Onderscheidingen 2006-2007: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (Een tussenliggende versie door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Gouden Boemel||Edwin||Foesenek | + | | Gouden Boemel || Edwin || Foesenek || |
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Carola|| | + | | Boemeldoncker || Carola || Meer, van der || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||John||Heller | + | | Grootorde || John || Heller || Lid van het Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Wilfried||Foesenek | + | | Grootorde || Wilfried || Foesenek || Lid van de Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Patrick||Oorschot, van | + | | Grootorde || Patrick || Oorschot, van || Lid van de Hofkapel / CV De Guppen |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Corné||Hoeven, van der | + | | Grootorde || Corné || Hoeven, van der || CV De Gaffels en Internet |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Martijn||Schouten | + | | Grootorde || Martijn || Schouten || Lid van de Raad van Elf / CV Twee Vooraf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Leon||Nagelkerke | + | | Grootorde || Leon || Nagelkerke || PVC de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||John||Kimenai | + | | Grootorde || John || Kimenai || CV de Schuimsoppers |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Elio||Spirt, de | + | | Grootorde || Elio || Spirt, de || D'ruit en 't Spirtje |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Bliek, van de || Blaoskapel Cock en de Klepzeijkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rinie || Weterings || CV De Zwoertjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jopie || Kraaijkamp || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Niels || Mol || CV 't Biks Broedsel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ferry || Poppelaars || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Walter || Poppelaars || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toine || Udo || Vrijwilliger Piepersbal |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marina || Verstraten || Vrijwilliger Kindermiddag |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Watzeels || BK Swirruswadâânders |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Johan || Woude, van de || BK Hè Hè |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Halteren, van || Griffioenschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Willem || Halters || Apolloschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Fer || Imbens || De Zonnebloem |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Eli || Riet, van de || Griffioenschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Zundert, van || School De Horizon |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toine || Kleemans || CV De Puddingbuksen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Praat, van || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Berta || Leijten || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ron || Nuiten || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Falco || Peemen || CV De Krakelingen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Johan || Peemen || CV De Krakelingen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Poppelaars || CV De Toga's |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Romme || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Wirken || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Olav || Beemt, van de || CV De Spauwhanen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dennis || Martens || CV De Spauwhanen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Roovers || CV De Boemelratten |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Coen || Bok, de || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Pascal || Machielsen || CV de Klepperbekken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kenneth || Marijnissen || CV de Klepperbekken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ferdi || Mureau || CV de Schuimsoppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Sander || Beurden, van || CV de Herrieschoppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Frank || Schalk || Bouwadres 't Biks Zooitje |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marianne || Schalk || Bouwadres 't Biks Zooitje |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kevin || Vissers || CV DE Dwaaskes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Angela || Houtepen || Bouwadres CV de Achterblijvers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Karel || Houtepen || Bouwadres CV de Achterblijvers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Irene || Verwijmeren || Bouwadres CV Da Wor Wa |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Johan || Verwijmeren || Bouwadres CV Da Wor Wa |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 2X11||Wim||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde 2X11 || Wim || Dielemans || 22 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1X11||Natalie||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde 1X11 || Natalie || Schuijbroek || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Trude||Lostra | + | | Huisorde van de prins || Trude || Lostra || Kennis van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Wim||Opstal sr., van | + | | Huisorde van de prins || Wim || Opstal sr., van || Schoonvader van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Claudia||Opstal, van | + | | Huisorde van de prins || Claudia || Opstal, van || Vrouw van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Theo||Gelens | + | | Huisorde van de prins || Theo || Gelens || CV De wandberen vriend van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||René||Vervoort | + | | Huisorde van de prins || René || Vervoort || Bezoeker Bejaardenmiddag 't Hert |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mariëlle||Bastiaansen | + | | Huisorde van de prins || Mariëlle || Bastiaansen || CV De Gutsen / Club van de Prinses |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Nancy||Bastiaansen | + | | Huisorde van de prins || Nancy || Bastiaansen || CV De Gutsen / Club van de Prinses |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Freeke||Dongen, van | + | | Huisorde van de prins || Freeke || Dongen, van || Dochter van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Juultje||Dongen, van | + | | Huisorde van de prins || Juultje || Dongen, van || Dochter van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prinses||Evi | + | | Huisorde van de prins || Prinses || Evi || School de Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Carola||Franken | + | | Huisorde van de prins || Carola || Franken || CV De Gutsen / Club van de Prinses |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Gils, van | + | | Huisorde van de prins || Jan || Gils, van || Schoonvader van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Joke||Gils, van | + | | Huisorde van de prins || Joke || Gils, van || Schoonmoeder van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Paul||Goorbergh, van de | + | | Huisorde van de prins || Paul || Goorbergh, van de || PVC de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Tom||Hendriks | + | | Huisorde van de prins || Tom || Hendriks || PVC de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Heleen||Huks | + | | Huisorde van de prins || Heleen || Huks || CV De Gutsen / Club van de Prinses |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Cor||Jacobs | + | | Huisorde van de prins || Cor || Jacobs || Tante van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Johan||Jacobs | + | | Huisorde van de prins || Johan || Jacobs || Oom van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins||Jeroen | + | | Huisorde van de prins || Prins || Jeroen || Griffioenschool |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Diederik||Melissen | + | | Huisorde van de prins || Diederik || Melissen || PVC de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marianne||Melissen | + | | Huisorde van de prins || Marianne || Melissen || CV De Gutsen / Club van de Prinses |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Leon||Nagelkerke | + | | Huisorde van de prins || Leon || Nagelkerke || PVC de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ralph||Nagelkerke | + | | Huisorde van de prins || Ralph || Nagelkerke || PVC de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins||Naud | + | | Huisorde van de prins || Prins || Naud || School de Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Cees||Poppelaars | + | | Huisorde van de prins || Cees || Poppelaars || PVC de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Han||Schipperen | + | | Huisorde van de prins || Han || Schipperen || PVC de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ella||Snoek | + | | Huisorde van de prins || Ella || Snoek || CV De Gutsen / Club van de Prinses |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Erik||Westeinde, van 't | + | | Huisorde van de prins || Erik || Westeinde, van 't || PVC de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Toon||Dongen, van | + | | Huisorde van de prins || Toon || Dongen, van || Broer Prins Andreas |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Winny||Dongen, van | + | | Huisorde van de prins || Winny || Dongen, van || Schoonzus Prins Andreas |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Toon||Brouwers | + | | Huisorde van de prins || Toon || Brouwers || Klusjesman van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Monique||Brouwers-van Opstal | + | | Huisorde van de prins || Monique || Brouwers-van Opstal || Café De Swaen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Lianne||Oosthoek | + | | Huisorde van de prins || Lianne || Oosthoek || Café De Swaen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Wim||Opstal jr., van | + | | Huisorde van de prins || Wim || Opstal jr., van || Zwager Prins Andreas |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Cinthia||Opstal, van | + | | Huisorde van de prins || Cinthia || Opstal, van || Schoonzus Prins Andreas |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Toine||Broek, van de | + | | Huisorde van de prins || Toine || Broek, van de || CV De Kreukels |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins||Frank | + | | Huisorde van de prins || Prins || Frank || Prinsengeburenbal Bosuilendorp |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mark||Hulst, van | + | | Huisorde van de prins || Mark || Hulst, van || t Biks Zooitje |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Joeri||Schalk | + | | Huisorde van de prins || Joeri || Schalk || CV De Lolmakers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Bas||Verschuren | + | | Huisorde van de prins || Bas || Verschuren || CV Da Wor Wa |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kevin||Verwijmeren | + | | Huisorde van de prins || Kevin || Verwijmeren || CV Da Wor Wa |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Martijn||Willemen | + | | Huisorde van de prins || Martijn || Willemen || CV De