Gevolg 1968-1969: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''De volgende personen vormde samen het gevolg in het seizoen 1968-1969''' | '''De volgende personen vormde samen het gevolg in het seizoen 1968-1969''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Rol !! Wie (roepnaam) !! Wie (achternaam) !! Aanvullende informatie | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Prins||Rien||Schuijbroek||Prins Renier III | + | | Prins || Rien || Schuijbroek || Prins Renier III |
|- | |- | ||
| − | | Hofdame||Kitty||Boot|| | + | | Hofdame || Kitty || Boot || |
|- | |- | ||
| − | | Hofdame||Ria||Martens|| | + | | Hofdame || Ria || Martens || |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf||Jan||van Zundert|| | + | | Raad van Elf || Jan || van Zundert || |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf||Janus||Meeuwissen|| | + | | Raad van Elf || Janus || Meeuwissen || |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf||George||Dirven|| | + | | Raad van Elf || George || Dirven || |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf||Piet||Bogers|| | + | | Raad van Elf || Piet || Bogers || |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf||Ben||Hennekam|| | + | | Raad van Elf || Ben || Hennekam || |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf||Janeke||Meeuwissen|| | + | | Raad van Elf || Janeke || Meeuwissen || |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf||Piet||van de Bogaert|| | + | | Raad van Elf || Piet || van de Bogaert || |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf||Jan||Dielissen|| | + | | Raad van Elf || Jan || Dielissen || |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf||Jan ||van Loenhout|| | + | | Raad van Elf || Jan || van Loenhout || |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf||Jan||Oomen|| | + | | Raad van Elf || Jan || Oomen || |
|- | |- | ||
| − | | Raad van Elf||Toon||Boot|| | + | | Raad van Elf || Toon || Boot || |
|- | |- | ||
| − | | Hofkoetsier||Christ||van de Berg|| | + | | Hofkoetsier || Christ || van de Berg || |
|- | |- | ||
| − | | Hoflivreier||Ad||van de List|| | + | | Hoflivreier || Ad || van de List || |
|- | |- | ||
| − | | Hoflivreier||Jan ||van Tilburg|| | + | | Hoflivreier || Jan || van Tilburg || |
|- | |- | ||
| − | | Hofnar||Maryscha ||Sutarsewichz|| | + | | Hofnar || Maryscha || Sutarsewichz || |
|- | |- | ||
| − | | Hofschrijver||Ad||Machielsen|| | + | | Hofschrijver || Ad || Machielsen || |
|- | |- | ||
| − | | Hoftovenaar||Joop||Lodders|| | + | | Hoftovenaar || Joop || Lodders || |
|- | |- | ||
| − | | Kletsmajoor||Toon||Gielen||Opperste Kletsmajoor | + | | Kletsmajoor || Toon || Gielen || Opperste Kletsmajoor |
|- | |- | ||
| − | | Opper-plissie||Ger||Verwijmeren|| | + | | Opper-plissie || Ger || Verwijmeren || |
|- | |- | ||
| − | | Opper-plissie||Kest||Verwijmeren|| | + | | Opper-plissie || Kest || Verwijmeren || |
|- | |- | ||
| − | | Schatkistbewaarder||Martin ||Hennekam|| | + | | Schatkistbewaarder || Martin || Hennekam || |
|- | |- | ||
| − | | Hofkapel||Jan||Nuiten||Hofkapelmeester en Klarinet | + | | Hofkapel || Jan || Nuiten || Hofkapelmeester en Klarinet |
|- | |- | ||
| − | | Hofkapel||Jan||van de Wijngaart||Trombone en zingende zaag | + | | Hofkapel || Jan || van de Wijngaart || Trombone en zingende zaag |
|- | |- | ||
| − | | Hofkapel||Ad||Aerts||Klarinet | + | | Hofkapel || Ad || Aerts || Klarinet |
