Uitslag Grote Optocht (zondag 3 maart 2019: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 44: | Regel 44: | ||
| B || 8 || 39 || CV de Boemelbende || Meej karnaval zen we in de wolke || 529 [[Bestand:GO-2019-39.jpg |100px]] | | B || 8 || 39 || CV de Boemelbende || Meej karnaval zen we in de wolke || 529 [[Bestand:GO-2019-39.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 9 || 33 || CV Kiwisensatie || Kiwisensatie heeft eindelijk Preis || 525 [Bestand:GO-2019- | + | | B || 9 || 33 || CV Kiwisensatie || Kiwisensatie heeft eindelijk Preis || 525 [[Bestand:GO-2019-33.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 1 || 28 || Femmekes Molen de Beerstraat || Hedde gij ok mot gehad? || 781 [Bestand:GO-2019- | + | | C || 1 || 28 || Femmekes Molen de Beerstraat || Hedde gij ok mot gehad? || 781 [[Bestand:GO-2019-28.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 2 || 65 || CV Datdoetieandersnooit || Wil jij misschien mijn laadpaal even zien || 767 [Bestand:GO-2019- | + | | C || 2 || 65 || CV Datdoetieandersnooit || Wil jij misschien mijn laadpaal even zien || 767 [[Bestand:GO-2019-65.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 3 || 51 || CV de Kriebels || We staon beeldig op dun nieuwe MAR(c)T || 766 [Bestand:GO-2019- | + | | C || 3 || 51 || CV de Kriebels || We staon beeldig op dun nieuwe MAR(c)T || 766 [[Bestand:GO-2019-51.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 4 || 63 || Roosje || Plakband || 755 [Bestand:GO-2019- | + | | C || 4 || 63 || Roosje || Plakband || 755 [[Bestand:GO-2019-63.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 5 || 54 || CV De Kat z'n Viool || Glasseks || 739 [Bestand:GO-2019- | + | | C || 5 || 54 || CV De Kat z'n Viool || Glasseks || 739 [[Bestand:GO-2019-54.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 6 || 16 || Lamedamaordoen || Manne in de raod van elluf is pasee, dames meej balle, doar kunde wa meej || 727 [Bestand:GO-2019- | + | | C || 6 || 16 || Lamedamaordoen || Manne in de raod van elluf is pasee, dames meej balle, doar kunde wa meej || 727 [[Bestand:GO-2019-16.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 7 || 19 || 10 Misschien…?! || Lijmdansers || 723[Bestand:GO-2019- | + | | C || 7 || 19 || 10 Misschien…?! || Lijmdansers || 723 [[Bestand:GO-2019-19.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 8 || 58 || CV De Steunpinten || We slaon 'n jaorke over || 712 [Bestand:GO-2019- | + | | C || 8 || 58 || CV De Steunpinten || We slaon 'n jaorke over || 712 [[Bestand:GO-2019-58.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 9 || 47 || CV Ut Boemeltrio & Co ft. De 3 portjes || We hebbuh un Kaouw gevat || 697 [Bestand:GO-2019- | + | | C || 9 || 47 || CV Ut Boemeltrio & Co ft. De 3 portjes || We hebbuh un Kaouw gevat || 697 [[Bestand:GO-2019-47.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 10 || 38 || CV In ons Nopkes || Fiet Fieuw! Vrouwvakkers || 688 [Bestand:GO-2019- | + | | C || 10 || 38 || CV In ons Nopkes || Fiet Fieuw! Vrouwvakkers || 688 [[Bestand:GO-2019-38.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 11 || 31 || Kebeppie || De pliesie treedt hard op || 676 [Bestand:GO-2019- | + | | C || 11 || 31 || Kebeppie || De pliesie treedt hard op || 676 [[Bestand:GO-2019-31.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 12 || 25 || K.E.K. Kletsen en Kilometers || Spetterend showkorps || 670 [Bestand:GO-2019- | + | | C || 12 || 25 || K.E.K. Kletsen en Kilometers || Spetterend showkorps || 670 [[Bestand:GO-2019-25.