Onderscheidingen 2015-2016: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 28: | Regel 28: | ||
| BAKorde||9/01/2016||Jon ||de Wit||[[BAK]] website en social media | | BAKorde||9/01/2016||Jon ||de Wit||[[BAK]] website en social media | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins||9/01/2016||Richard||van den Berg||Vriend van de prins |
|- | |- | ||
| BAKorde||9/01/2016||Chantal||Timmers||CV de Joppers | | BAKorde||9/01/2016||Chantal||Timmers||CV de Joppers | ||
| Regel 36: | Regel 36: | ||
| BAKorde||9/01/2016||Monique||Joosen||Bouwadres Lolmakers en Apenkoppen | | BAKorde||9/01/2016||Monique||Joosen||Bouwadres Lolmakers en Apenkoppen | ||
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde||9/01/2016||Mark||Aarts||Lid hofkapel |
|- | |- | ||
| Bijzondere [[huisorde]]||9/01/2016||Lobke||Boomaars||Lid hofkapel | | Bijzondere [[huisorde]]||9/01/2016||Lobke||Boomaars||Lid hofkapel | ||
Versie van 21 mei 2016 20:50
In het seizoen 2015-2016 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Datum | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
| BAKorde | 21/11/2015 | Bjorn | van Opstal | Drie keer Roaije |
| BAKorde | 21/11/2015 | Liselot | Visser | Drie keer Roaije |
| Grootorde | 21/11/2016 | Rien | Martens | Bouwadres Moi Gekloi, Beekse Opslag Kas |
| BAKorde | 21/11/2015 | Els | Romers | Van Alles Wa |
| Grootorde met kruis | 21/11/2015 | Johan | Timmers | Kreezie toezicht en afval reiniging |
| Huisorde van de prins | 21/11/2015 | John | Looijmans | Beek Vooruit |
| Huisorde van de prins | 21/11/2015 | Marjolein | Looijmans | Beek Vooruit |
| BAKorde | 9/01/2016 | Bjorn | van Steen | Ga Nou |
| Grootorde | 9/01/2016 | Willem | Halters | vrijwilliger bij veel verenigingen |
| BAKorde | 9/01/2016 | Jon | de Wit | BAK website en social media |
| Huisorde van de prins | 9/01/2016 | Richard | van den Berg | Vriend van de prins |
| BAKorde | 9/01/2016 | Chantal | Timmers | CV de Joppers |
| BAKorde | 9/01/2016 | Johan | Joosen | Bouwadres Lolmakers en Apenkoppen |
| BAKorde | 9/01/2016 | Monique | Joosen | Bouwadres Lolmakers en Apenkoppen |
| Bijzondere huisorde | 9/01/2016 | Mark | Aarts | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | 9/01/2016 | Lobke | Boomaars | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | 9/01/2016 | Lisanne | de Deugd-Vincenten | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | 9/01/2016 | Calvin | Goos | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | 9/01/2016 | Gwen | van de Koedijk | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | 9/01/2016 | Ingmar | Muller | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | 9/01/2016 | Hubert | Tijmensen | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | 9/01/2016 | Andrew | Muller | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | 9/01/2016 | Marcia | Meeuwissen | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | 9/01/2016 | Michiel | de Ridder | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | 9/01/2016 | Ard | de Wit | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | 9/01/2016 | Marjolein | Watzeels | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | 9/01/2016 | Sanne | Gommers | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | 29/01/2016 | Marloes | Brouwers | Lid hofkapel |
| Boemeldoncker | 17/01/2016 | Sylvia | Vincenten | |
| Bijzondere huisorde | 29/01/2016 | Corné | van der Hoeven | lid gevolg, major domus |
| Bijzondere huisorde | 29/01/2016 | Jack | Jorissen | lid gevolg, opperplisie |
| Bijzondere huisorde | 29/01/2016 | Dré | Gelens | lid Gevolg, opperorde bewaarder |
| Bijzondere huisorde | 29/01/2016 | Jeroen | Romers | lid gevolg, hoffotograaf |
| Bijzondere huisorde | 29/01/2016 | Arno | van Oosterhout | lid gevolg, hoflivreier |
| Bijzondere huisorde | 29/01/2016 | Walter | Watzeels | lid gevolg, hoflivreier |
| Bijzondere huisorde | 29/01/2016 | Anne | Dielemans | lid gevolg, hofnar |
| Bijzondere huisorde | 29/01/2016 | Wim | Dielemans | lid gevolg, hofmachinist |
| Bijzondere huisorde | 29/01/2016 | Maud | Meeuwissen | Hofdame |
| Bijzondere huisorde | 29/01/2016 | Simone | van den Berg | Hofdame |
| BAKorde | 29/01/2016 | Rudi | Aarts | Technicus en overall vrijwilliger |
| BAKorde | 29/01/2016 | Michel | Lammers | Bouw Advies Commissie |
| Huisorde van de prins | 29/01/2016 | Eric | van Kampen | huisvriend |
| Bijzondere huisorde | 30/01/2016 | John | van Paeschen | lid Raad van Elf, kapitein |
| Bijzondere huisorde | 30/01/2016 | Martijn | Schouten | lid Raad van Elf, adjudant |
| Bijzondere huisorde | 30/01/2016 | Arnoud | Genefaas | Lid Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | 30/01/2016 | Edwin | Jansen | Lid Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | 30/01/2016 | Martijn | Lint | Lid Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | 30/01/2016 | Tom | Spronk | Lid Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | 30/01/2016 | Mark | Verheijen | Lid Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | 30/01/2016 | Tjeerd | Vissers | Lid Raad van Elf |
| Huisorde van de prins | 30/01/2016 | Frans | Renne | Vriend van de prins |
| Huisorde van de prins | 30/01/2016 | Wim | Renne | Vriend van de Prins |
| BAKorde | 30/01/2016 | Bart | Vermeulen | Bouwer CV de Stampers |
| BAKorde | 30/01/2016 | Anton | Timmers | CV de Batabieren, BAK-advertentie verkoper |
| BAKorde | 30/01/2016 | Jan | van de Koedijk | vaste invaller Hofkapel |
| BAKorde | 31/01/2016 | Frank | Beentjes | Vrijwilliger van de BAK |
