Onderscheidingen 2005-2006: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 2005-2006 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 2005-2006 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Frans||Geel, van | + | | Boemeldoncker || Frans || Geel, van || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Frank||Westen, van der | + | | Grootorde || Frank || Westen, van der || Lid van het Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Rick||Langen | + | | Grootorde || Rick || Langen || CV De Waaipaolen |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Rick||Mutsaers | + | | Grootorde || Rick || Mutsaers || Lid van de Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Winny||Dongen, van | + | | Grootorde || Winny || Dongen, van || Oprichtster 11 jaar Femmekesbal |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Sjef||Craen, de | + | | Grootorde || Sjef || Craen, de || Commissie licht en geluid |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Stan||Graaf, de | + | | Grootorde || Stan || Graaf, de || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Joost||Graaf, de | + | | Grootorde || Joost || Graaf, de || Lid van de Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Arjan||Machielsen | + | | Grootorde || Arjan || Machielsen || CV de Achterblijvers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marc || Pas || BK Cock en de Klepzeijkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bas || Bogers || DJ seniorenmiddag ?t Hert |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ingrid || Hazenberg || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Astrid || Jansen || BAK vrouwke van Edwin |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Harold || Jong, de || BK Hè Hè |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Thea || Jong, de || Gastvrouw Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joep || Laat, de || BK Swirruswadâânders |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Addie || Zundert Sprenkels, van || CVDe Black Eagles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Edo || Beekers || CV De Zandschuivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Liesbeth || Brand, van de || Juf Horizonschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Petra || Heer, de || Juf Griffioenschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Fred || Henraad || CV Qwitnix |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hans || Jongenelis || CV De Puddingbuksen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Giel || Kanter, de || Baronie TV |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Leentje || Leijten || Café Galder |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jenny || Oostdam || Bestuurslid De Zonnebloem |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Voesenek || Stichting Jongeren Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Brendy || Vonck || Juf Apolloschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Michel || Boere || CV de Achterblijvers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Christian || Franken || DJ CVDe Vetkluivers / CVDe Vatjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Gils, van || de Scouting / CV De Leuterteuten |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ruud || Moelands || CV Overnieuwt |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bert || Suijkerbuijk || de Scouting / CV De Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ard || Wit, de || BK Margrietje |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Matthew || Broek, van de || CV de Klaai-Aêrepels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Patrick || Machielsen || CV de Klaai-Aêrepels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Herman || Nouwen || Bouwer Prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mels || Aarts || CV de Kneuzen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Stefan || Meer, van der || CV de Kneuzen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Lissanne || Deugd, de || Blaaskapel CV Nootweer |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mark || Loenhout, van || CV de Knuppels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toon || Maas || CV Kiwisensatie / Toontje Knutsel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Pieter || Nagelkerke || CV de Herrieschoppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Michiel || Schouwenaars || CV Kiwisensatie |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ine || Sweep || Bouwadres CV de Herrieschoppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toon || Sweep || Bouwadres CV de Herrieschoppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Carla || Eijk, van || Bouwadres CV De Plakkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Eijk, van || Bouwadres CV De Plakkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Gerard || Kimenai || Bouwadres CV De Schuimsoppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tonny || Kimenai || Bouwadres CV De Schuimsoppers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevrouw||Goos | + | | Huisorde van de prins || Mevrouw || Goos || Bewoonster Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mieke||Visschers | + | | Huisorde van de prins || Mieke || Visschers || Vrouw van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prinses Kim||Foesenek | + | | Huisorde