Onderscheidingen 1975-1976: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 1975-1976 is onder andere aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 1975-1976 is onder andere aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Hein||den Ouden | + | | Grootorde || Hein || den Ouden || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde|| | + | | Grootorde || Jan || Gurp, van || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde|| | + | | Grootorde || Gerben || Karstens || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde|| | + | | Grootorde || Jan || Loenhout, van || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde|| | + | | Grootorde || John || Lohle || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde|| | + | | Grootorde || Peter || Post || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde|| | + | | Grootorde || Yvonne || Reichart || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde|| | + | | Grootorde || Ruud || Schoenmakers || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toke || Boeren || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Piet || Bogers || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || dhr. || Bouwmeester || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Broek, van den || Leuttappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Leo || Broek, van den || Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || mevr. || Broek, van den || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Zuster || Carrie || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Dekkers || Houtakkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Leentje || Dekkers || Buurtfeest Grintweg |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toos || Dirven || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || bestuur || drumband Dordrecht || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || D. || Everse || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Faas || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Coby || Franken || Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || mevr. || Geloof, van 't || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Gaby || Gils, van || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Yvonne || Goos || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Piet || Graaf, de || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Theo || Graaf, de || Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || W. || Graauw, de || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Gurp, van || De Rode Appels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || P. || Hal, van || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || dhr || Haperen, van || Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || div. personen || harmonie Wommelgem || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || dhr. En mevr. || Heijden, van der || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Hermans || Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Frans || Huijbregts || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || I. || Huijbregts || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mien || Huijbregts-Wildhagen || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Frits || Ierland, van || Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Henk || Jansen || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Janssen || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toon || Jonkmens || Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Klijssen || Kastelijn |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Laat, de || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Corrie || Lambregts || Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rien || Leys || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Lotstra || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Marijnissen || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Martens || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || mevr. || Martens || N.K.V. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || mevr. || Martens || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Nijnanten, van || Bokken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || mevr. || Noye, van || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mieke || Oirschot, van || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Truus || Ooyen || Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Peemen || Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || gebroeders || Poppelaars || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ruud || Ringers || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || mevr. || Roovers- de Vet || N.K.V. