Onderscheidingen 1992-1993: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 1992-1993 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 1992-1993 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Jan||Franken | + | | Boemeldoncker || Jan || Franken || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Johan||Foesenek | + | | Grootorde || Johan || Foesenek || Lid Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Kees||Jong, de | + | | Grootorde || Kees || Jong, de || Lid Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Emiel||Nijnatten, van | + | | Grootorde || Emiel || Nijnatten, van || Groep Gestrikt |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Kees||Oomen | + | | Grootorde || Kees || Oomen || Piepersbal |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Piet||Akkermans | + | | Grootorde || Piet || Akkermans || CVde Halve Zole |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Ad||Enden, van de | + | | Grootorde || Ad || Enden, van de || Bouwcommissie |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Rien||Huybregts | + | | Grootorde || Rien || Huybregts || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Patrick || Craen, de || CV de Gutsen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Bom, van de || CV ït Kletske |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Sandra || Foesenek || BAK medewerkster |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Richard || Jong, de || CV de Joppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Anja || Klundert, van de || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Gameren, van || Sponsor |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hans || Jongenelis || CV de Puddingbuksen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Pieter || Riet, van de || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Verwijmeren || CV de Vatjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees Jan || Vet, de || Burgemeester Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tiny || Franken || de Schalm |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joke || Kort, de || de Schalm |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wil || Muizenberg, van de || de Schalm |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marcel || Aarts || CV de Zwabbers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || John || Boeren || CV de Schutters |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toine || Broek, van de || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Geert || Meer, van de || CV de Zwabbers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ella || Snoek || CV de Gutsen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wessel || Bakker || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dennis || Jongenelis || CV de Puddingbuksen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tonny || Lambregts || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Piet || Luk || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hendrik || Aarts || CV de Mislukkelingen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Eestermans || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Corne || Luyken || CV de Mislukkelingen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bert || Suijkerbuijk || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Henk || Timmers || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toos || Tol, van || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Louis || Ersbergs || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Kleemans || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Prins || Theodoor || Terheijden |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marie-Jose || Franken || 25 jaar Huwelijk ouders |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Karin || Machielsen || 25 jaar Huwelijk ouders |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tom || Beek jr, van || CV Das nie Waor |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Corry||Nagtzaam | + | | Huisorde van de prins || Corry || Nagtzaam || Jarig |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Angela||Nuiten | + | | Huisorde van de prins || Angela || Nuiten || Dochter Prins res. Hofdame |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Roovers | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Roovers || Oudste bew Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Schipperen | + | | Huisorde van de prins || Kees || Schipperen || beheerder Eikenbos |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||John||Schoenmakers | + | | Huisorde van de prins || John || Schoenmakers || CV de Kwibussen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Bep||Berg, van de | + | | Huisorde van de prins || Bep || Berg, van de || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piet||Goos | + | | Huisorde van de prins || Piet || Goos || Beheerder Zilverberk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Tonny||Berg, van de | + | | Huisorde van de prins || Tonny || Berg, van de || School de Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jeugd||Prins | + | | Huisorde van de prins || Jeugd || Prins || School de Griffioen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jeanne||Nuiten | + | | Huisorde van de prins || Jeanne || Nuiten || Vrouw Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jeanne||Oerlemans | + | | Huisorde van de prins || Jeanne || Oerlemans || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Riet||Veeken, van de | + | | Huisorde van de prins || Riet || Veeken, van de || 12 1/2 jaar bij cafe Bosman |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Sara||Verschuren | + | | Huisorde van de prins || Sara || Verschuren || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Rens||Nuiten | + | | Huisorde van de prins || Rens || Nuiten || Zoon Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Nuiten | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Nuiten || Vader van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Nuiten | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Nuiten || Moeder van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Hein||Schoenmakers | + | | Huisorde van de prins || Hein || Schoenmakers || Buurtfeest |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Nini||Schoenmakers | + | | Huisorde van de prins || Nini || Schoenmakers || Buurtfeest |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Gerrit||Uitenberg | + | | Huisorde van de prins || Gerrit || Uitenberg || Artiest clubfeest |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Anneke||Klundert, van de | + | | Huisorde van de prins || Anneke || Klundert, van de || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Toon||Plak | + | | Huisorde van de prins || Toon || Plak || Terheyden Geburenbal |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Riet||Kavelaars | + | | Huisorde van de prins || Riet || Kavelaars || Café het Veehandelshuis |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Toon||Kavelaars | + | | Huisorde van de prins || Toon || Kavelaars || Café het Veehandelshuis |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jeanne||Franken | + | | Huisorde van de prins || Jeanne || Franken || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jac||Dongen, van | + | | Huisorde van de prins || Jac || Dongen, van || 30 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Johan||Dongen, van | + | | Huisorde van de prins || Johan || Dongen, van || 30 jarig getrouw |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Corrie||Tax | + | | Huisorde van de prins || Corrie || Tax || 50 jaar (sara) |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nico||Beekers | + | | Bijzondere huisorde || Nico || Beekers || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Harold||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde || Harold || Jong, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monique||Willemse | + | | Bijzondere huisorde || Monique || Willemse || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Beek, van | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Beek, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monja||Beemt, van de | + | | Bijzondere huisorde || Monja || Beemt, van de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Berg, van de | + | | Bijzondere huisorde || John || Berg, van de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ger||Bosman | + | | Bijzondere huisorde || Ger || Bosman || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jac||Craen, de | + | | Bijzondere huisorde || Jac || Craen, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Angela||Dorst, van | + | | Bijzondere huisorde || Angela || Dorst, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Dorst, van | + | | Bijzondere huisorde || René || Dorst, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Goos | + | | Bijzondere huisorde || John || Goos || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marcel||Husson | + | | Bijzondere huisorde || Marcel || Husson || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Erik||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Erik || Jansen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marscha||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Marscha || Jansen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Jong, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ad||Matthijsen | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Matthijsen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Henri||Quaytaal | + | | Bijzondere huisorde || Henri || Quaytaal || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || René || Schuijbroek || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Eric||Snijders | + | | Bijzondere huisorde || Eric || Snijders || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wout||Spronk | + | | Bijzondere huisorde || Wout || Spronk || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Bart||Vermeeren | + | | Bijzondere huisorde || Bart || Vermeeren || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Cindy||Voesenek | + | | Bijzondere huisorde || Cindy || Voesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marinus||Amerongen, van | + | | Bijzondere huisorde || Marinus || Amerongen, van || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Riny||Arnouts | + | | Bijzondere huisorde || Riny || Arnouts || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wim||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marie-Jose||Franken | + | | Bijzondere huisorde || Marie-Jose || Franken || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Gelens | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Gelens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nancy||Giesbergen | + | | Bijzondere huisorde || Nancy || Giesbergen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ad||Goos | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Goos || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Guust||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Guust || Graaf, de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ilse||Hennekam | + | | Bijzondere huisorde || Ilse || Hennekam || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jos||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Jos || Jansen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Kleemnas | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Kleemnas || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joop||Lotstra | + | | Bijzondere huisorde || Joop || Lotstra || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Peter||Mooiman | + | | Bijzondere huisorde || Peter || Mooiman || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jeanne||Nuiten | + | | Bijzondere huisorde || Jeanne || Nuiten || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Timmers || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | | + | | proclamatie || Mark || Elias || nieuwe hofbakker |
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 19:52
In het seizoen 1992-1993 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Boemeldoncker | Jan | Franken | |
| Grootorde | Johan | Foesenek | Lid Hofkapel |
| Grootorde | Kees | Jong, de | Lid Raad van Elf |
| Grootorde | Emiel | Nijnatten, van | Groep Gestrikt |
| Grootorde | Kees | Oomen | Piepersbal |
| Grootorde | Piet | Akkermans | CVde Halve Zole |
| Grootorde | Ad | Enden, van de | Bouwcommissie |
