Onderscheidingen 2000-2001: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 2000-2001 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 2000-2001 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | |||
| − | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Gouden Boemel || Anton || Eijnden, van den || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Boemeldoncker || Huib || Jansen || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde || | + | | Grootorde || Patrick || Koijen || Lid van de Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde || | + | | Grootorde || Coen || Graaf, de || BK Margrietje |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde || | + | | Grootorde || Michelle || Veldhuis, te || Senaatslid Clubs |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde || | + | | Grootorde || Piet || Luk || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde || | + | | Grootorde || Oscar || Simon || CV de Klompen |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde || | + | | Grootorde || Henk || Verschuren || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Grootorde || Bas || Klundert, van de || CV De Spauwhanen |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Frank || Aarts || Belichting drie Linden |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Sjef || Craen, de || Belichting drie Linden |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Dhr. || Chantrel || Bejaardenhuis Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Carlo || Foesenek || Invaller Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Jacco || Hermans || CV De Batsers |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Carola || Meer, van der || Presentatrice |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Loes || Poppelaars || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Johan || Riet, van de || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Joep || Schets || CV de Kneuzen |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Bas || Tolenaar || CV Duo dak duif |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Jo || Vermeer || Bejaardenhuis Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Perry || Voogt || Invaller Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Bas || Beekers || Bouwadres CV Ons Kullekes |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Jeroen || Lambregts || CV De Pi-nuckels |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Peter || Bogers || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Peter || Coertjens || St. Jongeren Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Anneke || Gool, van || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Toon || Kustermans || Medewerker A. Verwijmeren |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Ilse || Niese || St. Jongeren Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Mandy || Peeters || Stichting de Drie Linden |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Corry || Raamsdonk, van || De Zonnebloem |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Gerdie || Roo, de || Lerares Appolloschool |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Johan || Kuijpers || CV de Kwêkers |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Ward || Monné || CV de Kwêkers |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Janus || Boxel, van || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Wilfried || Foesenek || Bouwer Prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Joost || Graaf, de || Bouwer Prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Mieke || Biemans || CV De Kreukels |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Anton || Dijk, van || CV De Lolbroeken |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Cristian || Duc, le || CV De Lolbroeken |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Monique || Eijnden, van den || CV De Zwabbers |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Walter || Gommers || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Anja || Loon, van || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Kees || Vissers || Gemeente Breda |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Marcel || Watzeels || CV De Zwabbers |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Anthony || Houtepen || CV de Achterblijvers |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Jean Pierre || Mulders || CV de Klompen |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Mevr. || Schuijbroek || CV Les Coubertins |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Corné || Biemans || Bouwadres |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Eric || Domstorff || CV De Puddingbuksen |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Wil || Gils, van || CV de Halve Zole |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Lars || Lauwen || CV de Kwêkers |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Ad || Luijkx || CV de Halve Zole |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Hans || Machielsen || CV de Zandschuivers |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Sjoerd || Schrauwen || CV de Klompen |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Astrid || Nollen || CV Overdreven |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Dhr. || Luijkx || Bouwadres Halve Zole |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Luijkx || Bouwadres Halve Zole |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Jeannet || Dielemans || Vrouw van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Rene || Domstorff || Senaatslid Clubs |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Soehili || Asbaghi || Piepersbal |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Dielemans || Bejaardenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Jan || Goos || Bejaardenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Patricia || Leijten || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Lindsey || Thomas || Piepersbal |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Dielemans || Vader van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Jenny || Dielemans || Dochter Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Koen || Dielemans || Zoon Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Dielemans || Moeder van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Ad || Hermans || Brillenwinkel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Adri || Hermans || Snoep van de Hoek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Nanda || Hermans || Jeugdprinses De Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Antonie || Kimenai || Jeugdprins De Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Prins || Nikky || Jeugdprins De Griffioen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Dennis || Roelands || Senaatslid Clubs |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Matty || Roozendaal, van || Senaatslid Clubs |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Michelle || Veldhuis, te || Senaatslid Clubs |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Johan || Hermans || CV de Knuppels |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Mark || Visser, de || CV de Knuppels |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Hermans || Schoonvader Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Hermans || Schoonmoeder Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || John || Kimenai || CV de Schuimsoppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Prins Hans || I van Totdenringen || Prinsengeburenbal |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Gert-Jan || Bartels || BAK Bestuur |
| + | |- | ||
| + | | Bijzondere huisorde || Anton || Eijnden, van den || BAK Bestuur | ||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Theo || Hoven, van den || BAK Bestuur | | Bijzondere huisorde || Theo || Hoven, van den || BAK Bestuur | ||
|- | |- | ||
| − | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Ooostvogels || BAK Bestuur | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | | Bijzondere huisorde || Kees || | ||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Eltje || Taks || BAK Bestuur | | Bijzondere huisorde || Eltje || Taks || BAK Bestuur | ||
| Regel 189: | Regel 179: | ||
| Bijzondere huisorde || Frank || Timmers || BAK Bestuur | | Bijzondere huisorde || Frank || Timmers || BAK Bestuur | ||
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Henny || Korving || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Jeanne || Prins || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Marloes || Ackermans || Gevolg |
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Jos || Biemans || Gevolg | | Bijzondere huisorde || Jos || Biemans || Gevolg | ||
| Regel 202: | Regel 192: | ||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || René || Dorst, van || Gevolg | | Bijzondere huisorde || René || Dorst, van || Gevolg | ||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Gevolg | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Gevolg | ||
| Regel 211: | Regel 197: | ||
| Bijzondere huisorde || Erik || Gils, van || Gevolg | | Bijzondere huisorde || Erik || Gils, van || Gevolg | ||
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Ton || Hees, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Carlijn || Hennekam || Gevolg |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Edwin || Janssen || Gevolg | | Bijzondere huisorde || Edwin || Janssen || Gevolg | ||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg | ||
| + | |- | ||
| + | | Bijzondere huisorde || Eelco || Adriaansz || Hofkapel | ||
| + | |- | ||
| + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Foesenek || Hofkapel | ||
| + | |- | ||
| + | | Bijzondere huisorde || Johan || Foesenek || Hofkapel | ||
| + | |- | ||
| + | | Bijzondere huisorde || Monja || Foesenek || Hofkapel | ||
| + | |- | ||