van de prins || Prinses Kim || Foesenek || Prinses van de Griffioenschool |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mary||Hennekam | + | | Huisorde van de prins || Mary || Hennekam || Schoonmoeder van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins||Jelle | + | | Huisorde van de prins || Prins || Jelle || Prins van de Apolloschool |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins||Job | + | | Huisorde van de prins || Prins || Job || Prins van de Horizonschool |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prinses||Lisa | + | | Huisorde van de prins || Prinses || Lisa || Prins van de Horizonschool |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Corina||Oord, van den | + | | Huisorde van de prins || Corina || Oord, van den || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marc||Oosterbosch, van | + | | Huisorde van de prins || Marc || Oosterbosch, van || CV De Platonische Woudvlinders |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jac||Visschers | + | | Huisorde van de prins || Jac || Visschers || Vader van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Nancy||Giesbergen | + | | Huisorde van de prins || Nancy || Giesbergen || CV De Platonische Woudvlinders |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Robin||Craen, de | + | | Huisorde van de prins || Robin || Craen, de || CV De Krakelingen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Lars||Loenhout, van | + | | Huisorde van de prins || Lars || Loenhout, van || CV De Krakelingen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins Octavius||Eerste, den | + | | Huisorde van de prins || Prins Octavius || Eerste, den || Prins van het Kielegat |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Lester||Egmond, van | + | | Huisorde van de prins || Lester || Egmond, van || CV De Plakkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Martijn||Goos | + | | Huisorde van de prins || Martijn || Goos || CV Bikse Bakse Bende |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan Willem||Martens | + | | Bijzondere huisorde || Jan Willem || Martens || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Annabelle||Damen | + | | Bijzondere huisorde || Annabelle || Damen || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lieke||Diepstraten | + | | Bijzondere huisorde || Lieke || Diepstraten || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maud||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Maud || Meeuwissen || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Janneke||Schoenmakers | + | | Bijzondere huisorde || Janneke || Schoenmakers || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Meghan-Alyssa||Schwagten | + | | Bijzondere huisorde || Meghan-Alyssa || Schwagten || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Pleuni||Taks | + | | Bijzondere huisorde || Pleuni || Taks || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lotte||Verwijmeren | + | | Bijzondere huisorde || Lotte || Verwijmeren || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maaike||Visseres | + | | Bijzondere huisorde || Maaike || Visseres || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lotte||Warneke | + | | Bijzondere huisorde || Lotte || Warneke || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Francis||Aarts | + | | Bijzondere huisorde || Francis || Aarts || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Bas||Broek, van de | + | | Bijzondere huisorde || Bas || Broek, van de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monja||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Monja || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jasper||Korving | + | | Bijzondere huisorde || Jasper || Korving || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Hans Maarten||Leeuwerden, van | + | | Bijzondere huisorde || Hans Maarten || Leeuwerden, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Guido||Machena | + | | Bijzondere huisorde || Guido || Machena || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Niels||Oorschot, van | + | | Bijzondere huisorde || Niels || Oorschot, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patrick||Oorschot, van | + | | Bijzondere huisorde || Patrick || Oorschot, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Natalie||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || Natalie || Schuijbroek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Quno||Suijlekom, van | + | | Bijzondere huisorde || Quno || Suijlekom, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Cindy||Voesenek | + | | Bijzondere huisorde || Cindy || Voesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gert-Jan||Bartels | + | | Bijzondere huisorde || Gert-Jan || Bartels || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Tom||Busio | + | | Bijzondere huisorde || Tom || Busio || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wim||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Dorst, van | + | | Bijzondere huisorde || René || Dorst, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jolanda||Goorberg, van den | + | | Bijzondere huisorde || Jolanda || Goorberg, van den || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Heller | + | | Bijzondere huisorde || John || Heller || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Hoven, van den | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Hoven, van den || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Janssen | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Janssen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Leo||Klundert, van de | + | | Bijzondere huisorde || Leo || Klundert, van de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ton||Okhuijzen | + | | Bijzondere huisorde || Ton || Okhuijzen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Arno||Oosterhout, van | + | | Bijzondere huisorde || Arno || Oosterhout, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Timmers || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Westen, van der | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Westen, van der || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Boomaars | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Boomaars || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||André||Brouwers | + | | Bijzondere huisorde || André || Brouwers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wilfried||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Wilfried || Foesenek || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joost||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Joost || Graaf, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maikel||Huijbregts | + | | Bijzondere huisorde || Maikel || Huijbregts || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jack||Jorissen | + | | Bijzondere huisorde || Jack || Jorissen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jurgen||Kuipers | + | | Bijzondere huisorde || Jurgen || Kuipers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Irma||Machielsen | + | | Bijzondere huisorde || Irma || Machielsen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joost||Mathijssen | + | | Bijzondere huisorde || Joost || Mathijssen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Manon||Michielsen | + | | Bijzondere huisorde || Manon || Michielsen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Rick|| | + | | Bijzondere huisorde || Rick || Mutsaers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martijn||Schouten | + | | Bijzondere huisorde || Martijn || Schouten || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Perry||Voogt | + | | Bijzondere huisorde || Perry || Voogt || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Prinsenschild||Jim||Visschers | + | | Prinsenschild || Jim || Visschers || Prins Kobus XL |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||Co||Boeren | + | | Proclamatie || Co || Boeren || 25 jaar bouwadres |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||Hein||Boeren | + | | Proclamatie || Hein || Boeren || 25 jaar bouwadres |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||CV|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Klepperbekken || geïnstalleerd bij Marktzicht |
|- | |- | ||
| − | | Pentekening||Toon||Kavelaars | + | | Pentekening || Toon || Kavelaars || 100 jarig bestaan Veehndelshuis |
|- | |- | ||
| − | | Pentekening||Adrie||Hermans | + | | Pentekening || Adrie || Hermans || 50e verjaardag |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 20:06
In het seizoen 2005-2006 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Boemeldoncker | Frans | Geel, van | |
| Grootorde | Frank | Westen, van der | Lid van het Bestuur |
| Grootorde | Rick | Langen | CV De Waaipaolen |
| Grootorde | Rick | Mutsaers | Lid van de Raad van Elf |
| Grootorde | Winny | Dongen, van | Oprichtster 11 jaar Femmekesbal |
| Grootorde | Sjef | Craen, de | Commissie licht en geluid |
| Grootorde | Stan | Graaf, de | CV de Batabieren |
| Grootorde | Joost | Graaf, de | Lid van de Raad van Elf |
| Grootorde | Arjan | Machielsen | CV de Achterblijvers |
| BAK orde | Marc | Pas | BK Cock en de Klepzeijkers |
| BAK orde | Bas | Bogers | DJ seniorenmiddag ?t Hert |
| BAK orde | Ingrid | Hazenberg | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Astrid | Jansen | BAK vrouwke van Edwin |
| BAK orde | Harold | Jong, de | BK Hè Hè |
| BAK orde | Thea | Jong, de | Gastvrouw Hagedonk |
| BAK orde | Joep | Laat, de | BK Swirruswadâânders |
| BAK orde | Addie | Zundert Sprenkels, van | CVDe Black Eagles |
| BAK orde | Edo | Beekers | CV De Zandschuivers |
| BAK orde | Liesbeth | Brand, van de | Juf Horizonschool |
| BAK orde | Petra | Heer, de | Juf Griffioenschool |
| BAK orde | Fred | Henraad | CV Qwitnix |
| BAK orde | Hans | Jongenelis | CV De Puddingbuksen |
| BAK orde | Giel | Kanter, de | Baronie TV |
| BAK orde | Leentje | Leijten | Café Galder |
| BAK orde | Jenny | Oostdam | Bestuurslid De Zonnebloem |
| BAK orde | Ad | Voesenek | Stichting Jongeren Prinsenbeek |
| BAK orde | Brendy | Vonck | Juf Apolloschool |
| BAK orde | Michel | Boere | CV de Achterblijvers |
| BAK orde | Christian | Franken | DJ CVDe Vetkluivers / CVDe Vatjes |
| BAK orde | Peter | Gils, van | de Scouting / CV De Leuterteuten |
| BAK orde | Ruud | Moelands | CV Overnieuwt |
| BAK orde | Bert | Suijkerbuijk | de Scouting / CV De Batabieren |
| BAK orde | Ard | Wit, de | BK Margrietje |
| BAK orde | Matthew | Broek, van de | CV de Klaai-Aêrepels |
| BAK orde | Patrick | Machielsen | CV de Klaai-Aêrepels |
| BAK orde | Herman | Nouwen | Bouwer Prinsenwagen |
| BAK orde | Mels | Aarts | CV de Kneuzen |
| BAK orde | Stefan | Meer, van der | CV de Kneuzen |
| BAK orde | Lissanne | Deugd, de | Blaaskapel CV Nootweer |