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || M. || Ruyter, de || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hans || Schipper || De Rode Appels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || T. || Schoormans || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Snoeys || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || A. || Velden, van de || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Goof || Verdaasdonk || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Martin || Verstegen || Buurtfeest Grintweg |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Verwijmeren || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Vissers || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Sjack || Vissers || Koke van Opdorp |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jeanne || Vriends || Zandhazen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || P. || Vriens || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wil || Weterings || Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Nico || Wijngaard, van de || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Anja || || van het 'zwarte schaap' |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || kok || || van Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Christina||Aarten | + | | Huisorde van de prins || Christina || Aarten || Majorettenpeleton |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Bastiaansen | + | | Huisorde van de prins || Jan || Bastiaansen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Wilma || Bliek, van de || Majorettenpeleton |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Piet || Bogers || Hofmachinist |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Johan || Bracht, van || hoflivreier |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Jan || Dielissen || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || George || Dirven || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || voorzitter || Drumband Prinsenbeek || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Antoon || Eijnden, van den || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || mevr. || Enden, van de || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Marian || Enschot, van || Majorettenpeleton |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Kees || Faes || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Lucie || Franken || Majorettenpeleton |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Gaby || Gils, van || Majorettenpeleton |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Nicole || Gils, van || Majorettenpeleton |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Lex || Gons || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Lian || Hermus || Majorettenpeleton |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Hans || Holterhues || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Huib || Jansen || hoflivreier |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Joop || Jansen || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Ton || Janssen || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Piet || Kavelaars || Embleem bewaarder |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Jan || Leijs || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Ko || List, van de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Fons || Lotstra || Major Domus |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Hans || Lotstra || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Pierre || Luyten || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Jan || Martens || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Janus || Meeuwissen || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Rian || Mol || Majorettenpeleton |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Evelin || Nijnanten, van || Majorettenpeleton |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Ger || Oosterhout, van || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Ludy || Peemen || Majorettenpeleton |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Wiet || Sanders || Hoffotograaf |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Miranda || Schaik, van || Majorettenpeleton |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Marie-Cecil || Schipper || Majorettenpeleton |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Theo || Schipper || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Kees || Schuijbroek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Toon || Schuijbroek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Jan || Tilburg, van || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Els || Trotsenburg, van || Hofnar |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Henk || Verschuren || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Gerard || Verwijmeren || Opper-plissie |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Ariaan || Vries, de || Opper-ordebewaarder |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Annie || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Janus || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Kees || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Toon || Watzeels || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins|| | + | | Huisorde van de prins || Nout || Wijngaard, van de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Prinsenschild||Joop||Lotstra | + | | Prinsenschild || Joop || Lotstra || Prins Joop X |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 19:36
In het seizoen 1975-1976 is onder andere aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Grootorde | Hein | den Ouden | |
| Grootorde | Jan | Gurp, van | |
| Grootorde | Gerben | Karstens | |
| Grootorde | Jan | Loenhout, van | |
| Grootorde | John | Lohle | |
| Grootorde | Peter | Post | |
| Grootorde | Yvonne | Reichart | |
| Grootorde | Ruud | Schoenmakers | |
| BAK orde | Toke | Boeren | |
| BAK orde | Piet | Bogers | |
| BAK orde | dhr. | Bouwmeester | |
| BAK orde | Kees | Broek, van den | Leuttappers |
| BAK orde | Leo | Broek, van den | Beek Vooruit |
