Uitslag Grote optocht 5 maart 2000: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | A||1||||CV de Kwékers||Het Egyptisch geheim, komt met karnaval te voorschijn||947 | + | | A || 1 || 46 || CV de Kwékers || Het Egyptisch geheim, komt met karnaval te voorschijn || 947 |
|- | |- | ||
| − | | A||2||||CV De Bietjes||T is un doorgedraoid geval, Boemeldoncks zotte karnaval||933 | + | | A || 2 || 19 || CV De Bietjes || T is un doorgedraoid geval, Boemeldoncks zotte karnaval || 933 |
|- | |- | ||
| − | | A||3||||CV De Puddingbuksen||We tovere leut, gein en muziek, uit d'n Boemeldonckse karnavalsfabriek||907 | + | | A || 3 || 28 || CV De Puddingbuksen || We tovere leut, gein en muziek, uit d'n Boemeldonckse karnavalsfabriek || 907 |
|- | |- | ||
| − | | A||4||||CV De Zandschuivers||Wat un mriakel, Boemeldoncks karnaval als Disniespektaokel||864 | + | | A || 4 || 77 || CV De Zandschuivers || Wat un mriakel, Boemeldoncks karnaval als Disniespektaokel || 864 |
|- | |- | ||
| − | | A||5||||CV De Schutters||De techniek ging dur de eeuwe vliegus vlug. Da zie de in heel de Boemeldonckse optocht terug||862 | + | | A || 5 || 55 || CV De Schutters || De techniek ging dur de eeuwe vliegus vlug. Da zie de in heel de Boemeldonckse optocht terug || 862 |
|- | |- | ||
| − | | A||6||||Black Eagles jr||D'n Gerrit als boegbeeld van de individuelen 'dat' zijn de smaakmakers tussen de kastelen||861 | + | | A || 6 || 10 || Black Eagles jr || D'n Gerrit als boegbeeld van de individuelen 'dat' zijn de smaakmakers tussen de kastelen || 861 |
|- | |- | ||
| − | | A||7||||CV De Lolbroeken||Boemeldoncks karnaval is een Holllands festival||858 | + | | A || 7 || 37 || CV De Lolbroeken || Boemeldoncks karnaval is een Holllands festival || 858 |
|- | |- | ||
| − | | A||8||||CV De Klompen||De Egyptische sfeer daalt in | + | | A || 8 || 64 || CV De Klompen || De Egyptische sfeer daalt in Boemeldonck neer || 836 |
|- | |- | ||
| − | | B||1||||CV De Joppers|| | + | | B || 1 || 40 || CV De Joppers || Boemeldonck bekijkt ut van d'n andere kaant en viert karnaval in ut chinezenlaand || 818 |
|- | |- | ||
| − | | B||2||||CV De Spauwhanen||Twee kanten met Karnaval is in | + | | B || 2 || 31 || CV De Spauwhanen || Twee kanten met Karnaval is in Boemeldonck een apart geval || 804 |
|- | |- | ||
| − | | B||3||||CV De Guppen||Boe ba China||803 | + | | B || 3 || 49 || CV De Guppen || Boe ba China || 803 |
|- | |- | ||
| − | | B||4||||CV De Achterblijvers||Het bal in het heelal is net als Boemeldoncks karnaval||798 | + | | B || 4 || 26 || CV De Achterblijvers || Het bal in het heelal is net als Boemeldoncks karnaval || 798 |
|- | |- | ||
| − | | B||5||||CV Overdreven||Dees jaor hebbe we te weinig tijd deur onze eige bouw, daorum schaafte we in dun optocht maor gauw||783 | + | | B || 5 || 59 || CV Overdreven || Dees jaor hebbe we te weinig tijd deur onze eige bouw, daorum schaafte we in dun optocht maor gauw || 783 |
|- | |- | ||
| − | | B||6||||CV De Halve Zole||Halve Zole maf, 't is bij de knijne af||759 | + | | B || 6 || 33 || CV De Halve Zole || Halve Zole maf, 't is bij de knijne af || 759 |
