Onderscheidingen 1991-1992: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 1991-1992 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | alig...') |
|||
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 1991-1992 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 1991-1992 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Leo||Broek, van de|| | + | | Boemeldoncker || Leo || Broek, van de || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Edwin||Foesenek||Lid Hofkapel | + | | Grootorde || Edwin || Foesenek || Lid Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Wout||Spronk||Lid Raad van Elf | + | | Grootorde || Wout || Spronk || Lid Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Piërre||Broek, van de||CV de Vatjes | + | | Grootorde || Piërre || Broek, van de || CV de Vatjes |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||L||Most, van de||Lid van het Gevolg | + | | Grootorde || L || Most, van de || Lid van het Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Ben||Oomen||CV de Joppers | + | | Grootorde || Ben || Oomen || CV de Joppers |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Joop||Wezel, van||CV de Oekels | + | | Grootorde || Joop || Wezel, van || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Henk || Dongen, van || Café van Dongen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tante || Toos || Café van Dongen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Bakkers || Bejaardenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rien || Franken || Café Texasbar |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || André || Hulten, van || Bejaardenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Jongmans || Bejaardenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Sientje || Nagtzaam || Café Spoorzicht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Claudia || Meeuwissen || T H T prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Cindy || Voesenek || T H T Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Frank || Aa, van der || Oud lid Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Johan || Meeuwissen || CV Ontspoord |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Henk || Prins || CV de Leuttappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Gerard || Schoenmakers || BK T.T.T. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joop || Sibon || Bode Gemeentehuis |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Johan || Teunisse || CV de Leuttappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Bilt, van de || Griffioenschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ton || Frenken || de Schalm |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ben || hout, van de || Fotograaf optocht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Huib || Jansen || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Netty || Lanen || de Schalm |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rian || Loenhout, van || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Annelies || Rijvers || de Schalm |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Piet || Broek, van de || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mark || Mathijssen || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Edwin || Berg, van de || CV de Overlopers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ria || Bliek, van de || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Piet || Biemans || Rabobank |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Janus || Klundert, van de || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Henk || Koedijk, van de || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hans || Aarts || CV de Mislukkelingen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || John || Aarts || CV de Mislukkelingen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Beekers || CV Klein Overveld |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bep || Franken || CV Klein Overveld |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Theo || Frijters || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Romme || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Prins || Leurse Leut || Prins van de Leur |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || || Voorzitter || Leurse Leut |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Co || Boeren || Bouwadres |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rien || Graaf, de || 40 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || An || Graaf, de - Takx || 40 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jac || Schreurs || Sik Aoppelanders |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rob || Lint || Drukkerij Perfect |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Harrie || Weert, de || Drukkerij Perfect |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Huub||Jansen|| | + | | Huisorde van de prins || Huub || Jansen || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Cleman||Kolmeyer||Bloemist | + | | Huisorde van de prins || Cleman || Kolmeyer || Bloemist |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ralph||Nagelkerke||Disc Jocky | + | | Huisorde van de prins || Ralph || Nagelkerke || Disc Jocky |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ardi||Franken||vriend Hofdame Angela | + | | Huisorde van de prins || Ardi || Franken || vriend Hofdame Angela |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Thea||Haperen, van||CV de Vatjes | + | | Huisorde van de prins || Thea || Haperen, van || CV de Vatjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Claudia||Schraven||CV de Vatjes | + | | Huisorde van de prins || Claudia || Schraven || CV de Vatjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Wil||Willems|| | + | | Huisorde van de prins || Wil || Willems || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Janus||Oomen||Wethouder gem Prinsenbeek | + | | Huisorde van de prins || Janus || Oomen || Wethouder gem Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ton||Smulders||School de Horizon | + | | Huisorde van de prins || Ton || Smulders || School de Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jeanne||Franken||CV de Vetkluivers | + | | Huisorde van de prins || Jeanne || Franken || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marieke||Kavelaars||D.N.W. | + | | Huisorde van de prins || Marieke || Kavelaars || D.N.W. |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Simons||Chauffeur BBA | + | | Huisorde van de prins || Kees || Simons || Chauffeur BBA |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Rika||Wolven, van||CV de Vetkluivers | + | | Huisorde van de prins || Rika || Wolven, van || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jose||Elteren, van||CV de Kikkers | + | | Huisorde van de prins || Jose || Elteren, van || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Gonny||Staelens||Echtgenote van de Prins | + | | Huisorde van de prins || Gonny || Staelens || Echtgenote van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Willem||Opstal (sr), van||Café Bar de Stee | + | | Huisorde van de prins || Willem || Opstal (sr), van || Café Bar de Stee |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Regt, de||Super Sponsor | + | | Huisorde van de prins || Jan || Regt, de || Super Sponsor |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Bastiaansen||Bouwadres Boemelboys | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Bastiaansen || Bouwadres Boemelboys |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Machielsen||Bouwadres | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Machielsen || Bouwadres |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Machielsen||Bouwadres | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Machielsen || Bouwadres |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dennis||Roovers||Oud lid Hofkapel | + | | Huisorde van de prins || Dennis || Roovers || Oud lid Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Bastiaansen||80 jaar Cafe Bosman | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Bastiaansen || 80 jaar Cafe Bosman |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marie-Jos‚||Franken||Gevolg | + | | Bijzondere huisorde || Marie-Jos‚ || Franken || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jeanne||Nuiten||Gevolg | + | | Bijzondere huisorde || Jeanne || Nuiten || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wim||Dielemans||Gevolg | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marcha||Jansen||Hofkapel | + | | Bijzondere huisorde || Marcha || Jansen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Dorst, van||Res Raad van elf | + | | Bijzondere huisorde || René || Dorst, van || Res Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marinus||Amerongen, van|| | + | | Bijzondere huisorde || Marinus || Amerongen, van || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Riny||Arnouts|| | + | | Bijzondere huisorde || Riny || Arnouts || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Berg, van de||Raad van elf | + | | Bijzondere huisorde || John || Berg, van de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jac||Craen, de||Raad van elf | + | | Bijzondere huisorde || Jac || Craen, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joop||Doorakkers||Raad van elf | + | | Bijzondere huisorde || Joop || Doorakkers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jac||Franken||Raad van elf | + | | Bijzondere huisorde || Jac || Franken || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dijo||Gils, van||Raad van elf | + | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Jong, de||Raad van elf | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Jong, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Kleemans|| | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Kleemans || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joop||Lotstra|| | + | | Bijzondere huisorde || Joop || Lotstra || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Nuiten||Raad van elf | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Nuiten || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Schuijbroek||Raad van elf | + | | Bijzondere huisorde || René || Schuijbroek || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Eric||Snijders||Raad van elf | + | | Bijzondere huisorde || Eric || Snijders || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wout||Spronk||Raad van elf | + | | Bijzondere huisorde || Wout || Spronk || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Tilburg, van||Raad van elf | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Tilburg, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Beek, van||Hofkapel | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Beek, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monja||Beemt, van de||Hofkapel | + | | Bijzondere huisorde || Monja || Beemt, van de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ger||Bosman||Hofkapel | + | | Bijzondere huisorde || Ger || Bosman || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Foesenek||Hofkapel | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Foesenek||Hofkapel | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Goos||Hofkapel | + | | Bijzondere huisorde || John || Goos || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wil||Hal, van||Hofkapel | + | | Bijzondere huisorde || Wil || Hal, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Harold||Jong, de||Hofkapel | + | | Bijzondere huisorde || Harold || Jong, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Meeuwissen||Hofkapel | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maureen||Verboven||Hofkapel | + | | Bijzondere huisorde || Maureen || Verboven || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Bart||Vermeeren||Hofkapel | + | | Bijzondere huisorde || Bart || Vermeeren || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monique||Willemse||Hofkapel | + | | Bijzondere huisorde || Monique || Willemse || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nico||Beekers||Gevolg | + | | Bijzondere huisorde || Nico || Beekers || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Cindy||Franken||Gevolg | + | | Bijzondere huisorde || Cindy || Franken || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Gelens||Gevolg | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Gelens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Guust||Graaf, de||Gevolg | + | | Bijzondere huisorde || Guust || Graaf, de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jos||Jansen||Gevolg | + | | Bijzondere huisorde || Jos || Jansen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Kavelaars||Gevolg | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Peter||Mooiman||Gevolg | + | | Bijzondere huisorde || Peter || Mooiman || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lion||most, van de||Gevolg | + | | Bijzondere huisorde || Lion || most, van de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Angela||Nuiten||Gevolg | + | | Bijzondere huisorde || Angela || Nuiten || Gevolg |