Lolmakers |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Karlijn||Arbouw | + | | Bijzondere huisorde || Karlijn || Arbouw || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Michelle||Graauw, de | + | | Bijzondere huisorde || Michelle || Graauw, de || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lotte||Heuvel, van den | + | | Bijzondere huisorde || Lotte || Heuvel, van den || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lotte||Hoppe | + | | Bijzondere huisorde || Lotte || Hoppe || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Chloé||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Chloé || Jansen || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monique||Machielsen | + | | Bijzondere huisorde || Monique || Machielsen || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Fabiënne||Taks | + | | Bijzondere huisorde || Fabiënne || Taks || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maaike||Visseres | + | | Bijzondere huisorde || Maaike || Visseres || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Demi||Wijnen | + | | Bijzondere huisorde || Demi || Wijnen || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gert-Jan||Bartels | + | | Bijzondere huisorde || Gert-Jan || Bartels || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Rutger||Dolk | + | | Bijzondere huisorde || Rutger || Dolk || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jolanda||Goorberg, van den | + | | Bijzondere huisorde || Jolanda || Goorberg, van den || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Heller | + | | Bijzondere huisorde || John || Heller || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Rob||Hennekam | + | | Bijzondere huisorde || Rob || Hennekam || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Hoven, van den | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Hoven, van den || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Timmers || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Westen, van der | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Westen, van der || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Boomaars | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Boomaars || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||André||Brouwers | + | | Bijzondere huisorde || André || Brouwers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wilfried||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Wilfried || Foesenek || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maikel||Huijbregts | + | | Bijzondere huisorde || Maikel || Huijbregts || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Janssen | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Janssen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jack||Jorissen | + | | Bijzondere huisorde || Jack || Jorissen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jurgen||Kuijpers | + | | Bijzondere huisorde || Jurgen || Kuijpers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joost||Mathijssen | + | | Bijzondere huisorde || Joost || Mathijssen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jack||Nelemans | + | | Bijzondere huisorde || Jack || Nelemans || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||André||Raam, van | + | | Bijzondere huisorde || André || Raam, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martijn||Schouten | + | | Bijzondere huisorde || Martijn || Schouten || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Corné||Aarts | + | | Bijzondere huisorde || Corné || Aarts || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jenny||Aarts | + | | Bijzondere huisorde || Jenny || Aarts || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Tom||Busio | + | | Bijzondere huisorde || Tom || Busio || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wim||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Dorst, van | + | | Bijzondere huisorde || René || Dorst, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patricia||Leijten | + | | Bijzondere huisorde || Patricia || Leijten || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Guido||Machena | + | | Bijzondere huisorde || Guido || Machena || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Arno||Oosterhout, van | + | | Bijzondere huisorde || Arno || Oosterhout, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Vera||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Vera || Timmers || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Esther||Vendel | + | | Bijzondere huisorde || Esther || Vendel || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Francis||Aarts | + | | Bijzondere huisorde || Francis || Aarts || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Bas||Broek, van de | + | | Bijzondere huisorde || Bas || Broek, van de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lisanne||Deugd - Vincenten, de | + | | Bijzondere huisorde || Lisanne || Deugd - Vincenten, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monja||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Monja || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ken||Keizer, de | + | | Bijzondere huisorde || Ken || Keizer, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Anthony||Kimenai | + | | Bijzondere huisorde || Anthony || Kimenai || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jasper||Korving | + | | Bijzondere huisorde || Jasper || Korving || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan Willem||Martens | + | | Bijzondere huisorde || Jan Willem || Martens || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nicky||Oorschot, van | + | | Bijzondere huisorde || Nicky || Oorschot, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Niels||Oorschot, van | + | | Bijzondere huisorde || Niels || Oorschot, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patrick||Oorschot, van | + | | Bijzondere huisorde || Patrick || Oorschot, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Natalie||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || Natalie || Schuijbroek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Prinsenschild||André||Dongen, van | + | | Prinsenschild || André || Dongen, van || Prins Andreas XLI |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||CV|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Kiwisensatie || Installatie CV Kiwisensatie |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||CV|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Gummikikkers || geinstalleerd bij d'n Henk |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||CV|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Mauwmieren || geïnstalleerd bij Marktzicht |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||CV|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Vrijgezellig || Tegelplein op de Markt |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 20:07
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Gouden Boemel | Edwin | Foesenek | |
| Boemeldoncker | Carola | Meer, van der | |
| Grootorde | John | Heller | Lid van het Bestuur |
| Grootorde | Wilfried | Foesenek | Lid van de Raad van Elf |
| Grootorde | Patrick | Oorschot, van | Lid van de Hofkapel / CV De Guppen |
| Grootorde | Corné | Hoeven, van der | CV De Gaffels en Internet |
| Grootorde | Martijn | Schouten | Lid van de Raad van Elf / CV Twee Vooraf |
| Grootorde | Leon | Nagelkerke | PVC de Atoompjes |
| Grootorde | John | Kimenai | CV de Schuimsoppers |
| Grootorde | Elio | Spirt, de | D'ruit en 't Spirtje |
| BAK orde | Peter | Bliek, van de | Blaoskapel Cock en de Klepzeijkers |
| BAK orde | Rinie | Weterings | CV De Zwoertjes |
| BAK orde | Jopie | Kraaijkamp | Hagedonk |
| BAK orde | Niels | Mol | CV 't Biks Broedsel |
| BAK orde | Ferry | Poppelaars | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Walter | Poppelaars | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Toine | Udo | Vrijwilliger Piepersbal |
| BAK orde | Marina | Verstraten | Vrijwilliger Kindermiddag |
| BAK orde | Kees | Watzeels | BK Swirruswadâânders |
| BAK orde | Johan | Woude, van de | BK Hè Hè |
| BAK orde | Jan | Halteren, van | Griffioenschool |
| BAK orde | Willem | Halters | Apolloschool |
| BAK orde | Fer | Imbens | De Zonnebloem |
| BAK orde | Eli | Riet, van de | Griffioenschool |
| BAK orde | Jan | Zundert, van | School De Horizon |
| BAK orde | Toine | Kleemans | CV De Puddingbuksen |
| BAK orde | Ad | Praat, van | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Berta | Leijten | de Scouting |
| BAK orde | Ron | Nuiten | CV de Batabieren |
| BAK orde | Falco | Peemen | CV De Krakelingen |
| BAK orde | Johan | Peemen | CV De Krakelingen |
| BAK orde | Jan | Poppelaars | CV De Toga's |
| BAK orde | Kees | Romme | CV de Batabieren |
| BAK orde | Kees | Wirken | de Scouting |
| BAK orde | Olav | Beemt, van de | CV De Spauwhanen |
| BAK orde | Dennis | Martens | CV De Spauwhanen |
| BAK orde | Peter | Roovers | CV De Boemelratten |
| BAK orde | Coen | Bok, de | CV de Bietjes |
| BAK orde | Pascal | Machielsen | CV de Klepperbekken |
| BAK orde | Kenneth | Marijnissen | CV de Klepperbekken |
| BAK orde | Ferdi | Mureau | CV de Schuimsoppers |
| BAK orde | Sander | Beurden, van | CV de Herrieschoppers |
| BAK orde | Frank | Schalk | Bouwadres 't Biks Zooitje |
| BAK orde | Marianne | Schalk | Bouwadres 't Biks Zooitje |
| BAK orde | Kevin | Vissers | CV DE Dwaaskes |
| BAK orde | Angela | Houtepen | Bouwadres CV de Achterblijvers |
| BAK orde | Karel | Houtepen | Bouwadres CV de Achterblijvers |
| BAK orde | Irene | Verwijmeren | Bouwadres CV Da Wor Wa |
| BAK orde | Johan | Verwijmeren | Bouwadres CV Da Wor Wa |
| Bijzondere huisorde 2X11 | Wim | Dielemans | 22 jaar actief lid van de BAK |
| Bijzondere huisorde 1X11 | Natalie | Schuijbroek | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Huisorde van de prins | Trude | Lostra | Kennis van de Prins |
| Huisorde van de prins | Wim | Opstal sr., van | Schoonvader van de Prins |
| Huisorde van de prins | Claudia | Opstal, van | Vrouw van de Prins |
| Huisorde van de prins | Theo | Gelens | CV De wandberen vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | René | Vervoort | Bezoeker Bejaardenmiddag 't Hert |
| Huisorde van de prins | Mariëlle | Bastiaansen | CV De Gutsen / Club van de Prinses |
| Huisorde van de prins | Nancy | Bastiaansen | CV De Gutsen / Club van de Prinses |
| Huisorde van de prins | Freeke | Dongen, van | Dochter van de Prins |
| Huisorde van de prins | Juultje | Dongen, van | Dochter van de Prins |
| Huisorde van de prins | Prinses | Evi | School de Horizon |
| Huisorde van de prins | Carola | Franken | CV De Gutsen / Club van de Prinses |
| Huisorde van de prins | Jan | Gils, van | Schoonvader van de Prins |
| Huisorde van de prins | Joke | Gils, van | Schoonmoeder van de Prins |
| Huisorde van de prins | Paul | Goorbergh, van de | PVC de Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Tom | Hendriks | PVC de Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Heleen | Huks | CV De Gutsen / Club van de Prinses |
| Huisorde van de prins | Cor | Jacobs | Tante van de Prins |
| Huisorde van de prins | Johan | Jacobs | Oom van de Prins |