|- | |- | ||
| − | | B||7||||CV 't Overschot||Bikse prachten praole zijn waore fantasie verhaole!||755 | + | | B || 7 || 62 || CV 't Overschot || Bikse prachten praole zijn waore fantasie verhaole! || 755 |
|- | |- | ||
| − | | B||8||||CV De Kneuzen||We laoten het oranjefeest nie verstieren, we gaon 't in de kiosk vieren!||743 | + | | B || 8 || 67 || CV De Kneuzen || We laoten het oranjefeest nie verstieren, we gaon 't in de kiosk vieren! || 743 |
|- | |- | ||
| − | | B||9||||CV De Mislukkelingen||Ouw privacy mot wijken, omdat wij alle kaante willen bekijken||738 | + | | B || 9 || 71 || CV De Mislukkelingen || Ouw privacy mot wijken, omdat wij alle kaante willen bekijken || 738 |
|- | |- | ||
| − | | B||10||||CV De Tarantula's||Met d'n | + | | B || 10 || 68 || CV De Tarantula's || Met d'n BAK wereldwijd, lukt 't geheid || 681 |
|- | |- | ||
| − | | B||11||||CV De Batsers||De Batsers bekijke ut dit jaor eens van de zonnige kaant||671 | + | | B || 11 || 16 || CV De Batsers || De Batsers bekijke ut dit jaor eens van de zonnige kaant || 671 |
|- | |- | ||
| − | | B||12||||CV De Wandberen||T'houw al 22 jaor stand. Dit jaor bekijke we ut van onze kant||661 | + | | B || 12 || 53 || CV De Wandberen || T'houw al 22 jaor stand. Dit jaor bekijke we ut van onze kant || 661 |
|- | |- | ||
| − | | B||13||||CV De Balken||Het schilderij||410 | + | | B || 13 || 43 || CV De Balken || Het schilderij || 410 |
|- | |- | ||
| − | | B||14||||CV De Prieters||Ja, muziek is de sleutel van | + | | B || 14 || 15 || CV De Prieters || Ja, muziek is de sleutel van Boemeldonck || 0 |
|- | |- | ||
| − | | C||1||||CV De Gieters||Van alle kaante ingeblikt||919 | + | | C || 1 || 44 || CV De Gieters || Van alle kaante ingeblikt || 919 |
|- | |- | ||
| − | | C||2||||Platonische Woudvlinders||In ut jaor van de draok, biede wij sjinees vermaok||871 | + | | C || 2 || 41 || Platonische Woudvlinders || In ut jaor van de draok, biede wij sjinees vermaok || 871 |
|- | |- | ||
| − | | C||3||||CV De Kriebels||De schatte van veule Boemeldonckse jaore, zulle we tot in d' eeuwigheid bewaore||847 | + | | C || 3 || 30 || CV De Kriebels || De schatte van veule Boemeldonckse jaore, zulle we tot in d' eeuwigheid bewaore || 847 |
|- | |- | ||
| − | | C||4||||CV De Zwabbers||Wij bekeken het van de zonnige kant; en zijn in RIO aangeland||830 | + | | C || 4 || 17 || CV De Zwabbers || Wij bekeken het van de zonnige kant; en zijn in RIO aangeland || 830 |
|- | |- | ||
| − | | C||5||||De Bikse mutsen||Bekijk ut van tee kaante, de Bikse mutsen weten van wanten||820 | + | | C || 5 || 37A || De Bikse mutsen || Bekijk ut van tee kaante, de Bikse mutsen weten van wanten || 820 |
|- | |- | ||
| − | | C||6||||Voorheen De Stufkes||Ogenblik…, wij bekijken 't an alle kaante||806 | + | | C || 6 || 45 || Voorheen De Stufkes || Ogenblik…, wij bekijken 't an alle kaante || 806 |
|- | |- | ||
| − | | C||7||||CV Jong Belegen||Waor is onze Gerrit?||779 | + | | C || 7 || 52 || CV Jong Belegen || Waor is onze Gerrit? || 779 |
