Uitslag Grote optocht 13 februari 1972: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{| | {| | ||
| − | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|''' | + | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' |
| + | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | ||
| + | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Deelnemernr''' | ||
| + | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Deelnemer naam''' | ||
| + | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Titel''' | ||
| + | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | ||
|- | |- | ||
| − | | | | + | | A||||24||De Oekels||Hondenplantsoen||1142,5 |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | A||||29||De Doelrakkers||van de Bak op de zak||1123 |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | A||||30||De Vetkluivers||De Snertbak||955 |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | A||||34||De Zandhazen||De doofput van de maatschappij||912,5 |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | A||||36||De Vuurfreters||De Sexshop op onze moddermarkt||1143 |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | A||||38||De Nachtpitjes||Van voor naar achter- van links naar rechts||967,5 |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | A||||42||De Bokken||Er is 'n tijd van komen en van gaan||938 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | A||||43||De Leuttappers||De grootste mauwerd (kletsmajoor)||1013 |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | A||||45||De Black Eagles||Wat zien ik, olleke bolleke||1142,5 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | A||||49||De Hangijzers||Het gat van Witteveen||1290,5 |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | A||||50||t Schraopsul||Duk't er is in|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | B||||35||De Strikkers||Dit is het jaar van de Whisky||842,5 |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | B||||37||De Fiasco's ||Geen fiasco met de fiasco's||778 |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | B||||||Klippels||Terug uit Adis Abeba||930 |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | C||||22||De Stufkes||Wij slingeren Boemeldonck door||942,5 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | C||||23||De Meppers||Boemeldonck is bij de tijd||997,5 |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | C||||25||De Bakfietsen||n Buikske is ôk nie alles||798 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | C||||27||De Maespappers ||Al maakt Drees het ons niet naar de zin. We worden er dik tegen in ||960 |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | C||||31||Blikke billen||Wat 'n lol, 't bejaardenhuis mot vol||870 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | C||||33||De Zwoertjes||De begrafenis van de leste kinkpuuit ||927,5 |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | C||||41||De Kikkers||De Kikkers presenteren zich||835 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | C||||46||De Duitenkluivers||Drees neemt ons in de tang||837,5 |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | C||||48||De Erpelrooiers||Ons mesjien is kapot|| |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | E||||28||Theo de Maespapper||Catwaezle||900 |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | E||||39||Piet de Jong||En daar zijn ze dan||887,5 |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | E||||44||De Deurdouwers||en 't gaot niet deur||757,5 |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | K||||21||Jeugdharmonie Loon op Zand|||| |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | K||||26||Harmonie uit Rucphen|||| |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | L||||32||Drumband de Hoge Vught|||| |
|- | |- | ||
| − | | | |||||| | + | | L||||40||drumband uit Zevenbergsehoek|||| |
|- | |- | ||
| − | | | | + | | L||||47||drumband de Kielegatters|||| |
| − | | | ||
| − | | | |||||| | ||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 20 jul 2017 21:01
| Cat | Prijs | Deelnemernr | Deelnemer naam | Titel | Punten |
| A | 24 | De Oekels | Hondenplantsoen | 1142,5 | |
| A | 29 | De Doelrakkers | van de Bak op de zak | 1123 | |
| A | 30 | De Vetkluivers | De Snertbak | 955 | |
| A | 34 | De Zandhazen | De doofput van de maatschappij | 912,5 | |
| A | 36 | De Vuurfreters | De Sexshop op onze moddermarkt | 1143 | |
| A | 38 | De Nachtpitjes | Van voor naar achter- van links naar rechts | 967,5 | |
| A | 42 | De Bokken | Er is 'n tijd van komen en van gaan | 938 | |
| A | 43 | De Leuttappers | De grootste mauwerd (kletsmajoor) | 1013 | |
| A | 45 | De Black Eagles | Wat zien ik, olleke bolleke | 1142,5 | |
| A | 49 | De Hangijzers | Het gat van Witteveen | 1290,5 | |
| A | 50 | t Schraopsul | Duk't er is in | ||
| B | 35 | De Strikkers | Dit is het jaar van de Whisky | 842,5 | |
| B | 37 | De Fiasco's | Geen fiasco met de fiasco's | 778 | |
| B | Klippels | Terug uit Adis Abeba | 930 | ||
| C | 22 | De Stufkes | Wij slingeren Boemeldonck door | 942,5 | |
| C | 23 | De Meppers | Boemeldonck is bij de tijd | 997,5 | |
| C | 25 | De Bakfietsen | n Buikske is ôk nie alles | 798 | |
| C | 27 | De Maespappers | Al maakt Drees het ons niet naar de zin. We worden er dik tegen in | 960 | |
| C | 31 | Blikke billen | Wat 'n lol, 't bejaardenhuis mot vol | 870 | |
| C | 33 | De Zwoertjes | De begrafenis van de leste kinkpuuit | 927,5 | |
| C | 41 | De Kikkers | De Kikkers presenteren zich | 835 | |
| C | 46 | De Duitenkluivers | Drees neemt ons in de tang | 837,5 | |
| C | 48 | De Erpelrooiers | Ons mesjien is kapot | ||
| E | 28 | Theo de Maespapper | Catwaezle | 900 | |
| E | 39 | Piet de Jong | En daar zijn ze dan | 887,5 | |
| E | 44 | De Deurdouwers | en 't gaot niet deur | 757,5 | |
| K | 21 | Jeugdharmonie Loon op Zand | |||
| K | 26 | Harmonie uit Rucphen | |||
| L | 32 | Drumband de Hoge Vught | |||
| L | 40 | drumband uit Zevenbergsehoek | |||
| L | 47 | drumband de Kielegatters | |||
