Uitslag Grote optocht 1981-1982: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | ||
|- | |- | ||
| − | | A ||1||||Batabieren||Na tienen eten? Nergens geen friet te vreten||894 | + | | A ||1||86||Batabieren||Na tienen eten? Nergens geen friet te vreten||894 |
|- | |- | ||
| − | | A ||2||||Vetkluivers||Zo g'ut maokt, zo heddet, mar wak heb wulk houwe||854 | + | | A ||2||48||Vetkluivers||Zo g'ut maokt, zo heddet, mar wak heb wulk houwe||854 |
|- | |- | ||
| − | | A ||3||||Houthakkers||t Boemelgeweld||826 | + | | A ||3||85||Houthakkers||t Boemelgeweld||826 |
|- | |- | ||
| − | | A ||4||||Leuttappers||Ontsluiting Haagse B. wordt een probleem||824 | + | | A ||4||49||Leuttappers||Ontsluiting Haagse B. wordt een probleem||824 |
|- | |- | ||
| − | | A ||5||||Pruttels||Holland olé||788 | + | | A ||5||78||Pruttels||Holland olé||788 |
|- | |- | ||
| − | | A ||6||||Overschot||Ut is mar net wagge dur van maokt||787 | + | | A ||6||70||Overschot||Ut is mar net wagge dur van maokt||787 |
|- | |- | ||
| − | | A ||7||||Kikkers||Zo g'um maokt zo heddem||786 | + | | A ||7||60||Kikkers||Zo g'um maokt zo heddem||786 |
|- | |- | ||
| − | | A ||8||||Halve Zole||Zo g'ut maokt, ze heddet terug||766 | + | | A ||8||65||Halve Zole||Zo g'ut maokt, ze heddet terug||766 |
|- | |- | ||
| − | | A ||9||||Gieters||Boemeldonckse sterren||756 | + | | A ||9||79||Gieters||Boemeldonckse sterren||756 |
|- | |- | ||
| − | | A ||10||||Black Eagles||Bende nie tevreë mee owen eigen kop, dan||714 | + | | A ||10||61||Black Eagles||Bende nie tevreë mee owen eigen kop, dan||714 |
|- | |- | ||
| − | | A ||11||||Kreukels||Eindelijk werk voor ambtenaar, van tuinman tot prins||708 | + | | A ||11||44||Kreukels||Eindelijk werk voor ambtenaar, van tuinman tot prins||708 |
|- | |- | ||
| − | | A ||12||||Dors(t)vlegels||Retour afzender||640 | + | | A ||12||69||Dors(t)vlegels||Retour afzender||640 |
|- | |- | ||
| − | | A ||13||||Mispunten||We hebben ut gemaokt, maor…. ?||535 | + | | A ||13||55||Mispunten||We hebben ut gemaokt, maor…. ?||535 |
|- | |- | ||
| − | | B ||1||||Muizekeutels||Brouwerij "De Muizekeutels"||768 | + | | B ||1||75||Muizekeutels||Brouwerij "De Muizekeutels"||768 |
|- | |- | ||
| − | | B ||2||||Knoesten||t is wel goed, we zèn te voet||740 | + | | B ||2||43||Knoesten||t is wel goed, we zèn te voet||740 |
|- | |- | ||
| − | | B ||3||||Huppeldepupkes||Zo maoken wij ut||674 | + | | B ||3||53||Huppeldepupkes||Zo maoken wij ut||674 |
|- | |- | ||
| − | | B ||4||||Sponzen||Annie||665 | + | | B ||4||54||Sponzen||Annie||665 |
|- | |- | ||
| − | | B ||5||||Poollichtjes||O wat un pret met ut gelijmde kabinet||655 | + | | B ||5||83||Poollichtjes||O wat un pret met ut gelijmde kabinet||655 |
|- | |- | ||
| − | | B ||6||||Schaopkes||Op sommige dinge motte nie bezuinigen||610 | + | | B ||6||42||Schaopkes||Op sommige dinge motte nie bezuinigen||610 |
|- | |- | ||
| − | | B ||7||||Spetters||Un pannenkoek vol gespetter||603 | + | | B ||7||74||Spetters||Un pannenkoek vol gespetter||603 |
|- | |- | ||
| − | | B ||8||||d'Oren Toe||Ons oren toeteren. En die van jullie?||572 | + | | B ||8||64||d'Oren Toe||Ons oren toeteren. En die van jullie?||572 |
|- | |- | ||