| + | | Bijzondere huisorde || John || Goos || Hofkapel | ||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Patrick || Koijen || Hofkapel | | Bijzondere huisorde || Patrick || Koijen || Hofkapel | ||
| Regel 232: | Regel 226: | ||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Johan || Meeuwissen || Hofkapel | | Bijzondere huisorde || Johan || Meeuwissen || Hofkapel | ||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Cindy || Voesenek || Hofkapel | | Bijzondere huisorde || Cindy || Voesenek || Hofkapel | ||
| Regel 239: | Regel 231: | ||
| Bijzondere huisorde || Danny || Voesenek || Hofkapel | | Bijzondere huisorde || Danny || Voesenek || Hofkapel | ||
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Doorakkers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Corné || Hoeven, van der || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Paul || Hufkens || Raad van elf |
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Ad || Korving || Raad van elf | | Bijzondere huisorde || Ad || Korving || Raad van elf | ||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Ton || Okhuijzen || Raad van elf | | Bijzondere huisorde || Ton || Okhuijzen || Raad van elf | ||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Henk || Prins || Raad van elf | | Bijzondere huisorde || Henk || Prins || Raad van elf | ||
| + | |- | ||
| + | | Bijzondere huisorde || Henri || Quaytaal || Raad van elf | ||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Antoon || Reniers || Raad van elf | | Bijzondere huisorde || Antoon || Reniers || Raad van elf | ||
| Regel 259: | Regel 251: | ||
| Bijzondere huisorde || Johan || Timmers || Raad van elf | | Bijzondere huisorde || Johan || Timmers || Raad van elf | ||
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Westen, van der || Raad van elf |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Prinsenschild || Kees || Dielemans || Prins Nilles XXXV |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie || | + | | Proclamatie || Ad || Verwijmeren || opbouwadres |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie installatie || CV || | + | | Proclamatie installatie || CV || Laontjes || Installatie CV de Laontjes |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie installatie || CV || | + | | Proclamatie installatie || CV || Pi-nuckels || Installatie CV de Pi-nuckels |
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 20:03
In het seizoen 2000-2001 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Gouden Boemel | Anton | Eijnden, van den | |
| Boemeldoncker | Huib | Jansen | |
| Grootorde | Patrick | Koijen | Lid van de Hofkapel |
| Grootorde | Coen | Graaf, de | BK Margrietje |
| Grootorde | Michelle | Veldhuis, te | Senaatslid Clubs |
| Grootorde | Piet | Luk | CV de Oekels |
| Grootorde | Oscar | Simon | CV de Klompen |
| Grootorde | Henk | Verschuren | CV de Oekels |
| Grootorde | Bas | Klundert, van de | CV De Spauwhanen |
| BAK orde | Frank | Aarts | Belichting drie Linden |
| BAK orde | Sjef | Craen, de | Belichting drie Linden |
| BAK orde | Dhr. | Chantrel | Bejaardenhuis Hagedonk |
| BAK orde | Carlo | Foesenek | Invaller Hofkapel |
| BAK orde | Jacco | Hermans | CV De Batsers |
| BAK orde | Carola | Meer, van der | Presentatrice |
| BAK orde | Loes | Poppelaars | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Johan | Riet, van de | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Joep | Schets | CV de Kneuzen |
| BAK orde | Bas | Tolenaar | CV Duo dak duif |
| BAK orde | Jo | Vermeer | Bejaardenhuis Hagedonk |
| BAK orde | Perry | Voogt | Invaller Raad van Elf |
| BAK orde | Bas | Beekers | Bouwadres CV Ons Kullekes |
| BAK orde | Jeroen | Lambregts | CV De Pi-nuckels |
| BAK orde | Peter | Bogers | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Peter | Coertjens | St. Jongeren Prinsenbeek |
| BAK orde | Anneke | Gool, van | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Toon | Kustermans | Medewerker A. Verwijmeren |
| BAK orde | Ilse | Niese | St. Jongeren Prinsenbeek |
| BAK orde | Mandy | Peeters | Stichting de Drie Linden |
| BAK orde | Corry | Raamsdonk, van | De Zonnebloem |
| BAK orde | Gerdie | Roo, de | Lerares Appolloschool |
| BAK orde | Johan | Kuijpers | CV de Kwêkers |
| BAK orde | Ward | Monné | CV de Kwêkers |
| BAK orde | Janus | Boxel, van | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Wilfried | Foesenek | Bouwer Prinsenwagen |
| BAK orde | Joost | Graaf, de | Bouwer Prinsenwagen |
| BAK orde | Mieke | Biemans | CV De Kreukels |
| BAK orde | Anton | Dijk, van | CV De Lolbroeken |
| BAK orde | Cristian | Duc, le | CV De Lolbroeken |
| BAK orde | Monique | Eijnden, van den | CV De Zwabbers |
| BAK orde | Walter | Gommers | CV de Batabieren |
| BAK orde | Anja | Loon, van | de Scouting |
| BAK orde | Kees | Vissers | Gemeente Breda |
| BAK orde | Marcel | Watzeels | CV De Zwabbers |
| BAK orde | Anthony | Houtepen | CV de Achterblijvers |
| BAK orde | Jean Pierre | Mulders | CV de Klompen |
| BAK orde | Mevr. | Schuijbroek | CV Les Coubertins |
