Onderscheidingen 1996-1997: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 1996-1997 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | alig...') |
|||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 1996-1997 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 1996-1997 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Kees-Jan||Vet, de | + | | Boemeldoncker || Kees-Jan || Vet, de || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Gerard||Braspenning | + | | Grootorde || Gerard || Braspenning || Senaatslid |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Paul||Goorbergh, van de | + | | Grootorde || Paul || Goorbergh, van de || Geluid markt |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Theo||Hoven, van den | + | | Grootorde || Theo || Hoven, van den || Medewerker bakzitting |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Eric||Jansen | + | | Grootorde || Eric || Jansen || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Peter||Mooiman | + | | Grootorde || Peter || Mooiman || Hoffotograaf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Henri||Quaytaal | + | | Grootorde || Henri || Quaytaal || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jos||Sondag | + | | Grootorde || Jos || Sondag || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Peter||Bilt, van de | + | | Grootorde || Peter || Bilt, van de || Cabaretgroep Gestrikt |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Dennis|| | + | | Grootorde || Dennis || Jongenelis || CV de Puddingbuksen |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jan||Boomaars | + | | Grootorde || Jan || Boomaars || BAKkletser |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Irma || Nagelkerke || Vrouw van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Leny || Boer, van de || CV de Kleiboerkes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Boeren || Bouwadres Schutters |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Boeren || Bouwadres Schutters |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Kieboom, van de || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tonny || Grinsven, van || CV de Klompen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Simon || Klundert, van de || CV de Boemelboys |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Leede, van de || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Peemen || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Nico || Reichard || CV de Zandschuivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hans || Veldhoven, van || CV de Kwêkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Ackermans || Lerares Griffioen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Goos || Modern Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Sjors || Habra || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Suykerbuik || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wies || Bakker || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Richard || Berg, van de || CV de Mislukkelingen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Nel || Franken || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Huijbregts || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jeanne || Machielsen || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Machielsen || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Oorschot, van || S.J.P. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joke || Bastiaansen || Bouwadres Kwèkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toon || Bastiaansen || Bouwadres Kwèkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hans || Zijp, van || Brandweer |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Aloise||Bastiaansen | + | | Huisorde van de prins || Aloise || Bastiaansen || Cola Bal |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Coen||Graaf, de | + | | Huisorde van de prins || Coen || Graaf, de || Café Spoorzicht |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Oma||Prins, van de | + | | Huisorde van de prins || Oma || Prins, van de || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marjan||Quaytaal | + | | Huisorde van de prins || Marjan || Quaytaal || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Schoot | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Schoot || CV de Zwoertjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||acht||Clubleden | + | | Huisorde van de prins || acht || Clubleden || PCV de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Hurks | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Hurks || Schoonmoeder Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jos||Klundert, van de | + | | Huisorde van de prins || Jos || Klundert, van de || Bouwadres Prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Nagelkerke | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Nagelkerke || Moeder van de prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Maarten||Angenent | + | | Huisorde van de prins || Maarten || Angenent || CV de Overlopers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Arjan||Peeters | + | | Huisorde van de prins || Arjan || Peeters || Huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Edith||Peeters-Roelen | + | | Huisorde van de prins || Edith || Peeters-Roelen || Huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Yori||Stok | + | | Huisorde van de prins || Yori || Stok || CV de Overlopers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Oomen | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Oomen || Bouwadres Baktrein |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Oomen | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Oomen || Bouwadres Baktrein |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||||Sauwelaar | + | | Huisorde van de prins || || Sauwelaar || Bouwadressenfeest |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marinus||Amerongen, van | + | | Bijzondere huisorde || Marinus || Amerongen, van || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Anton||Eijnden, van den | + | | Bijzondere huisorde || Anton || Eijnden, van den || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Peter||Essenberg | + | | Bijzondere huisorde || Peter || Essenberg || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Kleemans | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Kleemans || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ella||Snoek | + | | Bijzondere huisorde || Ella || Snoek || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Beek, van | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Beek, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Saskia||Berg, van de | + | | Bijzondere huisorde || Saskia || Berg, van de || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ger||Bosman | + | | Bijzondere huisorde || Ger || Bosman || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monja||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Monja || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maaike||Habra | + | | Bijzondere huisorde || Maaike || Habra || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marcel||Husson | + | | Bijzondere huisorde || Marcel || Husson || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Tamara||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Tamara || Jansen || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Harold||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde || Harold || Jong, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Mascha||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde || Mascha || Jong, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Susanne||Kempen, van | + | | Bijzondere huisorde || Susanne || Kempen, van || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patrick||Koijen | + | | Bijzondere huisorde || Patrick || Koijen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Antoinette||Kuypers | + | | Bijzondere huisorde || Antoinette || Kuypers || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Eke||Machielsen | + | | Bijzondere huisorde || Eke || Machielsen || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Andrew||Muller | + | | Bijzondere huisorde || Andrew || Muller || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Cindy||Peemen | + | | Bijzondere huisorde || Cindy || Peemen || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ardi||Poppelaars | + | | Bijzondere huisorde || Ardi || Poppelaars || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nathalie||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || Nathalie || Schuijbroek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Esther||Vendel | + | | Bijzondere huisorde || Esther || Vendel || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Floor||Visser | + | | Bijzondere huisorde || Floor || Visser || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Cindy||Voesenek | + | | Bijzondere huisorde || Cindy || Voesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gijs||Akkermans | + | | Bijzondere huisorde || Gijs || Akkermans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wendy||Broek, van de | + | | Bijzondere huisorde || Wendy || Broek, van de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wim||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Gelens | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Gelens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ad||Goos | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Goos || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Guust||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Guust || Graaf, de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jos||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Jos || Jansen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Peter||Mooiman | + | | Bijzondere huisorde || Peter || Mooiman || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patricia||Rebbens | + | | Bijzondere huisorde || Patricia || Rebbens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Timmers || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jos||Biemans | + | | Bijzondere huisorde || Jos || Biemans || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jac||Craen, de | + | | Bijzondere huisorde || Jac || Craen, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Dorst, van | + | | Bijzondere huisorde || René || Dorst, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ad||Grauw, de | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Grauw, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Eric||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Eric || Jansen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Jong, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ad||Korving | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Korving || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Henk||Prins | + | | Bijzondere huisorde || Henk || Prins || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Henri||Quaytaal | + | | Bijzondere huisorde || Henri || Quaytaal || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || René || Schuijbroek || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Erik||Snijders | + | | Bijzondere huisorde || Erik || Snijders || Raad van elf |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 19:56
In het seizoen 1996-1997 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Boemeldoncker | Kees-Jan | Vet, de | |
| Grootorde | Gerard | Braspenning | Senaatslid |
| Grootorde | Paul | Goorbergh, van de | Geluid markt |
| Grootorde | Theo | Hoven, van den | Medewerker bakzitting |
| Grootorde | Eric | Jansen | Raad van Elf |
| Grootorde | Peter | Mooiman | Hoffotograaf |
| Grootorde | Henri | Quaytaal | Raad van Elf |
| Grootorde | Jos | Sondag | |
| Grootorde | Peter | Bilt, van de | Cabaretgroep Gestrikt |
| Grootorde | Dennis | Jongenelis | CV de Puddingbuksen |
| Grootorde | Jan | Boomaars | BAKkletser |
| BAK orde | Irma | Nagelkerke | Vrouw van de Prins |
| BAK orde | Leny | Boer, van de | CV de Kleiboerkes |
| BAK orde | Dhr. | Boeren | Bouwadres Schutters |
| BAK orde | Mevr. | Boeren | Bouwadres Schutters |
| BAK orde | Kees | Kieboom, van de | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Tonny | Grinsven, van | CV de Klompen |
| BAK orde | Simon | Klundert, van de | CV de Boemelboys |
| BAK orde | Jan | Leede, van de | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Mevr. | Peemen | de Scouting |
| BAK orde | Nico | Reichard | CV de Zandschuivers |
| BAK orde | Hans | Veldhoven, van | CV de Kwêkers |
| BAK orde | Mevr. | Ackermans | Lerares Griffioen |
| BAK orde | Jan | Goos | Modern Prinsenbeek |
| BAK orde | Sjors | Habra | |
| BAK orde | Dhr. | Suykerbuik | |
| BAK orde | Wies | Bakker | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Richard | Berg, van de | CV de Mislukkelingen |
| BAK orde | Nel | Franken | CV de Batabieren |
| BAK orde | Mevr. | Huijbregts | CV de Kikkers |
| BAK orde | Jeanne | Machielsen | 25 jarig huwelijk |
| BAK orde | Kees | Machielsen | 25 jarig huwelijk |
| BAK orde | Kees | Oorschot, van | S.J.P. |
| BAK orde | Joke | Bastiaansen | Bouwadres Kwèkers |
| BAK orde | Toon | Bastiaansen | Bouwadres Kwèkers |
| BAK orde | Hans | Zijp, van | Brandweer |
| Huisorde van de prins | Aloise | Bastiaansen | Cola Bal |
| Huisorde van de prins | Coen | Graaf, de | Café Spoorzicht |
| Huisorde van de prins | Oma | Prins, van de | |
| Huisorde van de prins | Marjan | Quaytaal | |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Schoot | CV de Zwoertjes |
| Huisorde van de prins | acht | Clubleden | PCV de Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Hurks | Schoonmoeder Prins |
| Huisorde van de prins | Jos | Klundert, van de | Bouwadres Prinsenwagen |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Nagelkerke | Moeder van de prins |
| Huisorde van de prins | Maarten | Angenent | CV de Overlopers |
| Huisorde van de prins | Arjan | Peeters | Huwelijk |
| Huisorde van de prins | Edith | Peeters-Roelen | Huwelijk |
| Huisorde van de prins | Yori | Stok | CV de Overlopers |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Oomen | Bouwadres Baktrein |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Oomen | Bouwadres Baktrein |
| Huisorde van de prins | Sauwelaar | Bouwadressenfeest | |
| Bijzondere huisorde | Marinus | Amerongen, van | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Anton | Eijnden, van den | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Peter | Essenberg | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Jan | Kleemans | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Ella | Snoek | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Kees | Beek, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Saskia | Berg, van de | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Ger | Bosman | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Monja | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Maaike | Habra | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Marcel | Husson | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Tamara | Jansen | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Harold | Jong, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Mascha | Jong, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Susanne | Kempen, van | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Patrick | Koijen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Antoinette | Kuypers | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Eke | Machielsen | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Johan | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Andrew | Muller | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Cindy | Peemen | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Ardi | Poppelaars | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Nathalie | Schuijbroek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Esther | Vendel | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Floor | Visser | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Cindy | Voesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Gijs | Akkermans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Wendy | Broek, van de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Theo | Gelens | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ad | Goos | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Guust | Graaf, de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jos | Jansen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Peter | Mooiman | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Patricia | Rebbens | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Kees | Timmers | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jos | Biemans | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jac | Craen, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | René | Dorst, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ad | Grauw, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Eric | Jansen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Kees | Jong, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ad | Korving | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Henk | Prins | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Henri | Quaytaal | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | René | Schuijbroek | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Erik | Snijders | Raad van elf |
