Uitslag Grote Optocht (zondag 11 februari 2018): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| class="wikitable" ! Cat. !! !! Prijs !! Deelnermer nr !! Club !! Titel |- | A || || 1 || 65 || CV de Zimkus || De Bokkenrijders |- | A || || 2 || 58 || CV de...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Cat. | + | ! Cat. !! Prijs !! Deelnemer nr !! Club !! Titel !! Punten |
|- | |- | ||
| − | | A | + | | A || 1 || 65 || CV de Zimkus || De Bokkenrijders || 930 |
|- | |- | ||
| − | | A | + | | A || 2 || 58 || CV de Leutlaaiers || Ganzenfanfare "Amor Gansae" || 860 |
|- | |- | ||
| − | | A | + | | A || 3 || 27 || CV de Stampers || Het Boemeldoncks orkest || 759 |
|- | |- | ||
| − | | A | + | | A || 4 || 21 || CV de Japjuinen || Mysterieus feest || 711 |
|- | |- | ||
| − | | A | + | | A || 5 || 44 || CV de Nachtbraokers || Iedereen van de baon, d'n maffia komt d'r aon || 705 |
|- | |- | ||
| − | | A | + | | A || 6 || 14 || Black Eagles jr || De Boemeldonckse draak || 682 |
|- | |- | ||
| − | | A | + | | A || 7 || 37 || CV Ga Nou ! || Kamelenrace || 568 |
|- | |- | ||
| − | | A | + | | A || 8 || 50 || CV de Meelballen || Waar! Is dat feestje || 526 |
|- | |- | ||
| − | | B | + | | B || 1 || 71 || CV de Bixe Draoke || Schildbewaarders van Boemeldonck || 869 |
|- | |- | ||
| − | | B | + | | B || 2 || 40 || CV de Dwarsliggers || Ut heej ons wir te pakke || 823 |
|- | |- | ||
| − | | B | + | | B || 3 || 18 || CV Bende gek!? || Eindelijk! T'is karnaval || 741 |
|- | |- | ||
| − | | B | + | | B || 4 || 47 || CV de Lolmakers || We walsen door Boemeldonck || 685 |
|- | |- | ||
| − | | B | + | | B || 5 || 68 || CV Piendraod || Deur ons Beekse hart wordt nog veulste hard gekart || 646 |
|- | |- | ||
| − | | B | + | | B || 6 || 11 || CV de Pruttels || Wij maoke ruim baon || 637 |
|- | |- | ||
| − | | B | + | | B || 7 || 54 || CV de Joppers || Zie de gei't zitte? || 587 |
|- | |- | ||
| − | | B | + | | B || 8 || 34 || CV de Matties || Heel de kroeg op stelten || 554 |
|- | |- | ||
| − | | B | + | | B || 9 || 74 || CV Getikt || Hoog bezoek op d'n Beek || 495 |
|- | |- | ||
| − | | B | + | | B || 10 || 31 || CV MakkelijkZat || Diederick's fiesta || 474 |
|- | |- | ||
| − | | B | + | | B || 11 || 61 || CV de Knackers || Boemeldonck op z'n fitst || 463 |
|- | |- | ||
| − | | B | + | | B || 12 || 24 || CV Kiwisensatie || Duitse slagers ! || 370 |
|- | |- | ||
| − | | B | + | | B || 13 || 76 || CV BBC (Balken Batsers Combinatie) || Prins Adrianus the star van Boemeldonck || 296 |
|- | |- | ||
| − | | C | + | | C || 1 || 41 || CC de CCC || Un bietje C is okay || 765 |
|- | |- | ||
| − | | C | + | | C || 2 || 38 || CV Psiesoptijd || We maoke een Slippertje || 753 |
|- | |- | ||
| − | | C | + | | C || 3 || 12 || 10 Misschien…?! || Onbeperkt bellen || 746 |
|- | |- | ||
| − | | C | + | | C || 4 || 19 || CV Kebeppie || Dansmeejrieke || 741 |
|- | |- | ||
| − | | C | + | | C || 5 || 33 || CV de Bakvinders || Hoe zit ut nou? || 702 |
|- | |- | ||
| − | | C | + | | C || 6 || 72 || R.K.K.V. H.M.N.U.W.G.V.W.E.W.T.N.M.G.D.D.V. || Hondeweer… maor we zijn toch uitgeloaten || 699 |