| BAKorde | 31/01/2016 | Jop | van de Buijs | de Matties |
| Bijzondere huisorde | 31/01/2016 | Wilfried | Foesenek | Lid Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | 31/01/2016 | Hans | Smits | Lid Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | 31/01/2016 | Ella | Snoek | Bestuur, voorzitter |
| Bijzondere huisorde | 31/01/2016 | Leon | Nagelkerke | Bestuur, vice-voorzitter |
| Bijzondere huisorde | 31/01/2016 | Ton | de Peijper | Bestuur, sik |
| Bijzondere huisorde | 31/01/2016 | Lars | Lauwen | Bestuur, penningmeester |
| Bijzondere huisorde | 31/01/2016 | Nancy | Giesbergen | bestuurslid |
| Bijzondere huisorde | 31/01/2016 | John | Meeuwissen | bestuurslid |
| Huisorde van de prins | 31/01/2016 | Jan | Snellen | Vriend van de prins |
| Huisorde van de prins | 31/01/2016 | Anja | van Riel | buurtbewoner van de Prins |
| Huisorde van de prins | 31/01/2016 | Resi | Beentjes | buurtbewoner van de Prins |
| Huisorde van de prins | 31/01/2016 | Wilma | Gommers | buurtbewoner van de Prins |
| Huisorde van de prins | 31/01/2016 | Maartje | Noten | buurtbewoner van de Prins |
| Huisorde van de prins | 31/01/2016 | Rob | van de Stelt | de Matties |
| Grootorde | 4/02/2016 | Hans | Verhoef | Raad van Elf |
| Grootorde | 4/02/2016 | Hans | Smits | Raad van Elf |
| Grootorde | 4/02/2016 | Mark | Verheijen | Raad van Elf |
| BAKorde | 4/02/2016 | Rob | Sweep | de Klepperbekken |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Ad | Konings | Apollo school |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Prins Tijn | Griffioen school | |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Prinses Annabel | Griffioen school | |
| Grootorde | 5/02/2016 | Anja | Busio | super vrijwilliger |
| Grootorde | 5/02/2016 | Petra | de Heer | super vrijwilliger jeugdzaken |
| Bijzondere huisorde | 5/02/2016 | Noa | Brüch | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | 5/02/2016 | Simone | Rens | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | 5/02/2016 | Fin | Elias | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | 5/02/2016 | Vera | de Croo | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | 5/02/2016 | Noa | Fokkema | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | 5/02/2016 | Fien | Houtepen | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | 5/02/2016 | Noa | Rombouts | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | 5/02/2016 | Annelin | Christianen | Leidster dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | 5/02/2016 | Fay | de Keizer | Leidster dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | 5/02/2016 | Jessica | Spronk | Leidster dansmarietjes |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Annuchka | Spijkers | partner van de Prins |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Kees | van Kempen | vader van de Prins |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Astrid | van Kempen | moeder van de Prins |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Suzanne | van Kempen | Zus van de prins |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Rogier | Haasnoot | zwager van de prins |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Sjors | Blommendaal | Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Bas | Tolenaar | Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Marc | van Dongen | Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Rogier | Aarts | Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Robbert | Oomen | Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Dirk | Vriend van de prins (Duo Dakduif) | |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Frank | Schalk | Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Marco | van de Kieboom | Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Hemme | Lotstra | Vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Bas | van de Pol | Vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Patricia | Kalk | Schoonmoeder van de prins |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Joost | Spijkers | zwager van de prins |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Rolf | Govers | Vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Patrick | de Craen | Vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Leentje | Hurks | Vriendin van de Prins |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Ingrid | Aarts | Vriendin van de Prins |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Jeroen | Govers | Vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Ben | Thijssen | Vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Mevr. | Thijssen | Vriendin van de Prins |
| Huisorde van de prins | 5/02/2016 | Ivo | Molkenboer | Vriend van de Prins |
| BAKorde | 8/02/2016 | Tony | Kleemans | BAK-krant |
| BAKorde | 8/02/2016 | Mathijs | Snijders | Swiruswadaanders |
| BAKorde | 8/02/2016 | Dré | Renne | Hagedonk |
| BAKorde | 8/02/2016 | Sjaak | van Beek | Hagedonk |
| Huisorde van de prins | 8/02/2016 | Mevr. | Biemans | Medewerking sponsorborden |
| Grootorde met kruis | 8/02/2016 | Theo | Sprenkels | Black Eagles & BAC |
| BAKorde | 8/02/2016 | Ingrid | de Graaf | Black Eagles |
| Huisorde van de prins | 8/02/2016 | Albert | Meeuwissen | Vriend van de prins |
| Huisorde van de prins | 8/02/2016 | Ben | Poppelaars | Vriend van de prins |
| Bijzondere huisorde | 9/02/2016 | Stan | de Graaf | Bestuurslid |
| Bijzondere huisorde | 4/02/2016 | Hans | Verhoef | Lid Raad van Elf |
