Onderscheidingen 2009-2010: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 2009-2010 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | alig...') |
|||
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 2009-2010 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 2009-2010 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Gouden Boemel||Gert-Jan||Bartels | + | | Gouden Boemel || Gert-Jan || Bartels || |
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Ad en Henny||Korving | + | | Boemeldoncker || Ad en Henny || Korving || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jack||Jorissen | + | | Grootorde || Jack || Jorissen || Lid van Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Joost||Mathijssen | + | | Grootorde || Joost || Mathijssen || Lid van Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Kees||Poppelaars | + | | Grootorde || Kees || Poppelaars || Cv De black Eagles sr. |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jan||Goorbergh, van de | + | | Grootorde || Jan || Goorbergh, van de || 11 jaar jury grote optocht |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Tom||Busio | + | | Grootorde || Tom || Busio || Lid van het Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Charlotte||Polle | + | | Grootorde || Charlotte || Polle || CV de Gallipaopers |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Johan||Verwijmeren | + | | Grootorde || Johan || Verwijmeren || Bouwadres CV Da Wor Wa |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Susanne || Boxtel, van || CV de Klaai-Aêrepels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Christ || Haperen, van || Geluidsman Markt |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ella || Hulst, van || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Noortje || Hulst, van || Apolloschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Annelies || Mol || Horizonschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ingeborg || spijkers || Griffioenschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Leijten || Cv De Black Eagles jr. en Bakzittingen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Robbert || Riet, van de || Cv De Black Eagles jr. en Bakzittingen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hans || Naalden || Cv De Bikse Bakse Bende |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Suzan || Peeters || Cv De Schutters |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Therese || Riet, van de || Cv De Schutters |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bas || Beek, van || CV de Schuimsoppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Martijn || Dirven || CV de Schuimsoppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Meno || Post || Cv Van ut padje af |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tom || Beurskens || CV de Klepperbekken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rob || Buiks || CV de Klepperbekken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marlies || Goos || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rene || Goos || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Lisette || Oomen || CV de Joppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bas || Tolenaar || Cv Duo Dakduif /Internet commissie |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Olly || Verstraten || CV Zooitje Ongeregeld - Brandweer |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marco || Maas || Cv Kiwisensatie |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bart || Schijns || Cv Kiwisensatie |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Petra || Spronk || Bouwadres CV de Klepperbekken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tom || Spronk || Bouwadres CV de Klepperbekken |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Coen||Graaf, de | + | | Huisorde van de prins || Coen || Graaf, de || Blaaskapel Cv Margrietje |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Jansen | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Jansen || Bewoner Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Leentje||Leijten | + | | Huisorde van de prins || Leentje || Leijten || Gastvrouw Theekoepeltje |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevrouw||Nagelkerke | + | | Huisorde van de prins || Mevrouw || Nagelkerke || Oma van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||André||Dongen, van | + | | Huisorde van de prins || André || Dongen, van || PVC de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Claudia||Dongen, van | + | | Huisorde van de prins || Claudia || Dongen, van || Partner Cv De Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Juultje||Dongen, van | + | | Huisorde van de prins || Juultje || Dongen, van || Prinses Griffioenschool |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Bram||Geloof, van 't | + | | Huisorde van de prins || Bram || Geloof, van 't || Prins Griffioenschool |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jolanda||Goorbergh, van de | + | | Huisorde van de prins || Jolanda || Goorbergh, van de || PVC de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Paul||Goorbergh, van de | + | | Huisorde van de prins || Paul || Goorbergh, van de || PVC de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Stefan||Gurp, van | + | | Huisorde van de prins || Stefan || Gurp, van || Prins Horizonschool |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marion||Hendriks | + | | Huisorde van de prins || Marion || Hendriks || Partner Cv De Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Tom||Hendriks | + | | Huisorde van de prins || Tom || Hendriks || PVC de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Diederik||Melissen | + | | Huisorde van de prins || Diederik || Melissen || PVC de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marianne||Melissen | + | | Huisorde van de prins || Marianne || Melissen || Partner Cv De Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Job||Nagelkerke | + | | Huisorde van de prins || Job || Nagelkerke || Zoon Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Leon||Nagelkerke | + | | Huisorde van de prins || Leon || Nagelkerke || PVC de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Petra||Nagelkerke | + | | Huisorde van de prins || Petra || Nagelkerke || Vrouw van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Renske||Nagelkerke | + | | Huisorde van de prins || Renske || Nagelkerke || Dochter Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Poppelaars | + | | Huisorde van de prins || Kees || Poppelaars || PVC de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Nico||Reichard | + | | Huisorde van de prins || Nico || Reichard || Vriend van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Renate||Renne | + | | Huisorde van de prins || Renate || Renne || Prinses Horizonschool |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Anouska||Schipperen | + | | Huisorde van de prins || Anouska || Schipperen || Partner Cv De Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Han||Schipperen | + | | Huisorde van de prins || Han || Schipperen || PVC de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marja||Watzeels | + | | Huisorde van de prins || Marja || Watzeels || Partner Cv De Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Diana||Westeinde, van 't | + | | Huisorde van de prins || Diana || Westeinde, van 't || Partner Cv De Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Erik||Westeinde, van 't | + | | Huisorde van de prins || Erik || Westeinde, van 't || PVC de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Robert||Daalderup | + | | Huisorde van de prins || Robert || Daalderup || Cv Wa nou |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Bart||Dongen, van | + | | Huisorde van de prins || Bart || Dongen, van || Persoonlijke vriend Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Konings | + | | Huisorde van de prins || Kees || Konings || kraanmachinist |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Hans||Veltman | + | | Huisorde van de prins || Hans || Veltman || Kraanmachinist |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Wies||Bakker | + | | Huisorde van de prins || Wies || Bakker || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Sjeanne||Franken | + | | Huisorde van de prins || Sjeanne || Franken || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Coen||Dielemans | + | | Huisorde van de prins || Coen || Dielemans || Cv De Japjuinen |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gert-Jan||Bartels | + | | Bijzondere huisorde || Gert-Jan || Bartels || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde|| | + | | Bijzondere huisorde || Antal || Beekers || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde|| | + | | Bijzondere huisorde || Rutger || Dolk || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde|| | + | | Bijzondere huisorde || Nancy || Giesbergen || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joost||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Joost || Graaf, de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Rob||Hennekam | + | | Bijzondere huisorde || Rob || Hennekam || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Hoven, van den | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Hoven, van den || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Leon||Nagelkerke | + | | Bijzondere huisorde || Leon || Nagelkerke || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Timmers || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Hannah||Aytekin | + | | Bijzondere huisorde || Hannah || Aytekin || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Anke||Beurden, van | + | | Bijzondere huisorde || Anke || Beurden, van || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marousha||Coers | + | | Bijzondere huisorde || Marousha || Coers || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Sophie||Geloof, van 't | + | | Bijzondere huisorde || Sophie || Geloof, van 't || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Fleur||Hoppen | + | | Bijzondere huisorde || Fleur || Hoppen || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Puck||Loon, van | + | | Bijzondere huisorde || Puck || Loon, van || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Esther||Molenaar | + | | Bijzondere huisorde || Esther || Molenaar || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lynn||Poppelaars | + | | Bijzondere huisorde || Lynn || Poppelaars || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Floor||Visser | + | | Bijzondere huisorde || Floor || Visser || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Corné||Aarts | + | | Bijzondere huisorde || Corné || Aarts || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jenny||Aarts-van Gils | + | | Bijzondere huisorde || Jenny || Aarts-van Gils || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Tom||Busio | + | | Bijzondere huisorde || Tom || Busio || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wim||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Dorst, van | + | | Bijzondere huisorde || René || Dorst, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Tamara||Heller | + | | Bijzondere huisorde || Tamara || Heller || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Arno||Oosterhout, van | + | | Bijzondere huisorde || Arno || Oosterhout, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Sophie||Reveil | + | | Bijzondere huisorde || Sophie || Reveil || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Mark||Aarts | + | | Bijzondere huisorde || Mark || Aarts || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Michael||Huijbregts | + | | Bijzondere huisorde || Michael || Huijbregts || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ken||Keizer, de | + | | Bijzondere huisorde || Ken || Keizer, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gwen||Koedijk, van de | + | | Bijzondere huisorde || Gwen || Koedijk, van de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patrick||Koijen | + | | Bijzondere huisorde || Patrick || Koijen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patricia||Leijten | + | | Bijzondere huisorde || Patricia || Leijten || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ingmar||Muller | + | | Bijzondere huisorde || Ingmar || Muller || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nickey||Oorschot, van | + | | Bijzondere huisorde || Nickey || Oorschot, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Niels||Oorschot, van | + | | Bijzondere huisorde || Niels || Oorschot, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martijn||Ridder, de | + | | Bijzondere huisorde || Martijn || Ridder, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Michiel||Ridder, de | + | | Bijzondere huisorde || Michiel || Ridder, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ilvy||Willemen | + | | Bijzondere huisorde || Ilvy || Willemen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Boomaars | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Boomaars || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wilfried||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Wilfried || Foesenek || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maikel||Huijbregts | + | | Bijzondere huisorde || Maikel || Huijbregts || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Janssen | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Janssen || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jack||Jorissen | + | | Bijzondere huisorde || Jack || Jorissen || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joost||Mathijssen | + | | Bijzondere huisorde || Joost || Mathijssen || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jack||Nelemans | + | | Bijzondere huisorde || Jack || Nelemans || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Paeschen, van | + | | Bijzondere huisorde || John || Paeschen, van || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||André||Raam, van | + | | Bijzondere huisorde || André || Raam, van || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martijn||Schouten | + | | Bijzondere huisorde || Martijn || Schouten || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Hans||Verhoef | + | | Bijzondere huisorde || Hans || Verhoef || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Prinsenschild||Ralf||Nagelkerke | + | | Prinsenschild || Ralf || Nagelkerke || Prins Radolphus XLIV |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||Toon||Ros | + | | Proclamatie || Toon || Ros || 20 jaar Bouw Advies Commissie |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||Harrie||Vissers | + | | Proclamatie || Harrie || Vissers || 11 jaar chauffeur prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||CV|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Lolmakers || geïnstalleerd bij Marktzicht |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||CV|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Nachtbraokers || geïnstalleerd bij Marktzicht |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||CV|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Zimkus || geïnstalleerd bij de Stee |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 20:10
In het seizoen 2009-2010 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Gouden Boemel | Gert-Jan | Bartels | |
| Boemeldoncker | Ad en Henny | Korving | |
| Grootorde | Jack | Jorissen | Lid van Raad van Elf |
| Grootorde | Joost | Mathijssen | Lid van Raad van Elf |
| Grootorde | Kees | Poppelaars | Cv De black Eagles sr. |
| Grootorde | Jan | Goorbergh, van de | 11 jaar jury grote optocht |
| Grootorde | Tom | Busio | Lid van het Gevolg |
| Grootorde | Charlotte | Polle | CV de Gallipaopers |
| Grootorde | Johan | Verwijmeren | Bouwadres CV Da Wor Wa |
| BAK orde | Susanne | Boxtel, van | CV de Klaai-Aêrepels |
| BAK orde | Christ | Haperen, van | Geluidsman Markt |
| BAK orde | Ella | Hulst, van | Hagedonk |
| BAK orde | Noortje | Hulst, van | Apolloschool |
| BAK orde | Annelies | Mol | Horizonschool |
| BAK orde | Ingeborg | spijkers | Griffioenschool |
| BAK orde | Ad | Leijten | Cv De Black Eagles jr. en Bakzittingen |
| BAK orde | Robbert | Riet, van de | Cv De Black Eagles jr. en Bakzittingen |
| BAK orde | Hans | Naalden | Cv De Bikse Bakse Bende |
| BAK orde | Suzan | Peeters | Cv De Schutters |
| BAK orde | Therese | Riet, van de | Cv De Schutters |
| BAK orde | Bas | Beek, van | CV de Schuimsoppers |
| BAK orde | Martijn | Dirven | CV de Schuimsoppers |
| BAK orde | Meno | Post | Cv Van ut padje af |
| BAK orde | Tom | Beurskens | CV de Klepperbekken |
| BAK orde | Rob | Buiks | CV de Klepperbekken |
| BAK orde | Marlies | Goos | de Scouting |
| BAK orde | Rene | Goos | de Scouting |
| BAK orde | Lisette | Oomen | CV de Joppers |
| BAK orde | Bas | Tolenaar | Cv Duo Dakduif /Internet commissie |
| BAK orde | Olly | Verstraten | CV Zooitje Ongeregeld - Brandweer |
| BAK orde | Marco | Maas | Cv Kiwisensatie |
| BAK orde | Bart | Schijns | Cv Kiwisensatie |
| BAK orde | Petra | Spronk | Bouwadres CV de Klepperbekken |
| BAK orde | Tom | Spronk | Bouwadres CV de Klepperbekken |
| Huisorde van de prins | Coen | Graaf, de | Blaaskapel Cv Margrietje |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Jansen | Bewoner Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Leentje | Leijten | Gastvrouw Theekoepeltje |
| Huisorde van de prins | Mevrouw | Nagelkerke | Oma van de Prins |
| Huisorde van de prins | André | Dongen, van | PVC de Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Claudia | Dongen, van | Partner Cv De Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Juultje | Dongen, van | Prinses Griffioenschool |
