon bij de Branbantse gezelligheid | 676 |
| 22 | 63 | CKO | CV de Boemelpiepers | De Boemelpiepers schuiven veur het eerst aon! | 674 |
| 23 | 1 | CKO | De Horizonnekes | Schuif mar aon, zie de grotste schat 'ns staon | 673 |
| 24 | 70 | CKO | CV de Kale Kraaien | Snij mar aon! | 662 |
| 25 | 80 | CKO | De Mini Magrietjes | Soo joe tink joe ken schuif..??.. Schuif mar aon | 661 |
| 26 | 45 | CKO | Biks Zooitje | Schuif mar aon bij ut Biks Ranjafest | 644 |
| 27 | 68 | CKO | CV Gas d'r op | Schuif mar aon, het feest kan los gaon | 643 |
| 28 | 35 | CKO | CV de Bikse Stuiters | We ver-schuive d'n tijd meej ons masjien hedde da al us gezien? | 621 |
| 29 | 32 | CKO | CV de BinnenKomers | Westrik schuift aon | 620 |
| 30 | 66 | CKO | CV Bende Betoeterd | Schuif Boemeldonck mar aon | 618 |
| 31 | 18 | CKO | CV Bikse Butse badeentjes | Schiet mar aon | 614 |
| 32 | 9 | CKO | CV De Girlys | Onder die steek val ut nie mee, un schuiverke is misschien un idee? | 593 100px |
| 33 | 14 | CKO | CV Bikse Binken | Ist ur wa misgegaon... schuif mar gerust achteraon | 587 |
| 34 | 5 | CKO | CV Glitter Girlzzz | Schuif maor aon bij onze safari | 572 100px |
| 35 | 55 | CKO | CV de Boeiebende | Kèk ons gaon, deze boeiebende schuift voor ut eerst in d'n optocht aon | 557 |
| 36 | 72 | CKO | CV de Kampioenen | Kek eens wat gaaf, we schuiven aon op het EK(aaff) | 484 |
| 1 | 57 | DKK | CV Het Blonde Trio | Schuifde gij ok een steentje aon in het goeie vak.. Van onze sjoelboemelbak | 866 |
| 2 | 43 | DKK | CV 't Knipoogje | Ik gooi hoge ogen | 859 |
| 3 | 17 | DKK | Duo Prettstift | We lôpe in de weg | 800 |
| 4 | 33 | DKK | CV De Smilies | Lama - zitte | 796 |
| 5 | 62 | DKK | CV De Pietertjes | Schuif mar aon vur unne steek | 764 |
| 6 | 50 | DKK | CV de BFF's | Schuif mar aon, leg je domino en gaon | 677 |
| 7 | 64 | DKK | CV De Puzzelstukskes | Puzzelen doe je SAAM, schuif mar aon! | 570 |
| 8 | 26 | DKK | CV de Pienegels | Loat Prins Kaaff mao schuive | 558 |
| 1 | 75 | DKO | CV Doe's gek | Schuif mar aon, op ons kurlingbaon | 830 |
| 2 | 71 | DKO | CV de Dansmadeliefjes | DansmarGrietje | 758 |
| 3 | 12 | DKO | CV De Bikse Parels | De Bikse Parels schuiven wel! | 718 100px |
| 4 | 79 | DKO | De Bubbeltjes | Schuif mar de BAK in | 702 |
| 5 | 28 | DKO | CV de Trotse Pauwen | Bij de Pauwen kunde aonschuive | 618 |
| 6 | 21 | DKO | CV de Batsers 2.0 | Pa en ma un druk bestaon, wij schuiven bij oma aon | 617 |
| 7 | 67 | DKO | Ducky | Alle kippe op stok, schuif mar deur m'n kippehok | 610 |
| 8 | 38 | DKO | De Party Girls | Schuif mar aon en laot Boemeldonck straole | 605 |
| 9 | 54 | DKO | Duo Tik & Tok | In deze BAK schuiven de munten mej gemak | 571 |
| 10 | 31 | DKO | CV de Bikse Brakken | Schuif mar (ban)aon | 563 |
| BAK | Prinsenwagen |