| BAK orde | Corné | Biemans | Bouwadres |
| BAK orde | Eric | Domstorff | CV De Puddingbuksen |
| BAK orde | Wil | Gils, van | CV de Halve Zole |
| BAK orde | Lars | Lauwen | CV de Kwêkers |
| BAK orde | Ad | Luijkx | CV de Halve Zole |
| BAK orde | Hans | Machielsen | CV de Zandschuivers |
| BAK orde | Sjoerd | Schrauwen | CV de Klompen |
| BAK orde | Astrid | Nollen | CV Overdreven |
| BAK orde | Dhr. | Luijkx | Bouwadres Halve Zole |
| BAK orde | Mevr. | Luijkx | Bouwadres Halve Zole |
| Huisorde van de prins | Jeannet | Dielemans | Vrouw van de Prins |
| Huisorde van de prins | Rene | Domstorff | Senaatslid Clubs |
| Huisorde van de prins | Soehili | Asbaghi | Piepersbal |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Dielemans | Bejaardenmiddag |
| Huisorde van de prins | Jan | Goos | Bejaardenmiddag |
| Huisorde van de prins | Patricia | Leijten | CV de Black Aegles |
| Huisorde van de prins | Lindsey | Thomas | Piepersbal |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Dielemans | Vader van de Prins |
| Huisorde van de prins | Jenny | Dielemans | Dochter Prins |
| Huisorde van de prins | Koen | Dielemans | Zoon Prins |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Dielemans | Moeder van de Prins |
| Huisorde van de prins | Ad | Hermans | Brillenwinkel |
| Huisorde van de prins | Adri | Hermans | Snoep van de Hoek |
| Huisorde van de prins | Nanda | Hermans | Jeugdprinses De Horizon |
| Huisorde van de prins | Antonie | Kimenai | Jeugdprins De Horizon |
| Huisorde van de prins | Prins | Nikky | Jeugdprins De Griffioen |
| Huisorde van de prins | Dennis | Roelands | Senaatslid Clubs |
| Huisorde van de prins | Matty | Roozendaal, van | Senaatslid Clubs |
| Huisorde van de prins | Michelle | Veldhuis, te | Senaatslid Clubs |
| Huisorde van de prins | Johan | Hermans | CV de Knuppels |
| Huisorde van de prins | Mark | Visser, de | CV de Knuppels |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Hermans | Schoonvader Prins |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Hermans | Schoonmoeder Prins |
| Huisorde van de prins | John | Kimenai | CV de Schuimsoppers |
| Huisorde van de prins | Prins Hans | I van Totdenringen | Prinsengeburenbal |
| Bijzondere huisorde | Gert-Jan | Bartels | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Anton | Eijnden, van den | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Theo | Hoven, van den | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Kees | Ooostvogels | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Eltje | Taks | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Frank | Timmers | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Henny | Korving | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Jeanne | Prins | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Marloes | Ackermans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jos | Biemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Mark | Chantrel | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | René | Dorst, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Erik | Gils, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ton | Hees, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Carlijn | Hennekam | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Janssen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Eelco | Adriaansz | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Monja | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | John | Goos | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Patrick | Koijen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jasper | Korving | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Andrew | Mller | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Nathalie | Mller | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Annemiek | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Cindy | Voesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Danny | Voesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ad | Doorakkers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Corné | Hoeven, van der | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Paul | Hufkens | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ad | Korving | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ton | Okhuijzen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Henk | Prins | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Henri | Quaytaal | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Antoon | Reniers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Frans | Schrauwen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Johan | Timmers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Frank | Westen, van der | Raad van elf |
| Prinsenschild | Kees | Dielemans | Prins Nilles XXXV |
| Proclamatie | Ad | Verwijmeren | opbouwadres |
| Proclamatie installatie | CV | Laontjes | Installatie CV de Laontjes |
| Proclamatie installatie | CV | Pi-nuckels | Installatie CV de Pi-nuckels |