|- | |- | ||
| − | | C||8||||CV Twee Vooraf||Na 5 1/2 jaor krijge we nog niks in mekaor||774 | + | | C || 8 || 20 || CV Twee Vooraf || Na 5 1/2 jaor krijge we nog niks in mekaor || 774 |
|- | |- | ||
| − | | C||9||||CV Les Goubertins||Hoe ge 't ok bekekt, wij blijven goed gemutst||773 | + | | C || 9 || 50 || CV Les Goubertins || Hoe ge 't ok bekekt, wij blijven goed gemutst || 773 |
|- | |- | ||
| − | | C||10||||CV De Batabieren||Breda laot het oranjecomite baolen, durrum gaon wij de koninging zelf haolen||753 | + | | C || 10 || 47 || CV De Batabieren || Breda laot het oranjecomite baolen, durrum gaon wij de koninging zelf haolen || 753 |
|- | |- | ||
| − | | C||11||||CV De Toga's,||We bekijke ut van twee kaante||752 | + | | C || 11 || 54 || CV De Toga's, || We bekijke ut van twee kaante || 752 |
|- | |- | ||
| − | | C||12||||CV De Heliflopters||Halluf vol is niet halluf leeg||747 | + | | C || 12 || 73 || CV De Heliflopters || Halluf vol is niet halluf leeg || 747 |
|- | |- | ||
| − | | C||13||||CV Peejûhstamp||Na de optocht zijn we helemaol gaor en dan is ook de peejûhstamp klaor||741 | + | | C || 13 || 58 || CV Peejûhstamp || Na de optocht zijn we helemaol gaor en dan is ook de peejûhstamp klaor || 741 |
|- | |- | ||
| − | | C||14||||Makkuluk zat||Alles went maor we misse de tent||733 | + | | C || 14 || || Makkuluk zat || Alles went maor we misse de tent || 733 |
|- | |- | ||
| − | | C||15||||CV De Kroegvoeten||Boemeldoncks karnaval kent geen grenzen||732 | + | | C || 15 || 70 || CV De Kroegvoeten || Boemeldoncks karnaval kent geen grenzen || 732 |
|- | |- | ||
| − | | C||16||||CV De Tutters||De Euro: bekijk 'm van twee kaante||730 | + | | C || 16 || 38 || CV De Tutters || De Euro: bekijk 'm van twee kaante || 730 |
|- | |- | ||
| − | | C||17||||De Gutsen|| | + | | C || 17 || 27 || De Gutsen || Boemeldonck heeft gin franje zonder tent van oranje || 729 |
|- | |- | ||
| − | | C||18||||CV De Ratten||Bekijk't maor||725 | + | | C || 18 || 34 || CV De Ratten || Bekijk't maor || 725 |
|- | |- | ||
| − | | C||19||||CV De Atoompjes||Hier en daar een schrijffout te veel, woonde Vondel maar op de Neel||724 | + | | C || 19 || 14 || CV De Atoompjes || Hier en daar een schrijffout te veel, woonde Vondel maar op de Neel || 724 |
|- | |- | ||
| − | | C||20||||CV Singel||Bekijk ut van twee kaante||723 | + | | C || 20 || 12 || CV Singel || Bekijk ut van twee kaante || 723 |
|- | |- | ||
| − | | C||21||||CV Goe Gek||Door Breda????? Om oranjebal, daarom alvast met Karnaval||721 | + | | C || 21 || 65 || CV Goe Gek || Door Breda????? Om oranjebal, daarom alvast met Karnaval || 721 |
|- | |- | ||
| − | | C||22||||De Eglantiertjes||Doe ma'r 'n dotje||715 | + | | C || 22 || 79 || De Eglantiertjes || Doe ma'r 'n dotje || 715 |
|- | |- | ||
| − | | C||23||||CV De Badmutsen||Wij bekijke ut van dun natte kant, wij zijn in un badkuip gestrand||702 | + | | C || 23 || 82 || CV De Badmutsen || Wij bekijke ut van dun natte kant, wij zijn in un badkuip gestrand || 702 |
