Uitslag Kinderoptocht 1981-1982: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 9: | Regel 9: | ||
| AK||1||||Abdispleinkinderen||Lottoballen vieren karnaval||104 | | AK||1||||Abdispleinkinderen||Lottoballen vieren karnaval||104 | ||
|- | |- | ||
| − | | AK||2||||Huppeldepupkes||Zo maoken wij ut||101 | + | | AK||2||36||Huppeldepupkes||Zo maoken wij ut||101 |
|- | |- | ||
| − | | AK||3||||Bengels||40 jaar Beek||99 | + | | AK||3||29||Bengels||40 jaar Beek||99 |
|- | |- | ||
| − | | AK||4||||Black Eagles||Ik heb overal ut schijt aan||98 | + | | AK||4||37||Black Eagles||Ik heb overal ut schijt aan||98 |
|- | |- | ||
| − | | AK||5||||Dwergen||Zie je wel, kabouters bestaan niet||95 | + | | AK||5||23||Dwergen||Zie je wel, kabouters bestaan niet||95 |
|- | |- | ||
| AK||6||||Molenbengeltjes||Onder de elektrieke deken||76 | | AK||6||||Molenbengeltjes||Onder de elektrieke deken||76 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | AK||||38||Harmoontjes||Onze huifkar is te klein|| |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||1||9||Mammoetjes||We melken iederen behalve onszelf||102 |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||2||19||Vatjes||Prinsenbeek, 40 jaar aan de sleur||99 |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||3||8||Musselboys||Wie krijgt ut leste bietje||97 |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||4||13||Kwekkers||Onder de elektrische deken||94 |
|- | |- | ||
| − | | BK||6||||Schuimbekken||Woonwagenbewoners krijgen plek||89 | + | | BK||5||16||Mastlandrakkers||Stapke terug||90 |
| + | |- | ||
| + | | BK||6||14||Schuimbekken||Woonwagenbewoners krijgen plek||89 | ||
|- | |- | ||
| BK||7||||Handenbindertjes||Oorlog? Welnee, da's voetbal||88 | | BK||7||||Handenbindertjes||Oorlog? Welnee, da's voetbal||88 | ||
|- | |- | ||
| − | | BK||8||||Patrijzen||Patrijzen boemelen er weer op los||86 | + | | BK||8||15||Patrijzen||Patrijzen boemelen er weer op los||86 |
|- | |- | ||
| − | | BK||9||||Boontjes||Ge zult oe leven lang 'n Boemeldoncker blijven||85 | + | | BK||9||33||Boontjes||Ge zult oe leven lang 'n Boemeldoncker blijven||85 |
|- | |- | ||
| − | | BK||10||||Boerkes||Ik ben er nun kubus van geworden||83 | + | | BK||10||11||Boerkes||Ik ben er nun kubus van geworden||83 |
|- | |- | ||
| − | | BK||11||||Ukkies||We bezuinigen||83 | + | | BK||11||17||Ukkies||We bezuinigen||83 |
|- | |- | ||
| − | | BK||12||||Krekels||Wij lere deur, maor waarom?||79 | + | | BK||12||18||Krekels||Wij lere deur, maor waarom?||79 |
|- | |- | ||
| BK||13||||Schotels||Ik wil met jou wel 7 weken||77 | | BK||13||||Schotels||Ik wil met jou wel 7 weken||77 | ||
|- | |- | ||
| − | | BK||14||||Smarties||Het nieuwe BAK-fordje||73 | + | | BK||14||26||Smarties||Het nieuwe BAK-fordje||73 |
|- | |- | ||
| − | | BK||15||||Snotneuzen||Glaaje op, laat je rijden||72 | + | | BK||15||5||Snotneuzen||Glaaje op, laat je rijden||72 |
|- | |- | ||
| − | | BK||16||||Lachboys||Joep Meloen||70 | + | | BK||16||7||Lachboys||Joep Meloen||70 |
|- | |- | ||
| − | | BK||17||||Viltjes||Ik ben Joep Meloen||69 | + | | BK||17||10||Viltjes||Ik ben Joep Meloen||69 |
|- | |- | ||
