Onderscheidingen 1983-1984: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 1983-1984 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | alig...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 1983-1984 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 1983-1984 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Gouden Boemel||Kees||Nagelkerke | + | | Gouden Boemel || Kees || Nagelkerke || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Rinus||Amerongen, van | + | | Grootorde || Rinus || Amerongen, van || Aquisitie |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Riny||Arnouts | + | | Grootorde || Riny || Arnouts || Major Domus |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Leo||Kieboom, van de | + | | Grootorde || Leo || Kieboom, van de || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Piet||Klavers | + | | Grootorde || Piet || Klavers || Hoflivreier |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Toine||Willemse | + | | Grootorde || Toine || Willemse || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || || Aarts || Amor Musea |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toon || Bliek, van de || CV de Houthakkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Bosman || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Braspenning || CV de Gieters |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Craen, de || Moeder van de prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dick || Dijk, van || Raad v Elf Giegeldonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marian || Dongen, van || Mereida den Haag |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Riet || Es, van || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wim || Es, van || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mieke || Fouw, de || Meppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Franken || Brandweer |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rien || Franken || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || An || Geel, van || vz B.V.R. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Riet || Geerts || Volksdansers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jac || Gils, van || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Monique || Graaf, de || Majoretten |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marie Antoinette || Janssen || Majoretten |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Susan || Kroft, van der || Mereida den Haag |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Christ || Leijsen, van || Verloren hoek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jo || Lier van Hulten, van || Amor Musea |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Trude || Lotstra || Majoretten |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Albert || Meeuwissen || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wendy || Mol || Majoretten |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Els || Nelemans || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jaquline || Oomen || Overveld |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Henny || Os, van || Raad v Elf Giegeldonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Martin || Peemen || CV de Houthakkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Pijper, de || B.V.R. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Praat, van || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dré || Renne || Klein Overveld |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marij || Riel, van || CV de Gieters |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ton || Ros || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Lieke || Schipper || Majoretten |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ron || Velde, van de || Set Up |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Verdaasdonk || CV de Leuttappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tooke || Verdaasdonk || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Martin || Verstegen || Klein Overveld |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Liesbeth || Verwijmeren || Majoretten |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Lucy || Verwijmeren || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jolande || Voesenek || Thomas Moore |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Voesenek || Set Up |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Vriens || CV de Leuttappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marein || Vriens || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Westen, van de || Gemeentehuis |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marie || Wijnen || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mariëlle || Wildhagen || Majoretten |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ad||Aarts | + | | Huisorde van de prins || Ad || Aarts || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Riny||Arnouts | + | | Huisorde van de prins || Riny || Arnouts || Major Domus |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piërre||Baetens | + | | Huisorde van de prins || Piërre || Baetens || Lions Breda |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Riet||Bastiaansen | + | | Huisorde van de prins || Riet || Bastiaansen || Bouwadres de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Henk||Beekers | + | | Huisorde van de prins || Henk || Beekers || Ons genoegen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Lisette||Biemans | + | | Huisorde van de prins || Lisette || Biemans || Overveld |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Francis||Bliek, van de | + | | Huisorde van de prins || Francis || Bliek, van de || Veehandelshuis |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||||Bovenmars | + | | Huisorde van de prins || || Bovenmars || Lions Breda |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jac||Buinsters | + | | Huisorde van de prins || Jac || Buinsters || D.R.S. Breda |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Toos||Craen, de | + | | Huisorde van de prins || Toos || Craen, de || Vrouw