Onderscheidingen 1993-1994: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 1993-1994 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | al...') |
|||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 1993-1994 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 1993-1994 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Toon||Craen, de | + | | Boemeldoncker || Toon || Craen, de || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jac||Beekers | + | | Grootorde || Jac || Beekers || Senaatslid |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Frits||Elzerman | + | | Grootorde || Frits || Elzerman || Bouwer Prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jos||Jansen | + | | Grootorde || Jos || Jansen || Lid van het Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Eric||Snijders | + | | Grootorde || Eric || Snijders || Lid Rad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Monja||Foesenek | + | | Grootorde || Monja || Foesenek || Lid Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Marcel||Husson | + | | Grootorde || Marcel || Husson || Lid Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Albert||Meeuwissen | + | | Grootorde || Albert || Meeuwissen || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Rene||Domstorff | + | | Grootorde || Rene || Domstorff || CV de Puddingbuksen |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Annie||Gelens | + | | Grootorde || Annie || Gelens || Vrouw Theo |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Frank || Aarts || CV de Tarantula's |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Astrid || Kempen, van || vrouw van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Gertjan || Machielsen || CV de Kneuzen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Annemarie || Alphen, van || Cabaretgroep Gestrikt |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rob || Carlie || Muziek Black Eagles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Hazenberg || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Riek || Hulten, van || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ria || Jansen || Cabaretgroep Gestrikt |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Leo || Kieboom, van de || Bouwer Prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Piet || Taks || Cabaretgroep Gestrikt |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Leijsen, van || EHBO Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Meeuwissen || EHBO Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || An || Baal, van || Een Boemeldoncker |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Blankenburg || Schoonvader Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Blankenburg || Schoonmoeder Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Willem || Jansen || Hagehorst |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Withagen || de Schalm |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Matheeuwissen || Prinsenslag |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jac || Lambregts || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toon || Foesenek || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toon || Horsten || CV de Mislukkelingen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ellie || Verwijmeren || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Agnes || Cramer || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Zanger || Ronald || Clubfeest |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Schalk || CV de Joppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Timmers || CV de Joppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Johan || Verwijmeren || CV de Joppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Meeuwis || Bouwadres CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Meeuwis || Bouwadres c.v de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wil || Brouwer || de Faam |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ralph||Nagelkerke | + | | Huisorde van de prins || Ralph || Nagelkerke || Disco cafe Markzicht |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jos||Biemans | + | | Huisorde van de prins || Jos || Biemans || Invaller Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Johan||Broek, van de | + | | Huisorde van de prins || Johan || Broek, van de || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Bep||Buijnsters | + | | Huisorde van de prins || Bep || Buijnsters || Bejaardenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Corrie||Gabriëls | + | | Huisorde van de prins || Corrie || Gabriëls || Bejaardenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Bart||Kempen, van | + | | Huisorde van de prins || Bart || Kempen, van || Zoon van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Suzanne||Kempen, van | + | | Huisorde van de prins || Suzanne || Kempen, van || Dochter van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Johan||Bragt, van | + | | Huisorde van de prins || Johan || Bragt, van || Vriend van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piet||Klavers | + | | Huisorde van de prins || Piet || Klavers || Vriend van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ada||Graaf, de | + | | Huisorde van de prins || Ada || Graaf, de || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Harrie||Lammers | + | | Huisorde van de prins || Harrie || Lammers || de Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Frank||Leijten | + | | Huisorde van de prins || Frank || Leijten || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Michiel||Snijders | + | | Huisorde van de prins || Michiel || Snijders || Zoon Eric en Miriam |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Sonja||Verdaasdonk | + | | Huisorde van de prins || Sonja || Verdaasdonk || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mark||Vree, de | + | | Huisorde van de prins || Mark || Vree, de || CV de Puddingbuksen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Michelle||Bosman | + | | Huisorde van de prins || Michelle || Bosman || Dochter kees en Liesbeth |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ger||Touw | + | | Huisorde van de prins || Ger || Touw || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mariska||Aarts | + | | Huisorde van de prins || Mariska || Aarts || CV de Overlopers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Anny||Bastiaansen | + | | Huisorde van de prins || Anny || Bastiaansen || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Diana||Frijters | + | | Huisorde van de prins || Diana || Frijters || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Christ||Houtepen | + | | Huisorde van de prins || Christ || Houtepen || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Zundert, van | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Zundert, van || 40 jaar getrouwd |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Zundert, van | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Zundert, van || 40 jaar getrouwd |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Gonny||Braspenning | + | | Huisorde van de prins || Gonny || Braspenning || CV Goegek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Goos | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Goos || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Goos | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Goos || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Bouman | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Bouman || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Bouman | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Bouman || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Petra||Vissers | + | | Huisorde van de prins || Petra || Vissers || CV Goegek |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marinus||Amerongen, van | + | | Bijzondere huisorde || Marinus || Amerongen, van || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Riny||Arnouts | + | | Bijzondere huisorde || Riny || Arnouts || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Anton||Eijnden, van den | + | | Bijzondere huisorde || Anton || Eijnden, van den || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Kleemans | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Kleemans || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Nuiten | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Nuiten || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Charlotte||Davids | + | | Bijzondere huisorde || Charlotte || Davids || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Annemariek||Franken | + | | Bijzondere huisorde || Annemariek || Franken || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marie-Jose||Franken | + | | Bijzondere huisorde || Marie-Jose || Franken || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ingrid||Martens | + | | Bijzondere huisorde || Ingrid || Martens || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jeanne||Nuiten | + | | Bijzondere huisorde || Jeanne || Nuiten || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Annette||Oerle, van | + | | Bijzondere huisorde || Annette || Oerle, van || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maartje||Oostvogels | + | | Bijzondere huisorde || Maartje || Oostvogels || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Michelle||Stradil | + | | Bijzondere huisorde || Michelle || Stradil || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Colinda||Velden, van de | + | | Bijzondere huisorde || Colinda || Velden, van de || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wim||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marscha||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Marscha || Jansen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wijnand||Berg, van de | + | | Bijzondere huisorde || Wijnand || Berg, van de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Michiel||Elzerman | + | | Bijzondere huisorde || Michiel || Elzerman || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Gelens | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Gelens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ad||Goos | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Goos || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Guust||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Guust || Graaf, de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jos||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Jos || Jansen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Peter||Mooiman | + | | Bijzondere huisorde || Peter || Mooiman || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Timmers || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Beek, van | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Beek, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Berg, van de | + | | Bijzondere huisorde || John || Berg, van de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Angelique||Boot | + | | Bijzondere huisorde || Angelique || Boot || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ger||Bosman | + | | Bijzondere huisorde || Ger || Bosman || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jac||Craen, de | + | | Bijzondere huisorde || Jac || Craen, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Angela||Dorst, van | + | | Bijzondere huisorde || Angela || Dorst, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Dorst, van | + | | Bijzondere huisorde || René || Dorst, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monja||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Monja || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patricia||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Patricia || Gils, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Goos | + | | Bijzondere huisorde || John || Goos || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marcel||Husson | + | | Bijzondere huisorde || Marcel || Husson || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Erik||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Erik || Jansen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Harold||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde || Harold || Jong, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Jong, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patrick||Koyen | + | | Bijzondere huisorde || Patrick || Koyen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ad||Mathijsen | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Mathijsen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Henri||Quaytaal | + | | Bijzondere huisorde || Henri || Quaytaal || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || René || Schuijbroek || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Eric||Snijders | + | | Bijzondere huisorde || Eric || Snijders || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wout||Spronk | + | | Bijzondere huisorde || Wout || Spronk || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Cindy||Voesenek | + | | Bijzondere huisorde || Cindy || Voesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monique||Willemse | + | | Bijzondere huisorde || Monique || Willemse || Hofkapel |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 19:53
In het seizoen 1993-1994 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Boemeldoncker | Toon | Craen, de | |
| Grootorde | Jac | Beekers | Senaatslid |
| Grootorde | Frits | Elzerman | Bouwer Prinsenwagen |
| Grootorde | Jos | Jansen | Lid van het Gevolg |
| Grootorde | Eric | Snijders | Lid Rad van Elf |
| Grootorde | Monja | Foesenek | Lid Hofkapel |
| Grootorde | Marcel | Husson | Lid Hofkapel |
| Grootorde | Albert | Meeuwissen | CV de Black Aegles |