| − | | BK||18||||Leuttapperkes||Ze kunnen me de pot op||69 | + | | BK||18||20||Leuttapperkes||Ze kunnen me de pot op||69 |
|- | |- | ||
| CK||1||||Pleisters||De trekpleisters van Boemeldonck||81 | | CK||1||||Pleisters||De trekpleisters van Boemeldonck||81 | ||
| Regel 71: | Regel 73: | ||
| CK||8||||Kapittelboefkes||Snelkrakers||74 | | CK||8||||Kapittelboefkes||Snelkrakers||74 | ||
|- | |- | ||
| − | | CK||9||||Kwistjes||Tussen 2 bergen bromt de beer||73 | + | | CK||9||31||Kwistjes||Tussen 2 bergen bromt de beer||73 |
|- | |- | ||
| − | | CK||10||||Beekse Boerkes||Terug naar de natuur||73 | + | | CK||10||21||Beekse Boerkes en boerinnekes||Terug naar de oude pure natuur||73 |
|- | |- | ||
| CK||11||||Mislukkelingen||Heb je nog iets schoon te maken||72 | | CK||11||||Mislukkelingen||Heb je nog iets schoon te maken||72 | ||
| Regel 79: | Regel 81: | ||
| CK||12||||B.Z.T.||Wij blaozen er op los||70 | | CK||12||||B.Z.T.||Wij blaozen er op los||70 | ||
|- | |- | ||
| − | | CK||13||||Pannenlopen||Zakkenrollers krijgen bij ons geen kans||69 | + | | CK||13||22||Pannenlopen||Zakkenrollers krijgen bij ons geen kans||69 |
|- | |- | ||
| − | | CK||14||||Kassers||Hondepoep niet op de stoep||63 | + | | CK||14||6||Kassers||Hondepoep niet op de stoep||63 |
|- | |- | ||
| CK||15||||Lappen||Joop zit in de knoop||63 | | CK||15||||Lappen||Joop zit in de knoop||63 | ||
| Regel 87: | Regel 89: | ||
| CK||16||||Krullies||Kop met krullen||63 | | CK||16||||Krullies||Kop met krullen||63 | ||
|- | |- | ||
| − | | CK||17||||Rumkes||Zeg 't met eieren||61 | + | | CK||17||12||Rumkes||Zeg 't met eieren||61 |
|- | |- | ||
| CK||18||||Crossboys||Als we maar kunnen trainen||48 | | CK||18||||Crossboys||Als we maar kunnen trainen||48 | ||
|- | |- | ||
| − | | DK||1||||Natnekken||Elektrische deken||82 | + | | DK||1||25||Natnekken||Elektrische deken||82 |
|- | |- | ||
| − | | DK||2||||Saffie||Ik ben er weer bij||76 | + | | DK||2||27||Saffie||Ik ben er weer bij||76 |
|- | |- | ||
| DK||3||||Platzoler||Het negatieve schandaal||74 | | DK||3||||Platzoler||Het negatieve schandaal||74 | ||
|- | |- | ||
| − | | DK||4||||John Kwist ||Ik wil met jou wel 7 weken||72 | + | | DK||4||32||John Kwist ||Ik wil met jou wel 7 weken||72 |
|- | |- | ||
| DK||5||||Wessel Bakker||Op naar de 10.001||72 | | DK||5||||Wessel Bakker||Op naar de 10.001||72 | ||
| Regel 103: | Regel 105: | ||
| DK||6||||Manus van Alles||van de sloop maak je alles||70 | | DK||6||||Manus van Alles||van de sloop maak je alles||70 | ||
|- | |- | ||
| − | | DK||7||||Eilandbewoners||Op 'n onbewoond eiland||69 | + | | DK||7||30||Eilandbewoners||Op 'n onbewoond eiland||69 |
|- | |- | ||
| DK||8||||Slaapmutsen||Onder een elektrische deken||68 | | DK||8||||Slaapmutsen||Onder een elektrische deken||68 | ||
| Regel 110: | Regel 112: | ||
|- | |- | ||
| DK||10||||Bierviltjes||Karnaval op de Boerderij||60 | | DK||10||||Bierviltjes||Karnaval op de Boerderij||60 | ||
| + | |- | ||
| + | | DK||||28||t Duveltje||Ik wil met jou wel zeven weken|| | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 20 jul 2017 20:45
| Cat | Prijs | Deelnemernr | Deelnemer naam | Titel | Punten |
| AK | 1 | Abdispleinkinderen | Lottoballen vieren karnaval | 104 | |