|- | |- | ||
| − | | C||24||||CV De Pi-nuckles||Wij bekijke ut vanuit d'n | + | | C || 24 || 24 || CV De Pi-nuckles || Wij bekijke ut vanuit d'n BAK || 700 |
|- | |- | ||
| − | | C||25||||CV De Boemelboys||We draaien e'm aon twee kaante||698 | + | | C || 25 || 61 || CV De Boemelboys || We draaien e'm aon twee kaante || 698 |
|- | |- | ||
| − | | C||26||||CV De Deurspoelers||Nie mauwe, we hadde gin tijd, om te bouwe||690 | + | | C || 26 || 72 || CV De Deurspoelers || Nie mauwe, we hadde gin tijd, om te bouwe || 690 |
|- | |- | ||
| − | | C||27||||De Raddraaiers||We hebben ons van kaant gemaokt||685 | + | | C || 27 || 75 || De Raddraaiers || We hebben ons van kaant gemaokt || 685 |
|- | |- | ||
| − | | C||28||||De Stufkes||We houwe nie op we loope deur||661 | + | | C || 28 || 87 || De Stufkes || We houwe nie op we loope deur || 661 |
|- | |- | ||
| − | | C||29||||Duo Dakduif & Co||Alle gekheid op een stokje||642 | + | | C || 29 || 56 || Duo Dakduif & Co || Alle gekheid op een stokje || 642 |
|- | |- | ||
| − | | D||1||||De Huggies||We duiken met Jan en alleman de koffer in||847 | + | | D || 1 || 66 || De Huggies || We duiken met Jan en alleman de koffer in || 847 |
|- | |- | ||
| − | | D||2||||Broeder Fraans en Zuster Else||We hebbe 'n laote roeping||738 | + | | D || 2 || 86 || Broeder Fraans en Zuster Else || We hebbe 'n laote roeping || 738 |
|- | |- | ||
| − | | D||3||||Trien en Troel||In d'un áándere eeuw||726 | + | | D || 3 || 29 || Trien en Troel || In d'un áándere eeuw || 726 |
|- | |- | ||
| − | | D||4||||De Blondjes||Bekijkut van twee kaante||725 | + | | D || 4 || 74 || De Blondjes || Bekijkut van twee kaante || 725 |
|- | |- | ||
| − | | D||5||||CV De Burgemeester||Dit jaor veur ons geen gehos, want deur alle tentamens zijn wij de klos||724 | + | | D || 5 || 13 || CV De Burgemeester || Dit jaor veur ons geen gehos, want deur alle tentamens zijn wij de klos || 724 |
|- | |- | ||
| − | | D||6||||Marieke & Marieke||t Is de nieuwste trend, ieder z'n eige Boemeltent||719 | + | | D || 6 || 84 || Marieke & Marieke || t Is de nieuwste trend, ieder z'n eige Boemeltent || 719 |
|- | |- | ||
| − | | D||7||||Haogs Bluf||Minima en Maxima||715 | + | | D || 7 || 36 || Haogs Bluf || Minima en Maxima || 715 |
|- | |- | ||
| − | | D||8||||Anno 1998||We smeren 'm||713 | + | | D || 8 || 21 || Anno 1998 || We smeren 'm || 713 |
|- | |- | ||
| − | | D||9||||Ut Biks duo||Bekijk de twee kaante||705 | + | | D || 9 || 80 || Ut Biks duo || Bekijk de twee kaante || 705 |
|- | |- | ||
| − | | D||10||||Piloot Enzo||Inpakken en wegwezen||693 | + | | D || 10 || 60 || Piloot Enzo || Inpakken en wegwezen || 693 |
|- | |- | ||
| − | | D||11||||Jansen en Jansen||Wij vieren ons eigen Oranjefeest||690 | + | | D || 11 || 75 || Jansen en Jansen || Wij vieren ons eigen Oranjefeest || 690 |
|- | |- | ||
| − | | D||12||||Sjaan en Ké||Met de prijs onder onze èrrum gaon wij naar un bjoetifèrrum||655 | + | | D || 12 || 46A || Sjaan en Ké || Met de prijs onder onze èrrum gaon wij naar un bjoetifèrrum || 655 |