| − | |||
| − | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 19:51
In het seizoen 1991-1992 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Boemeldoncker | Leo | Broek, van de | |
| Grootorde | Edwin | Foesenek | Lid Hofkapel |
| Grootorde | Wout | Spronk | Lid Raad van Elf |
| Grootorde | Piërre | Broek, van de | CV de Vatjes |
| Grootorde | L | Most, van de | Lid van het Gevolg |
| Grootorde | Ben | Oomen | CV de Joppers |
| Grootorde | Joop | Wezel, van | CV de Oekels |
| BAK orde | Henk | Dongen, van | Café van Dongen |
| BAK orde | Tante | Toos | Café van Dongen |
| BAK orde | Mevr. | Bakkers | Bejaardenmiddag |
| BAK orde | Rien | Franken | Café Texasbar |
| BAK orde | André | Hulten, van | Bejaardenmiddag |
| BAK orde | Mevr. | Jongmans | Bejaardenmiddag |
| BAK orde | Sientje | Nagtzaam | Café Spoorzicht |
| BAK orde | Claudia | Meeuwissen | T H T prinsenbeek |
| BAK orde | Cindy | Voesenek | T H T Prinsenbeek |
| BAK orde | Frank | Aa, van der | Oud lid Hofkapel |
| BAK orde | Johan | Meeuwissen | CV Ontspoord |
| BAK orde | Henk | Prins | CV de Leuttappers |
| BAK orde | Gerard | Schoenmakers | BK T.T.T. |
| BAK orde | Joop | Sibon | Bode Gemeentehuis |
| BAK orde | Johan | Teunisse | CV de Leuttappers |
| BAK orde | Peter | Bilt, van de | Griffioenschool |
| BAK orde | Ton | Frenken | de Schalm |
| BAK orde | Ben | hout, van de | Fotograaf optocht |
| BAK orde | Huib | Jansen | de Scouting |
| BAK orde | Netty | Lanen | de Schalm |
| BAK orde | Rian | Loenhout, van | de Scouting |
| BAK orde | Annelies | Rijvers | de Schalm |
| BAK orde | Piet | Broek, van de | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Mark | Mathijssen | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Edwin | Berg, van de | CV de Overlopers |
| BAK orde | Ria | Bliek, van de | CV de Kikkers |
| BAK orde | Piet | Biemans | Rabobank |
| BAK orde | Janus | Klundert, van de | CV de Maespappers |
| BAK orde | Henk | Koedijk, van de | CV de Maespappers |
| BAK orde | Hans | Aarts | CV de Mislukkelingen |
| BAK orde | John | Aarts | CV de Mislukkelingen |
| BAK orde | Jan | Beekers | CV Klein Overveld |
| BAK orde | Bep | Franken | CV Klein Overveld |
| BAK orde | Theo | Frijters | CV de Batabieren |
| BAK orde | Kees | Romme | CV de Batabieren |
| BAK orde | Prins | Leurse Leut | Prins van de Leur |
| BAK orde | Voorzitter | Leurse Leut | |
| BAK orde | Co | Boeren | Bouwadres |
| BAK orde | Rien | Graaf, de | 40 jarig huwelijk |
| BAK orde | An | Graaf, de - Takx | 40 jarig huwelijk |
| BAK orde | Jac | Schreurs | Sik Aoppelanders |
| BAK orde | Rob | Lint | Drukkerij Perfect |
| BAK orde | Harrie | Weert, de | Drukkerij Perfect |
| Huisorde van de prins | Huub | Jansen | |
| Huisorde van de prins | Cleman | Kolmeyer | Bloemist |
| Huisorde van de prins | Ralph | Nagelkerke | Disc Jocky |
| Huisorde van de prins | Ardi | Franken | vriend Hofdame Angela |
| Huisorde van de prins | Thea | Haperen, van | CV de Vatjes |
| Huisorde van de prins | Claudia | Schraven | CV de Vatjes |
| Huisorde van de prins | Wil | Willems | |
| Huisorde van de prins | Janus | Oomen | Wethouder gem Prinsenbeek |
| Huisorde van de prins | Ton | Smulders | School de Horizon |
| Huisorde van de prins | Jeanne | Franken | CV de Vetkluivers |
| Huisorde van de prins | Marieke | Kavelaars | D.N.W. |
| Huisorde van de prins | Kees | Simons | Chauffeur BBA |
| Huisorde van de prins | Rika | Wolven, van | CV de Vetkluivers |
| Huisorde van de prins | Jose | Elteren, van | CV de Kikkers |
| Huisorde van de prins | Gonny | Staelens | Echtgenote van de Prins |
| Huisorde van de prins | Willem | Opstal (sr), van | Café Bar de Stee |
| Huisorde van de prins | Jan | Regt, de | Super Sponsor |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Bastiaansen | Bouwadres Boemelboys |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Machielsen | Bouwadres |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Machielsen | Bouwadres |
| Huisorde van de prins | Dennis | Roovers | Oud lid Hofkapel |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Bastiaansen | 80 jaar Cafe Bosman |
| Bijzondere huisorde | Marie-Jos‚ | Franken | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jeanne | Nuiten | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Marcha | Jansen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | René | Dorst, van | Res Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Marinus | Amerongen, van | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Riny | Arnouts | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | John | Berg, van de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jac | Craen, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Joop | Doorakkers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jac | Franken | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Kees | Jong, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jan | Kleemans | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Joop | Lotstra | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Piet | Nuiten | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | René | Schuijbroek | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Eric | Snijders | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Wout | Spronk | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jan | Tilburg, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Kees | Beek, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Monja | Beemt, van de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ger | Bosman | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | John | Goos | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Wil | Hal, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Harold | Jong, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Maureen | Verboven | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Bart | Vermeeren | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Monique | Willemse | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Nico | Beekers | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Cindy | Franken | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Theo | Gelens | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Guust | Graaf, de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jos | Jansen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Peter | Mooiman | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Lion | most, van de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Angela | Nuiten | Gevolg |