| − | | B ||9||||Beekse Bengels||Vrije Televisie Boemeldonck||529 | + | | B ||9||66||Beekse Bengels||Vrije Televisie Boemeldonck||529 |
|- | |- | ||
| − | | C || | + | | C||||46||Voluta||Boemeldonckse Strompelkomp|| |
|- | |- | ||
| − | | C || | + | | C||||77||Nachtpitjes||Wij pitten ook overdag mee karnaval|| |
|- | |- | ||
| − | | C || | + | | C||||82||Stufkes||Maok 't, nou dan heddet|| |
|- | |- | ||
| − | | C || | + | | C ||1||58||Beekse Vrienden||t Lopt gladjes bij Ad Latjes||737 |
|- | |- | ||
| − | | C || | + | | C ||2||67||Maespappers||Wij zien niet onder één hoedje te vangen||703 |
|- | |- | ||
| − | | C || | + | | C ||3||47||Oekels||Zo d'draait, zo heddet||662 |
|- | |- | ||
| − | | C || | + | | C ||4||84||Fiasco's||Geen faisco met de Fiasco's||649 |
|- | |- | ||
| − | | C ||8||||Tapvers||BAK van Boemeldonck||589 | + | | C ||5||76||Oezo||Ze hedde zuinige waogens gemaokt||636 |
| + | |- | ||
| + | | C ||6||57||Atoompjes||O wat 'n pech, onze bouwplaots is weg||600 | ||
| + | |- | ||
| + | | C ||7||45||Rode Appeltjes||We speile ut onder één hoedje||599 | ||
| + | |- | ||
| + | | C ||8||68||Tapvers||BAK van Boemeldonck||589 | ||
|- | |- | ||
| C ||9||||Wandberen||War is m'n pils?||550 | | C ||9||||Wandberen||War is m'n pils?||550 | ||
|- | |- | ||
| − | | C ||10||||Giechels||Geëmancipeerd en toch dweilen||544 | + | | C ||10||59||Giechels||Geëmancipeerd en toch dweilen||544 |
|- | |- | ||
| − | | C ||11||||Stumpers||We zien wel ||512 | + | | C ||11||50||Stumpers||We zien wel ||512 |
|- | |- | ||
| D||1||||Sukkels||Mar we komme er bovenop||788 | | D||1||||Sukkels||Mar we komme er bovenop||788 | ||
|- | |- | ||
| − | | D||2||||Spic en Span||Te gek om los te lopen||716 | + | | D||2||62||Spic en Span||Te gek om los te lopen||716 |
|- | |- | ||
| − | | D||3||||Luci en Fer||Veur karnaval al afgebrand||695 | + | | D||3||80||Luci en Fer||Veur karnaval al afgebrand||695 |
|- | |- | ||
| − | | D||4||||Familie de Bok||Wij visse van 't jaor niet achter 't net||692 | + | | D||4||81||Familie de Bok||Wij visse van 't jaor niet achter 't net||692 |
|- | |- | ||
| − | | D||5||||Wa 'n stel hè||Onder de elektrische deken||661 | + | | D||5||51||Wa 'n stel hè||Onder de elektrische deken||661 |
|- | |- | ||
| − | | D||6||||Drufkes||De benzine gaot stijge en wij ok||658 | + | | D||6||71||Drufkes||De benzine gaot stijge en wij ok||658 |
|- | |- | ||
| D||7||||De Engeltjes||Billy Turf en Meester Kwei||650 | | D||7||||De Engeltjes||Billy Turf en Meester Kwei||650 | ||
| Regel 89: | Regel 95: | ||
| D||8||||Dubbel twee||Jopies Banenbakfiets||550 | | D||8||||Dubbel twee||Jopies Banenbakfiets||550 | ||
|- | |- | ||
| − | | D||9||||Theo de Maespapper||Daor heb ik nie veur gestudeerd||519 | + | | D||9||52||Theo de Maespapper||Daor heb ik nie veur gestudeerd||519 |
|- | |- | ||
| − | | D||10||||De 2 Klungels||Supporters anno 1982||503 | + | | D||10||72||De 2 Klungels||Supporters anno 1982||503 |
|- | |- | ||
| D||11||||De bedsteeërs||Het ledikant||496 | | D||11||||De bedsteeërs||Het ledikant||496 | ||
| + | |- | ||
| + | | D||||63||Miggies||Annie, hou jij mijn tassie effe vast|| | ||
| + | |- | ||
| + | | D||||87||Ome Piet||"De" Jong geleerd is oud gedaan|| | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 20 jul 2017 om 20:45