|- | |- | ||
| − | | D||13||||CV De Willie's||5-emmers in | + | | D || 13 || 48 || CV De Willie's || 5-emmers in Boemeldonck || 651 |
|- | |- | ||
| − | | D||13||||De Bikse Krakers||Bekijk ut van één kant||0 | + | | D || 13 || 81 || De Bikse Krakers || Bekijk ut van één kant || 0 |
|- | |- | ||
| − | | E||1||||t Spirtje||k ben in de War||804 | + | | E || 1 || 22 || t Spirtje || k ben in de War || 804 |
|- | |- | ||
| − | | E||2||||D'n Nonkel||De stille kant van het leven||798 | + | | E || 2 || 18 || D'n Nonkel || De stille kant van het leven || 798 |
|- | |- | ||
| − | | E||3||||D'n Druif||D'n Druif gift sliples||795 | + | | E || 3 || 69 || D'n Druif || D'n Druif gift sliples || 795 |
|- | |- | ||
| − | | E||4||||De Sambal Bij||Sambal Bij??||790 | + | | E || 4 || 42 || De Sambal Bij || Sambal Bij?? || 790 |
|- | |- | ||
| − | | E||5||||D'un Muts||K eb gin banane||789 | + | | E || 5 || 32 || D'un Muts || K eb gin banane || 789 |
|- | |- | ||
| − | | E||6||||Eelemaol Alleen||Schijnheiliguuuu!!!!!!||756 | + | | E || 6 || 63 || Eelemaol Alleen || Schijnheiliguuuu!!!!!! || 756 |
|- | |- | ||
| − | | E||7||||De wijze uit 't oosten||Ik bekijk het van binnen||755 | + | | E || 7 || 51 || De wijze uit 't oosten || Ik bekijk het van binnen || 755 |
|- | |- | ||
| − | | E||8||||De Kwist||Ik ben met me neus in de boter gevallen||754 | + | | E || 8 || 16 || De Kwist || Ik ben met me neus in de boter gevallen || 754 |
|- | |- | ||
| − | | E||9||||De Klungel||Ik heb er geen kaas van gegeten||743 | + | | E || 9 || 39 || De Klungel || Ik heb er geen kaas van gegeten || 743 |
|- | |- | ||
| − | | E||10||||De Gerrit||Deze vlieger gaat niet op||741 | + | | E || 10 || 83 || De Gerrit || Deze vlieger gaat niet op || 741 |
|- | |- | ||
| − | | E||11||||Ikke||Het stuk van d'n optocht!||735 | + | | E || 11 || 85 || Ikke || Het stuk van d'n optocht! || 735 |
|- | |- | ||
| − | | E||12||||t Stel van Bonduel||Van 't jaor doe ik 't netjes||731 | + | | E || 12 || 11 || t Stel van Bonduel || Van 't jaor doe ik 't netjes || 731 |
|- | |- | ||
| − | | E||13||||D'n Rat||Kampioen driebanden||719 | + | | E || 13 || 35 || D'n Rat || Kampioen driebanden || 719 |
|- | |- | ||
| − | | E||14||||D'n Duc||Beun de Haas||681 | + | | E || 14 || 25 || D'n Duc || Beun de Haas || 681 |
|- | |- | ||
| − | | E||15||||De Drufkes||Ik doe wir mee||0 | + | | E || 15 || 78 || De Drufkes || Ik doe wir mee || 0 |
| − | |||
| − | |||
|} | |} | ||
Versie van 29 jul 2018 09:01
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten |
|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 46 | CV de Kwékers | Het Egyptisch geheim, komt met karnaval te voorschijn | 947 |
| A | 2 | 19 | CV De Bietjes | T is un doorgedraoid geval, Boemeldoncks zotte karnaval | 933 |
| A | 3 | 28 | CV De Puddingbuksen | We tovere leut, gein en muziek, uit d'n Boemeldonckse karnavalsfabriek | 907 |
| A | 4 | 77 | CV De Zandschuivers | Wat un mriakel, Boemeldoncks karnaval als Disniespektaokel | 864 |
