Grote Optocht 2020: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 110: | Regel 110: | ||
| 62 || B || CV Geen Idee || De Buit Is Binnen! [[Bestand:GO-2020-62.JPG |100px]] | | 62 || B || CV Geen Idee || De Buit Is Binnen! [[Bestand:GO-2020-62.JPG |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 63 || A || CV de Japjuinen || Wij doen ut licht wel uit! [[Bestand:GO-2020-63. | + | | 63 || A || CV de Japjuinen || Wij doen ut licht wel uit! [[Bestand:GO-2020-63.JPG |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 64 || B || CV de Matties || 'T Biks Powerweekend [[Bestand:GO-2020-64. | + | | 64 || B || CV de Matties || 'T Biks Powerweekend [[Bestand:GO-2020-64.JPG |100px]] |
|- | |- | ||
| 65 || B || CV Piendraod || Door het smelten van de kappen kom ik Boemeldonck binnen stappen [[Bestand:GO-2020-65.jpg |100px]] | | 65 || B || CV Piendraod || Door het smelten van de kappen kom ik Boemeldonck binnen stappen [[Bestand:GO-2020-65.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 66 || A || CV de Bixe Draoke || Gebundeld [[Bestand:GO-2020-66. | + | | 66 || A || CV de Bixe Draoke || Gebundeld [[Bestand:GO-2020-66.JPG |100px]] |
|- | |- | ||
| 67 || D || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Wel beeld…………. | | 67 || D || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Wel beeld…………. | ||
|- | |- | ||
| − | | 68 || BAK || BAK van Boemeldonck || Prinsenwagen met Prins Kaaff LIV [[Bestand:GO-2020-PRW. | + | | 68 || BAK || BAK van Boemeldonck || Prinsenwagen met Prins Kaaff LIV [[Bestand:GO-2020-PRW.jpg |100px]] |
|} | |} | ||
Versie van 7 sep 2021 12:18
De Grote Optocht 2020 zou op 23 februari 2020 verreden worden. Helaas is vanwege de voorspelde (en uitgekomen) harde wind en windstoten de Grote Optocht afgelast, deze heeft niet op een andere dag gereden en er heeft geen jurering van deelnemers plaatsgevonden.
Hierna volgt een overzicht van alle inschrijvingen:
