Onderscheidingen 2014-2015: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 2014-2015 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | a...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 2014-2015 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 2014-2015 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Gouden Boemel||Theo||Hoven, van den | + | | Gouden Boemel || Theo || Hoven, van den || |
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Ad||Melis, van | + | | Boemeldoncker || Ad || Melis, van || |
|- | |- | ||
| − | | GrootKruis||Jan||Tilburg, van | + | | GrootKruis || Jan || Tilburg, van || |
|- | |- | ||
| − | | GrootKruis||Toon||Ros | + | | GrootKruis || Toon || Ros || |
|- | |- | ||
| − | | GrootKruis||Jan||Boomaars | + | | GrootKruis || Jan || Boomaars || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Riny||Weterings | + | | Grootorde || Riny || Weterings || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Danny||Evertse | + | | Grootorde || Danny || Evertse || CV de Stufkes |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Ton||Peijper, de | + | | Grootorde || Ton || Peijper, de || BAK bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Ingmar||Muller | + | | Grootorde || Ingmar || Muller || lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Christian||Duc, le | + | | Grootorde || Christian || Duc, le || CV de Lolbroeken |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Pascal||Machielsen | + | | Grootorde || Pascal || Machielsen || CV de Klepperbekken |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jack||Boer, van de | + | | Grootorde || Jack || Boer, van de || Bouw Advies Comm |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Coertjens || BK Swirruswadâânders |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || William || Dielemans || CV de Vrolijke Vrienden |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jack || Kieboom, van || CV de Black Eagles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hans || Ras || CV de Vrolijke Vrienden |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ingrid || Rasenberg || Organistie Bejaardenkarnaval |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jac || Swart,de || CV de Stufkes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Melvin || Zanden, van de || Dj mentor piepers Kreezie |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bob || Schram || Directeur Apollo |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Genaro || Spirt, de || CV Staal op Staal |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bep || Bouwmeester || CV de Bikse Blikskes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ilse || Kopmels || CV de Stampers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mark || Bock, de || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Sigfried || Govaers || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mark || Verwijmeren || CV de Klepperbekken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jeanne || Vissers || CV de Lolbroeken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Danny || Enden, van den || CV de Gangmaokers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Floortje || Hees, van || CV de Zimkus |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Roland || Hermus || inzet Scouting karnaval |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Igor || Kegel || CV Makkelijk Zat |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bas || Mutsaers || Inzet Bak en Brak krant |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Corné || Boeren || Chauffeur Joppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || John || Riel, van || CV de Bixe Draoke |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joke || Schalk || Bouwadres Joppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Schalk || Bouwadres Joppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Celestine || Velthoven, van || Buurtbewoner Vliet, sociaal actief |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Janneke || Kavelaars || 45 jaar Veehandelshuis |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1x11||Maikel ||Huijbregts | + | | Bijzondere huisorde 1x11 || Maikel || Huijbregts || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1x11||Jack||Jorissen | + | | Bijzondere huisorde 1x11 || Jack || Jorissen || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1x11||Arno||Oosterhout, van | + | | Bijzondere huisorde 1x11 || Arno || Oosterhout, van || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dennis||Jorissen | + | | Huisorde van de prins || Dennis || Jorissen || Invaller Rv11 maker schildjes seniorenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Adrie ||Pelkmans | + | | Huisorde van de prins || Adrie || Pelkmans || Buren Gillis XLIX |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Corrie||Pelkmans | + | | Huisorde van de prins || Corrie || Pelkmans || Buren Gillis XLIX |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jeanne||Verwijmeren | + | | Huisorde van de prins || Jeanne || Verwijmeren || Buren Gillis XLIX |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jos||Verwijmeren | + | | Huisorde van de prins || Jos || Verwijmeren || Buren Gillis XLIX |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Toon ||Broek, van den | + | | Huisorde van de prins || Toon || Broek, van den || Schoonvader Gillis XLIX |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Nel ||Broek, van den | + | | Huisorde van de prins || Nel || Broek, van den || Schoonmoeder Gillis XLIX |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Anja||Gils, van | + | | Huisorde van de prins || Anja || Gils, van || Moeder Gillis XLIX |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Isa||Gils, van | + | | Huisorde van de prins || Isa || Gils, van || Dochter Gillis XLIX |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Maud ||Gils, van | + | | Huisorde van de prins || Maud || Gils, van || Dochter Gillis XLIX |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Peter||Gils, van | + | | Huisorde van de prins || Peter || Gils, van || Vader Gillis XLIX |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Rien||Gils, van | + | | Huisorde van de prins || Rien || Gils, van || Oom van Gillis XLIX |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Sven||Gils, van | + | | Huisorde van de prins || Sven || Gils, van || Zoon van Gillis XLIX |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Wendy ||Gils, van | + | | Huisorde van de prins || Wendy || Gils, van || Vrouw Gillis XLIX |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marit||Hendrickx | + | | Huisorde van de prins || Marit || Hendrickx || Jeugdprinses Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Arjan ||Hermans | + | | Huisorde van de prins || Arjan || Hermans || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ruud ||Janse | + | | Huisorde van de prins || Ruud || Janse || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Pim||Joosen | + | | Huisorde van de prins || Pim || Joosen || Jeugdprins Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Bo||Knapen | + | | Huisorde van de prins || Bo || Knapen || Jeugdprinses de Griffioen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Joost||Michielsen | + | | Huisorde van de prins || Joost || Michielsen || Vriend Hofdame Carlijn |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Oscar||Poppelaars | + | | Huisorde van de prins || Oscar || Poppelaars || Karnavals fan |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Esther||Vendel | + | | Huisorde van de prins || Esther || Vendel || Schoonzus Gillis XLIX |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Robbert||Bastiaansen | + | | Huisorde van de prins || Robbert || Bastiaansen || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jeroen||Bavel, van | + | | Huisorde van de prins || Jeroen || Bavel, van || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Coen||Bock, de | + | | Huisorde van de prins || Coen || Bock, de || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mark||Bock, de | + | | Huisorde van de prins || Mark || Bock, de || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Rob||Boer, van de | + | | Huisorde van de prins || Rob || Boer, van de || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Adrian||Dikmans | + | | Huisorde van de prins || Adrian || Dikmans || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Remco||Elteren, van | + | | Huisorde van de prins || Remco || Elteren, van || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jeroen||Luiken | + | | Huisorde van de prins || Jeroen || Luiken || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Corné||Machielsen | + | | Huisorde van de prins || Corné || Machielsen || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jeroen||Magielse | + | | Huisorde van de prins || Jeroen || Magielse || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Joost||Meeuwis | + | | Huisorde van de prins || Joost || Meeuwis || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Lodewijk||Meeuwis | + | | Huisorde van de prins || Lodewijk || Meeuwis || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Huub||Meulemans | + | | Huisorde