|- | |- | ||
| − | | C | + | | C || 7 || 25 || CV in ons Nopkes || Wij zên van de Kouwe Kâant || 695 |
|- | |- | ||
| − | | C | + | | C || 8 || 36 || CV De Kat z'n Viool || Strijkkwartet || 683 |
|- | |- | ||
| − | | C | + | | C || 9 || 56 || CV 't Biks Broedsel || EI leider || 682 |
|- | |- | ||
| − | | C | + | | C || 10 || 69 || Lamedamaordoen || We hebbe dun uitslag al || 681 |
|- | |- | ||
| − | | C | + | | C || 11 || 17 || De Stufkes || De Stufkes doen hupkes zonder glufkes || 672 |
|- | |- | ||
| − | | C | + | | C || 12 || 59 || CV BIJeen geraapt || We z'n aon de Lijn! || 642 |
|- | |- | ||
| − | | C | + | | C || 13 || 45 || CV de Halve Zole || Boemeldonck genderneutraal boeit ons nie, wij zen allemaol bie (Happy), maar mee ne steek verdwijnen we van de Beek volgens Freek || 634 |
|- | |- | ||
| − | | C | + | | C || 14 || 62 || CV De Steunpinten || Al daoguh nie mee wifi verbonden, maor wel 4G-spots gevonden || 604 |
|- | |- | ||
| − | | C | + | | C || 15 || 48 || CV KEK (kletsen en kilometers) || De Zeeuwse kust || 603 |
|- | |- | ||
| − | | C | + | | C || 16 || 66 || CV Samengeraapt zooike || We zien UT zitte || 587 |
|- | |- | ||
| − | | C | + | | C || 17 || 23 || CV de Batabieren || Zien we ut zitte, of nie? || 577 |
|- | |- | ||
| − | | C | + | | C || 18 || 51 || CV Loslopend wild || we staon op non-actief || 558 |
|- | |- | ||
| − | | C | + | | C || 19 || 55 || CV Ut Boemeltrio & Co ft. De 3 portjes || Ziede gullie ôs WEL zitte??? || 538 |
|- | |- | ||
| − | | D | + | | D || 1 || 15 || Ut Span || We zitte er durheen || 794 |
|- | |- | ||
| − | | D | + | | D || 2 || 22 || Die 2 || Blik in de verte! || 784 |
|- | |- | ||
| − | | D | + | | D || 3 || 63 || KV de allerirste Boemeldonckse vrijwilige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Hier zit niemand op te wachten || 770 |
|- | |- | ||
| − | | D | + | | D || 4 || 29 || De Vrolijke Vrienden || We zette de tent op zun kop || 755 |
|- | |- | ||
| − | | D | + | | D || 5 || 28 || De Goeje Meskes || Ziedut zitte om te beleggen? || 745 |
|- | |- | ||
| − | | D | + | | D || 6 || 67 || Schône zussen || We zien oe zitte, wil de gij ons kusse || 742 |
|- | |- | ||
| − | | D | + | | D || 7 || 42 || Do Drietos || Na karnaval zitte we in un dip || 729 |
|- | |- | ||
| − | | D | + | | D || 8 || 46 || Sjaon en Kee || We staon efekus stil vur ut femmekusbal || 727 |
|- | |- | ||
| − | | D | + | | D || 9 || 70 || D'n BOB van Boemeldonck en Co || We zien oe ok zitte || 723 |
|- | |- | ||
| − | | D | + | | D || 10 || 49 || Duo XXL || We houwe de gaank dur in || 720 |
|- | |- | ||
| − | | D | + | | D || 11 || 20 || 羊 和 流氓 (Yáng Hé Liúmáng) || Munne Chinees is verkeerd gevalle || 707 |
|- | |- | ||
| − | | D | + | | D || 12 || 60 || CV de Spaanse Pepers || Ons hart zit er vol van, ziede gij um ok zitte? || 701 |
|- | |- | ||
| − | | D | + | | D || 13 || 52 || Duo Dakloos || We zijn betast #MeToo || 691 |
|- | |- | ||
| − | | D | + | | D || 14 || 32 || Troel en Trui || Meej Bakcoins zitte altij goed || 683 |
|- | |- | ||
