Onderscheidingen 1997-1998: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 1997-1998 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 1997-1998 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Jan||Tilburg, van | + | | Boemeldoncker || Jan || Tilburg, van || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Marcel||Aarts | + | | Grootorde || Marcel || Aarts || CV de Zwabbers |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Henk||Bogers | + | | Grootorde || Henk || Bogers || vz Stichting 1-2-3 |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Ad||Grauw, de | + | | Grootorde || Ad || Grauw, de || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Mascha||Jong, de | + | | Grootorde || Mascha || Jong, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Chris||Machielsen | + | | Grootorde || Chris || Machielsen || Bouwadres Puddingbuksen |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Lodewijk||Meeuwis | + | | Grootorde || Lodewijk || Meeuwis || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Frie||Verreghen | + | | Grootorde || Frie || Verreghen || Bouwer Prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Arjan || Disjocky || Café Marktzicht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rob || Carli || Band Byflat |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jaque || Craen, de || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Doorakkers || Reserve Lid Raad v Elf |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mirella || Huijbregts || Piepersbal |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Willem || Opstal (sr), van || Café Bar de Stee |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toon || Vries, de || Klusjesman Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tanja || Brabander || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joop || Enden, van de || CV de Vatjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marcel || Korving || CV de Lolbroeken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Stefan || Sokrowski || Apollo school |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Janus || Boxel, van || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Lucy || Broek, van de || 'n Gieter en 'n Gup |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wim || Broek, van de || Pa en Ma van 'n Bietje |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Trees || Praat, van || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rose || Aarts || Stichting Jongeren PSB |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mieke || Duuren, van || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Grauw, de || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Huijbregts || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Lieke || Tielen || CV de Overlopers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Eric || Watzeels || CV de Mislukkelingen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Maaike || Essenberg || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hanjo || Wijngaard, van de || Stichting 1-2-3 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Piet || Klundert, van de || Bouwadres Spauwhanen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rietje || Klundert, van de || Bouwadres Spauwhanen |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1X11||Marinus||Amerongen, van | + | | Bijzondere huisorde 1X11 || Marinus || Amerongen, van || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1X11||Edwin||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde 1X11 || Edwin || Foesenek || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1X11||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde 1X11 || Dijo || Gils, van || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1X11||Jos||Janssen | + | | Bijzondere huisorde 1X11 || Jos || Janssen || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Gert-Jan||Boxel, van | + | | Huisorde van de prins || Gert-Jan || Boxel, van || vriend van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Karin||Boxel, van | + | | Huisorde van de prins || Karin || Boxel, van || vriendin van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Carlo||Foesenek | + | | Huisorde van de prins || Carlo || Foesenek || vriend van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Es, van | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Es, van || Bejaardenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Sandra||Foesenek | + | | Huisorde van de prins || Sandra || Foesenek || vriendin van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ingrid||Graaf, de | + | | Huisorde van de prins || Ingrid || Graaf, de || de Graaf Smederij |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dré||Kleemans | + | | Huisorde van de prins || Dré || Kleemans || Huize Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Gouw, de | + | | Huisorde van de prins || Kees || Gouw, de || vervanger Prins Toon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mario||Gruithuizen, van | + | | Huisorde van de prins || Mario || Gruithuizen, van || vriendin van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Paul||Gruithuizen, van | + | | Huisorde van de prins || Paul || Gruithuizen, van || vriend van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Frans||Heijn | + | | Huisorde van de prins || Frans || Heijn || Kennis uit Utrecht |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Theo||Veenendaal | + | | Huisorde van de prins || Theo || Veenendaal || Kennis uit Utrecht |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piet||Gool, van | + | | Huisorde van de prins || Piet || Gool, van || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Helteren, van | + | | Huisorde van de prins || Jan || Helteren, van || Griffioenschool |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jongeren||Prins | + | | Huisorde van de prins || Jongeren || Prins || Griffioenschool |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Hans||Reichard | + | | Huisorde van de prins || Hans || Reichard || Drukkerij Perfect |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ingrid||Beurden, van | + | | Huisorde van de prins || Ingrid || Beurden, van || vrouw van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins Ton||I | + | | Huisorde van de prins || Prins Ton || I || Prins van Teteringen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Joke||Luijkx | + | | Huisorde van de prins || Joke || Luijkx || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Beurden, van | + | | Huisorde van de prins || Kees || Beurden, van || vader van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Leen||Beurden, van | + | | Huisorde van de prins || Leen || Beurden, van || Moeder van de prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Tomy||Beurden, van | + | | Huisorde van de prins || Tomy || Beurden, van || Neefje van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Baron||Ginneken, van het | + | | Huisorde van de prins || Baron || Ginneken, van het || Prinsengeburenbal |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marinus||Amerongen, van | + | | Bijzondere huisorde || Marinus || Amerongen, van || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Beek, van | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Beek, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jos||Biemans | + | | Bijzondere huisorde || Jos || Biemans || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ger||Bosman | + | | Bijzondere huisorde || Ger || Bosman || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wim||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Koen||Donker | + | | Bijzondere huisorde || Koen || Donker || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Dorst, van | + | | Bijzondere huisorde || René || Dorst, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Anton||Eijnden, van den | + | | Bijzondere huisorde || Anton || Eijnden, van den || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Peter||Essenberg | + | | Bijzondere huisorde || Peter || Essenberg || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monja||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Monja || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Gelens | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Gelens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Guust||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Guust || Graaf, de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ad||Grauw, de | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Grauw, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marcel||Husson | + | | Bijzondere huisorde || Marcel || Husson || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Eric||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Eric || Jansen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jos||Janssen | + | | Bijzondere huisorde || Jos || Janssen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Harold||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde || Harold || Jong, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Jong, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Mascha||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde || Mascha || Jong, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dennis||Kanter, de | + | | Bijzondere huisorde || Dennis || Kanter, de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patrick||Koijen | + | | Bijzondere huisorde || Patrick || Koijen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ad||Korving | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Korving || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Natasja||Mathijsen | + | | Bijzondere huisorde || Natasja || Mathijsen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Angelique||Matijsen | + | | Bijzondere huisorde || Angelique || Matijsen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Annemiek||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Annemiek || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || John || Meeuwissen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Andrew||Muller | + | | Bijzondere huisorde || Andrew || Muller || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ardi||Poppelaars | + | | Bijzondere huisorde || Ardi || Poppelaars || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Henk||Prins | + | | Bijzondere huisorde || Henk || Prins || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Henri||Quaytaal | + | | Bijzondere huisorde || Henri || Quaytaal || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nathalie||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || Nathalie || Schuijbroek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || René || Schuijbroek || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Eric||Snijders | + | | Bijzondere huisorde || Eric || Snijders || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ella||Snoek | + | | Bijzondere huisorde || Ella || Snoek || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Timmers || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Timmers || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Cindy||Voesenek | + | | Bijzondere huisorde || Cindy || Voesenek || Hofkapel |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 19:56
In het seizoen 1997-1998 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Boemeldoncker | Jan | Tilburg, van | |
| Grootorde | Marcel | Aarts | CV de Zwabbers |
| Grootorde | Henk | Bogers | vz Stichting 1-2-3 |
| Grootorde | Ad | Grauw, de | Raad van Elf |
| Grootorde | Mascha | Jong, de | Hofkapel |
| Grootorde | Chris | Machielsen | Bouwadres Puddingbuksen |
| Grootorde | Lodewijk | Meeuwis | CV de Bietjes |
| Grootorde | Frie | Verreghen | Bouwer Prinsenwagen |
