Onderscheidingen 1991-1992: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 96: | Regel 96: | ||
| BAKorde||Co||Boeren | | BAKorde||Co||Boeren | ||
|- | |- | ||
| − | | BAKorde|| | + | | BAKorde||Rien||Graaf, de |
|- | |- | ||
| − | | BAKorde|| | + | | BAKorde||An||Graaf, de - Taks |
|- | |- | ||
| BAKorde||Jac||Schreurs | | BAKorde||Jac||Schreurs | ||
Versie van 27 apr 2018 18:25
In het seizoen 1991-1992 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Wie | |
| Boemeldoncker | Leo | Broek, van de |
| Grootorde | Edwin | Foesenek |
| Grootorde | Wout | Spronk |
| Grootorde | Piërre | Broek, van de |
| Grootorde | L | Most, van de |
| Grootorde | Ben | Oomen |
| Grootorde | Joop | Wezel, van |
| BAKorde | Henk | Dongen, van |
| BAKorde | Tante | Toos |
| BAKorde | Mevr. | Bakkers |
| BAKorde | Rien | Franken |
| BAKorde | André | Hulten, van |
| BAKorde | Mevr. | Jongmans |
| BAKorde | Sientje | Nagtzaam |
| BAKorde | Claudia | Meeuwissen |
| BAKorde | Cindy | Voesenek |
| BAKorde | Frank | Aa, van der |
| BAKorde | Johan | Meeuwissen |
| BAKorde | Henk | Prins |
| BAKorde | Gerard | Schoenmakers |
| BAKorde | Joop | Sibon |
| BAKorde | Johan | Teunisse |
| BAKorde | Peter | Bilt, van de |
| BAKorde | Ton | Frenken |
| BAKorde | Ben | hout, van de |
| BAKorde | Huib | Jansen |
| BAKorde | Netty | Lanen |
| BAKorde | Rian | Loenhout, van |
| BAKorde | Annelies | Rijvers |
| BAKorde | Piet | Broek, van de |
| BAKorde | Mark | Mathijssen |
| BAKorde | Edwin | Berg, van de |
| BAKorde | Ria | Bliek, van de |
| BAKorde | Piet | Biemans |
| BAKorde | Janus | Klundert, van de |
| BAKorde | Henk | Koedijk, van de |
| BAKorde | Hans | Aarts |
| BAKorde | John | Aarts |
| BAKorde | Jan | Beekers |
| BAKorde | Bep | Franken |
| BAKorde | Theo | Frijters |
| BAKorde | Kees | Romme |
| BAKorde | Prins | Leurse Leut |
| BAKorde | Voorzitter | |
| BAKorde | Co | Boeren |
| BAKorde | Rien | Graaf, de |
| BAKorde | An | Graaf, de - Taks |
| BAKorde | Jac | Schreurs |
| BAKorde | Rob | Lint |
| BAKorde | Harrie | Weert, de |
| Huisorde van de prins | Huub | Jansen |
| Huisorde van de prins | Cleman | Kolmeyer |
| Huisorde van de prins | Ralph | Nagelkerke |
| Huisorde van de prins | Ardi | Franken |
| Huisorde van de prins | Thea | Haperen, van |
| Huisorde van de prins | Claudia | Schraven |
| Huisorde van de prins | Wil | Willems |
| Huisorde van de prins | Janus | Oomen |
| Huisorde van de prins | Ton | Smulders |
| Huisorde van de prins | Jeanne | Franken |
| Huisorde van de prins | Marieke | Kavelaars |
| Huisorde van de prins | Kees | Simons |
| Huisorde van de prins | Rika | Wolven, van |
| Huisorde van de prins | Jose | Elteren, van |
| Huisorde van de prins | Gonny | Staelens |
| Huisorde van de prins | Willem | Opstal (sr), van |
| Huisorde van de prins | Jan | Regt, de |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Bastiaansen |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Machielsen |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Machielsen |
| Huisorde van de prins | Dennis | Roovers |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Bastiaansen |
| Bijzondere huisorde | Marie-Jos‚ | Franken |
| Bijzondere huisorde | Jeanne | Nuiten |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans |
| Bijzondere huisorde | Marcha | Jansen |
| Bijzondere huisorde | René | Dorst, van |
| Bijzondere huisorde | Marinus | Amerongen, van |
| Bijzondere huisorde | Riny | Arnouts |
| Bijzondere huisorde | John | Berg, van de |
| Bijzondere huisorde | Jac | Craen, de |
| Bijzondere huisorde | Joop | Doorakkers |
| Bijzondere huisorde | Jac | Franken |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van |
| Bijzondere huisorde | Kees | Jong, de |
| Bijzondere huisorde | Jan | Kleemans |
| Bijzondere huisorde | Joop | Lotstra |
| Bijzondere huisorde | Piet | Nuiten |
| Bijzondere huisorde | René | Schuijbroek |
| Bijzondere huisorde | Eric | Snijders |
| Bijzondere huisorde | Wout | Spronk |
| Bijzondere huisorde | Jan | Tilburg, van |
| Bijzondere huisorde | Kees | Beek, van |
| Bijzondere huisorde | Monja | Beemt, van de |
| Bijzondere huisorde | Ger | Bosman |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek |
| Bijzondere huisorde | Johan | Foesenek |
| Bijzondere huisorde | John | Goos |
| Bijzondere huisorde | Wil | Hal, van |
| Bijzondere huisorde | Harold | Jong, de |
| Bijzondere huisorde | Johan | Meeuwissen |
| Bijzondere huisorde | Maureen | Verboven |
| Bijzondere huisorde | Bart | Vermeeren |
| Bijzondere huisorde | Monique | Willemse |
| Bijzondere huisorde | Nico | Beekers |
| Bijzondere huisorde | Cindy | Franken |
| Bijzondere huisorde | Theo | Gelens |
| Bijzondere huisorde | Guust | Graaf, de |
| Bijzondere huisorde | Jos | Jansen |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars |
| Bijzondere huisorde | Peter | Mooiman |
| Bijzondere huisorde | Lion | most, van de |
| Bijzondere huisorde | Angela | Nuiten |