van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Dielemans | + | | Huisorde van de prins || Kees || Dielemans || CV de Kreukels |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Toon||Dongen, van | + | | Huisorde van de prins || Toon || Dongen, van || Café Marktzicht |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piet||Es, van | + | | Huisorde van de prins || Piet || Es, van || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Riet||Es, van | + | | Huisorde van de prins || Riet || Es, van || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piet||Foesenek | + | | Huisorde van de prins || Piet || Foesenek || Vuurwerk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Gerrit||Franken | + | | Huisorde van de prins || Gerrit || Franken || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||An||Goos | + | | Huisorde van de prins || An || Goos || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piet||Hazenberg | + | | Huisorde van de prins || Piet || Hazenberg || Rijdend matriaal BAK |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||John||Hedie | + | | Huisorde van de prins || John || Hedie || Artiest brakken |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Wim||Heijmans | + | | Huisorde van de prins || Wim || Heijmans || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Joost||Hermus | + | | Huisorde van de prins || Joost || Hermus || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Rob||Hoogh, de | + | | Huisorde van de prins || Rob || Hoogh, de || vinder Grootorder |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jo||Huybregts-van Gils | + | | Huisorde van de prins || Jo || Huybregts-van Gils || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marieke||Kavelaars | + | | Huisorde van de prins || Marieke || Kavelaars || jongste lid Oekels |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Koedijk, van de | + | | Huisorde van de prins || Jan || Koedijk, van de || Drumband Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Lien||Ley-van Rosmeulen, de | + | | Huisorde van de prins || Lien || Ley-van Rosmeulen, de || Bij opa's verjaardag |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ton||Lokhof | + | | Huisorde van de prins || Ton || Lokhof || In cafe de Stee |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Angelina||Luiken | + | | Huisorde van de prins || Angelina || Luiken || Twirling Girls |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Magielse | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Magielse || Veehandelshuis |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Sjanneke||Monde | + | | Huisorde van de prins || Sjanneke || Monde || CV de Houthakkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ralph||Nagelkerke | + | | Huisorde van de prins || Ralph || Nagelkerke || Muziek ons genoegen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Nijnatten, van | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Nijnatten, van || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ineke||Nollen | + | | Huisorde van de prins || Ineke || Nollen || Overveld |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Rob||Olé | + | | Huisorde van de prins || Rob || Olé || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Riet||Renne | + | | Huisorde van de prins || Riet || Renne || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||John||Riel, van | + | | Huisorde van de prins || John || Riel, van || Klein overveld |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Anja||Roovers | + | | Huisorde van de prins || Anja || Roovers || Verloren hoek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Roovers | + | | Huisorde van de prins || Jan || Roovers || 76 jaar |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Opa||Rosmeulen, van | + | | Huisorde van de prins || Opa || Rosmeulen, van || 87 jaar |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Rumpff | + | | Huisorde van de prins || Kees || Rumpff || Volksdansen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jaan||Schalk | + | | Huisorde van de prins || Jaan || Schalk || Bejaarden 't Hert |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Schoenmakers | + | | Huisorde van de prins || Jan || Schoenmakers || D'Oren toe |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||||Seltonreig | + | | Huisorde van de prins || || Seltonreig || Drechtstad Dordrecht |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||B||Steenstraten, van | + | | Huisorde van de prins || B || Steenstraten, van || D.R.S. Breda |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Vader||Theo Gelens, van | + | | Huisorde van de prins || Vader || Theo Gelens, van || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Vermeeren | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Vermeeren || moeder lid B.Z.T. |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Corry||Verwijmeren | + | | Huisorde van de prins || Corry || Verwijmeren || Verloren hoek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Janneke||Vries, de | + | | Huisorde van de prins || Janneke || Vries, de || Oud orde bewaarder |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Co||Wildhagen | + | | Huisorde van de prins || Co || Wildhagen || B.V.R. |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Hellen||Wildhagen | + | | Huisorde van de prins || Hellen || Wildhagen || Twirling Girls |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jenny||Wit, de | + | | Huisorde van de prins || Jenny || Wit, de || Drumband Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||||Zoontjes | + | | Huisorde van de prins || || Zoontjes || Lions Breda |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Riny||Arnouts | + | | Bijzondere huisorde || Riny || Arnouts || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Rian||Bastiaansen | + | | Bijzondere huisorde || Rian || Bastiaansen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nico||Beekers | + | | Bijzondere huisorde || Nico || Beekers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Bragt, van | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Bragt, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Eltje||Craen, de | + | | Bijzondere huisorde || Eltje || Craen, de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||George||Dirven | + | | Bijzondere huisorde || George || Dirven || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Guust||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Guust || Graaf, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wil||Hal, van | + | | Bijzondere huisorde || Wil || Hal, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Hoksbergen | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Hoksbergen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ben||Hout, van | + | | Bijzondere huisorde || Ben || Hout, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Huib||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Huib || Jansen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Klavers | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Klavers || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Kustermans | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Kustermans || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joop||Lotstra | + | | Bijzondere huisorde || Joop || Lotstra || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piërre||Luyten | + | | Bijzondere huisorde || Piërre || Luyten || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gom||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Gom || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ine||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Ine || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Nagelkerke | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Nagelkerke || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Leon||Nagelkerke | + | | Bijzondere huisorde || Leon || Nagelkerke || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monica||Nijs, de | + | | Bijzondere huisorde || Monica || Nijs, de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Nijs, de | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Nijs, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Chris||Pelkmans | + | | Bijzondere huisorde || Chris || Pelkmans || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Schipper | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Schipper || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gerard||Schoemakers | + | | Bijzondere huisorde || Gerard || Schoemakers || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || René || Schuijbroek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Carlos||Staelens | + | | Bijzondere huisorde || Carlos || Staelens || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gonny||Staelens | + | | Bijzondere huisorde || Gonny || Staelens || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frits||Tijs | + | | Bijzondere huisorde || Frits || Tijs || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Tilburg, van | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Tilburg, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Vermunt | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Vermunt || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martin||Verstegen | + | | Bijzondere huisorde || Martin || Verstegen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Albert||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Albert || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Anny||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Anny || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Janus||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Janus || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Pim||wetering, van de | + | | Bijzondere huisorde || Pim || wetering, van de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Toine||Willemse | + | | Bijzondere huisorde || Toine || Willemse || Raad van elf |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 19:42
In het seizoen 1983-1984 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Gouden Boemel | Kees | Nagelkerke | |
| Grootorde | Rinus | Amerongen, van | Aquisitie |
| Grootorde | Riny | Arnouts | Major Domus |
| Grootorde | Leo | Kieboom, van de | v.v. Beek Vooruit |
| Grootorde | Piet | Klavers | Hoflivreier |
| Grootorde | Toine | Willemse | Raad van Elf |
| BAK orde | Aarts | Amor Musea | |
| BAK orde | Toon | Bliek, van de | CV de Houthakkers |
| BAK orde | Kees | Bosman | |
| BAK orde | Mevr. | Braspenning | CV de Gieters |
| BAK orde | Mevr. | Craen, de | Moeder van de prins |
| BAK orde | Dick | Dijk, van | Raad v Elf Giegeldonk |
| BAK orde | Marian | Dongen, van | Mereida den Haag |
| BAK orde | Riet | Es, van | 25 jarig huwelijk |
| BAK orde | Wim | Es, van | 25 jarig huwelijk |
| BAK orde | Mieke | Fouw, de | Meppers |
| BAK orde | Jan | Franken | Brandweer |
| BAK orde | Rien | Franken | CV de Maespappers |
| BAK orde | An | Geel, van | vz B.V.R. |
| BAK orde | Riet | Geerts | Volksdansers |
| BAK orde | Jac | Gils, van | CV de Batabieren |
| BAK orde | Monique | Graaf, de | Majoretten |
| BAK orde | Marie Antoinette | Janssen | Majoretten |
| BAK orde | Susan | Kroft, van der | Mereida den Haag |
| BAK orde | Christ | Leijsen, van | Verloren hoek |
| BAK orde | Jo | Lier van Hulten, van | Amor Musea |
| BAK orde | Trude | Lotstra | Majoretten |
| BAK orde | Albert | Meeuwissen | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Wendy | Mol | Majoretten |
| BAK orde | Els | Nelemans | CV de Maespappers |
| BAK orde | Jaquline | Oomen | Overveld |
| BAK orde | Henny | Os, van | Raad v Elf Giegeldonk |
| BAK orde | Martin | Peemen | CV de Houthakkers |
| BAK orde | Mevr. | Pijper, de | B.V.R. |
| BAK orde | Ad | Praat, van | CV de Kikkers |
| BAK orde | Dré | Renne | Klein Overveld |
| BAK orde | Marij | Riel, van | CV de Gieters |
| BAK orde | Ton | Ros | CV de Maespappers |
| BAK orde | Lieke | Schipper | Majoretten |
| BAK orde | Ron | Velde, van de | Set Up |
| BAK orde | Jan | Verdaasdonk | CV de Leuttappers |
| BAK orde | Tooke | Verdaasdonk | |
| BAK orde | Martin | Verstegen | Klein Overveld |
| BAK orde | Liesbeth | Verwijmeren | Majoretten |