| AK | 2 | 36 | Huppeldepupkes | Zo maoken wij ut | 101 |
| AK | 3 | 29 | Bengels | 40 jaar Beek | 99 |
| AK | 4 | 37 | Black Eagles | Ik heb overal ut schijt aan | 98 |
| AK | 5 | 23 | Dwergen | Zie je wel, kabouters bestaan niet | 95 |
| AK | 6 | Molenbengeltjes | Onder de elektrieke deken | 76 | |
| AK | 38 | Harmoontjes | Onze huifkar is te klein | ||
| BK | 1 | 9 | Mammoetjes | We melken iederen behalve onszelf | 102 |
| BK | 2 | 19 | Vatjes | Prinsenbeek, 40 jaar aan de sleur | 99 |
| BK | 3 | 8 | Musselboys | Wie krijgt ut leste bietje | 97 |
| BK | 4 | 13 | Kwekkers | Onder de elektrische deken | 94 |
| BK | 5 | 16 | Mastlandrakkers | Stapke terug | 90 |
| BK | 6 | 14 | Schuimbekken | Woonwagenbewoners krijgen plek | 89 |
| BK | 7 | Handenbindertjes | Oorlog? Welnee, da's voetbal | 88 | |
| BK | 8 | 15 | Patrijzen | Patrijzen boemelen er weer op los | 86 |
| BK | 9 | 33 | Boontjes | Ge zult oe leven lang 'n Boemeldoncker blijven | 85 |
| BK | 10 | 11 | Boerkes | Ik ben er nun kubus van geworden | 83 |
| BK | 11 | 17 | Ukkies | We bezuinigen | 83 |
| BK | 12 | 18 | Krekels | Wij lere deur, maor waarom? | 79 |
| BK | 13 | Schotels | Ik wil met jou wel 7 weken | 77 | |
| BK | 14 | 26 | Smarties | Het nieuwe BAK-fordje | 73 |
| BK | 15 | 5 | Snotneuzen | Glaaje op, laat je rijden | 72 |
| BK | 16 | 7 | Lachboys | Joep Meloen | 70 |
| BK | 17 | 10 | Viltjes | Ik ben Joep Meloen | 69 |
| BK | 18 | 20 | Leuttapperkes | Ze kunnen me de pot op | 69 |
| CK | 1 | Pleisters | De trekpleisters van Boemeldonck | 81 | |
| CK | 2 | De Tweekus | Geschrokken | 79 | |
| CK | 3 | Steenakkertjes | Kinderboerderij | 78 | |
| CK | 4 | Drinkelappen | De leut komt langs de tong | 77 | |
| CK | 5 | Klungeltjes | Onder de elektrieke deken | 76 | |
| CK | 6 | Suffe Eikes | We douwe en trekken maar deur | 75 | |
| CK | 7 | P.K.M. | Leuk met zo'n kop erop | 74 | |
| CK | 8 | Kapittelboefkes | Snelkrakers | 74 | |
| CK | 9 | 31 | Kwistjes | Tussen 2 bergen bromt de beer | 73 |
| CK | 10 | 21 | Beekse Boerkes en boerinnekes | Terug naar de oude pure natuur | 73 |
| CK | 11 | Mislukkelingen | Heb je nog iets schoon te maken | 72 | |
| CK | 12 | B.Z.T. | Wij blaozen er op los | 70 | |
| CK | 13 | 22 | Pannenlopen | Zakkenrollers krijgen bij ons geen kans | 69 |
| CK | 14 | 6 | Kassers | Hondepoep niet op de stoep | 63 |
| CK | 15 | Lappen | Joop zit in de knoop | 63 | |
| CK | 16 | Krullies | Kop met krullen | 63 | |
| CK | 17 | 12 | Rumkes | Zeg 't met eieren | 61 |
| CK | 18 | Crossboys | Als we maar kunnen trainen | 48 | |
| DK | 1 | 25 | Natnekken | Elektrische deken | 82 |
| DK | 2 | 27 | Saffie | Ik ben er weer bij | 76 |
| DK | 3 | Platzoler | Het negatieve schandaal | 74 | |
| DK | 4 | 32 | John Kwist | Ik wil met jou wel 7 weken | 72 |
| DK | 5 | Wessel Bakker | Op naar de 10.001 | 72 | |
| DK | 6 | Manus van Alles | van de sloop maak je alles | 70 | |
| DK | 7 | 30 | Eilandbewoners | Op 'n onbewoond eiland | 69 |
| DK | 8 | Slaapmutsen | Onder een elektrische deken | 68 | |
| DK | 9 | Joost | Zo gu't maokt, zo heb ik ut gemaokt | 65 | |
| DK | 10 | Bierviltjes | Karnaval op de Boerderij | 60 | |
| DK | 28 | t Duveltje | Ik wil met jou wel zeven weken | ||