| BAK orde | Arjan | Disjocky | Café Marktzicht |
| BAK orde | Rob | Carli | Band Byflat |
| BAK orde | Jaque | Craen, de | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Ad | Doorakkers | Reserve Lid Raad v Elf |
| BAK orde | Mirella | Huijbregts | Piepersbal |
| BAK orde | Willem | Opstal (sr), van | Café Bar de Stee |
| BAK orde | Toon | Vries, de | Klusjesman Hagedonk |
| BAK orde | Tanja | Brabander | de Scouting |
| BAK orde | Joop | Enden, van de | CV de Vatjes |
| BAK orde | Marcel | Korving | CV de Lolbroeken |
| BAK orde | Stefan | Sokrowski | Apollo school |
| BAK orde | Janus | Boxel, van | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Lucy | Broek, van de | 'n Gieter en 'n Gup |
| BAK orde | Wim | Broek, van de | Pa en Ma van 'n Bietje |
| BAK orde | Trees | Praat, van | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Rose | Aarts | Stichting Jongeren PSB |
| BAK orde | Mieke | Duuren, van | CV de Kikkers |
| BAK orde | Jan | Grauw, de | CV de Kikkers |
| BAK orde | Peter | Huijbregts | CV de Batabieren |
| BAK orde | Lieke | Tielen | CV de Overlopers |
| BAK orde | Eric | Watzeels | CV de Mislukkelingen |
| BAK orde | Maaike | Essenberg | 25 jarig huwelijk |
| BAK orde | Hanjo | Wijngaard, van de | Stichting 1-2-3 |
| BAK orde | Piet | Klundert, van de | Bouwadres Spauwhanen |
| BAK orde | Rietje | Klundert, van de | Bouwadres Spauwhanen |
| Bijzondere huisorde 1X11 | Marinus | Amerongen, van | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Bijzondere huisorde 1X11 | Edwin | Foesenek | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Bijzondere huisorde 1X11 | Dijo | Gils, van | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Bijzondere huisorde 1X11 | Jos | Janssen | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Huisorde van de prins | Gert-Jan | Boxel, van | vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | Karin | Boxel, van | vriendin van de Prins |
| Huisorde van de prins | Carlo | Foesenek | vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Es, van | Bejaardenmiddag |
| Huisorde van de prins | Sandra | Foesenek | vriendin van de Prins |
| Huisorde van de prins | Ingrid | Graaf, de | de Graaf Smederij |
| Huisorde van de prins | Dré | Kleemans | Huize Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Kees | Gouw, de | vervanger Prins Toon |
| Huisorde van de prins | Mario | Gruithuizen, van | vriendin van de Prins |
| Huisorde van de prins | Paul | Gruithuizen, van | vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | Frans | Heijn | Kennis uit Utrecht |
| Huisorde van de prins | Theo | Veenendaal | Kennis uit Utrecht |
| Huisorde van de prins | Piet | Gool, van | v.v. Beek Vooruit |
| Huisorde van de prins | Jan | Helteren, van | Griffioenschool |
| Huisorde van de prins | Jongeren | Prins | Griffioenschool |
| Huisorde van de prins | Hans | Reichard | Drukkerij Perfect |
| Huisorde van de prins | Ingrid | Beurden, van | vrouw van de Prins |
| Huisorde van de prins | Prins Ton | I | Prins van Teteringen |
| Huisorde van de prins | Joke | Luijkx | 25 jarig huwelijk |
| Huisorde van de prins | Kees | Beurden, van | vader van de Prins |
| Huisorde van de prins | Leen | Beurden, van | Moeder van de prins |
| Huisorde van de prins | Tomy | Beurden, van | Neefje van de Prins |
| Huisorde van de prins | Baron | Ginneken, van het | Prinsengeburenbal |
| Bijzondere huisorde | Marinus | Amerongen, van | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Kees | Beek, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jos | Biemans | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ger | Bosman | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Koen | Donker | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | René | Dorst, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Anton | Eijnden, van den | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Peter | Essenberg | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Monja | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Theo | Gelens | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Guust | Graaf, de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ad | Grauw, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Marcel | Husson | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Eric | Jansen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jos | Janssen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Harold | Jong, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Kees | Jong, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Mascha | Jong, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Dennis | Kanter, de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Patrick | Koijen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ad | Korving | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Natasja | Mathijsen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Angelique | Matijsen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Annemiek | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | John | Meeuwissen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Andrew | Muller | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ardi | Poppelaars | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Henk | Prins | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Henri | Quaytaal | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Nathalie | Schuijbroek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | René | Schuijbroek | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Eric | Snijders | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ella | Snoek | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Frank | Timmers | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Kees | Timmers | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Cindy | Voesenek | Hofkapel |