| A | 5 | 55 | CV De Schutters | De techniek ging dur de eeuwe vliegus vlug. Da zie de in heel de Boemeldonckse optocht terug | 862 |
| A | 6 | 10 | Black Eagles jr | D'n Gerrit als boegbeeld van de individuelen 'dat' zijn de smaakmakers tussen de kastelen | 861 |
| A | 7 | 37 | CV De Lolbroeken | Boemeldoncks karnaval is een Holllands festival | 858 |
| A | 8 | 64 | CV De Klompen | De Egyptische sfeer daalt in Boemeldonck neer | 836 |
| B | 1 | 40 | CV De Joppers | Boemeldonck bekijkt ut van d'n andere kaant en viert karnaval in ut chinezenlaand | 818 |
| B | 2 | 31 | CV De Spauwhanen | Twee kanten met Karnaval is in Boemeldonck een apart geval | 804 |
| B | 3 | 49 | CV De Guppen | Boe ba China | 803 |
| B | 4 | 26 | CV De Achterblijvers | Het bal in het heelal is net als Boemeldoncks karnaval | 798 |
| B | 5 | 59 | CV Overdreven | Dees jaor hebbe we te weinig tijd deur onze eige bouw, daorum schaafte we in dun optocht maor gauw | 783 |
| B | 6 | 33 | CV De Halve Zole | Halve Zole maf, 't is bij de knijne af | 759 |
| B | 7 | 62 | CV 't Overschot | Bikse prachten praole zijn waore fantasie verhaole! | 755 |
| B | 8 | 67 | CV De Kneuzen | We laoten het oranjefeest nie verstieren, we gaon 't in de kiosk vieren! | 743 |
| B | 9 | 71 | CV De Mislukkelingen | Ouw privacy mot wijken, omdat wij alle kaante willen bekijken | 738 |
| B | 10 | 68 | CV De Tarantula's | Met d'n BAK wereldwijd, lukt 't geheid | 681 |
| B | 11 | 16 | CV De Batsers | De Batsers bekijke ut dit jaor eens van de zonnige kaant | 671 |
| B | 12 | 53 | CV De Wandberen | T'houw al 22 jaor stand. Dit jaor bekijke we ut van onze kant | 661 |
| B | 13 | 43 | CV De Balken | Het schilderij | 410 |
| B | 14 | 15 | CV De Prieters | Ja, muziek is de sleutel van Boemeldonck | 0 |
| C | 1 | 44 | CV De Gieters | Van alle kaante ingeblikt | 919 |
| C | 2 | 41 | Platonische Woudvlinders | In ut jaor van de draok, biede wij sjinees vermaok | 871 |
| C | 3 | 30 | CV De Kriebels | De schatte van veule Boemeldonckse jaore, zulle we tot in d' eeuwigheid bewaore | 847 |
| C | 4 | 17 | CV De Zwabbers | Wij bekeken het van de zonnige kant; en zijn in RIO aangeland | 830 |
| C | 5 | 37A | De Bikse mutsen | Bekijk ut van tee kaante, de Bikse mutsen weten van wanten | 820 |
| C | 6 | 45 | Voorheen De Stufkes | Ogenblik…, wij bekijken 't an alle kaante | 806 |
| C | 7 | 52 | CV Jong Belegen | Waor is onze Gerrit? | 779 |
| C | 8 | 20 | CV Twee Vooraf | Na 5 1/2 jaor krijge we nog niks in mekaor | 774 |
| C | 9 | 50 | CV Les Goubertins | Hoe ge 't ok bekekt, wij blijven goed gemutst | 773 |
| C | 10 | 47 | CV De Batabieren | Breda laot het oranjecomite baolen, durrum gaon wij de koninging zelf haolen | 753 |
| C | 11 | 54 | CV De Toga's, | We bekijke ut van twee kaante | 752 |
| C | 12 | 73 | CV De Heliflopters | Halluf vol is niet halluf leeg | 747 |
| C | 13 | 58 | CV Peejûhstamp | Na de optocht zijn we helemaol gaor en dan is ook de peejûhstamp klaor | 741 |
| C | 14 | Makkuluk zat | Alles went maor we misse de tent | 733 | |
| C | 15 | 70 | CV De Kroegvoeten | Boemeldoncks karnaval kent geen grenzen | 732 |
