Onderscheidingen 1990-1991: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 1990-1991 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align=left" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | align...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 1990-1991 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 1990-1991 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Jan||Hoven, van de | + | | Boemeldoncker || Jan || Hoven, van de || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Peter||Vessem, van | + | | Grootorde || Peter || Vessem, van || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Lisanne||Vincenten | + | | Grootorde || Lisanne || Vincenten || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jack||Vissers | + | | Grootorde || Jack || Vissers || CV de Halve Zole |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||John||Berg, van de | + | | Grootorde || John || Berg, van de || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jack||Franken | + | | Grootorde || Jack || Franken || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Ad||Hermus | + | | Grootorde || Ad || Hermus || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jac || Beekers || Comm. afscheid vz Theo |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Dielemans || Comm. afscheid vz Theo |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Fritz || Elzerman || Bouwer prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Paul || Goorberg, van de || Comm. afscheid vz Theo |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ike || Govaerts || Bouwer prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Leon || Nagelkerke || Comm. afscheid vz Theo |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || John || Opstal, van || Comm. afscheid vz Theo |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Gils, van || Oud bouwadr.Maesðpapðpers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Gils, van || Oud bouwðadr.Maespapðpers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Huijbregts || Bejaarden Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jeanne || Jong, de || CV de Leuttappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Klijs-Mol || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Pita || Schets || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Donald || Sijs || Hofbakker |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jeanne || Vissers || CV de Halve Zole |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Arjan || Kas || Muziekkapel Sprundel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Janus || Oomen || Wethouder gem. P.beek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Schipperen || Beheerder Eikenbos |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wim || Blom || Basisschool de Horizon |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Anneke || Eefkens || Basisschool Apollo |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Halteren, van || Basisschool de Griffioen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Hermus || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Els || Kleemans || Vrouw Prins Jan |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Reichard || Drukkerij Perfect |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Annelies || Rijvers || Methylschool de Schalm |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Graaf, de || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Frans || Geel, van || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Viervyzer || Ambtenarenfeest de Koe |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Karin || Weezel, van || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rogier || Aarts || CV de Overlopers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Frans || Duuren, van || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ria || Puffér || CV de Overlopers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toon || Vries, de || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Vrins || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Vrins || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Kennis || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Kennis || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Koelewijn || Artiest clubfeest |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Cees || Aalst, van || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Kleemans || Moeder van de prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Rops || Schoonmoeder Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Tax || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Opstal, van || Bouwadres Gutsen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Opstal, van || Bouwadres Gutsen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Tax || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Frank||Aarts | + | | Huisorde van de prins || Frank || Aarts || Geluidswagen Tes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Goorbergh v Peer, van de | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Goorbergh v Peer, van de || Vuurwerk schuiladres |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Goorbergh, van de | + | | Huisorde van de prins || Jan || Goorbergh, van de || Bouwer Prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ralph||Nagelkerke | + | | Huisorde van de prins || Ralph || Nagelkerke || Discjocky van Dongen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Henk||Puffér | + | | Huisorde van de prins || Henk || Puffér || Sponser |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Frie||Verheghen | + | | Huisorde van de prins || Frie || Verheghen || Bouwer Prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Bom, van de | + | | Huisorde van de prins || Jan || Bom, van de || CV 't Kletske |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Annie||Goos | + | | Huisorde van de prins || Annie || Goos || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Kleemans | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Kleemans || Moeder van de prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Net||Klundert, van de | + | | Huisorde van de prins || Net || Klundert, van de || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piet||Nuiten | + | | Huisorde van de prins || Piet || Nuiten || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Stoffel||Vermunt | + | | Huisorde van de prins || Stoffel || Vermunt || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Verwijmeren | + | | Huisorde van de prins || Kees || Verwijmeren || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Frank||Aa, van der | + | | Huisorde van de prins || Frank || Aa, van der || Lid Hofkapel (Jarig) |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||George||Dirven | + | | Huisorde van de prins || George || Dirven || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Danny||Evertse | + | | Huisorde van de prins || Danny || Evertse || CV de Stufkes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Annie||Gelens | + | | Huisorde van de prins || Annie || Gelens || CV de Vuurvreters (jarig) |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ad||Ham, van | + | | Huisorde van de prins || Ad || Ham, van || T.H.T. Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jeanne||Lotstra | + | | Huisorde van de prins || Jeanne || Lotstra || CV de Zwoertjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Carla||Meer (jarig), van | + | | Huisorde van de prins || Carla || Meer (jarig), van || CV de Vatjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Stephan||Meer (jarig), van | + | | Huisorde van de prins || Stephan || Meer (jarig), van || CV de Kneuzen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Arjan||Oomen | + | | Huisorde van de prins || Arjan || Oomen || Muziekkorps Sprundel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Toon||Verwijmeren | + | | Huisorde van de prins || Toon || Verwijmeren || 27 mc club |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Johan||Vriens | + | | Huisorde van de prins || Johan || Vriens || Kapel Funeste |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Aalst, van | + | | Huisorde van de prins || Kees || Aalst, van || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jozef||Aarts | + | | Huisorde van de prins || Jozef || Aarts || Hofleverancier |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Truus||Aarts | + | | Huisorde van de prins || Truus || Aarts || Hofleverancier |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Monja||Beemt, van de | + | | Huisorde van de prins || Monja || Beemt, van de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Anton||Halderen, van | + | | Huisorde van de prins || Anton || Halderen, van || Discjocky Eikenbos |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Toon||Ros | + | | Huisorde van de prins || Toon || Ros || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ton||Verdaasdonk | + | | Huisorde van de prins || Ton || Verdaasdonk || Discjocky de Linde |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Verwiel | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Verwiel || vrouw Burgemeester |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Bert||Wit, de | + | | Huisorde van de prins || Bert || Wit, de || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Koen||Bastiaansen | + | | Huisorde van de prins || Koen || Bastiaansen || CV de Kwibussen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Liesbeth||Bosman | + | | Huisorde van de prins || Liesbeth || Bosman || Vrouw Kees ('t Hert) |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Johan||Jansen | + | | Huisorde van de prins || Johan || Jansen || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Natasja||Kleemans | + | | Huisorde van de prins || Natasja || Kleemans || dochter Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Toine||Kleemans | + | | Huisorde van de prins || Toine || Kleemans || zoon Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Lotstra-Bakermans | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Lotstra-Bakermans || Moeder Zootje Ongeregeld |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jolanda||Vriens | + | | Huisorde van de prins || Jolanda || Vriens || Griffioenschool |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jos||Berg, van de | + | | Huisorde van de prins || Jos || Berg, van de || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Oorschot, van | + | | Huisorde van de prins || Kees || Oorschot, van || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Lotje||Domstorff | + | | Huisorde van de prins || Lotje || Domstorff || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Kavelaars | + | | Huisorde van de prins || Jan || Kavelaars || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Rien||Huybregts | + | | Huisorde van de prins || Rien || Huybregts || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marcel||Roelands | + | | Huisorde van de prins || Marcel || Roelands || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins||Theodokus | + | | Huisorde van de prins || Prins || Theodokus || Prins Kielegat |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Berg, van de | + | | Bijzondere huisorde || John || Berg, van de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||George||Dirven | + | | Bijzondere huisorde || George || Dirven || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joop||Doorakkers | + | | Bijzondere huisorde || Joop || Doorakkers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jack||Franken | + | | Bijzondere huisorde || Jack || Franken || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marie Jos‚||Franken | + | | Bijzondere huisorde || Marie Jos‚ || Franken || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Jong, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Luyckx | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Luyckx || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Nuiten | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Nuiten || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || René || Schuijbroek || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Eric||Snijders | + | | Bijzondere huisorde || Eric || Snijders || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Tilburg, van | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Tilburg, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wendy||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde || Wendy || Dielemans || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ilse||Goos | + | | Bijzondere huisorde || Ilse || Goos || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Bregje||Kolck, van | + | | Bijzondere huisorde || Bregje || Kolck, van || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Angela||Luijkx | + | | Bijzondere huisorde || Angela || Luijkx || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joke||Luijkx | + | | Bijzondere huisorde || Joke || Luijkx || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Armanda||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Armanda || Meeuwissen || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Angelique||Rops | + | | Bijzondere huisorde || Angelique || Rops || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Geertje||Verschuren | + | | Bijzondere huisorde || Geertje || Verschuren || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monique||Willems | + | | Bijzondere huisorde || Monique || Willems || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monja||Beemt, van de | + | | Bijzondere huisorde || Monja || Beemt, van de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Gelens | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Gelens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frans||Gool, van | + | | Bijzondere huisorde || Frans || Gool, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ton||Gool, van | + | | Bijzondere huisorde || Ton || Gool, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Guust||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Guust || Graaf, de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Yvonne||Holleman | + | | Bijzondere huisorde || Yvonne || Holleman || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Arjan||Husson | + | | Bijzondere huisorde || Arjan || Husson || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jos||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Jos || Jansen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lion||Most, van de | + | | Bijzondere huisorde || Lion || Most, van de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wout||Spronk | + | | Bijzondere huisorde || Wout || Spronk || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Aa, van der | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Aa, van der || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Beek, van | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Beek, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wil||Hal, van | + | | Bijzondere huisorde || Wil || Hal, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marcel||Husson | + | | Bijzondere huisorde || Marcel || Husson || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Harold||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde || Harold || Jong, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maureen||Verboven | + | | Bijzondere huisorde || Maureen || Verboven || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lisanne||Vincenten | + | | Bijzondere huisorde || Lisanne || Vincenten || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marinus||Amerongen, van | + | | Bijzondere huisorde || Marinus || Amerongen, van || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Riny||Arnouts | + | | Bijzondere huisorde || Riny || Arnouts || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joop||Lotstra | + | | Bijzondere huisorde || Joop || Lotstra || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Schipper | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Schipper || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Carlos||Staelens | + | | Bijzondere huisorde || Carlos || Staelens || BAK Bestuur |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 19:50
In het seizoen 1990-1991 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Boemeldoncker | Jan | Hoven, van de | |
| Grootorde | Peter | Vessem, van | CV de Black Aegles |
| Grootorde | Lisanne | Vincenten | Hofkapel |
| Grootorde | Jack | Vissers | CV de Halve Zole |
| Grootorde | John | Berg, van de | Raad van Elf |
| Grootorde | Jack | Franken | Raad van Elf |
| Grootorde | Ad | Hermus | CV de Batabieren |
| BAK orde | Jac | Beekers | Comm. afscheid vz Theo |
| BAK orde | Kees | Dielemans | Comm. afscheid vz Theo |
| BAK orde | Fritz | Elzerman | Bouwer prinsenwagen |
| BAK orde | Paul | Goorberg, van de | Comm. afscheid vz Theo |
| BAK orde | Ike | Govaerts | Bouwer prinsenwagen |
| BAK orde | Leon | Nagelkerke | Comm. afscheid vz Theo |
| BAK orde | John | Opstal, van | Comm. afscheid vz Theo |
| BAK orde | Dhr. | Gils, van | Oud bouwadr.Maesðpapðpers |
| BAK orde | Mevr. | Gils, van | Oud bouwðadr.Maespapðpers |
| BAK orde | Mevr. | Huijbregts | Bejaarden Hagedonk |
| BAK orde | Jeanne | Jong, de | CV de Leuttappers |
| BAK orde | Mevr. | Klijs-Mol | |
| BAK orde | Pita | Schets | CV de Maespappers |
| BAK orde | Donald | Sijs | Hofbakker |
| BAK orde | Jeanne | Vissers | CV de Halve Zole |
| BAK orde | Arjan | Kas | Muziekkapel Sprundel |
| BAK orde | Janus | Oomen | Wethouder gem. P.beek |
| BAK orde | Kees | Schipperen | Beheerder Eikenbos |
| BAK orde | Wim | Blom | Basisschool de Horizon |
| BAK orde | Anneke | Eefkens | Basisschool Apollo |
| BAK orde | Jan | Halteren, van | Basisschool de Griffioen |
| BAK orde | Kees | Hermus | de Scouting |
| BAK orde | Els | Kleemans | Vrouw Prins Jan |
| BAK orde | Mevr. | Reichard | Drukkerij Perfect |
| BAK orde | Annelies | Rijvers | Methylschool de Schalm |
| BAK orde | Peter | Graaf, de | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Frans | Geel, van | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Kees | Viervyzer | Ambtenarenfeest de Koe |
| BAK orde | Karin | Weezel, van | CV de Oekels |
| BAK orde | Rogier | Aarts | CV de Overlopers |
| BAK orde | Frans | Duuren, van | CV de Kikkers |
| BAK orde | Ria | Puffér | CV de Overlopers |
| BAK orde | Toon | Vries, de | CV de Batabieren |
| BAK orde | Dhr. | Vrins | 25 jarig huwelijk |
| BAK orde | Mevr. | Vrins | 25 jarig huwelijk |
| BAK orde | Dhr. | Kennis | |
| BAK orde | Mevr. | Kennis | |
| BAK orde | Peter | Koelewijn | Artiest clubfeest |
| BAK orde | Cees | Aalst, van | CV de Maespappers |
| BAK orde | Mevr. | Kleemans | Moeder van de prins |
| BAK orde | Mevr. | Rops | Schoonmoeder Prins |