van de prins || Huub || Meulemans || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Nils||Nagelkerke | + | | Huisorde van de prins || Nils || Nagelkerke || CV de Matties |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mathieu||Oostvogels | + | | Huisorde van de prins || Mathieu || Oostvogels || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Sander||Schalk | + | | Huisorde van de prins || Sander || Schalk || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Nick||Schillemans | + | | Huisorde van de prins || Nick || Schillemans || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Robert||Stoffelen | + | | Huisorde van de prins || Robert || Stoffelen || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Anne - Marieke||Gils, van | + | | Huisorde van de prins || Anne - Marieke || Gils, van || Zus van de prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ad||Praat, van | + | | Huisorde van de prins || Ad || Praat, van || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Erik||Gils, van | + | | Huisorde van de prins || Erik || Gils, van || Broer van de prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Taks | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Taks || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Sil||Gils, van | + | | Huisorde van de prins || Sil || Gils, van || Neef van de prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Synco||Bliek, van de | + | | Huisorde van de prins || Synco || Bliek, van de || Buurtbewoner Vliet, optochtcommisaris G.O. |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jeroen||Bulkmans | + | | Huisorde van de prins || Jeroen || Bulkmans || CV Moi Gekloi, vriend van Hofdame Maureen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Rens||Kavelaars | + | | Huisorde van de prins || Rens || Kavelaars || Buurtbewoner Vliet, C.V. de Guppen, invaller Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mels||Aarts | + | | Huisorde van de prins || Mels || Aarts || 50 jaar Amicitia |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Janus||Meeuwissen | + | | Huisorde van de prins || Janus || Meeuwissen || 50 jaar Amicitia |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patricia||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Patricia || Gils, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Stephan||Rops | + | | Bijzondere huisorde || Stephan || Rops || Lid Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Savine||Blokker | + | | Bijzondere huisorde || Savine || Blokker || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Annelin||Christianen | + | | Bijzondere huisorde || Annelin || Christianen || Begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Tess||Gommers | + | | Bijzondere huisorde || Tess || Gommers || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nienke||Heshof | + | | Bijzondere huisorde || Nienke || Heshof || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Meike||Heuvel, van den | + | | Bijzondere huisorde || Meike || Heuvel, van den || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marit||Jongenelis | + | | Bijzondere huisorde || Marit || Jongenelis || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Fay||Keizer, de | + | | Bijzondere huisorde || Fay || Keizer, de || Begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Fay||Oenen | + | | Bijzondere huisorde || Fay || Oenen || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Britt||Schalk | + | | Bijzondere huisorde || Britt || Schalk || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jessica||Spronk | + | | Bijzondere huisorde || Jessica || Spronk || Begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wilfried||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Wilfried || Foesenek || Lid raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maikel||Huijbregts | + | | Bijzondere huisorde || Maikel || Huijbregts || Lid raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Janssen | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Janssen || Lid raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martijn||Lint | + | | Bijzondere huisorde || Martijn || Lint || Lid raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Paeschen, van | + | | Bijzondere huisorde || John || Paeschen, van || Lid raad van elf, kapitein |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Hans||Smits | + | | Bijzondere huisorde || Hans || Smits || Lid raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Tom||Spronk | + | | Bijzondere huisorde || Tom || Spronk || Lid raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Mark||Verheijen | + | | Bijzondere huisorde || Mark || Verheijen || Lid raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Hans||Verhoef | + | | Bijzondere huisorde || Hans || Verhoef || Lid raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Tjeerd||Vissers | + | | Bijzondere huisorde || Tjeerd || Vissers || Lid raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Anne||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde || Anne || Dielemans || lid gevolg, hofnar |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wim||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || lid gevolg, hofmachinist |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maureen|| | + | | Bijzondere huisorde || Maureen || Diepstraten || Hofdame |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dré||Gelens | + | | Bijzondere huisorde || Dré || Gelens || lid gevolg, opper ordebewaarder |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Corné||Hoeven, van der | + | | Bijzondere huisorde || Corné || Hoeven, van der || lid gevolg, major domus |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jack||Jorissen | + | | Bijzondere huisorde || Jack || Jorissen || lid gevolg, opperplisie |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Arno||Oosterhout, van | + | | Bijzondere huisorde || Arno || Oosterhout, van || lid gevolg, hoflivreier |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jeroen||Romers | + | | Bijzondere huisorde || Jeroen || Romers || lid gevolg, hoffotograaf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Carlijn||Voesenek | + | | Bijzondere huisorde || Carlijn || Voesenek || Hofdame |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Walter||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Walter || Watzeels || lid gevolg, hoflivreier |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nancy||Giesbergen | + | | Bijzondere huisorde || Nancy || Giesbergen || BAK bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Stan||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Stan || Graaf, de || BAK bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Hoven, van den | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Hoven, van den || BAK bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lars||Lauwen | + | | Bijzondere huisorde || Lars || Lauwen || BAK bestuur, penningmeester |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || John || Meeuwissen || BAK bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Leon||Nagelkerke | + | | Bijzondere huisorde || Leon || Nagelkerke || BAK bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ton||Peijper, de | + | | Bijzondere huisorde || Ton || Peijper, de || BAK bestuur, secretaris |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ella||Snoek | + | | Bijzondere huisorde || Ella || Snoek || BAK bestuur, voorzitter |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Mark||Aarts | + | | Bijzondere huisorde || Mark || Aarts || lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lobke||Boomaars | + | | Bijzondere huisorde || Lobke || Boomaars || lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lisanne||Deugd, de | + | | Bijzondere huisorde || Lisanne || Deugd, de || lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Calvin||Goos | + | | Bijzondere huisorde || Calvin || Goos || lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gwen||Koedijk, van de | + | | Bijzondere huisorde || Gwen || Koedijk, van de || lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ingmar||Muller | + | | Bijzondere huisorde || Ingmar || Muller || lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Michiel||Ridder, de | + | | Bijzondere huisorde || Michiel || Ridder, de || lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nathalie||Steenmeijer | + | | Bijzondere huisorde || Nathalie || Steenmeijer || lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Simone||Steenmeijer | + | | Bijzondere huisorde || Simone || Steenmeijer || lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Hubert||Tijmensen | + | | Bijzondere huisorde || Hubert || Tijmensen || lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Prinsenschild||Arjan||Gils, van | + | | Prinsenschild || Arjan || Gils, van || Prins Gillis XLIX |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||CV||Moi Gekloi | + | | Proclamatie installatie || CV || Moi Gekloi || geïnstalleerd bij de Stee |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 20:14
In het seizoen 2014-2015 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Gouden Boemel | Theo | Hoven, van den | |
| Boemeldoncker | Ad | Melis, van | |