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 13 || 35 || CV de Halve Zole || Boemeldoncks Algemjeen Kaampioenschap (BAK) Sgwôônsprienguh || 663 [Bestand:GO-2019- | + | | C || 13 || 35 || CV de Halve Zole || Boemeldoncks Algemjeen Kaampioenschap (BAK) Sgwôônsprienguh || 663 [[Bestand:GO-2019-35.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 14 || 49 || CV de Bakvinders || We hebben un plakbaand || 656 [Bestand:GO-2019- | + | | C || 14 || 49 || CV de Bakvinders || We hebben un plakbaand || 656 [[Bestand:GO-2019-49.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 15 || 11 || Rooms Katholieke Karnavals Vereniging H.M.N.U.W.G.V.W.E.W.T.N.M.G.D.D.V. || Blefde plakke!,dan kunde d'n leste bobslee pakke || 633 [Bestand:GO-2019- | + | | C || 15 || 11 || Rooms Katholieke Karnavals Vereniging H.M.N.U.W.G.V.W.E.W.T.N.M.G.D.D.V. || Blefde plakke!,dan kunde d'n leste bobslee pakke || 633 [[Bestand:GO-2019-11.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 16 || 23 || CV 't Biks Broedsel || We hebbe nun GROTE ROL in dun optocht! || 630 [Bestand:GO-2019- | + | | C || 16 || 23 || CV 't Biks Broedsel || We hebbe nun GROTE ROL in dun optocht! || 630 [[Bestand:GO-2019-23.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 17 || 43 || PCV de Atoompjes || Neie,da ga nie || 617 [Bestand:GO-2019- | + | | C || 17 || 43 || PCV de Atoompjes || Neie,da ga nie || 617 [[Bestand:GO-2019-43.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 18 || 40 || Samengeraapt zootje || Meej karnaval wille we gere gas geve || 614 [Bestand:GO-2019- | + | | C || 18 || 40 || Samengeraapt zootje || Meej karnaval wille we gere gas geve || 614 [[Bestand:GO-2019-40.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 19 || 61 || CV Bijeen geraapt || We zen deur dun mand gevalle || 595 [Bestand:GO-2019- | + | | C || 19 || 61 || CV Bijeen geraapt || We zen deur dun mand gevalle || 595 [[Bestand:GO-2019-61.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 1 || 29 || KV de allerirste Boemeldonckse vrijwillige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Sorry, Makreel effkes langs? || 831 [Bestand:GO-2019- | + | | D || 1 || 29 || KV de allerirste Boemeldonckse vrijwillige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Sorry, Makreel effkes langs? || 831 [[Bestand:GO-2019-29.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 2 || 44 || Do Drietos || Wij zijn dit jaor dun droad kwijt || 819 [Bestand:GO-2019- | + | | D || 2 || 44 || Do Drietos || Wij zijn dit jaor dun droad kwijt || 819 [[Bestand:GO-2019-44.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 3 || 22 || Die 2 || t Bleft 'n Gok || 786 [Bestand:GO-2019- | + | | D || 3 || 22 || Die 2 || t Bleft 'n Gok || 786 [[Bestand:GO-2019-22.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 4 || 17 || De Vrolijke Vrienden || De pliesie treedt hard op,meej carnaval || 771 [Bestand:GO-2019- | + | | D || 4 || 17 || De Vrolijke Vrienden || De pliesie treedt hard op,meej carnaval || 771 [[Bestand:GO-2019-17.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 5 || 20 || Ut Span || Ok wij hebbe trapondersteuning || 764 [Bestand:GO-2019- | + | | D || 5 || 20 || Ut Span || Ok wij hebbe trapondersteuning || 764 [[Bestand:GO-2019-20.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 6 || 62 || Zusters Delicatessen || We zen aongekomme!! || 751[Bestand:GO-2019- | + | | D || 6 || 62 || Zusters Delicatessen || We zen aongekomme!! || 751 [[Bestand:GO-2019-62.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 7 || || Troel en Trui || De Curlingmama's || | + | | D || 7 || || Troel en Trui || De Curlingmama's || |
