44 jaar: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Karnavalslied 2010''' |- | |- | '''Titel''': 44 jaar |- | '''Zang''': de 4 Peejs |- | '''Muziek''': Edwin Foesen...') |
|||
| Regel 4: | Regel 4: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Titel''': 44 jaar | + | | '''Titel''': [[44 jaar]] |
|- | |- | ||
| '''Zang''': de 4 Peejs | | '''Zang''': de 4 Peejs | ||
| Regel 15: | Regel 15: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | |''' | + | | '''[[44 jaar]] da gaon we dubbel vieren''' |
|- | |- | ||
| − | | 44 jaar da is een feesje waard | + | | '''[[44 jaar]] da is een feesje waard''' |
|- | |- | ||
| − | | 44 jaar da gaon we dubbel vieren | + | | '''[[44 jaar]] da gaon we dubbel vieren''' |
|- | |- | ||
| − | | 44 jaar dadis un feesje meej mekaor''' | + | | '''[[44 jaar]] dadis un feesje meej mekaor''' |
|- | |- | ||
| | | | ||
| Regel 43: | Regel 42: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | 44 jaar da gaon we dubbel vieren | + | | '''[[44 jaar]] da gaon we dubbel vieren''' |
|- | |- | ||
| − | | 44 jaar da is een feesje waard | + | | '''[[44 jaar]] da is een feesje waard''' |
|- | |- | ||
| − | | 44 jaar da gaon we dubbel vieren | + | | '''[[44 jaar]] da gaon we dubbel vieren''' |
|- | |- | ||
| − | | 44 jaar dadis un feesje meej mekaor | + | | '''[[44 jaar]] dadis un feesje meej mekaor''' |
|- | |- | ||
| | | | ||
| Regel 69: | Regel 68: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | 44 jaar da gaon we dubbel vieren | + | | '''[[44 jaar]] da gaon we dubbel vieren''' |
|- | |- | ||
| − | | 44 jaar da is een feesje waard | + | | '''[[44 jaar]] da is een feesje waard''' |
|- | |- | ||
| − | | 44 jaar da gaon we dubbel vieren | + | | '''[[44 jaar]] da gaon we dubbel vieren''' |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| + | | '''[[44 jaar]] dadis un feesje meej mekaor'''|- | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Regel 93: | Regel 91: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | 44 jaar da gaon we dubbel vieren | + | | '''[[44 jaar]] da gaon we dubbel vieren''' |
|- | |- | ||
| − | | 44 jaar da is een feesje waard | + | | '''[[44 jaar]] da is een feesje waard''' |
|- | |- | ||
| − | | 44 jaar da gaon we dubbel vieren | + | | '''[[44 jaar]] da gaon we dubbel vieren''' |
|- | |- | ||
| − | | 44 jaar dadis un feesje meej mekaor | + | | '''[[44 jaar]] dadis un feesje meej mekaor''' |
|- | |- | ||
| | | | ||
Versie van 11 jun 2016 09:09
| Karnavalslied 2010 | |
| Titel: 44 jaar | |
| Zang: de 4 Peejs | |
| Muziek: Edwin Foesenek | |
| Tekst: André van Dongen | |
| 44 jaar da gaon we dubbel vieren | |
| 44 jaar da is een feesje waard | |
| 44 jaar da gaon we dubbel vieren | |
| 44 jaar dadis un feesje meej mekaor | |
| De Beek was nog un durp, carnaval was nie bekend | |
| Maar Theo en den Herman brachten leven in de tent | |
| De Prins nun raad van elluf, Boemeldonck dat kreeg zijn ziel | |
| Toen de keruktoren viel | |
| Renier da was dun eerste in een heele lange rij | |
| Al 44 jaor maken ze Boemeldonckers blij | |
| 44 jaar da gaon we dubbel vieren | |
| 44 jaar da is een feesje waard | |
| 44 jaar da gaon we dubbel vieren | |
| 44 jaar dadis un feesje meej mekaor | |
| De bouwers en de sjouwers zen wir maande in de weer | |
| Dun optocht wordt steeds groter elluk jaar weer vollop sfeer | |
| De blaaskapelen speulen hard der longen uit dr lijf | |
| Ja ik dank dak effe blijf | |
| De sfeer die is fantasties ja verbroedering compleet | |
| 5 dagen lekker feesten werkt oew kiel maar in het zweet | |
| 44 jaar da gaon we dubbel vieren | |
| 44 jaar da is een feesje waard | |
| 44 jaar da gaon we dubbel vieren | |
| 44 jaar dadis un feesje meej mekaor|- | |
| De optochten gaan trekken haal de wagens uit de schuur | |
| Die cup met grote oren daarvoor gaan ze door het vuur | |
| De CK en de DKK, de jeugd doet ook goed mee | |
| Volgend jaar de A of de Beej | |
| De toekomst zit geBAKke met het feest in Boemeldonck | |
| Want over elluf jaren ligt die trein nog steeds op dronk | |
| 44 jaar da gaon we dubbel vieren | |
| 44 jaar da is een feesje waard | |
| 44 jaar da gaon we dubbel vieren | |
| 44 jaar dadis un feesje meej mekaor | |