|- | |- | ||
| − | | Hofkapel||Kees||Schuijbroek||Piston | + | | Hofkapel || Kees || Schuijbroek || Piston |
|- | |- | ||
| − | | Hofkapel||Piet||Klijs||Saxofoon en flessen aambeeld | + | | Hofkapel || Piet || Klijs || Saxofoon en flessen aambeeld |
|- | |- | ||
| − | | Hofkapel||Nout||van de Wijngaard||trompet | + | | Hofkapel || Nout || van de Wijngaard || trompet |
|- | |- | ||
| − | | Hofkapel||Piet||Luijten||trompet | + | | Hofkapel || Piet || Luijten || trompet |
|- | |- | ||
| − | | Hofkapel||Theo||Schipper||bariton | + | | Hofkapel || Theo || Schipper || bariton |
|- | |- | ||
| − | | Hofkapel||Janus||Watzeels||bas | + | | Hofkapel || Janus || Watzeels || bas |
|- | |- | ||
| − | | Hofkapel||Ko||van de List||kleine trom | + | | Hofkapel || Ko || van de List || kleine trom |
|- | |- | ||
| − | | Hofkapel||Jan ||Martens||Bariton, hoorn en arcordeon | + | | Hofkapel || Jan || Martens || Bariton, hoorn en arcordeon |
|- | |- | ||
| − | | Hofkapel||Toon||Schuijbroek||Grote trom en bekkens | + | | Hofkapel || Toon || Schuijbroek || Grote trom en bekkens |
|- | |- | ||
| − | | Hofkapel||Frans||Wildhagen||Klarinet | + | | Hofkapel || Frans || Wildhagen || Klarinet |
|- | |- | ||
| − | | Dansmarietjes||Toos ||Martens|| | + | | Dansmarietjes || Toos || Martens || |
|- | |- | ||
| − | | Dansmarietjes||Nelleke||van de Beemt|| | + | | Dansmarietjes || Nelleke || van de Beemt || |
|- | |- | ||
| − | | Dansmarietjes||Joke||Kleemans|| | + | | Dansmarietjes || Joke || Kleemans || |
|- | |- | ||
| − | | Dansmarietjes||Marijke||Hennekam|| | + | | Dansmarietjes || Marijke || Hennekam || |
|- | |- | ||
| − | | Dansmarietjes||Thea||van Haperen|| | + | | Dansmarietjes || Thea || van Haperen || |
|- | |- | ||
| − | | Dansmarietjes||Anette||Goos|| | + | | Dansmarietjes || Anette || Goos || |
|- | |- | ||
| − | | Bestuur||Theo||Schipper||voorzitter | + | | Bestuur || Theo || Schipper || voorzitter |
|- | |- | ||
| − | | Bestuur||Piet||van de Bogaert||vice-voorzitter | + | | Bestuur || Piet || van de Bogaert || vice-voorzitter |
|- | |- | ||
| − | | Bestuur||Herman||Dirven||secretaris | + | | Bestuur || Herman || Dirven || secretaris |
|- | |- | ||
| − | | Bestuur||Martin ||Hennekam|| | + | | Bestuur || Martin || Hennekam || |
|- | |- | ||
| − | | Comité||Kees||Schuijbroek|| | + | | Comité || Kees || Schuijbroek || |
|- | |- | ||
| − | | Comité||Ad||van de Goorbergh|| | + | | Comité || Ad || van de Goorbergh || |
|- | |- | ||
| − | | Comité||Joop||Lodders|| | + | | Comité || Joop || Lodders || |
|- | |- | ||
| − | | Comité||Hein||van de Brand|| | + | | Comité || Hein || van de Brand || |
|- | |- | ||
| − | | Comité||Riet||Vincenten-Luijkx|| | + | | Comité || Riet || Vincenten-Luijkx || |
|- | |- | ||
| − | | Comité||Ida||Schuijbroek-Otten|| | + | | Comité || Ida || Schuijbroek-Otten || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Hoffotograaf || Jeanne || Sloven || |
| + | |- | ||
| + | | jeugdraad || Ad || Verwijmeren || | ||
| + | |- | ||
| + | | jeugdraad || Johan || Braspenning || | ||
| + | |- | ||
| + | | jeugdraad || Jan || Taks || | ||
| + | |- | ||
| + | | jeugdraad || Hans || van de Brandt || | ||
| + | |- | ||
| + | | jeugdraad || Ad || Naalden || | ||
| + | |- | ||
| + | | jeugdraad || Ad || van Gils || | ||
| + | |- | ||
| + | | jeugdraad || Peter || Bogers || | ||
| + | |- | ||
| + | | jeugdraad || Jos || Bastiaansen || | ||
