Uitslag Grote Optocht (zondag 3 maart 2019: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 4: | Regel 4: | ||
! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 36 || Kleppers & Co || Hoog bezoek || 904 | + | | A || 1 || 36 || Kleppers & Co || Hoog bezoek || 904 [[Bestand:GO-2019-36.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| A || 2 || 42 || CV de Nachtbraokers || Op weg naar Boemeldonck! || 876 [[Bestand:GO-2019-42.jpg |100px]] | | A || 2 || 42 || CV de Nachtbraokers || Op weg naar Boemeldonck! || 876 [[Bestand:GO-2019-42.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 3 || 68 || CV de Bikse BAK-se Bende || Harts-tocht naar Karnaval || 875 [Bestand:GO-2019- | + | | A || 3 || 68 || CV de Bikse BAK-se Bende || Harts-tocht naar Karnaval || 875 [[Bestand:GO-2019-68.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 4 || 50 || CV de Zimkus || De kapellen terug in 't zadel || 769 [Bestand:GO-2019- | + | | A || 4 || 50 || CV de Zimkus || De kapellen terug in 't zadel || 769 [[Bestand:GO-2019-50.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 5 || 24 || Black Eagles jr || Karnaval Festival || 768 [Bestand:GO-2019- | + | | A || 5 || 24 || Black Eagles jr || Karnaval Festival || 768 [[Bestand:GO-2019-24.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 6 || 12 || CV de Meelballen || We doen nog un rondje || 729 [Bestand:GO-2019-12.jpg |100px]] | + | | A || 6 || 12 || CV de Meelballen || We doen nog un rondje || 729 [[Bestand:GO-2019-12.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 7 || 46 || CV de Japjuinen || Was 't altijd maar zo'n feest || 706 [Bestand:GO-2019- | + | | A || 7 || 46 || CV de Japjuinen || Was 't altijd maar zo'n feest || 706 [[Bestand:GO-2019-46.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 8 || 64 || CV de Leutlaaiers || De klokkenluider van Karnaval ! || 701 [Bestand:GO-2019- | + | | A || 8 || 64 || CV de Leutlaaiers || De klokkenluider van Karnaval ! || 701 [[Bestand:GO-2019-64.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 9 || 30 || CV de Dwarsliggers || Dia de los Muertos! || 635 [Bestand:GO-2019- | + | | A || 9 || 30 || CV de Dwarsliggers || Dia de los Muertos! || 635 [[Bestand:GO-2019-38.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 10 || 56 || CV de Bixe Draoke || Wij zen in d'n olie! || 560 [Bestand:GO-2019- | + | | A || 10 || 56 || CV de Bixe Draoke || Wij zen in d'n olie! || 560 [[Bestand:GO-2019-56.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 11 || 18 || CV Ga Nou ! || Hofkapel, speul nog 'ns un nummerke || 515 [Bestand:GO-2019- | + | | A || 11 || 18 || CV Ga Nou ! || Hofkapel, speul nog 'ns un nummerke || 515 [[Bestand:GO-2019-18.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 12 || 60 || CV Bende gek!? || We zoeke 't hogerop || 474 [Bestand:GO-2019- | + | | A || 12 || 60 || CV Bende gek!? || We zoeke 't hogerop || 474 [[Bestand:GO-2019-60.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| B || 1 || 15 || CV de Lolmakers || De kartrekkers van Boemeldonck || 852[Bestand:GO-2019-12.jpg |100px]] | | B || 1 || 15 || CV de Lolmakers || De kartrekkers van Boemeldonck || 852[Bestand:GO-2019-12.jpg |100px]] | ||
Versie van 6 sep 2021 19:00
Uitslag Grote Optocht zondag 3 maart 2019
