Onderscheidingen 2012-2013: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 2012-2013 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | al...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 2012-2013 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 2012-2013 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Aldert||Meurs, van | + | | Boemeldoncker || Aldert || Meurs, van || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Henk||Boer, van de | + | | Grootorde || Henk || Boer, van de || Bouwadviescommissie |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Annemiek||Meeuwissen | + | | Grootorde || Annemiek || Meeuwissen || Jury kinderoptocht Etc. |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Mark||Aarts | + | | Grootorde || Mark || Aarts || Lid Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Patricia||Gils, van | + | | Grootorde || Patricia || Gils, van || Lid Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Ron||Nuiten | + | | Grootorde || Ron || Nuiten || CV De Batabieren / Kranen etc. |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Carla||Eijk, van | + | | Grootorde || Carla || Eijk, van || Bouwadres / Senaatslid |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Nancy||Giesbergen | + | | Grootorde || Nancy || Giesbergen || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Marcel||Korving | + | | Grootorde || Marcel || Korving || CV De Lolbroeken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marco || Kieboom, van de || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Boudewijn || Brosens || CV de Schuimsoppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Daan || Rovers || Hoffilmer |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mark || Spitters || CV De Leutlaaiers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Robbert || Stoffelen || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mark || Velzen, van || Bouwadres 8 clubs |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rian || Velzen, van || Bouwadres 8 clubs |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wessel || Bakker || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ton || Gool, van || CV de Halve Zole |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Martijn || Suikerbuijk || CV Kiwisensatie |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rien || Franken || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Linda || Machielsen || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Elly || Verwijmeren || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jeffrey || Broek, van de || CV Staal op Staal |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Stefan || Meeuwissen || CV De Plakkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jeffrey || Beemt, van de || CV Wa Nou |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Paul || Goos || CV Lolbroeken / Beekse Bakse Bende |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Denis || Nagtzaam || Opslag Beekse Inkoop Kombinatie |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kevin || Vissers || CV Lolbroeken / Beekse Bakse Bende |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hans || Bakker || Winter Wonder Beek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Erik || Broek, van de || Bouwadres Klaai aerepels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Petra || Broek, van de || Bouwadres Klaai aerepels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tamara || Opstal, van || CV de Mauwmiere |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Martijn || Romme || CV De Stampers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kim || Vessem, van || CV de Mauwmiere |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marian || Martens || Bouwadres Moi Gekloi |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rien || Martens || Bouwadres Moi Gekloi |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1X11||Wilfried||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde 1X11 || Wilfried || Foesenek || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1X11||Martijn||Schouten | + | | Bijzondere huisorde 1X11 || Martijn || Schouten || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Annie||Boomaars | + | | Huisorde van de prins || Annie || Boomaars || Hulp ouders Prins Jacobus XLVII |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piet||Boomaars | + | | Huisorde van de prins || Piet || Boomaars || Hulp ouders Prins Jacobus XLVII |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Cees||Poppelaars | + | | Huisorde van de prins || Cees || Poppelaars || CV Black Eagles sr. |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Schalk | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Schalk || Hagedonk 100 jaar |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Hans||Schouwenaars | + | | Huisorde van de prins || Hans || Schouwenaars || BK Swirruswadâânders |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Wil||Gils, van | + | | Huisorde van de prins || Wil || Gils, van || CV de Halve Zole |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prinses||Kim | + | | Huisorde van de prins || Prinses || Kim || De Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Kleemans | + | | Huisorde van de prins || Jan || Kleemans || De Zonnebloem |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins||Loek | + | | Huisorde van de prins || Prins || Loek || De Griffioenschool |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Toon||Luijkx | + | | Huisorde van de prins || Toon || Luijkx || Bouwadres CV de halve Zole |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Nani||Pellis | + | | Huisorde van de prins || Nani || Pellis || De Apolloschool |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins||Sam | + | | Huisorde van de prins || Prins || Sam || De Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Manon||Vissers | + | | Huisorde van de prins || Manon || Vissers || Dochter Prins Jacobus XLVII |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Vissers | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Vissers || Moeder Prins Jacobus XLVII |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Sjan||Vissers | + | | Huisorde van de prins || Sjan || Vissers || Vrouw Prins Jacobus XLVII |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Danny||Voesenek | + | | Huisorde van de prins || Danny || Voesenek || CV H‚-H‚ / commissaris Grote Optocht |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jos||Vos | + | | Huisorde van de prins || Jos || Vos || CV Van alles wa / CV De Egeltjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jesper||Janssen | + | | Huisorde van de prins || Jesper || Janssen || CV De Leutlaaiers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Wouter||Vissers | + | | Huisorde van de prins || Wouter || Vissers || Zoon Prins / CV De Leutlaaiers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Peter||Berends | + | | Huisorde van de prins || Peter || Berends || CV de Halve Zole |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ad||Ham, van | + | | Huisorde van de prins || Ad || Ham, van || BK Hè Hè |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Harold||Jong, de | + | | Huisorde van de prins || Harold || Jong, de || BK Hè Hè |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Rian||Musters | + | | Huisorde van de prins || Rian || Musters || Vz Buurtver. Het neusje van de Beek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Sjef||Kuijk, van | + | | Huisorde van de prins || Sjef || Kuijk, van || Prins Juttemus d?n Tweede van Bavel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Johan||Vissers | + | | Huisorde van de prins || Johan || Vissers || Broer Prins Jacobus XLVII |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Petra||Vissers | + | | Huisorde van de prins || Petra || Vissers || Schoonzus Prins Jacobus XLVII |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||John||Heller | + | | Huisorde van de prins || John || Heller || Ex Prins Jonas wordt 50 jaar |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Anja||Ros | + | | Huisorde van de prins || Anja || Ros || Assistente BIK loods |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Martijn||Oomen | + | | Huisorde van de prins || Martijn || Oomen || CV De Bende van 7 |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Annie||Vriens | + | | Huisorde van de prins || Annie || Vriens || Bouwadres CV De Leutlaaiers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Peter||Vriens | + | | Huisorde van de prins || Peter || Vriens || Bouwadres CV De Leutlaaiers |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Annick-Fleur||Dircken | + | | Bijzondere huisorde || Annick-Fleur || Dircken || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nicky||Oorschot, van | + | | Bijzondere huisorde || Nicky || Oorschot, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Mark||Aarts | + | | Bijzondere huisorde || Mark || Aarts || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lisanne||Deugd - Vincenten, de | + | | Bijzondere huisorde || Lisanne || Deugd - Vincenten, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wilfried||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Wilfried || Foesenek || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nancy||Giesbergen | + | | Bijzondere huisorde || Nancy || Giesbergen || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patricia||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Patricia || Gils, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Stan||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Stan || Graaf, de || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Hoven, van den | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Hoven, van den || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Michael||Huijbregts | + | | Bijzondere huisorde || Michael || Huijbregts || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Yvonne||Huijbregts | + | | Bijzondere huisorde || Yvonne || Huijbregts || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gwen||Koedijk, van de | + | | Bijzondere huisorde || Gwen || Koedijk, van de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lars||Lauwen | + | | Bijzondere huisorde || Lars || Lauwen || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ingmar||Muller | + | | Bijzondere huisorde || Ingmar || Muller || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Leon||Nagelkerke | + | | Bijzondere huisorde || Leon || Nagelkerke || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Niels||Oorschot, van | + | | Bijzondere huisorde || Niels || Oorschot, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ton||Peijper, de | + | | Bijzondere huisorde || Ton || Peijper, de || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martijn||Ridder, de | + | | Bijzondere huisorde || Martijn || Ridder, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Michiel||Ridder, de | + | | Bijzondere huisorde || Michiel || Ridder, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ella||Snoek | + | | Bijzondere huisorde || Ella || Snoek || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Hubert||Tijmensen | + | | Bijzondere huisorde || Hubert || Tijmensen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Krissy||Basstein | + | | Bijzondere huisorde || Krissy || Basstein || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Quinty||Dekkers | + | | Bijzondere huisorde || Quinty || Dekkers || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Fenna||Grootenboer | + | | Bijzondere huisorde || Fenna || Grootenboer || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Emmy||Ham, van | + | | Bijzondere huisorde || Emmy || Ham, van || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Tamara||Heller | + | | Bijzondere huisorde || Tamara || Heller || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Robin||Hermans | + | | Bijzondere huisorde || Robin || Hermans || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Anne||Suelman | + | | Bijzondere huisorde || Anne || Suelman || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Merel||Vries, de | + | | Bijzondere huisorde || Merel || Vries, de || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Karlijn||Withagen | + | | Bijzondere huisorde || Karlijn || Withagen || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Boomaars | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Boomaars || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maikel||Huijbregts | + | | Bijzondere huisorde || Maikel || Huijbregts || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Janssen | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Janssen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jack||Jorissen | + | | Bijzondere huisorde || Jack || Jorissen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jack||Nelemans | + | | Bijzondere huisorde || Jack || Nelemans || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Paeschen, van | + | | Bijzondere huisorde || John || Paeschen, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||André||Raam, van | + | | Bijzondere huisorde || André || Raam, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martijn||Schouten | + | | Bijzondere huisorde || Martijn || Schouten || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Hans||Smits | + | | Bijzondere huisorde || Hans || Smits || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde|| | + | | Bijzondere huisorde || Mark || Verheijen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Hans||Verhoef | + | | Bijzondere huisorde || Hans || Verhoef || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Corné||Aarts | + | | Bijzondere huisorde || Corné || Aarts || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wim||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dré||Gelens | + | | Bijzondere huisorde || Dré || Gelens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kim||Nooijens | + | | Bijzondere huisorde || Kim || Nooijens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Arno||Oosterhout, van | + | | Bijzondere huisorde || Arno || Oosterhout, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jeroen||Romers | + | | Bijzondere huisorde || Jeroen || Romers || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Rouby||Sweres | + | | Bijzondere huisorde || Rouby || Sweres || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Walter||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Walter || Watzeels || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Prinsenschild||Jack||Vissers | + | | Prinsenschild || Jack || Vissers || Prins Jacobus XLVII |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||Kees||Nagelkerke | + | | Proclamatie || Kees || Nagelkerke || Beheerder BAK archief |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 20:12
In het seizoen 2012-2013 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Boemeldoncker | Aldert | Meurs, van | |
| Grootorde | Henk | Boer, van de | Bouwadviescommissie |
| Grootorde | Annemiek | Meeuwissen | Jury kinderoptocht Etc. |
| Grootorde | Mark | Aarts | Lid Hofkapel |
| Grootorde | Patricia | Gils, van | Lid Hofkapel |
| Grootorde | Ron | Nuiten | CV De Batabieren / Kranen etc. |
| Grootorde | Carla | Eijk, van | Bouwadres / Senaatslid |
| Grootorde | Nancy | Giesbergen | BAK Bestuur |
| Grootorde | Marcel | Korving | CV De Lolbroeken |
| BAK orde | Marco | Kieboom, van de | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Boudewijn | Brosens | CV de Schuimsoppers |
| BAK orde | Daan | Rovers | Hoffilmer |
| BAK orde | Mark | Spitters | CV De Leutlaaiers |
| BAK orde | Robbert | Stoffelen | CV de Bietjes |
| BAK orde | Mark | Velzen, van | Bouwadres 8 clubs |
| BAK orde | Rian | Velzen, van | Bouwadres 8 clubs |
| BAK orde | Wessel | Bakker | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Ton | Gool, van | CV de Halve Zole |
| BAK orde | Martijn | Suikerbuijk | CV Kiwisensatie |
| BAK orde | Rien | Franken | CV de Batabieren |
| BAK orde | Linda | Machielsen | de Scouting |
| BAK orde | Elly | Verwijmeren | CV de Batabieren |
| BAK orde | Jeffrey | Broek, van de | CV Staal op Staal |
| BAK orde | Stefan | Meeuwissen | CV De Plakkers |
| BAK orde | Jeffrey | Beemt, van de | CV Wa Nou |
| BAK orde | Paul | Goos | CV Lolbroeken / Beekse Bakse Bende |
| BAK orde | Denis | Nagtzaam | Opslag Beekse Inkoop Kombinatie |
| BAK orde | Kevin | Vissers | CV Lolbroeken / Beekse Bakse Bende |
| BAK orde | Hans | Bakker | Winter Wonder Beek |
| BAK orde | Erik | Broek, van de | Bouwadres Klaai aerepels |
| BAK orde | Petra | Broek, van de | Bouwadres Klaai aerepels |
| BAK orde | Tamara | Opstal, van | CV de Mauwmiere |
| BAK orde | Martijn | Romme | CV De Stampers |
| BAK orde | Kim | Vessem, van | CV de Mauwmiere |
| BAK orde | Marian | Martens | Bouwadres Moi Gekloi |
| BAK orde | Rien | Martens | Bouwadres Moi Gekloi |
| Bijzondere huisorde 1X11 | Wilfried | Foesenek | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Bijzondere huisorde 1X11 | Martijn | Schouten | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Huisorde van de prins | Annie | Boomaars | Hulp ouders Prins Jacobus XLVII |