| + | |- | ||
| + | | jeugdraad || Paul || van de Mosselaar || | ||
| + | |- | ||
| + | | jeugdraad || Erik || Cuypers || | ||
| + | |- | ||
| + | | jeugdraad || Adrie || Nieuwenhuisen || | ||
| + | |- | ||
| + | | jeugdraad plissie || Wim || van de Maagdenberg || | ||
| + | |- | ||
| + | | jeugdraad plissie || Kees || Vissers || | ||
| + | |- | ||
| + | | jeugdraad plissie || Jan || de Graaf || | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 29 jul 2018 om 09:02
De volgende personen vormde samen het gevolg in het seizoen 1968-1969
| Rol | Wie (roepnaam) | Wie (achternaam) | Aanvullende informatie |
|---|---|---|---|
| Prins | Rien | Schuijbroek | Prins Renier III |
| Hofdame | Kitty | Boot | |
| Hofdame | Ria | Martens | |
| Raad van Elf | Jan | van Zundert | |
| Raad van Elf | Janus | Meeuwissen | |
| Raad van Elf | George | Dirven | |
| Raad van Elf | Piet | Bogers | |
| Raad van Elf | Ben | Hennekam | |
| Raad van Elf | Janeke | Meeuwissen | |
| Raad van Elf | Piet | van de Bogaert | |
| Raad van Elf | Jan | Dielissen | |
| Raad van Elf | Jan | van Loenhout | |
| Raad van Elf | Jan | Oomen | |
| Raad van Elf | Toon | Boot | |
| Hofkoetsier | Christ | van de Berg | |
| Hoflivreier | Ad | van de List | |
| Hoflivreier | Jan | van Tilburg | |
| Hofnar | Maryscha | Sutarsewichz | |
| Hofschrijver | Ad | Machielsen | |
| Hoftovenaar | Joop | Lodders | |
| Kletsmajoor | Toon | Gielen | Opperste Kletsmajoor |
| Opper-plissie | Ger | Verwijmeren | |
| Opper-plissie | Kest | Verwijmeren | |
| Schatkistbewaarder | Martin | Hennekam | |
| Hofkapel | Jan | Nuiten | Hofkapelmeester en Klarinet |
| Hofkapel | Jan | van de Wijngaart | Trombone en zingende zaag |
| Hofkapel | Ad | Aerts | Klarinet |
| Hofkapel | Kees | Schuijbroek | Piston |
| Hofkapel | Piet | Klijs | Saxofoon en flessen aambeeld |
| Hofkapel | Nout | van de Wijngaard | trompet |
| Hofkapel | Piet | Luijten | trompet |
| Hofkapel | Theo | Schipper | bariton |
| Hofkapel | Janus | Watzeels | bas |
| Hofkapel | Ko | van de List | kleine trom |
| Hofkapel | Jan | Martens | Bariton, hoorn en arcordeon |
| Hofkapel | Toon | Schuijbroek | Grote trom en bekkens |
| Hofkapel | Frans | Wildhagen | Klarinet |
| Dansmarietjes | Toos | Martens | |
| Dansmarietjes | Nelleke | van de Beemt | |
| Dansmarietjes | Joke | Kleemans | |
| Dansmarietjes | Marijke | Hennekam | |
| Dansmarietjes | Thea | van Haperen | |
| Dansmarietjes | Anette | Goos | |
| Bestuur | Theo | Schipper | voorzitter |
| Bestuur | Piet | van de Bogaert | vice-voorzitter |
| Bestuur | Herman | Dirven | secretaris |
| Bestuur | Martin | Hennekam | |
| Comité | Kees | Schuijbroek | |
| Comité | Ad | van de Goorbergh | |
| Comité | Joop | Lodders | |
| Comité | Hein | van de Brand | |
| Comité | Riet | Vincenten-Luijkx | |
| Comité | Ida | Schuijbroek-Otten | |
| Hoffotograaf | Jeanne | Sloven | |
| jeugdraad | Ad | Verwijmeren | |
| jeugdraad | Johan | Braspenning | |
| jeugdraad | Jan | Taks | |
| jeugdraad | Hans | van de Brandt | |
| jeugdraad | Ad | Naalden | |
| jeugdraad | Ad | van Gils | |
| jeugdraad | Peter | Bogers | |
| jeugdraad | Jos | Bastiaansen | |
| jeugdraad | Paul | van de Mosselaar | |
| jeugdraad | Erik | Cuypers | |
| jeugdraad | Adrie | Nieuwenhuisen | |
| jeugdraad plissie | Wim | van de Maagdenberg | |
| jeugdraad plissie | Kees | Vissers | |
| jeugdraad plissie | Jan | de Graaf |