|- | |- | ||
| − | | D || 8 || 37 || De Goeje Meskes || We blève plakke, want we hebbe veul stof om over te praote || 711 [Bestand:GO-2019- | + | | D || 8 || 37 || De Goeje Meskes || We blève plakke, want we hebbe veul stof om over te praote || 711 [[Bestand:GO-2019-37.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 9 || 55 || CV de Batabieren || Blefde plakke vur ôôs lapdaans?! || 672 [Bestand:GO-2019- | + | | D || 9 || 55 || CV de Batabieren || Blefde plakke vur ôôs lapdaans?! || 672 [[Bestand:GO-2019-55.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 10 || 59 || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Een optochtidee? Van ‘t jaor komme we d’r nie uit… || 667 [Bestand:GO-2019- | + | | D || 10 || 59 || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Een optochtidee? Van ‘t jaor komme we d’r nie uit… || 667 [[Bestand:GO-2019-59.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 11 || 57 || CV Knapzat || We blijve aon mekaar plakke || 661 [Bestand:GO-2019- | + | | D || 11 || 57 || CV Knapzat || We blijve aon mekaar plakke || 661 [[Bestand:GO-2019-57.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 12 || 48 || Duo Dakloos || Duo dakloos steigert door d'n Beek || 646 [Bestand:GO-2019- | + | | D || 12 || 48 || Duo Dakloos || Duo dakloos steigert door d'n Beek || 646 [[Bestand:GO-2019-48.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 13 || 13 || CV dun Wim en dun Christ || Russiche inmenging in Boemeldonckse optocht? || 643 [Bestand:GO-2019- | + | | D || 13 || 13 || CV dun Wim en dun Christ || Russiche inmenging in Boemeldonckse optocht? || 643 [[Bestand:GO-2019-13.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 14 || 67 || CV Wit ik veul || Utsloatnergens op || 637 [Bestand:GO-2019- | + | | D || 14 || 67 || CV Wit ik veul || Utsloatnergens op || 637 [[Bestand:GO-2019-67.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 15 || 45 || CV de Egeltjes || Love is in the bair || 358[Bestand:GO-2019- | + | | D || 15 || 45 || CV de Egeltjes || Love is in the bair || 358 [[Bestand:GO-2019-45.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 1 || 32 || CV de Kriebels. || ik HAK d’n optocht door || 762 [Bestand:GO-2019- | + | | E || 1 || 32 || CV de Kriebels. || ik HAK d’n optocht door || 762 [[Bestand:GO-2019-32.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 2 || 41 || D'n Gerrit || D'n Gerrit bleft plakke || 721 [Bestand:GO-2019- | + | | E || 2 || 41 || D'n Gerrit || D'n Gerrit bleft plakke || 721 [[Bestand:GO-2019-41.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 3 || 34 || Roosje Lampe Cordang || Poepie chique || 695 [ | + | | E || 3 || 34 || Roosje Lampe Cordang || Poepie chique || 695 [B[estand:GO-2019-34.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 4 || 14 || CV de Peulenschillen || Traag wiefie || 663 [Bestand:GO-2019- | + | | E || 4 || 14 || CV de Peulenschillen || Traag wiefie || 663 [[Bestand:GO-2019-14.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 5 || 66 || D'n BOB van Boemeldonck || K'eb ok unne zaodlozing || 641 [Bestand:GO-2019- | + | | E || 5 || 66 || D'n BOB van Boemeldonck || K'eb ok unne zaodlozing || 641 [[Bestand:GO-2019-66.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 6 || 52 || De Klungel || Alles bleft aon mijn plakke || 629 [Bestand:GO-2019- | + | | E || 6 || 52 || De Klungel || Alles bleft aon mijn plakke || 629 [[Bestand:GO-2019-52.jpg |100px]] |
|} | |} | ||
Versie van 7 sep 2021 10:45
Uitslag Grote Optocht zondag 3 maart 2019
