Onderscheidingen 2007-2008: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 2007-2008 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | alig...') |
|||
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 2007-2008 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 2007-2008 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Wout||Timmers | + | | Boemeldoncker || Wout || Timmers || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde|| | + | | Grootorde || Ivan || Schalk || CV de Achterblijvers / Senaatslid Clubs |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Guido||Marchena | + | | Grootorde || Guido || Marchena || Lid van de Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Niels||Oorschot, van | + | | Grootorde || Niels || Oorschot, van || Lid van de Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Hans||Rombouts | + | | Grootorde || Hans || Rombouts || Technische man BAK |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Guus||Basstein | + | | Grootorde || Guus || Basstein || Blaaskapel Margrietje |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Bart||Vermeeren | + | | Grootorde || Bart || Vermeeren || Blaaskapel UBK / Lid kapellen commissie |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Hans||Jongenelis | + | | Grootorde || Hans || Jongenelis || Cv De Puddingbuksen |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Gijs||Ackermans | + | | Grootorde || Gijs || Ackermans || Cv De Kriebels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Corné || Pas || BK Cock en de Klepzeijkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ger || Eijkholt || BK Hè Hè |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Graaf, de || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Lian || Kieboom, van de || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Frank || Leijten || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Cor || Taks || Cv Swirreswadaanders |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tiny || Berg, van de || Horizon school |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jack || Boer, van den || Bouw Advies Commissie |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jo || Boeren || De Zonnebloem |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Angela || Bouwens || Griffioen school |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Luc || Emmerik || Apollo school |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Jansen || Griffioen school |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jack || Duuren, van || BK Margrietje |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Niels || Groen, de || CV de Meelballen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Michiel || Helvoirt, van || CV de Meelballen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marco || Heuvel, van de || BK Margrietje |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Harrie || Vissers || Chauffeur Prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Heleen || Halteren, van || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bart || Beek, van || CV de Klepperbekken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Gé || Brogtrop || Voorzitter Dorpsraad |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dennie || Vissers || CV de Klepperbekken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Piet || Gool, van || CV de Halve Zole |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Paul || Hufkens || Cv de Zimkus |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joost || Gurp, van || CV de Mauwmiere |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Koen || Tankink || Cv de kriebels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Conny || Timmers || Cv de Laontjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bart || Vermeulen || Cv de Laontjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Lammers || CV de Meelballen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Willem || Mensvoort, van || CV de Meelballen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Carola || Aarts || Bouwadres cv de Meelballen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ria || Basstein || Maakster kleding Hofdames |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Johan || Nooren || Bouwadres cv de Meelballen |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1X11||Frank||Timmers | + | | Bijzondere huisorde 1X11 || Frank || Timmers || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Astrid||Schets | + | | Huisorde van de prins || Astrid || Schets || Vriendin van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Gurp, van | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Gurp, van || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Sander||Jorissen | + | | Huisorde van de prins || Sander || Jorissen || Reserve Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevrouw||Schets | + | | Huisorde van de prins || Mevrouw || Schets || Oma van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevrouw||Verreghen | + | | Huisorde van de prins || Mevrouw || Verreghen || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Peter||Velden, van de | + | | Huisorde van de prins || Peter || Velden, van de || Burgemeester |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prinses||Angela | + | | Huisorde van de prins || Prinses || Angela || Griffioen school |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Nancy|| | + | | Huisorde van de prins || Nancy || Giesbergen || Griffioen school |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Cory||Graaf, de | + | | Huisorde van de prins || Cory || Graaf, de || Moeder van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Peter||Graaf, de | + | | Huisorde van de prins || Peter || Graaf, de || Vader van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Teun||Graaf, de | + | | Huisorde van de prins || Teun || Graaf, de || Zoon van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Bianca||Hermans | + | | Huisorde van de prins || Bianca || Hermans || Vriendin van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Lars||Lauwen | + | | Huisorde van de prins || Lars || Lauwen || Vriend van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prinses||Maud | + | | Huisorde van de prins || Prinses || Maud || Horizon school |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins||Roy | + | | Huisorde van de prins || Prins || Roy || Horizon school |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Schets | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Schets || Schoonvader van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevrouw||Schets | + | | Huisorde van de prins || Mevrouw || Schets || Schoonmoeder van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Laura||Vis | + | | Huisorde van de prins || Laura || Vis || Horizon school |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Floor||Visser | + | | Huisorde van de prins || Floor || Visser || Cv The Pink Ladies |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Stefan||Verwijmeren | + | | Huisorde van de prins || Stefan || Verwijmeren || CV Da Wor Wa |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Wouter||Vissers | + | | Huisorde van de prins || Wouter || Vissers || CV Da Wor Wa |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Myra||Mathijsen | + | | Huisorde van de prins || Myra || Mathijsen || Cv de Zwabbers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mark||Verheijen | + | | Huisorde van de prins || Mark || Verheijen || Reserve Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Joey||Klerk, de | + | | Huisorde van de prins || Joey || Klerk, de || Cv de Stampers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Martijn||Romme | + | | Huisorde van de prins || Martijn || Romme || Cv de Stampers |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maxime||Bolwerk | + | | Bijzondere huisorde || Maxime || Bolwerk || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frederike||Bruins | + | | Bijzondere huisorde || Frederike || Bruins || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Meike||Gommers | + | | Bijzondere huisorde || Meike || Gommers || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monique||Machielsen | + | | Bijzondere huisorde || Monique || Machielsen || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Sofie||Nagelkerke | + | | Bijzondere huisorde || Sofie || Nagelkerke || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Renate||Renne | + | | Bijzondere huisorde || Renate || Renne || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jenske||Roos, de | + | | Bijzondere huisorde || Jenske || Roos, de || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Trijntje||Schoenmakers | + | | Bijzondere huisorde || Trijntje || Schoenmakers || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maaike||Vissers | + | | Bijzondere huisorde || Maaike || Vissers || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Francis||Aarts | + | | Bijzondere huisorde || Francis || Aarts || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Mark||Aarts | + | | Bijzondere huisorde || Mark || Aarts || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Rutger||Dolk | + | | Bijzondere huisorde || Rutger || Dolk || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Amy||Hoogduijn | + | | Bijzondere huisorde || Amy || Hoogduijn || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ken||Keizer, de | + | | Bijzondere huisorde || Ken || Keizer, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Anthony||Kimenai | + | | Bijzondere huisorde || Anthony || Kimenai || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gwen||Koedijk, van de | + | | Bijzondere huisorde || Gwen || Koedijk, van de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Guido||Machena | + | | Bijzondere huisorde || Guido || Machena || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joost||Mathijssen | + | | Bijzondere huisorde || Joost || Mathijssen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nicky||Oorschot, van | + | | Bijzondere huisorde || Nicky || Oorschot, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Niels||Oorschot, van | + | | Bijzondere huisorde || Niels || Oorschot, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martijn||Ridder, de | + | | Bijzondere huisorde || Martijn || Ridder, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Michiel||Ridder, de | + | | Bijzondere huisorde || Michiel || Ridder, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gert-Jan||Bartels | + | | Bijzondere huisorde || Gert-Jan || Bartels || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Heller | + | | Bijzondere huisorde || John || Heller || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Rob||Hennekam | + | | Bijzondere huisorde || Rob || Hennekam || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Hoven, van den | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Hoven, van den || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Timmers || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Westen, van der | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Westen, van der || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Corné||Aarts | + | | Bijzondere huisorde || Corné || Aarts || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Boomaars | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Boomaars || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||André||Brouwers | + | | Bijzondere huisorde || André || Brouwers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wilfried||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Wilfried || Foesenek || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maikel||Huijbregts | + | | Bijzondere huisorde || Maikel || Huijbregts || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jack||Jorissen | + | | Bijzondere huisorde || Jack || Jorissen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jack||Nelemans | + | | Bijzondere huisorde || Jack || Nelemans || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Paeschen, van | + | | Bijzondere huisorde || John || Paeschen, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||André||Raam, van | + | | Bijzondere huisorde || André || Raam, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martijn||Schouten | + | | Bijzondere huisorde || Martijn || Schouten || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jenny||Aarts | + | | Bijzondere huisorde || Jenny || Aarts || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Tom||Busio | + | | Bijzondere huisorde || Tom || Busio || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wim||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Dorst, van | + | | Bijzondere huisorde || René || Dorst, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patricia||Leijten | + | | Bijzondere huisorde || Patricia || Leijten || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Arno||Oosterhout, van | + | | Bijzondere huisorde || Arno || Oosterhout, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Femke||Vissers | + | | Bijzondere huisorde || Femke || Vissers || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lieke||Wit, de | + | | Bijzondere huisorde || Lieke || Wit, de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Janssen | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Janssen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Prinsenschild||Coen||Graaf, de | + | | Prinsenschild || Coen || Graaf, de || Prins Coenradus XLII |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||CV|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Bikse Bakse Bende || geïnstalleerd bij Marktzicht |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||CV|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Boemelratten || geïnstalleerd bij Marktzicht |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||CV|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Krakelingen || geïnstalleerd bij Marktzicht |
|- | |- | ||
| − | | Pentekening||Marijke||Roovers | + | | Pentekening || Marijke || Roovers || Jarig |
|- | |- | ||
| − | | Pentekening||Jos||Vrolijk | + | | Pentekening || Jos || Vrolijk || 40 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | Pentekening||Wil||Vrolijk | + | | Pentekening || Wil || Vrolijk || 40 jarig huwelijk |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 20:08
In het seizoen 2007-2008 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Boemeldoncker | Wout | Timmers | |
| Grootorde | Ivan | Schalk | CV de Achterblijvers / Senaatslid Clubs |
| Grootorde | Guido | Marchena | Lid van de Hofkapel |
| Grootorde | Niels | Oorschot, van | Lid van de Hofkapel |
| Grootorde | Hans | Rombouts | Technische man BAK |
| Grootorde | Guus | Basstein | Blaaskapel Margrietje |
| Grootorde | Bart | Vermeeren | Blaaskapel UBK / Lid kapellen commissie |
| Grootorde | Hans | Jongenelis | Cv De Puddingbuksen |
| Grootorde | Gijs | Ackermans | Cv De Kriebels |
| BAK orde | Corné | Pas | BK Cock en de Klepzeijkers |
| BAK orde | Ger | Eijkholt | BK Hè Hè |
| BAK orde | Peter | Graaf, de | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Lian | Kieboom, van de | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Frank | Leijten | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Cor | Taks | Cv Swirreswadaanders |
| BAK orde | Tiny | Berg, van de | Horizon school |
| BAK orde | Jack | Boer, van den | Bouw Advies Commissie |
| BAK orde | Jo | Boeren | De Zonnebloem |
| BAK orde | Angela | Bouwens | Griffioen school |
| BAK orde | Luc | Emmerik | Apollo school |
| BAK orde | Ad | Jansen | Griffioen school |
| BAK orde | Jack | Duuren, van | BK Margrietje |
| BAK orde | Niels | Groen, de | CV de Meelballen |
| BAK orde | Michiel | Helvoirt, van | CV de Meelballen |
| BAK orde | Marco | Heuvel, van de | BK Margrietje |
| BAK orde | Harrie | Vissers | Chauffeur Prinsenwagen |
| BAK orde | Heleen | Halteren, van | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Bart | Beek, van | CV de Klepperbekken |
| BAK orde | Gé | Brogtrop | Voorzitter Dorpsraad |
| BAK orde | Dennie | Vissers | CV de Klepperbekken |
| BAK orde | Piet | Gool, van | CV de Halve Zole |
| BAK orde | Paul | Hufkens | Cv de Zimkus |
| BAK orde | Joost | Gurp, van | CV de Mauwmiere |
| BAK orde | Koen | Tankink | Cv de kriebels |
| BAK orde | Conny | Timmers | Cv de Laontjes |
| BAK orde | Bart | Vermeulen | Cv de Laontjes |
| BAK orde | Jan | Lammers | CV de Meelballen |
| BAK orde | Willem | Mensvoort, van | CV de Meelballen |
| BAK orde | Carola | Aarts | Bouwadres cv de Meelballen |
| BAK orde | Ria | Basstein | Maakster kleding Hofdames |