| Cat | Prijs | Deelnemernr | Deelnemer naam | Titel | Punten |
| A | 1 | 86 | Batabieren | Na tienen eten? Nergens geen friet te vreten | 894 |
| A | 2 | 48 | Vetkluivers | Zo g'ut maokt, zo heddet, mar wak heb wulk houwe | 854 |
| A | 3 | 85 | Houthakkers | t Boemelgeweld | 826 |
| A | 4 | 49 | Leuttappers | Ontsluiting Haagse B. wordt een probleem | 824 |
| A | 5 | 78 | Pruttels | Holland olé | 788 |
| A | 6 | 70 | Overschot | Ut is mar net wagge dur van maokt | 787 |
| A | 7 | 60 | Kikkers | Zo g'um maokt zo heddem | 786 |
| A | 8 | 65 | Halve Zole | Zo g'ut maokt, ze heddet terug | 766 |
| A | 9 | 79 | Gieters | Boemeldonckse sterren | 756 |
| A | 10 | 61 | Black Eagles | Bende nie tevreë mee owen eigen kop, dan | 714 |
| A | 11 | 44 | Kreukels | Eindelijk werk voor ambtenaar, van tuinman tot prins | 708 |
| A | 12 | 69 | Dors(t)vlegels | Retour afzender | 640 |
| A | 13 | 55 | Mispunten | We hebben ut gemaokt, maor…. ? | 535 |
| B | 1 | 75 | Muizekeutels | Brouwerij "De Muizekeutels" | 768 |
| B | 2 | 43 | Knoesten | t is wel goed, we zèn te voet | 740 |
| B | 3 | 53 | Huppeldepupkes | Zo maoken wij ut | 674 |
| B | 4 | 54 | Sponzen | Annie | 665 |
| B | 5 | 83 | Poollichtjes | O wat un pret met ut gelijmde kabinet | 655 |
| B | 6 | 42 | Schaopkes | Op sommige dinge motte nie bezuinigen | 610 |
| B | 7 | 74 | Spetters | Un pannenkoek vol gespetter | 603 |
| B | 8 | 64 | d'Oren Toe | Ons oren toeteren. En die van jullie? | 572 |
| B | 9 | 66 | Beekse Bengels | Vrije Televisie Boemeldonck | 529 |
| C | 46 | Voluta | Boemeldonckse Strompelkomp | ||
| C | 77 | Nachtpitjes | Wij pitten ook overdag mee karnaval | ||
| C | 82 | Stufkes | Maok 't, nou dan heddet | ||
| C | 1 | 58 | Beekse Vrienden | t Lopt gladjes bij Ad Latjes | 737 |
| C | 2 | 67 | Maespappers | Wij zien niet onder één hoedje te vangen | 703 |
| C | 3 | 47 | Oekels | Zo d'draait, zo heddet | 662 |
| C | 4 | 84 | Fiasco's | Geen faisco met de Fiasco's | 649 |
| C | 5 | 76 | Oezo | Ze hedde zuinige waogens gemaokt | 636 |
| C | 6 | 57 | Atoompjes | O wat 'n pech, onze bouwplaots is weg | 600 |
| C | 7 | 45 | Rode Appeltjes | We speile ut onder één hoedje | 599 |
| C | 8 | 68 | Tapvers | BAK van Boemeldonck | 589 |
| C | 9 | Wandberen | War is m'n pils? | 550 | |
| C | 10 | 59 | Giechels | Geëmancipeerd en toch dweilen | 544 |
| C | 11 | 50 | Stumpers | We zien wel | 512 |
| D | 1 | Sukkels | Mar we komme er bovenop | 788 | |
| D | 2 | 62 | Spic en Span | Te gek om los te lopen | 716 |
| D | 3 | 80 | Luci en Fer | Veur karnaval al afgebrand | 695 |
| D | 4 | 81 | Familie de Bok | Wij visse van 't jaor niet achter 't net | 692 |
| D | 5 | 51 | Wa 'n stel hè | Onder de elektrische deken | 661 |
| D | 6 | 71 | Drufkes | De benzine gaot stijge en wij ok | 658 |
| D | 7 | De Engeltjes | Billy Turf en Meester Kwei | 650 | |
| D | 8 | Dubbel twee | Jopies Banenbakfiets | 550 | |
| D | 9 | 52 | Theo de Maespapper | Daor heb ik nie veur gestudeerd | 519 |
| D | 10 | 72 | De 2 Klungels | Supporters anno 1982 | 503 |
| D | 11 | De bedsteeërs | Het ledikant | 496 | |
| D | 63 | Miggies | Annie, hou jij mijn tassie effe vast | ||
| D | 87 | Ome Piet | "De" Jong geleerd is oud gedaan | ||