| BAK orde | Lucy | Verwijmeren | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Jolande | Voesenek | Thomas Moore |
| BAK orde | Kees | Voesenek | Set Up |
| BAK orde | Kees | Vriens | CV de Leuttappers |
| BAK orde | Marein | Vriens | CV de Oekels |
| BAK orde | Mevr. | Westen, van de | Gemeentehuis |
| BAK orde | Marie | Wijnen | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Mariëlle | Wildhagen | Majoretten |
| Huisorde van de prins | Ad | Aarts | |
| Huisorde van de prins | Riny | Arnouts | Major Domus |
| Huisorde van de prins | Piërre | Baetens | Lions Breda |
| Huisorde van de prins | Riet | Bastiaansen | Bouwadres de Kikkers |
| Huisorde van de prins | Henk | Beekers | Ons genoegen |
| Huisorde van de prins | Lisette | Biemans | Overveld |
| Huisorde van de prins | Francis | Bliek, van de | Veehandelshuis |
| Huisorde van de prins | Bovenmars | Lions Breda | |
| Huisorde van de prins | Jac | Buinsters | D.R.S. Breda |
| Huisorde van de prins | Toos | Craen, de | Vrouw van de Prins |
| Huisorde van de prins | Kees | Dielemans | CV de Kreukels |
| Huisorde van de prins | Toon | Dongen, van | Café Marktzicht |
| Huisorde van de prins | Piet | Es, van | 25 jarig huwelijk |
| Huisorde van de prins | Riet | Es, van | 25 jarig huwelijk |
| Huisorde van de prins | Piet | Foesenek | Vuurwerk |
| Huisorde van de prins | Gerrit | Franken | CV de Black Aegles |
| Huisorde van de prins | An | Goos | CV de Maespappers |
| Huisorde van de prins | Piet | Hazenberg | Rijdend matriaal BAK |
| Huisorde van de prins | John | Hedie | Artiest brakken |
| Huisorde van de prins | Wim | Heijmans | v.v. Beek Vooruit |
| Huisorde van de prins | Joost | Hermus | v.v. Beek Vooruit |
| Huisorde van de prins | Rob | Hoogh, de | vinder Grootorder |
| Huisorde van de prins | Jo | Huybregts-van Gils | Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Marieke | Kavelaars | jongste lid Oekels |
| Huisorde van de prins | Jan | Koedijk, van de | Drumband Prinsenbeek |
| Huisorde van de prins | Lien | Ley-van Rosmeulen, de | Bij opa's verjaardag |
| Huisorde van de prins | Ton | Lokhof | In cafe de Stee |
| Huisorde van de prins | Angelina | Luiken | Twirling Girls |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Magielse | Veehandelshuis |
| Huisorde van de prins | Sjanneke | Monde | CV de Houthakkers |
| Huisorde van de prins | Ralph | Nagelkerke | Muziek ons genoegen |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Nijnatten, van | CV de Batabieren |
| Huisorde van de prins | Ineke | Nollen | Overveld |
| Huisorde van de prins | Rob | Olé | v.v. Beek Vooruit |
| Huisorde van de prins | Riet | Renne | |
| Huisorde van de prins | John | Riel, van | Klein overveld |
| Huisorde van de prins | Anja | Roovers | Verloren hoek |
| Huisorde van de prins | Jan | Roovers | 76 jaar |
| Huisorde van de prins | Opa | Rosmeulen, van | 87 jaar |
| Huisorde van de prins | Kees | Rumpff | Volksdansen |
| Huisorde van de prins | Jaan | Schalk | Bejaarden 't Hert |
| Huisorde van de prins | Jan | Schoenmakers | D'Oren toe |
| Huisorde van de prins | Seltonreig | Drechtstad Dordrecht | |
| Huisorde van de prins | B | Steenstraten, van | D.R.S. Breda |
| Huisorde van de prins | Vader | Theo Gelens, van | Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Vermeeren | moeder lid B.Z.T. |
| Huisorde van de prins | Corry | Verwijmeren | Verloren hoek |
| Huisorde van de prins | Janneke | Vries, de | Oud orde bewaarder |
| Huisorde van de prins | Co | Wildhagen | B.V.R. |
| Huisorde van de prins | Hellen | Wildhagen | Twirling Girls |
| Huisorde van de prins | Jenny | Wit, de | Drumband Prinsenbeek |
| Huisorde van de prins | Zoontjes | Lions Breda | |
| Bijzondere huisorde | Riny | Arnouts | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Rian | Bastiaansen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Nico | Beekers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Johan | Bragt, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Eltje | Craen, de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | George | Dirven | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Guust | Graaf, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Wil | Hal, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Theo | Hoksbergen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ben | Hout, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Huib | Jansen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Klavers | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Kees | Kustermans | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Joop | Lotstra | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Piërre | Luyten | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Gom | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ine | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Kees | Nagelkerke | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Leon | Nagelkerke | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Monica | Nijs, de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Nijs, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Chris | Pelkmans | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Theo | Schipper | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Gerard | Schoemakers | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | René | Schuijbroek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Carlos | Staelens | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Gonny | Staelens | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Frits | Tijs | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jan | Tilburg, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jan | Vermunt | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Martin | Verstegen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Albert | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Anny | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Janus | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Pim | wetering, van de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Toine | Willemse | Raad van elf |
