Onderscheidingen 1998-1999: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 1998-1999 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | alig...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 1998-1999 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 1998-1999 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Gouden Boemel||Theo||Gelens | + | | Gouden Boemel || Theo || Gelens || |
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Theo en Annemiek||hoven, van den | + | | Boemeldoncker || Theo en Annemiek || hoven, van den || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jos||Biemans | + | | Grootorde || Jos || Biemans || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Peter||Essenberg | + | | Grootorde || Peter || Essenberg || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Kees||Kempen, van | + | | Grootorde || Kees || Kempen, van || Senaatslid |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Theo||Sprenkels | + | | Grootorde || Theo || Sprenkels || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Frank||Dikmans | + | | Grootorde || Frank || Dikmans || CV de Kwêkers |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Frans||Geel, van | + | | Grootorde || Frans || Geel, van || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jack||Machielsen | + | | Grootorde || Jack || Machielsen || cv de Schutters |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Ella||Snoek | + | | Grootorde || Ella || Snoek || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Ger||Bosman | + | | Grootorde || Ger || Bosman || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Ton||Wijngaard, van de | + | | Grootorde || Ton || Wijngaard, van de || Stichting 1-2-3 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mark || Klundert, van de || cv de Guppen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Corrie || Lens || Bridgeclub |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Viveke || Meeuwissen || vrouw Prins Albert |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mario || Spirt, de || Individueel Optocht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dio || Craen, de || CV de Gutsen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Koedijk, van de || Muzikaal leider |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bas || Pol, van de || cv de Prieters |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Severijns || Bewoonster Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toine || Udo || Medew. Pieper-Colabal |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Richard || Berg, van de || Uitbater 3 Linden |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Leijs || Drukkerij Perfect |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jeroen || Lips || Drukkerij Perfect |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toos || Mathijssen || juf Apolloschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joost || Meeuwis || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Huub || Meulemans || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Janus || Berg, van de || Opslag Mislukkelingen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joanita || Bliek, van de || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ria || Bliek, van de || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Erik || Emaus || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Foesenek || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Harold || Ham, van || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bert || Oosterhout, van || Sticht.Jongwerk.P.beek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marga || Oosterhout, van || Sticht.Jongwerk.P.beek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Antoinette || Paeschen, van || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Roelands || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wil || Verwijmeren || 50 jaar vrouw Ad |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Robert Jan || Mathee || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Koos || Schoot || Bouwadres Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Maaike || Dielemans || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Muzikant || 1-2-trio || Prinsengeburenbal |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Muzikant || 1-2-trio || Prinsengeburenbal |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Muzikant || 1-2-trio || Prinsengeburenbal |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Anneke || Verkooyen || Heemkunde Kring |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Chantrel || Bouwadres Lolbroeken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Chantrel || Bouwadres Lolbroeken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joke || Martens || Reunie 33 jaar carnaval |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Aime || Tolenaar || Ontwerper Boemeltje |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Petra || Nagelkerke || Huwelijk met Ralf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 2X11||René||Schuybroek | + | | Bijzondere huisorde 2X11 || René || Schuybroek || 22 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1X11||Anton||Eijnden | + | | Bijzondere huisorde 1X11 || Anton || Eijnden || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1X11||Monja||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde 1X11 || Monja || Foesenek || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1X11||Harold||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde 1X11 || Harold || Jong, de || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Buschauffeur||BBA | + | | Huisorde van de prins || Buschauffeur || BBA || Oeteldonk Den Bosch |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Carla||Craen, de | + | | Huisorde van de prins || Carla || Craen, de || zus van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Joost||Disco Cupido | + | | Huisorde van de prins || Joost || Disco Cupido || Disco Cupido |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Rinus||Disco Cupido | + | | Huisorde van de prins || Rinus || Disco Cupido || Disco Cupido |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Nikky||Meeuwissen | + | | Huisorde van de prins || Nikky || Meeuwissen || dochter van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Oomen | + | | Huisorde van de prins || Kees || Oomen || CV de Joppers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Robert||Riet, van de | + | | Huisorde van de prins || Robert || Riet, van de || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Hagaai Ben||Zion | + | | Huisorde van de prins || Hagaai Ben || Zion || CV Les Coubertins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Tijn||Pelkmans | + | | Huisorde van de prins || Tijn || Pelkmans || Jeugd Prins Griffioen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marieke||Vermeeren | + | | Huisorde van de prins || Marieke || Vermeeren || Margrietje ( kapel ) |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ingrid||Beek, van | + | | Huisorde van de prins || Ingrid || Beek, van || Vriendin van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||René||Beek, van | + | | Huisorde van de prins || René || Beek, van || Vriend van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Johan||Havermans | + | | Huisorde van de prins || Johan || Havermans || Trainer vv Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Cor||Meeuwissen | + | | Huisorde van de prins || Cor || Meeuwissen || Moeder van de prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Meeuwissen | + | | Huisorde van de prins || Kees || Meeuwissen || vader van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marinus||Amerongen, van | + | | Bijzondere huisorde || Marinus || Amerongen, van || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ad||Doorakkers | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Doorakkers || Res Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Anton||Eijnden, van den | + | | Bijzondere huisorde || Anton || Eijnden, van den || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Peter||Essenberg | + | | Bijzondere huisorde || Peter || Essenberg || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Oostvogels | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Oostvogels || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ella||Snoek | + | | Bijzondere huisorde || Ella || Snoek || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Timmers || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Mar‹et||Bastiaansen | + | | Bijzondere huisorde || Mar‹et || Bastiaansen || Hofdame |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Beek, van | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Beek, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Bea||Dekkers | + | | Bijzondere huisorde || Bea || Dekkers || Hofdame |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wim||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Koen||Donker | + | | Bijzondere huisorde || Koen || Donker || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Gelens | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Gelens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Guust||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Guust || Graaf, de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jos||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Jos || Jansen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dennis||Kanter, de | + | | Bijzondere huisorde || Dennis || Kanter, de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Timmers || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jos||Biemans | + | | Bijzondere huisorde || Jos || Biemans || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Dorst, van | + | | Bijzondere huisorde || René || Dorst, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ad||Graauw, de | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Graauw, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Erik||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Erik || Jansen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Jong, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ad||Korving | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Korving || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || John || Meeuwissen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Henk||Prins | + | | Bijzondere huisorde || Henk || Prins || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Henri||Quaytaal | + | | Bijzondere huisorde || Henri || Quaytaal || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frans||Schrauwen | + | | Bijzondere huisorde || Frans || Schrauwen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || René || Schuijbroek || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Aa, van der | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Aa, van der || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Eelco|| | + | | Bijzondere huisorde || Eelco || Adriaansz || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monja||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Monja || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Harold||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde || Harold || Jong, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patrick||Koijen | + | | Bijzondere huisorde || Patrick || Koijen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jasper||Korving | + | | Bijzondere huisorde || Jasper || Korving || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Annemiek||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Annemiek || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Andrew||Muller | + | | Bijzondere huisorde || Andrew || Muller || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ardi||Poppelaars | + | | Bijzondere huisorde || Ardi || Poppelaars || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nathalie||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || Nathalie || Schuijbroek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Cindy||Voesenek | + | | Bijzondere huisorde || Cindy || Voesenek || Hofkapel |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 19:57
In het seizoen 1998-1999 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Gouden Boemel | Theo | Gelens | |
| Boemeldoncker | Theo en Annemiek | hoven, van den | |
| Grootorde | Jos | Biemans | Raad van Elf |
| Grootorde | Peter | Essenberg | BAK Bestuur |
| Grootorde | Kees | Kempen, van | Senaatslid |
| Grootorde | Theo | Sprenkels | CV de Black Aegles |
| Grootorde | Frank | Dikmans | CV de Kwêkers |
