Gouden Boemel: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 7: | Regel 7: | ||
| 1971 || Rien || Schuijbroek ✝ | | 1971 || Rien || Schuijbroek ✝ | ||
|- | |- | ||
| − | | 1980 || Theo || Schipper | + | | 1980 || Theo || Schipper ✝ |
|- | |- | ||
| − | | 1981 || Herman || Dirven | + | | 1981 || Herman || Dirven ✝ |
|- | |- | ||
| 1984 || Kees || Nagelkerke | | 1984 || Kees || Nagelkerke | ||
|- | |- | ||
| − | | 1988 || Janus || Watzeels | + | | 1988 || Janus || Watzeels ✝ |
|- | |- | ||
| 1995 || Rini || Arnouts | | 1995 || Rini || Arnouts | ||
|- | |- | ||
| − | | 1995 || Joop || Lotstra | + | | 1995 || Joop || Lotstra ✝ |
|- | |- | ||
| − | | 1999 || Theo || Gelens | + | | 1999 || Theo || Gelens ✝ |
|- | |- | ||
| 2000 || Marinus || Amerongen, van | | 2000 || Marinus || Amerongen, van | ||
Versie van 17 jul 2020 11:28
Als bijzondere blijk van waardering voor de zeer speciale bijdrage aan het Boemeldoncks Karnaval kan PAGINA IS NOG "UNDER CONSTRUCTION"
| Jaar | Roepnaam | Achternaam |
|---|---|---|
| 1971 | Rien | Schuijbroek ✝ |
| 1980 | Theo | Schipper ✝ |
| 1981 | Herman | Dirven ✝ |
| 1984 | Kees | Nagelkerke |
| 1988 | Janus | Watzeels ✝ |
| 1995 | Rini | Arnouts |
| 1995 | Joop | Lotstra ✝ |
| 1999 | Theo | Gelens ✝ |
| 2000 | Marinus | Amerongen, van |
| 2001 | Anton | Eijnden, van den |
| 2007 | Edwin | Foesenek |
| 2010 | Gert-Jan | Bartels |
| 2012 | Frank | Timmers |
| 2014 | Kees | Oomen |
| 2015 | Theo | Hoven, van den |
| 2017 | Wim | Dielemans |
| 2017 | Ella | Snoek |
| 2018 | Leon | Nagelkerke |