| Grootorde | Rien | Huybregts | CV de Kikkers |
| BAK orde | Patrick | Craen, de | CV de Gutsen |
| BAK orde | Jan | Bom, van de | CV ït Kletske |
| BAK orde | Sandra | Foesenek | BAK medewerkster |
| BAK orde | Richard | Jong, de | CV de Joppers |
| BAK orde | Anja | Klundert, van de | Hagedonk |
| BAK orde | Dhr. | Gameren, van | Sponsor |
| BAK orde | Hans | Jongenelis | CV de Puddingbuksen |
| BAK orde | Pieter | Riet, van de | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Peter | Verwijmeren | CV de Vatjes |
| BAK orde | Kees Jan | Vet, de | Burgemeester Prinsenbeek |
| BAK orde | Tiny | Franken | de Schalm |
| BAK orde | Joke | Kort, de | de Schalm |
| BAK orde | Wil | Muizenberg, van de | de Schalm |
| BAK orde | Marcel | Aarts | CV de Zwabbers |
| BAK orde | John | Boeren | CV de Schutters |
| BAK orde | Toine | Broek, van de | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Geert | Meer, van de | CV de Zwabbers |
| BAK orde | Ella | Snoek | CV de Gutsen |
| BAK orde | Wessel | Bakker | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Dennis | Jongenelis | CV de Puddingbuksen |
| BAK orde | Tonny | Lambregts | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Piet | Luk | CV de Oekels |
| BAK orde | Hendrik | Aarts | CV de Mislukkelingen |
| BAK orde | Jan | Eestermans | CV de Kikkers |
| BAK orde | Corne | Luyken | CV de Mislukkelingen |
| BAK orde | Bert | Suijkerbuijk | CV de Batabieren |
| BAK orde | Henk | Timmers | CV de Batabieren |
| BAK orde | Toos | Tol, van | CV de Kikkers |
| BAK orde | Louis | Ersbergs | CV de Maespappers |
| BAK orde | Kees | Kleemans | CV de Maespappers |
| BAK orde | Prins | Theodoor | Terheijden |
| BAK orde | Marie-Jose | Franken | 25 jaar Huwelijk ouders |
| BAK orde | Karin | Machielsen | 25 jaar Huwelijk ouders |
| BAK orde | Tom | Beek jr, van | CV Das nie Waor |
| Huisorde van de prins | Corry | Nagtzaam | Jarig |
| Huisorde van de prins | Angela | Nuiten | Dochter Prins res. Hofdame |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Roovers | Oudste bew Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Kees | Schipperen | beheerder Eikenbos |
| Huisorde van de prins | John | Schoenmakers | CV de Kwibussen |
| Huisorde van de prins | Bep | Berg, van de | v.v. Beek Vooruit |
| Huisorde van de prins | Piet | Goos | Beheerder Zilverberk |
| Huisorde van de prins | Tonny | Berg, van de | School de Horizon |
| Huisorde van de prins | Jeugd | Prins | School de Griffioen |
| Huisorde van de prins | Jeanne | Nuiten | Vrouw Prins |
| Huisorde van de prins | Jeanne | Oerlemans | v.v. Beek Vooruit |
| Huisorde van de prins | Riet | Veeken, van de | 12 1/2 jaar bij cafe Bosman |
| Huisorde van de prins | Sara | Verschuren | |
| Huisorde van de prins | Rens | Nuiten | Zoon Prins |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Nuiten | Vader van de Prins |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Nuiten | Moeder van de Prins |
| Huisorde van de prins | Hein | Schoenmakers | Buurtfeest |
| Huisorde van de prins | Nini | Schoenmakers | Buurtfeest |
| Huisorde van de prins | Gerrit | Uitenberg | Artiest clubfeest |
| Huisorde van de prins | Anneke | Klundert, van de | CV de Maespappers |
| Huisorde van de prins | Toon | Plak | Terheyden Geburenbal |
| Huisorde van de prins | Riet | Kavelaars | Café het Veehandelshuis |
| Huisorde van de prins | Toon | Kavelaars | Café het Veehandelshuis |
| Huisorde van de prins | Jeanne | Franken | 25 jarig huwelijk |
| Huisorde van de prins | Jac | Dongen, van | 30 jarig huwelijk |
| Huisorde van de prins | Johan | Dongen, van | 30 jarig getrouw |
| Huisorde van de prins | Corrie | Tax | 50 jaar (sara) |
| Bijzondere huisorde | Nico | Beekers | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Harold | Jong, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Monique | Willemse | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Kees | Beek, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Monja | Beemt, van de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | John | Berg, van de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ger | Bosman | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jac | Craen, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Angela | Dorst, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | René | Dorst, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | John | Goos | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Marcel | Husson | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Erik | Jansen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Marscha | Jansen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Kees | Jong, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ad | Matthijsen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Johan | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Henri | Quaytaal | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | René | Schuijbroek | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Eric | Snijders | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Wout | Spronk | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Bart | Vermeeren | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Cindy | Voesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Marinus | Amerongen, van | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Riny | Arnouts | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Marie-Jose | Franken | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Theo | Gelens | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Nancy | Giesbergen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ad | Goos | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Guust | Graaf, de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ilse | Hennekam | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jos | Jansen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jan | Kleemnas | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Joop | Lotstra | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Peter | Mooiman | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jeanne | Nuiten | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Kees | Timmers | Gevolg |
| proclamatie | Mark | Elias | nieuwe hofbakker |