| Huisorde van de prins | Prins | Jeroen | Griffioenschool |
| Huisorde van de prins | Diederik | Melissen | PVC de Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Marianne | Melissen | CV De Gutsen / Club van de Prinses |
| Huisorde van de prins | Leon | Nagelkerke | PVC de Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Ralph | Nagelkerke | PVC de Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Prins | Naud | School de Horizon |
| Huisorde van de prins | Cees | Poppelaars | PVC de Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Han | Schipperen | PVC de Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Ella | Snoek | CV De Gutsen / Club van de Prinses |
| Huisorde van de prins | Erik | Westeinde, van 't | PVC de Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Toon | Dongen, van | Broer Prins Andreas |
| Huisorde van de prins | Winny | Dongen, van | Schoonzus Prins Andreas |
| Huisorde van de prins | Toon | Brouwers | Klusjesman van de Prins |
| Huisorde van de prins | Monique | Brouwers-van Opstal | Café De Swaen |
| Huisorde van de prins | Lianne | Oosthoek | Café De Swaen |
| Huisorde van de prins | Wim | Opstal jr., van | Zwager Prins Andreas |
| Huisorde van de prins | Cinthia | Opstal, van | Schoonzus Prins Andreas |
| Huisorde van de prins | Toine | Broek, van de | CV De Kreukels |
| Huisorde van de prins | Prins | Frank | Prinsengeburenbal Bosuilendorp |
| Huisorde van de prins | Mark | Hulst, van | t Biks Zooitje |
| Huisorde van de prins | Joeri | Schalk | CV De Lolmakers |
| Huisorde van de prins | Bas | Verschuren | CV Da Wor Wa |
| Huisorde van de prins | Kevin | Verwijmeren | CV Da Wor Wa |
| Huisorde van de prins | Martijn | Willemen | CV De Lolmakers |
| Bijzondere huisorde | Karlijn | Arbouw | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Michelle | Graauw, de | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Lotte | Heuvel, van den | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Lotte | Hoppe | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Chloé | Jansen | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Monique | Machielsen | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Fabiënne | Taks | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Maaike | Visseres | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Demi | Wijnen | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Gert-Jan | Bartels | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Rutger | Dolk | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jolanda | Goorberg, van den | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | John | Heller | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Rob | Hennekam | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Theo | Hoven, van den | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Frank | Timmers | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Frank | Westen, van der | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Jan | Boomaars | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | André | Brouwers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Wilfried | Foesenek | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Maikel | Huijbregts | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Janssen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jack | Jorissen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jurgen | Kuijpers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Joost | Mathijssen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jack | Nelemans | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | André | Raam, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Martijn | Schouten | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Corné | Aarts | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jenny | Aarts | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Tom | Busio | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | René | Dorst, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Patricia | Leijten | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Guido | Machena | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Arno | Oosterhout, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Vera | Timmers | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Esther | Vendel | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Francis | Aarts | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Bas | Broek, van de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Lisanne | Deugd - Vincenten, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Monja | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ken | Keizer, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Anthony | Kimenai | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jasper | Korving | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jan Willem | Martens | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Nicky | Oorschot, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Niels | Oorschot, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Patrick | Oorschot, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Natalie | Schuijbroek | Hofkapel |
| Prinsenschild | André | Dongen, van | Prins Andreas XLI |
| Proclamatie installatie | CV | Kiwisensatie | Installatie CV Kiwisensatie |
| Proclamatie installatie | CV | Gummikikkers | geinstalleerd bij d'n Henk |
| Proclamatie installatie | CV | Mauwmieren | geïnstalleerd bij Marktzicht |
| Proclamatie installatie | CV | Vrijgezellig | Tegelplein op de Markt |