| − | | D | + | | D || 15 || 13 || CV dun Wim en dun Christ || Ziedut nog zitte, na die trap onder oew kont? || 638 |
|- | |- | ||
| − | | D | + | | D || 16 || 26 || CV Wit ik veul || We krijgen um niet meer omhoog || 632 |
|- | |- | ||
| − | | D | + | | D || 17 || 75 || Aardig bezopen || Whear he tie gezeten || 610 |
|- | |- | ||
| − | | D | + | | D || 18 || 73 || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Van ut jaor hebbe we de krant gehaold….. || 607 |
|- | |- | ||
| − | | D | + | | D || 19 || 35 || CV de Mispunten || Klokkenluiers || 601 |
|- | |- | ||
| − | | D | + | | D || 20 || 39 || CV de Egeltjes || Robot ziet ut wel zitte || 493 |
|- | |- | ||
| − | | E | + | | E || 1 || 53 || CV de Kriebels || ANTI-lope || 809 |
|- | |- | ||
| − | | E | + | | E || 2 || 30 || D'n Gerrit || Bitcoins, wa schuift da? || 780 |
|- | |- | ||
| − | | E | + | | E || 3 || 43 || CV de Peulenschillen || Ik stik van de jaloezie || 767 |
|- | |- | ||
| − | | E | + | | E || 4 || 64 || PCV de Atoom || Veur mij gin karnaval van ut jaor, ik smeer um || 758 |
|- | |- | ||
| − | | E | + | | E || 5 || 16 || Un Kwebbel || Ik zit boven op 't nieuws || 627 |
|- | |- | ||
| − | | E | + | | E || 6 || 57 || D'n Luizendochter || Hedde gij ôk zo'n juuk || 543 |
|} | |} | ||
Versie van 20 feb 2018 21:17
| Cat. | Prijs | Deelnemer nr | Club | Titel | Punten |
|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 65 | CV de Zimkus | De Bokkenrijders | 930 |
| A | 2 | 58 | CV de Leutlaaiers | Ganzenfanfare "Amor Gansae" | 860 |
| A | 3 | 27 | CV de Stampers | Het Boemeldoncks orkest | 759 |
| A | 4 | 21 | CV de Japjuinen | Mysterieus feest | 711 |
| A | 5 | 44 | CV de Nachtbraokers | Iedereen van de baon, d'n maffia komt d'r aon | 705 |
| A | 6 | 14 | Black Eagles jr | De Boemeldonckse draak | 682 |
| A | 7 | 37 | CV Ga Nou ! | Kamelenrace | 568 |
| A | 8 | 50 | CV de Meelballen | Waar! Is dat feestje | 526 |
| B | 1 | 71 | CV de Bixe Draoke | Schildbewaarders van Boemeldonck | 869 |
| B | 2 | 40 | CV de Dwarsliggers | Ut heej ons wir te pakke | 823 |
| B | 3 | 18 | CV Bende gek!? | Eindelijk! T'is karnaval | 741 |
| B | 4 | 47 | CV de Lolmakers | We walsen door Boemeldonck | 685 |
| B | 5 | 68 | CV Piendraod | Deur ons Beekse hart wordt nog veulste hard gekart | 646 |
| B | 6 | 11 | CV de Pruttels | Wij maoke ruim baon | 637 |
| B | 7 | 54 | CV de Joppers | Zie de gei't zitte? | 587 |
| B | 8 | 34 | CV de Matties | Heel de kroeg op stelten | 554 |
| B | 9 | 74 | CV Getikt | Hoog bezoek op d'n Beek | 495 |
| B | 10 | 31 | CV MakkelijkZat | Diederick's fiesta | 474 |
| B | 11 | 61 | CV de Knackers | Boemeldonck op z'n fitst | 463 |
| B | 12 | 24 | CV Kiwisensatie | Duitse slagers ! | 370 |
| B | 13 | 76 | CV BBC (Balken Batsers Combinatie) | Prins Adrianus the star van Boemeldonck | 296 |
| C | 1 | 41 | CC de CCC | Un bietje C is okay | 765 |
| C | 2 | 38 | CV Psiesoptijd | We maoke een Slippertje | 753 |
| C | 3 | 12 | 10 Misschien…?! | Onbeperkt bellen | 746 |
| C | 4 | 19 | CV Kebeppie | Dansmeejrieke | 741 |
| C | 5 | 33 | CV de Bakvinders | Hoe zit ut nou? | 702 |