| GrootKruis | Jan | Tilburg, van | |
| GrootKruis | Toon | Ros | |
| GrootKruis | Jan | Boomaars | |
| Grootorde | Riny | Weterings | |
| Grootorde | Danny | Evertse | CV de Stufkes |
| Grootorde | Ton | Peijper, de | BAK bestuur |
| Grootorde | Ingmar | Muller | lid hofkapel |
| Grootorde | Christian | Duc, le | CV de Lolbroeken |
| Grootorde | Pascal | Machielsen | CV de Klepperbekken |
| Grootorde | Jack | Boer, van de | Bouw Advies Comm |
| BAK orde | Peter | Coertjens | BK Swirruswadâânders |
| BAK orde | William | Dielemans | CV de Vrolijke Vrienden |
| BAK orde | Jack | Kieboom, van | CV de Black Eagles |
| BAK orde | Hans | Ras | CV de Vrolijke Vrienden |
| BAK orde | Ingrid | Rasenberg | Organistie Bejaardenkarnaval |
| BAK orde | Jac | Swart,de | CV de Stufkes |
| BAK orde | Melvin | Zanden, van de | Dj mentor piepers Kreezie |
| BAK orde | Bob | Schram | Directeur Apollo |
| BAK orde | Genaro | Spirt, de | CV Staal op Staal |
| BAK orde | Bep | Bouwmeester | CV de Bikse Blikskes |
| BAK orde | Ilse | Kopmels | CV de Stampers |
| BAK orde | Mark | Bock, de | CV de Bietjes |
| BAK orde | Sigfried | Govaers | CV de Batabieren |
| BAK orde | Mark | Verwijmeren | CV de Klepperbekken |
| BAK orde | Jeanne | Vissers | CV de Lolbroeken |
| BAK orde | Danny | Enden, van den | CV de Gangmaokers |
| BAK orde | Floortje | Hees, van | CV de Zimkus |
| BAK orde | Roland | Hermus | inzet Scouting karnaval |
| BAK orde | Igor | Kegel | CV Makkelijk Zat |
| BAK orde | Bas | Mutsaers | Inzet Bak en Brak krant |
| BAK orde | Corné | Boeren | Chauffeur Joppers |
| BAK orde | John | Riel, van | CV de Bixe Draoke |
| BAK orde | Joke | Schalk | Bouwadres Joppers |
| BAK orde | Kees | Schalk | Bouwadres Joppers |
| BAK orde | Celestine | Velthoven, van | Buurtbewoner Vliet, sociaal actief |
| BAK orde | Janneke | Kavelaars | 45 jaar Veehandelshuis |
| Bijzondere huisorde 1x11 | Maikel | Huijbregts | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Bijzondere huisorde 1x11 | Jack | Jorissen | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Bijzondere huisorde 1x11 | Arno | Oosterhout, van | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Huisorde van de prins | Dennis | Jorissen | Invaller Rv11 maker schildjes seniorenmiddag |
| Huisorde van de prins | Adrie | Pelkmans | Buren Gillis XLIX |
| Huisorde van de prins | Corrie | Pelkmans | Buren Gillis XLIX |
| Huisorde van de prins | Jeanne | Verwijmeren | Buren Gillis XLIX |
| Huisorde van de prins | Jos | Verwijmeren | Buren Gillis XLIX |
| Huisorde van de prins | Toon | Broek, van den | Schoonvader Gillis XLIX |
| Huisorde van de prins | Nel | Broek, van den | Schoonmoeder Gillis XLIX |
| Huisorde van de prins | Anja | Gils, van | Moeder Gillis XLIX |
| Huisorde van de prins | Isa | Gils, van | Dochter Gillis XLIX |
| Huisorde van de prins | Maud | Gils, van | Dochter Gillis XLIX |
| Huisorde van de prins | Peter | Gils, van | Vader Gillis XLIX |
| Huisorde van de prins | Rien | Gils, van | Oom van Gillis XLIX |
| Huisorde van de prins | Sven | Gils, van | Zoon van Gillis XLIX |
| Huisorde van de prins | Wendy | Gils, van | Vrouw Gillis XLIX |
| Huisorde van de prins | Marit | Hendrickx | Jeugdprinses Horizon |
| Huisorde van de prins | Arjan | Hermans | CV de Bietjes |
| Huisorde van de prins | Ruud | Janse | CV de Bietjes |
| Huisorde van de prins | Pim | Joosen | Jeugdprins Horizon |
| Huisorde van de prins | Bo | Knapen | Jeugdprinses de Griffioen |
| Huisorde van de prins | Joost | Michielsen | Vriend Hofdame Carlijn |
| Huisorde van de prins | Oscar | Poppelaars | Karnavals fan |
| Huisorde van de prins | Esther | Vendel | Schoonzus Gillis XLIX |
| Huisorde van de prins | Robbert | Bastiaansen | CV de Bietjes |
| Huisorde van de prins | Jeroen | Bavel, van | CV de Bietjes |
| Huisorde van de prins | Coen | Bock, de | CV de Bietjes |
| Huisorde van de prins | Mark | Bock, de | CV de Bietjes |
| Huisorde van de prins | Rob | Boer, van de | CV de Bietjes |
| Huisorde van de prins | Adrian | Dikmans | CV de Bietjes |
| Huisorde van de prins | Remco | Elteren, van | CV de Bietjes |
| Huisorde van de prins | Jeroen | Luiken | CV de Bietjes |
| Huisorde van de prins | Corné | Machielsen | CV de Bietjes |
| Huisorde van de prins | Jeroen | Magielse | CV de Bietjes |
| Huisorde van de prins | Joost | Meeuwis | CV de Bietjes |
| Huisorde van de prins | Lodewijk | Meeuwis | CV de Bietjes |
| Huisorde van de prins | Huub | Meulemans | CV de Bietjes |
| Huisorde van de prins | Nils | Nagelkerke | CV de Matties |
| Huisorde van de prins | Mathieu | Oostvogels | CV de Bietjes |