| BAK orde | Johan | Nooren | Bouwadres cv de Meelballen |
| Bijzondere huisorde 1X11 | Frank | Timmers | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Huisorde van de prins | Astrid | Schets | Vriendin van de Prins |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Gurp, van | Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Sander | Jorissen | Reserve Raad van Elf |
| Huisorde van de prins | Mevrouw | Schets | Oma van de Prins |
| Huisorde van de prins | Mevrouw | Verreghen | Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Peter | Velden, van de | Burgemeester |
| Huisorde van de prins | Prinses | Angela | Griffioen school |
| Huisorde van de prins | Nancy | Giesbergen | Griffioen school |
| Huisorde van de prins | Cory | Graaf, de | Moeder van de Prins |
| Huisorde van de prins | Peter | Graaf, de | Vader van de Prins |
| Huisorde van de prins | Teun | Graaf, de | Zoon van de Prins |
| Huisorde van de prins | Bianca | Hermans | Vriendin van de Prins |
| Huisorde van de prins | Lars | Lauwen | Vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | Prinses | Maud | Horizon school |
| Huisorde van de prins | Prins | Roy | Horizon school |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Schets | Schoonvader van de Prins |
| Huisorde van de prins | Mevrouw | Schets | Schoonmoeder van de Prins |
| Huisorde van de prins | Laura | Vis | Horizon school |
| Huisorde van de prins | Floor | Visser | Cv The Pink Ladies |
| Huisorde van de prins | Stefan | Verwijmeren | CV Da Wor Wa |
| Huisorde van de prins | Wouter | Vissers | CV Da Wor Wa |
| Huisorde van de prins | Myra | Mathijsen | Cv de Zwabbers |
| Huisorde van de prins | Mark | Verheijen | Reserve Raad van Elf |
| Huisorde van de prins | Joey | Klerk, de | Cv de Stampers |
| Huisorde van de prins | Martijn | Romme | Cv de Stampers |
| Bijzondere huisorde | Maxime | Bolwerk | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Frederike | Bruins | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Meike | Gommers | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Monique | Machielsen | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Sofie | Nagelkerke | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Renate | Renne | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Jenske | Roos, de | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Trijntje | Schoenmakers | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Maaike | Vissers | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Francis | Aarts | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Mark | Aarts | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Rutger | Dolk | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Amy | Hoogduijn | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ken | Keizer, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Anthony | Kimenai | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Gwen | Koedijk, van de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Guido | Machena | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Joost | Mathijssen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Nicky | Oorschot, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Niels | Oorschot, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Martijn | Ridder, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Michiel | Ridder, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Gert-Jan | Bartels | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | John | Heller | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Rob | Hennekam | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Theo | Hoven, van den | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Frank | Timmers | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Frank | Westen, van der | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Corné | Aarts | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jan | Boomaars | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | André | Brouwers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Wilfried | Foesenek | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Maikel | Huijbregts | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jack | Jorissen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jack | Nelemans | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | John | Paeschen, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | André | Raam, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Martijn | Schouten | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jenny | Aarts | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Tom | Busio | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | René | Dorst, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Patricia | Leijten | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Arno | Oosterhout, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Femke | Vissers | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Lieke | Wit, de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Janssen | Raad van elf |
| Prinsenschild | Coen | Graaf, de | Prins Coenradus XLII |
| Proclamatie installatie | CV | Bikse Bakse Bende | geïnstalleerd bij Marktzicht |
| Proclamatie installatie | CV | Boemelratten | geïnstalleerd bij Marktzicht |
| Proclamatie installatie | CV | Krakelingen | geïnstalleerd bij Marktzicht |
| Pentekening | Marijke | Roovers | Jarig |
| Pentekening | Jos | Vrolijk | 40 jarig huwelijk |
| Pentekening | Wil | Vrolijk | 40 jarig huwelijk |