| Huisorde van de prins | Piet | Boomaars | Hulp ouders Prins Jacobus XLVII |
| Huisorde van de prins | Cees | Poppelaars | CV Black Eagles sr. |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Schalk | Hagedonk 100 jaar |
| Huisorde van de prins | Hans | Schouwenaars | BK Swirruswadâânders |
| Huisorde van de prins | Wil | Gils, van | CV de Halve Zole |
| Huisorde van de prins | Prinses | Kim | De Horizon |
| Huisorde van de prins | Jan | Kleemans | De Zonnebloem |
| Huisorde van de prins | Prins | Loek | De Griffioenschool |
| Huisorde van de prins | Toon | Luijkx | Bouwadres CV de halve Zole |
| Huisorde van de prins | Nani | Pellis | De Apolloschool |
| Huisorde van de prins | Prins | Sam | De Horizon |
| Huisorde van de prins | Manon | Vissers | Dochter Prins Jacobus XLVII |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Vissers | Moeder Prins Jacobus XLVII |
| Huisorde van de prins | Sjan | Vissers | Vrouw Prins Jacobus XLVII |
| Huisorde van de prins | Danny | Voesenek | CV H‚-H‚ / commissaris Grote Optocht |
| Huisorde van de prins | Jos | Vos | CV Van alles wa / CV De Egeltjes |
| Huisorde van de prins | Jesper | Janssen | CV De Leutlaaiers |
| Huisorde van de prins | Wouter | Vissers | Zoon Prins / CV De Leutlaaiers |
| Huisorde van de prins | Peter | Berends | CV de Halve Zole |
| Huisorde van de prins | Ad | Ham, van | BK Hè Hè |
| Huisorde van de prins | Harold | Jong, de | BK Hè Hè |
| Huisorde van de prins | Rian | Musters | Vz Buurtver. Het neusje van de Beek |
| Huisorde van de prins | Sjef | Kuijk, van | Prins Juttemus d?n Tweede van Bavel |
| Huisorde van de prins | Johan | Vissers | Broer Prins Jacobus XLVII |
| Huisorde van de prins | Petra | Vissers | Schoonzus Prins Jacobus XLVII |
| Huisorde van de prins | John | Heller | Ex Prins Jonas wordt 50 jaar |
| Huisorde van de prins | Anja | Ros | Assistente BIK loods |
| Huisorde van de prins | Martijn | Oomen | CV De Bende van 7 |
| Huisorde van de prins | Annie | Vriens | Bouwadres CV De Leutlaaiers |
| Huisorde van de prins | Peter | Vriens | Bouwadres CV De Leutlaaiers |
| Bijzondere huisorde | Annick-Fleur | Dircken | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Nicky | Oorschot, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Mark | Aarts | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Lisanne | Deugd - Vincenten, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Wilfried | Foesenek | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Nancy | Giesbergen | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Patricia | Gils, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Stan | Graaf, de | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Theo | Hoven, van den | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Michael | Huijbregts | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Yvonne | Huijbregts | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Gwen | Koedijk, van de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Lars | Lauwen | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Ingmar | Muller | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Leon | Nagelkerke | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Niels | Oorschot, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ton | Peijper, de | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Martijn | Ridder, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Michiel | Ridder, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ella | Snoek | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Hubert | Tijmensen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Krissy | Basstein | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Quinty | Dekkers | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Fenna | Grootenboer | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Emmy | Ham, van | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Tamara | Heller | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Robin | Hermans | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Anne | Suelman | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Merel | Vries, de | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Karlijn | Withagen | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Jan | Boomaars | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Maikel | Huijbregts | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Janssen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jack | Jorissen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jack | Nelemans | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | John | Paeschen, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | André | Raam, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Martijn | Schouten | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Hans | Smits | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Mark | Verheijen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Hans | Verhoef | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Corné | Aarts | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dré | Gelens | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Kim | Nooijens | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Arno | Oosterhout, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jeroen | Romers | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Rouby | Sweres | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Walter | Watzeels | Gevolg |
| Prinsenschild | Jack | Vissers | Prins Jacobus XLVII |
| Proclamatie | Kees | Nagelkerke | Beheerder BAK archief |