| C | 6 | 72 | R.K.K.V. H.M.N.U.W.G.V.W.E.W.T.N.M.G.D.D.V. | Hondeweer… maor we zijn toch uitgeloaten | 699 |
| C | 7 | 25 | CV in ons Nopkes | Wij zên van de Kouwe Kâant | 695 |
| C | 8 | 36 | CV De Kat z'n Viool | Strijkkwartet | 683 |
| C | 9 | 56 | CV 't Biks Broedsel | EI leider | 682 |
| C | 10 | 69 | Lamedamaordoen | We hebbe dun uitslag al | 681 |
| C | 11 | 17 | De Stufkes | De Stufkes doen hupkes zonder glufkes | 672 |
| C | 12 | 59 | CV BIJeen geraapt | We z'n aon de Lijn! | 642 |
| C | 13 | 45 | CV de Halve Zole | Boemeldonck genderneutraal boeit ons nie, wij zen allemaol bie (Happy), maar mee ne steek verdwijnen we van de Beek volgens Freek | 634 |
| C | 14 | 62 | CV De Steunpinten | Al daoguh nie mee wifi verbonden, maor wel 4G-spots gevonden | 604 |
| C | 15 | 48 | CV KEK (kletsen en kilometers) | De Zeeuwse kust | 603 |
| C | 16 | 66 | CV Samengeraapt zooike | We zien UT zitte | 587 |
| C | 17 | 23 | CV de Batabieren | Zien we ut zitte, of nie? | 577 |
| C | 18 | 51 | CV Loslopend wild | we staon op non-actief | 558 |
| C | 19 | 55 | CV Ut Boemeltrio & Co ft. De 3 portjes | Ziede gullie ôs WEL zitte??? | 538 |
| D | 1 | 15 | Ut Span | We zitte er durheen | 794 |
| D | 2 | 22 | Die 2 | Blik in de verte! | 784 |
| D | 3 | 63 | KV de allerirste Boemeldonckse vrijwilige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" | Hier zit niemand op te wachten | 770 |
| D | 4 | 29 | De Vrolijke Vrienden | We zette de tent op zun kop | 755 |
| D | 5 | 28 | De Goeje Meskes | Ziedut zitte om te beleggen? | 745 |
| D | 6 | 67 | Schône zussen | We zien oe zitte, wil de gij ons kusse | 742 |
| D | 7 | 42 | Do Drietos | Na karnaval zitte we in un dip | 729 |
| D | 8 | 46 | Sjaon en Kee | We staon efekus stil vur ut femmekusbal | 727 |
| D | 9 | 70 | D'n BOB van Boemeldonck en Co | We zien oe ok zitte | 723 |
| D | 10 | 49 | Duo XXL | We houwe de gaank dur in | 720 |
| D | 11 | 20 | 羊 和 流氓 (Yáng Hé Liúmáng) | Munne Chinees is verkeerd gevalle | 707 |
| D | 12 | 60 | CV de Spaanse Pepers | Ons hart zit er vol van, ziede gij um ok zitte? | 701 |
| D | 13 | 52 | Duo Dakloos | We zijn betast #MeToo | 691 |
| D | 14 | 32 | Troel en Trui | Meej Bakcoins zitte altij goed | 683 |
| D | 15 | 13 | CV dun Wim en dun Christ | Ziedut nog zitte, na die trap onder oew kont? | 638 |
| D | 16 | 26 | CV Wit ik veul | We krijgen um niet meer omhoog | 632 |
| D | 17 | 75 | Aardig bezopen | Whear he tie gezeten | 610 |
| D | 18 | 73 | Ut grof geschut van Twee Vooraf | Van ut jaor hebbe we de krant gehaold….. | 607 |
| D | 19 | 35 | CV de Mispunten | Klokkenluiers | 601 |
| D | 20 | 39 | CV de Egeltjes | Robot ziet ut wel zitte | 493 |
| E | 1 | 53 | CV de Kriebels | ANTI-lope | 809 |
| E | 2 | 30 | D'n Gerrit | Bitcoins, wa schuift da? | 780 |
| E | 3 | 43 | CV de Peulenschillen | Ik stik van de jaloezie | 767 |
| E | 4 | 64 | PCV de Atoom | Veur mij gin karnaval van ut jaor, ik smeer um | 758 |
| E | 5 | 16 | Un Kwebbel | Ik zit boven op 't nieuws | 627 |
| E | 6 | 57 | D'n Luizendochter | Hedde gij ôk zo'n juuk | 543 |