| Huisorde van de prins | Bram | Geloof, van 't | Prins Griffioenschool |
| Huisorde van de prins | Jolanda | Goorbergh, van de | PVC de Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Paul | Goorbergh, van de | PVC de Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Stefan | Gurp, van | Prins Horizonschool |
| Huisorde van de prins | Marion | Hendriks | Partner Cv De Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Tom | Hendriks | PVC de Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Diederik | Melissen | PVC de Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Marianne | Melissen | Partner Cv De Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Job | Nagelkerke | Zoon Prins |
| Huisorde van de prins | Leon | Nagelkerke | PVC de Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Petra | Nagelkerke | Vrouw van de Prins |
| Huisorde van de prins | Renske | Nagelkerke | Dochter Prins |
| Huisorde van de prins | Kees | Poppelaars | PVC de Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Nico | Reichard | Vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | Renate | Renne | Prinses Horizonschool |
| Huisorde van de prins | Anouska | Schipperen | Partner Cv De Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Han | Schipperen | PVC de Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Marja | Watzeels | Partner Cv De Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Diana | Westeinde, van 't | Partner Cv De Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Erik | Westeinde, van 't | PVC de Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Robert | Daalderup | Cv Wa nou |
| Huisorde van de prins | Bart | Dongen, van | Persoonlijke vriend Prins |
| Huisorde van de prins | Kees | Konings | kraanmachinist |
| Huisorde van de prins | Hans | Veltman | Kraanmachinist |
| Huisorde van de prins | Wies | Bakker | CV de Vetkluivers |
| Huisorde van de prins | Sjeanne | Franken | CV de Vetkluivers |
| Huisorde van de prins | Coen | Dielemans | Cv De Japjuinen |
| Bijzondere huisorde | Gert-Jan | Bartels | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Antal | Beekers | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Rutger | Dolk | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Nancy | Giesbergen | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Joost | Graaf, de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Rob | Hennekam | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Theo | Hoven, van den | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Leon | Nagelkerke | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Frank | Timmers | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Hannah | Aytekin | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Anke | Beurden, van | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Marousha | Coers | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Sophie | Geloof, van 't | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Fleur | Hoppen | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Puck | Loon, van | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Esther | Molenaar | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Lynn | Poppelaars | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Floor | Visser | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Corné | Aarts | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jenny | Aarts-van Gils | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Tom | Busio | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | René | Dorst, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Tamara | Heller | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Arno | Oosterhout, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Sophie | Reveil | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Mark | Aarts | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Michael | Huijbregts | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ken | Keizer, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Gwen | Koedijk, van de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Patrick | Koijen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Patricia | Leijten | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ingmar | Muller | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Nickey | Oorschot, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Niels | Oorschot, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Martijn | Ridder, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Michiel | Ridder, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ilvy | Willemen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jan | Boomaars | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Wilfried | Foesenek | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Maikel | Huijbregts | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Janssen | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Jack | Jorissen | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Joost | Mathijssen | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Jack | Nelemans | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | John | Paeschen, van | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | André | Raam, van | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Martijn | Schouten | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Hans | Verhoef | Raad van Elf |
| Prinsenschild | Ralf | Nagelkerke | Prins Radolphus XLIV |
| Proclamatie | Toon | Ros | 20 jaar Bouw Advies Commissie |
| Proclamatie | Harrie | Vissers | 11 jaar chauffeur prinsenwagen |
| Proclamatie installatie | CV | Lolmakers | geïnstalleerd bij Marktzicht |
| Proclamatie installatie | CV | Nachtbraokers | geïnstalleerd bij Marktzicht |
| Proclamatie installatie | CV | Zimkus | geïnstalleerd bij de Stee |