| Huisorde van de prins | Sander | Schalk | CV de Bietjes |
| Huisorde van de prins | Nick | Schillemans | CV de Bietjes |
| Huisorde van de prins | Robert | Stoffelen | CV de Bietjes |
| Huisorde van de prins | Anne - Marieke | Gils, van | Zus van de prins |
| Huisorde van de prins | Ad | Praat, van | CV de Vetkluivers |
| Huisorde van de prins | Erik | Gils, van | Broer van de prins |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Taks | CV de Kikkers |
| Huisorde van de prins | Sil | Gils, van | Neef van de prins |
| Huisorde van de prins | Synco | Bliek, van de | Buurtbewoner Vliet, optochtcommisaris G.O. |
| Huisorde van de prins | Jeroen | Bulkmans | CV Moi Gekloi, vriend van Hofdame Maureen |
| Huisorde van de prins | Rens | Kavelaars | Buurtbewoner Vliet, C.V. de Guppen, invaller Raad van Elf |
| Huisorde van de prins | Mels | Aarts | 50 jaar Amicitia |
| Huisorde van de prins | Janus | Meeuwissen | 50 jaar Amicitia |
| Bijzondere huisorde | Patricia | Gils, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Stephan | Rops | Lid Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Savine | Blokker | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Annelin | Christianen | Begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Tess | Gommers | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Nienke | Heshof | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Meike | Heuvel, van den | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Marit | Jongenelis | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Fay | Keizer, de | Begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Fay | Oenen | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Britt | Schalk | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Jessica | Spronk | Begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Wilfried | Foesenek | Lid raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Maikel | Huijbregts | Lid raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Janssen | Lid raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Martijn | Lint | Lid raad van elf |
| Bijzondere huisorde | John | Paeschen, van | Lid raad van elf, kapitein |
| Bijzondere huisorde | Hans | Smits | Lid raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Tom | Spronk | Lid raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Mark | Verheijen | Lid raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Hans | Verhoef | Lid raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Tjeerd | Vissers | Lid raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Anne | Dielemans | lid gevolg, hofnar |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | lid gevolg, hofmachinist |
| Bijzondere huisorde | Maureen | Diepstraten | Hofdame |
| Bijzondere huisorde | Dré | Gelens | lid gevolg, opper ordebewaarder |
| Bijzondere huisorde | Corné | Hoeven, van der | lid gevolg, major domus |
| Bijzondere huisorde | Jack | Jorissen | lid gevolg, opperplisie |
| Bijzondere huisorde | Arno | Oosterhout, van | lid gevolg, hoflivreier |
| Bijzondere huisorde | Jeroen | Romers | lid gevolg, hoffotograaf |
| Bijzondere huisorde | Carlijn | Voesenek | Hofdame |
| Bijzondere huisorde | Walter | Watzeels | lid gevolg, hoflivreier |
| Bijzondere huisorde | Nancy | Giesbergen | BAK bestuur |
| Bijzondere huisorde | Stan | Graaf, de | BAK bestuur |
| Bijzondere huisorde | Theo | Hoven, van den | BAK bestuur |
| Bijzondere huisorde | Lars | Lauwen | BAK bestuur, penningmeester |
| Bijzondere huisorde | John | Meeuwissen | BAK bestuur |
| Bijzondere huisorde | Leon | Nagelkerke | BAK bestuur |
| Bijzondere huisorde | Ton | Peijper, de | BAK bestuur, secretaris |
| Bijzondere huisorde | Ella | Snoek | BAK bestuur, voorzitter |
| Bijzondere huisorde | Mark | Aarts | lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Lobke | Boomaars | lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Lisanne | Deugd, de | lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Calvin | Goos | lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Gwen | Koedijk, van de | lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ingmar | Muller | lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Michiel | Ridder, de | lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Nathalie | Steenmeijer | lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Simone | Steenmeijer | lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Hubert | Tijmensen | lid hofkapel |
| Prinsenschild | Arjan | Gils, van | Prins Gillis XLIX |
| Proclamatie installatie | CV | Moi Gekloi | geïnstalleerd bij de Stee |