| Grootorde | Frans | Geel, van | CV de Vetkluivers |
| Grootorde | Jack | Machielsen | cv de Schutters |
| Grootorde | Ella | Snoek | BAK Bestuur |
| Grootorde | Ger | Bosman | Hofkapel |
| Grootorde | Ton | Wijngaard, van de | Stichting 1-2-3 |
| BAK orde | Mark | Klundert, van de | cv de Guppen |
| BAK orde | Corrie | Lens | Bridgeclub |
| BAK orde | Viveke | Meeuwissen | vrouw Prins Albert |
| BAK orde | Mario | Spirt, de | Individueel Optocht |
| BAK orde | Dio | Craen, de | CV de Gutsen |
| BAK orde | Jan | Koedijk, van de | Muzikaal leider |
| BAK orde | Bas | Pol, van de | cv de Prieters |
| BAK orde | Mevr. | Severijns | Bewoonster Hagedonk |
| BAK orde | Toine | Udo | Medew. Pieper-Colabal |
| BAK orde | Richard | Berg, van de | Uitbater 3 Linden |
| BAK orde | Kees | Leijs | Drukkerij Perfect |
| BAK orde | Jeroen | Lips | Drukkerij Perfect |
| BAK orde | Toos | Mathijssen | juf Apolloschool |
| BAK orde | Joost | Meeuwis | CV de Bietjes |
| BAK orde | Huub | Meulemans | CV de Bietjes |
| BAK orde | Janus | Berg, van de | Opslag Mislukkelingen |
| BAK orde | Joanita | Bliek, van de | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Ria | Bliek, van de | CV de Kikkers |
| BAK orde | Erik | Emaus | de Scouting |
| BAK orde | Kees | Foesenek | CV de Kikkers |
| BAK orde | Harold | Ham, van | de Scouting |
| BAK orde | Bert | Oosterhout, van | Sticht.Jongwerk.P.beek |
| BAK orde | Marga | Oosterhout, van | Sticht.Jongwerk.P.beek |
| BAK orde | Antoinette | Paeschen, van | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Ad | Roelands | CV de Batabieren |
| BAK orde | Wil | Verwijmeren | 50 jaar vrouw Ad |
| BAK orde | Robert Jan | Mathee | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Koos | Schoot | Bouwadres Atoompjes |
| BAK orde | Maaike | Dielemans | 25 jarig huwelijk |
| BAK orde | Muzikant | 1-2-trio | Prinsengeburenbal |
| BAK orde | Muzikant | 1-2-trio | Prinsengeburenbal |
| BAK orde | Muzikant | 1-2-trio | Prinsengeburenbal |
| BAK orde | Anneke | Verkooyen | Heemkunde Kring |
| BAK orde | Dhr. | Chantrel | Bouwadres Lolbroeken |
| BAK orde | Mevr. | Chantrel | Bouwadres Lolbroeken |
| BAK orde | Joke | Martens | Reunie 33 jaar carnaval |
| BAK orde | Aime | Tolenaar | Ontwerper Boemeltje |
| BAK orde | Petra | Nagelkerke | Huwelijk met Ralf |
| Bijzondere huisorde 2X11 | René | Schuybroek | 22 jaar actief lid van de BAK |
| Bijzondere huisorde 1X11 | Anton | Eijnden | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Bijzondere huisorde 1X11 | Monja | Foesenek | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Bijzondere huisorde 1X11 | Harold | Jong, de | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Huisorde van de prins | Buschauffeur | BBA | Oeteldonk Den Bosch |
| Huisorde van de prins | Carla | Craen, de | zus van de Prins |
| Huisorde van de prins | Joost | Disco Cupido | Disco Cupido |
| Huisorde van de prins | Rinus | Disco Cupido | Disco Cupido |
| Huisorde van de prins | Nikky | Meeuwissen | dochter van de Prins |
| Huisorde van de prins | Kees | Oomen | CV de Joppers |
| Huisorde van de prins | Robert | Riet, van de | CV de Black Aegles |
| Huisorde van de prins | Hagaai Ben | Zion | CV Les Coubertins |
| Huisorde van de prins | Tijn | Pelkmans | Jeugd Prins Griffioen |
| Huisorde van de prins | Marieke | Vermeeren | Margrietje ( kapel ) |
| Huisorde van de prins | Ingrid | Beek, van | Vriendin van de Prins |
| Huisorde van de prins | René | Beek, van | Vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | Johan | Havermans | Trainer vv Beek Vooruit |
| Huisorde van de prins | Cor | Meeuwissen | Moeder van de prins |
| Huisorde van de prins | Kees | Meeuwissen | vader van de Prins |
| Bijzondere huisorde | Marinus | Amerongen, van | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Ad | Doorakkers | Res Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Anton | Eijnden, van den | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Peter | Essenberg | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Kees | Oostvogels | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Ella | Snoek | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Frank | Timmers | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Mar‹et | Bastiaansen | Hofdame |
| Bijzondere huisorde | Kees | Beek, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Bea | Dekkers | Hofdame |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Koen | Donker | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Theo | Gelens | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Guust | Graaf, de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jos | Jansen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dennis | Kanter, de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Kees | Timmers | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jos | Biemans | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | René | Dorst, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ad | Graauw, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Erik | Jansen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Kees | Jong, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ad | Korving | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | John | Meeuwissen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Henk | Prins | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Henri | Quaytaal | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Frans | Schrauwen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | René | Schuijbroek | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Frank | Aa, van der | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Eelco | Adriaansz | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Monja | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Harold | Jong, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Patrick | Koijen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jasper | Korving | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Annemiek | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Andrew | Muller | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ardi | Poppelaars | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Nathalie | Schuijbroek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Cindy | Voesenek | Hofkapel |