| BAK orde | Mark | Loenhout, van | CV de Knuppels |
| BAK orde | Toon | Maas | CV Kiwisensatie / Toontje Knutsel |
| BAK orde | Pieter | Nagelkerke | CV de Herrieschoppers |
| BAK orde | Michiel | Schouwenaars | CV Kiwisensatie |
| BAK orde | Ine | Sweep | Bouwadres CV de Herrieschoppers |
| BAK orde | Toon | Sweep | Bouwadres CV de Herrieschoppers |
| BAK orde | Carla | Eijk, van | Bouwadres CV De Plakkers |
| BAK orde | Kees | Eijk, van | Bouwadres CV De Plakkers |
| BAK orde | Gerard | Kimenai | Bouwadres CV De Schuimsoppers |
| BAK orde | Tonny | Kimenai | Bouwadres CV De Schuimsoppers |
| Huisorde van de prins | Mevrouw | Goos | Bewoonster Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Mieke | Visschers | Vrouw van de Prins |
| Huisorde van de prins | Prinses Kim | Foesenek | Prinses van de Griffioenschool |
| Huisorde van de prins | Mary | Hennekam | Schoonmoeder van de Prins |
| Huisorde van de prins | Prins | Jelle | Prins van de Apolloschool |
| Huisorde van de prins | Prins | Job | Prins van de Horizonschool |
| Huisorde van de prins | Prinses | Lisa | Prins van de Horizonschool |
| Huisorde van de prins | Corina | Oord, van den | |
| Huisorde van de prins | Marc | Oosterbosch, van | CV De Platonische Woudvlinders |
| Huisorde van de prins | Jac | Visschers | Vader van de Prins |
| Huisorde van de prins | Nancy | Giesbergen | CV De Platonische Woudvlinders |
| Huisorde van de prins | Robin | Craen, de | CV De Krakelingen |
| Huisorde van de prins | Lars | Loenhout, van | CV De Krakelingen |
| Huisorde van de prins | Prins Octavius | Eerste, den | Prins van het Kielegat |
| Huisorde van de prins | Lester | Egmond, van | CV De Plakkers |
| Huisorde van de prins | Martijn | Goos | CV Bikse Bakse Bende |
| Bijzondere huisorde | Jan Willem | Martens | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Annabelle | Damen | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Lieke | Diepstraten | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Maud | Meeuwissen | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Janneke | Schoenmakers | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Meghan-Alyssa | Schwagten | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Pleuni | Taks | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Lotte | Verwijmeren | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Maaike | Visseres | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Lotte | Warneke | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Francis | Aarts | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Bas | Broek, van de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Monja | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jasper | Korving | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Hans Maarten | Leeuwerden, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Guido | Machena | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Niels | Oorschot, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Patrick | Oorschot, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Natalie | Schuijbroek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Quno | Suijlekom, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Cindy | Voesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Gert-Jan | Bartels | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Tom | Busio | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | René | Dorst, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jolanda | Goorberg, van den | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | John | Heller | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Theo | Hoven, van den | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Janssen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Leo | Klundert, van de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ton | Okhuijzen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Arno | Oosterhout, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Frank | Timmers | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Frank | Westen, van der | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Jan | Boomaars | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | André | Brouwers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Wilfried | Foesenek | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Joost | Graaf, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Maikel | Huijbregts | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jack | Jorissen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jurgen | Kuipers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Irma | Machielsen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Joost | Mathijssen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Manon | Michielsen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Rick | Mutsaers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Martijn | Schouten | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Perry | Voogt | Raad van elf |
| Prinsenschild | Jim | Visschers | Prins Kobus XL |
| Proclamatie | Co | Boeren | 25 jaar bouwadres |
| Proclamatie | Hein | Boeren | 25 jaar bouwadres |
| Proclamatie installatie | CV | Klepperbekken | geïnstalleerd bij Marktzicht |
| Pentekening | Toon | Kavelaars | 100 jarig bestaan Veehndelshuis |
| Pentekening | Adrie | Hermans | 50e verjaardag |