| Grootorde | Rene | Domstorff | CV de Puddingbuksen |
| Grootorde | Annie | Gelens | Vrouw Theo |
| BAK orde | Frank | Aarts | CV de Tarantula's |
| BAK orde | Astrid | Kempen, van | vrouw van de Prins |
| BAK orde | Gertjan | Machielsen | CV de Kneuzen |
| BAK orde | Annemarie | Alphen, van | Cabaretgroep Gestrikt |
| BAK orde | Rob | Carlie | Muziek Black Eagles |
| BAK orde | Peter | Hazenberg | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Riek | Hulten, van | Hagedonk |
| BAK orde | Ria | Jansen | Cabaretgroep Gestrikt |
| BAK orde | Leo | Kieboom, van de | Bouwer Prinsenwagen |
| BAK orde | Piet | Taks | Cabaretgroep Gestrikt |
| BAK orde | Dhr. | Leijsen, van | EHBO Prinsenbeek |
| BAK orde | Dhr. | Meeuwissen | EHBO Prinsenbeek |
| BAK orde | An | Baal, van | Een Boemeldoncker |
| BAK orde | Dhr. | Blankenburg | Schoonvader Prins |
| BAK orde | Mevr. | Blankenburg | Schoonmoeder Prins |
| BAK orde | Willem | Jansen | Hagehorst |
| BAK orde | Mevr. | Withagen | de Schalm |
| BAK orde | Dhr. | Matheeuwissen | Prinsenslag |
| BAK orde | Jac | Lambregts | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Toon | Foesenek | CV de Kikkers |
| BAK orde | Toon | Horsten | CV de Mislukkelingen |
| BAK orde | Ellie | Verwijmeren | CV de Batabieren |
| BAK orde | Agnes | Cramer | CV de Maespappers |
| BAK orde | Zanger | Ronald | Clubfeest |
| BAK orde | Peter | Schalk | CV de Joppers |
| BAK orde | Ad | Timmers | CV de Joppers |
| BAK orde | Johan | Verwijmeren | CV de Joppers |
| BAK orde | Dhr. | Meeuwis | Bouwadres CV de Bietjes |
| BAK orde | Mevr. | Meeuwis | Bouwadres c.v de Bietjes |
| BAK orde | Wil | Brouwer | de Faam |
| Huisorde van de prins | Ralph | Nagelkerke | Disco cafe Markzicht |
| Huisorde van de prins | Jos | Biemans | Invaller Raad van Elf |
| Huisorde van de prins | Johan | Broek, van de | |
| Huisorde van de prins | Bep | Buijnsters | Bejaardenmiddag |
| Huisorde van de prins | Corrie | Gabriëls | Bejaardenmiddag |
| Huisorde van de prins | Bart | Kempen, van | Zoon van de Prins |
| Huisorde van de prins | Suzanne | Kempen, van | Dochter van de Prins |
| Huisorde van de prins | Johan | Bragt, van | Vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | Piet | Klavers | Vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | Ada | Graaf, de | de Scouting |
| Huisorde van de prins | Harrie | Lammers | de Horizon |
| Huisorde van de prins | Frank | Leijten | CV de Black Aegles |
| Huisorde van de prins | Michiel | Snijders | Zoon Eric en Miriam |
| Huisorde van de prins | Sonja | Verdaasdonk | de Scouting |
| Huisorde van de prins | Mark | Vree, de | CV de Puddingbuksen |
| Huisorde van de prins | Michelle | Bosman | Dochter kees en Liesbeth |
| Huisorde van de prins | Ger | Touw | CV de Vetkluivers |
| Huisorde van de prins | Mariska | Aarts | CV de Overlopers |
| Huisorde van de prins | Anny | Bastiaansen | v.v. Beek Vooruit |
| Huisorde van de prins | Diana | Frijters | CV de Batabieren |
| Huisorde van de prins | Christ | Houtepen | v.v. Beek Vooruit |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Zundert, van | 40 jaar getrouwd |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Zundert, van | 40 jaar getrouwd |
| Huisorde van de prins | Gonny | Braspenning | CV Goegek |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Goos | 25 jarig huwelijk |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Goos | 25 jarig huwelijk |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Bouman | 25 jarig huwelijk |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Bouman | 25 jarig huwelijk |
| Huisorde van de prins | Petra | Vissers | CV Goegek |
| Bijzondere huisorde | Marinus | Amerongen, van | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Riny | Arnouts | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Anton | Eijnden, van den | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Jan | Kleemans | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Piet | Nuiten | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Charlotte | Davids | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Annemariek | Franken | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Marie-Jose | Franken | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ingrid | Martens | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Jeanne | Nuiten | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Annette | Oerle, van | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Maartje | Oostvogels | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Michelle | Stradil | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Colinda | Velden, van de | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Marscha | Jansen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Wijnand | Berg, van de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Michiel | Elzerman | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Theo | Gelens | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ad | Goos | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Guust | Graaf, de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jos | Jansen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Peter | Mooiman | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Kees | Timmers | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Kees | Beek, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | John | Berg, van de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Angelique | Boot | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ger | Bosman | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jac | Craen, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Angela | Dorst, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | René | Dorst, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Monja | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Patricia | Gils, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | John | Goos | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Marcel | Husson | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Erik | Jansen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Harold | Jong, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Kees | Jong, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Patrick | Koyen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ad | Mathijsen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Johan | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Henri | Quaytaal | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | René | Schuijbroek | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Eric | Snijders | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Wout | Spronk | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Cindy | Voesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Monique | Willemse | Hofkapel |