| C | 16 | 38 | CV De Tutters | De Euro: bekijk 'm van twee kaante | 730 |
| C | 17 | 27 | De Gutsen | Boemeldonck heeft gin franje zonder tent van oranje | 729 |
| C | 18 | 34 | CV De Ratten | Bekijk't maor | 725 |
| C | 19 | 14 | CV De Atoompjes | Hier en daar een schrijffout te veel, woonde Vondel maar op de Neel | 724 |
| C | 20 | 12 | CV Singel | Bekijk ut van twee kaante | 723 |
| C | 21 | 65 | CV Goe Gek | Door Breda????? Om oranjebal, daarom alvast met Karnaval | 721 |
| C | 22 | 79 | De Eglantiertjes | Doe ma'r 'n dotje | 715 |
| C | 23 | 82 | CV De Badmutsen | Wij bekijke ut van dun natte kant, wij zijn in un badkuip gestrand | 702 |
| C | 24 | 24 | CV De Pi-nuckles | Wij bekijke ut vanuit d'n BAK | 700 |
| C | 25 | 61 | CV De Boemelboys | We draaien e'm aon twee kaante | 698 |
| C | 26 | 72 | CV De Deurspoelers | Nie mauwe, we hadde gin tijd, om te bouwe | 690 |
| C | 27 | 75 | De Raddraaiers | We hebben ons van kaant gemaokt | 685 |
| C | 28 | 87 | De Stufkes | We houwe nie op we loope deur | 661 |
| C | 29 | 56 | Duo Dakduif & Co | Alle gekheid op een stokje | 642 |
| D | 1 | 66 | De Huggies | We duiken met Jan en alleman de koffer in | 847 |
| D | 2 | 86 | Broeder Fraans en Zuster Else | We hebbe 'n laote roeping | 738 |
| D | 3 | 29 | Trien en Troel | In d'un áándere eeuw | 726 |
| D | 4 | 74 | De Blondjes | Bekijkut van twee kaante | 725 |
| D | 5 | 13 | CV De Burgemeester | Dit jaor veur ons geen gehos, want deur alle tentamens zijn wij de klos | 724 |
| D | 6 | 84 | Marieke & Marieke | t Is de nieuwste trend, ieder z'n eige Boemeltent | 719 |
| D | 7 | 36 | Haogs Bluf | Minima en Maxima | 715 |
| D | 8 | 21 | Anno 1998 | We smeren 'm | 713 |
| D | 9 | 80 | Ut Biks duo | Bekijk de twee kaante | 705 |
| D | 10 | 60 | Piloot Enzo | Inpakken en wegwezen | 693 |
| D | 11 | 75 | Jansen en Jansen | Wij vieren ons eigen Oranjefeest | 690 |
| D | 12 | 46A | Sjaan en Ké | Met de prijs onder onze èrrum gaon wij naar un bjoetifèrrum | 655 |
| D | 13 | 48 | CV De Willie's | 5-emmers in Boemeldonck | 651 |
| D | 13 | 81 | De Bikse Krakers | Bekijk ut van één kant | 0 |
| E | 1 | 22 | t Spirtje | k ben in de War | 804 |
| E | 2 | 18 | D'n Nonkel | De stille kant van het leven | 798 |
| E | 3 | 69 | D'n Druif | D'n Druif gift sliples | 795 |
| E | 4 | 42 | De Sambal Bij | Sambal Bij?? | 790 |
| E | 5 | 32 | D'un Muts | K eb gin banane | 789 |
| E | 6 | 63 | Eelemaol Alleen | Schijnheiliguuuu!!!!!! | 756 |
| E | 7 | 51 | De wijze uit 't oosten | Ik bekijk het van binnen | 755 |
| E | 8 | 16 | De Kwist | Ik ben met me neus in de boter gevallen | 754 |
| E | 9 | 39 | De Klungel | Ik heb er geen kaas van gegeten | 743 |
| E | 10 | 83 | De Gerrit | Deze vlieger gaat niet op | 741 |
| E | 11 | 85 | Ikke | Het stuk van d'n optocht! | 735 |
| E | 12 | 11 | t Stel van Bonduel | Van 't jaor doe ik 't netjes | 731 |
| E | 13 | 35 | D'n Rat | Kampioen driebanden | 719 |
| E | 14 | 25 | D'n Duc | Beun de Haas | 681 |
| E | 15 | 78 | De Drufkes | Ik doe wir mee | 0 |