| BAK orde | mevr. | Broek, van den | |
| BAK orde | Zuster | Carrie | |
| BAK orde | Ad | Dekkers | Houtakkers |
| BAK orde | Leentje | Dekkers | Buurtfeest Grintweg |
| BAK orde | Toos | Dirven | |
| BAK orde | bestuur | drumband Dordrecht | |
| BAK orde | D. | Everse | |
| BAK orde | Mevr. | Faas | |
| BAK orde | Coby | Franken | Vetkluivers |
| BAK orde | mevr. | Geloof, van 't | |
| BAK orde | Gaby | Gils, van | |
| BAK orde | Yvonne | Goos | |
| BAK orde | Piet | Graaf, de | |
| BAK orde | Theo | Graaf, de | Maespappers |
| BAK orde | W. | Graauw, de | |
| BAK orde | Peter | Gurp, van | De Rode Appels |
| BAK orde | P. | Hal, van | |
| BAK orde | dhr | Haperen, van | Beek Vooruit |
| BAK orde | div. personen | harmonie Wommelgem | |
| BAK orde | dhr. En mevr. | Heijden, van der | |
| BAK orde | Kees | Hermans | Kikkers |
| BAK orde | Frans | Huijbregts | |
| BAK orde | I. | Huijbregts | |
| BAK orde | Mien | Huijbregts-Wildhagen | |
| BAK orde | Frits | Ierland, van | Beek Vooruit |
| BAK orde | Henk | Jansen | |
| BAK orde | Ad | Janssen | |
| BAK orde | Toon | Jonkmens | Kikkers |
| BAK orde | Jan | Klijssen | Kastelijn |
| BAK orde | Mevr. | Laat, de | |
| BAK orde | Corrie | Lambregts | Vetkluivers |
| BAK orde | Rien | Leys | |
| BAK orde | Ad | Lotstra | |
| BAK orde | Mevr. | Marijnissen | |
| BAK orde | Jan | Martens | |
| BAK orde | mevr. | Martens | N.K.V. |
| BAK orde | mevr. | Martens | |
| BAK orde | Ad | Nijnanten, van | Bokken |
| BAK orde | mevr. | Noye, van | |
| BAK orde | Mieke | Oirschot, van | |
| BAK orde | Truus | Ooyen | Kikkers |
| BAK orde | Kees | Peemen | Maespappers |
| BAK orde | gebroeders | Poppelaars | |
| BAK orde | Ruud | Ringers | |
| BAK orde | mevr. | Roovers- de Vet | N.K.V. |
| BAK orde | M. | Ruyter, de | |
| BAK orde | Hans | Schipper | De Rode Appels |
| BAK orde | T. | Schoormans | |
| BAK orde | Kees | Snoeys | |
| BAK orde | A. | Velden, van de | |
| BAK orde | Goof | Verdaasdonk | |
| BAK orde | Martin | Verstegen | Buurtfeest Grintweg |
| BAK orde | Ad | Verwijmeren | |
| BAK orde | Peter | Vissers | |
| BAK orde | Sjack | Vissers | Koke van Opdorp |
| BAK orde | Jeanne | Vriends | Zandhazen |
| BAK orde | P. | Vriens | |
| BAK orde | Wil | Weterings | Maespappers |
| BAK orde | Nico | Wijngaard, van de | |
| BAK orde | Anja | van het 'zwarte schaap' | |
| BAK orde | kok | van Hagedonk | |
| Huisorde van de prins | Christina | Aarten | Majorettenpeleton |
| Huisorde van de prins | Jan | Bastiaansen | Hofkapel |
| Huisorde van de prins | Wilma | Bliek, van de | Majorettenpeleton |
| Huisorde van de prins | Piet | Bogers | Hofmachinist |
| Huisorde van de prins | Johan | Bracht, van | hoflivreier |
| Huisorde van de prins | Jan | Dielissen | Raad van Elf |
| Huisorde van de prins | George | Dirven | Raad van Elf |
| Huisorde van de prins | voorzitter | Drumband Prinsenbeek | |
| Huisorde van de prins | Antoon | Eijnden, van den | Raad van Elf |
| Huisorde van de prins | mevr. | Enden, van de | |
| Huisorde van de prins | Marian | Enschot, van | Majorettenpeleton |
| Huisorde van de prins | Kees | Faes | Hofkapel |
| Huisorde van de prins | Lucie | Franken | Majorettenpeleton |
| Huisorde van de prins | Gaby | Gils, van | Majorettenpeleton |
| Huisorde van de prins | Nicole | Gils, van | Majorettenpeleton |
| Huisorde van de prins | Lex | Gons | Raad van Elf |
| Huisorde van de prins | Lian | Hermus | Majorettenpeleton |
| Huisorde van de prins | Hans | Holterhues | Raad van Elf |
| Huisorde van de prins | Huib | Jansen | hoflivreier |
| Huisorde van de prins | Joop | Jansen | Raad van Elf |
| Huisorde van de prins | Ton | Janssen | Raad van Elf |
| Huisorde van de prins | Piet | Kavelaars | Embleem bewaarder |
| Huisorde van de prins | Jan | Leijs | |
| Huisorde van de prins | Ko | List, van de | Hofkapel |
| Huisorde van de prins | Fons | Lotstra | Major Domus |
| Huisorde van de prins | Hans | Lotstra | |
| Huisorde van de prins | Pierre | Luyten | Hofkapel |
| Huisorde van de prins | Jan | Martens | Hofkapel |
| Huisorde van de prins | Janus | Meeuwissen | Raad van Elf |
| Huisorde van de prins | Rian | Mol | Majorettenpeleton |
| Huisorde van de prins | Evelin | Nijnanten, van | Majorettenpeleton |
| Huisorde van de prins | Ger | Oosterhout, van | Raad van Elf |
| Huisorde van de prins | Ludy | Peemen | Majorettenpeleton |
| Huisorde van de prins | Wiet | Sanders | Hoffotograaf |
| Huisorde van de prins | Miranda | Schaik, van | Majorettenpeleton |
| Huisorde van de prins | Marie-Cecil | Schipper | Majorettenpeleton |
| Huisorde van de prins | Theo | Schipper | Hofkapel |
| Huisorde van de prins | Kees | Schuijbroek | Hofkapel |
| Huisorde van de prins | Toon | Schuijbroek | Hofkapel |
| Huisorde van de prins | Jan | Tilburg, van | Raad van Elf |
| Huisorde van de prins | Els | Trotsenburg, van | Hofnar |
| Huisorde van de prins | Henk | Verschuren | Hofkapel |
| Huisorde van de prins | Gerard | Verwijmeren | Opper-plissie |
| Huisorde van de prins | Ariaan | Vries, de | Opper-ordebewaarder |
| Huisorde van de prins | Annie | Watzeels | Hofkapel |
| Huisorde van de prins | Janus | Watzeels | Hofkapel |
| Huisorde van de prins | Kees | Watzeels | Hofkapel |
| Huisorde van de prins | Toon | Watzeels | Raad van Elf |
| Huisorde van de prins | Nout | Wijngaard, van de | Hofkapel |
| Prinsenschild | Joop | Lotstra | Prins Joop X |