| BAK orde | Mevr. | Tax | CV de Maespappers |
| BAK orde | Dhr. | Opstal, van | Bouwadres Gutsen |
| BAK orde | Mevr. | Opstal, van | Bouwadres Gutsen |
| BAK orde | Dhr. | Tax | CV de Maespappers |
| Huisorde van de prins | Frank | Aarts | Geluidswagen Tes |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Goorbergh v Peer, van de | Vuurwerk schuiladres |
| Huisorde van de prins | Jan | Goorbergh, van de | Bouwer Prinsenwagen |
| Huisorde van de prins | Ralph | Nagelkerke | Discjocky van Dongen |
| Huisorde van de prins | Henk | Puffér | Sponser |
| Huisorde van de prins | Frie | Verheghen | Bouwer Prinsenwagen |
| Huisorde van de prins | Jan | Bom, van de | CV 't Kletske |
| Huisorde van de prins | Annie | Goos | CV de Maespappers |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Kleemans | Moeder van de prins |
| Huisorde van de prins | Net | Klundert, van de | Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Piet | Nuiten | Raad van Elf |
| Huisorde van de prins | Stoffel | Vermunt | Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Kees | Verwijmeren | |
| Huisorde van de prins | Frank | Aa, van der | Lid Hofkapel (Jarig) |
| Huisorde van de prins | George | Dirven | Raad van Elf |
| Huisorde van de prins | Danny | Evertse | CV de Stufkes |
| Huisorde van de prins | Annie | Gelens | CV de Vuurvreters (jarig) |
| Huisorde van de prins | Ad | Ham, van | T.H.T. Prinsenbeek |
| Huisorde van de prins | Jeanne | Lotstra | CV de Zwoertjes |
| Huisorde van de prins | Carla | Meer (jarig), van | CV de Vatjes |
| Huisorde van de prins | Stephan | Meer (jarig), van | CV de Kneuzen |
| Huisorde van de prins | Arjan | Oomen | Muziekkorps Sprundel |
| Huisorde van de prins | Toon | Verwijmeren | 27 mc club |
| Huisorde van de prins | Johan | Vriens | Kapel Funeste |
| Huisorde van de prins | Kees | Aalst, van | CV de Maespappers |
| Huisorde van de prins | Jozef | Aarts | Hofleverancier |
| Huisorde van de prins | Truus | Aarts | Hofleverancier |
| Huisorde van de prins | Monja | Beemt, van de | Hofkapel |
| Huisorde van de prins | Anton | Halderen, van | Discjocky Eikenbos |
| Huisorde van de prins | Toon | Ros | CV de Maespappers |
| Huisorde van de prins | Ton | Verdaasdonk | Discjocky de Linde |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Verwiel | vrouw Burgemeester |
| Huisorde van de prins | Bert | Wit, de | CV de Maespappers |
| Huisorde van de prins | Koen | Bastiaansen | CV de Kwibussen |
| Huisorde van de prins | Liesbeth | Bosman | Vrouw Kees ('t Hert) |
| Huisorde van de prins | Johan | Jansen | de Scouting |
| Huisorde van de prins | Natasja | Kleemans | dochter Prins |
| Huisorde van de prins | Toine | Kleemans | zoon Prins |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Lotstra-Bakermans | Moeder Zootje Ongeregeld |
| Huisorde van de prins | Jolanda | Vriens | Griffioenschool |
| Huisorde van de prins | Jos | Berg, van de | v.v. Beek Vooruit |
| Huisorde van de prins | Kees | Oorschot, van | v.v. Beek Vooruit |
| Huisorde van de prins | Lotje | Domstorff | CV de Vetkluivers |
| Huisorde van de prins | Jan | Kavelaars | CV de Oekels |
| Huisorde van de prins | Rien | Huybregts | CV de Kikkers |
| Huisorde van de prins | Marcel | Roelands | CV de Batabieren |
| Huisorde van de prins | Prins | Theodokus | Prins Kielegat |
| Bijzondere huisorde | John | Berg, van de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | George | Dirven | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Joop | Doorakkers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jack | Franken | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Marie Jos‚ | Franken | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Kees | Jong, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Piet | Luyckx | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Piet | Nuiten | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | René | Schuijbroek | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Eric | Snijders | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jan | Tilburg, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Wendy | Dielemans | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Ilse | Goos | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Bregje | Kolck, van | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Angela | Luijkx | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Joke | Luijkx | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Armanda | Meeuwissen | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Angelique | Rops | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Geertje | Verschuren | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Monique | Willems | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Monja | Beemt, van de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Theo | Gelens | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Frans | Gool, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ton | Gool, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Guust | Graaf, de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Yvonne | Holleman | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Arjan | Husson | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jos | Jansen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Lion | Most, van de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Wout | Spronk | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Frank | Aa, van der | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Kees | Beek, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Wil | Hal, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Marcel | Husson | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Harold | Jong, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Maureen | Verboven | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Lisanne | Vincenten | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Marinus | Amerongen, van | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Riny | Arnouts | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Joop | Lotstra | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Theo | Schipper | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Carlos | Staelens | BAK Bestuur |
