Uitslag Kinderoptocht 12 februari 1983: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | ||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||||Abdishofkindjes||We varen 't karnaval in ||318 | + | | AK||1||5||Abdishofkindjes||We varen 't karnaval in ||318 |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||||Huppeldepupkes||Gebakke en gegokt||276 | + | | AK||2||6||Huppeldepupkes||Gebakke en gegokt||276 |
|- | |- | ||
| − | | BK||1||||Black Eageltjes||Ge zit gebakke mee zo'n neus||309 | + | | BK||1||14||Black Eageltjes||Ge zit gebakke mee zo'n neus||309 |
|- | |- | ||
| − | | BK||2||||Mussiboys||Hoe ge ook bent, ge wordt nooit miskend||308 | + | | BK||2||9||Mussiboys||Hoe ge ook bent, ge wordt nooit miskend||308 |
|- | |- | ||
| − | | BK||3||||Mammoetjes||Bezuinigen||299 | + | | BK||3||16||Mammoetjes||Bezuinigen||299 |
|- | |- | ||
| − | | BK||4||||Patrijzen||Van Agt uit kabinet, nu in ronde van Boemeldonck||291 | + | | BK||4||13||Patrijzen||Van Agt uit kabinet, nu in ronde van Boemeldonck||291 |
|- | |- | ||
| − | | BK||5||||Mislukkelingen||t is weer gelukt||286 | + | | BK||5||10||Mislukkelingen||t is weer gelukt||286 |
|- | |- | ||
| − | | BK||6||||Mastlandrakkers||t lijkt nergens op, maar doen toch mee||281 | + | | BK||6||15||Mastlandrakkers||t lijkt nergens op, maar doen toch mee||281 |
|- | |- | ||
| BK||7||||Kwekkers||Wij zetten zandzakke voor de deur||270 | | BK||7||||Kwekkers||Wij zetten zandzakke voor de deur||270 | ||
|- | |- | ||
| − | | BK||8||||Krekels||Op z'n biks gebakke||268 | + | | BK||8||17||Krekels||Op z'n biks gebakke||268 |
|- | |- | ||
| − | | BK||9||||Ukkies||Ut zit vast gebakke||266 | + | | BK||9||11||Ukkies||Ut zit vast gebakke||266 |
|- | |- | ||
| − | | BK||10||||Handenbinders||Wat 'n pech, de ziekenzorg staat ook al in de weg||255 | + | | BK||10||8||Handenbinders||Wat 'n pech, de ziekenzorg staat ook al in de weg||255 |
|- | |- | ||
| BK||11||||De Kwistjes||Zandzakken voor de deur||250 | | BK||11||||De Kwistjes||Zandzakken voor de deur||250 | ||
| Regel 35: | Regel 35: | ||
| BK||12||||Viltjes||Spookrijder gesignaleerd||237 | | BK||12||||Viltjes||Spookrijder gesignaleerd||237 | ||
|- | |- | ||
| − | | BK||13||||Lolbroeken||Wat columbus niet vond, hebben wij gevonden||236 | + | | BK||13||7||Lolbroeken||Wat columbus niet vond, hebben wij gevonden||236 |
|- | |- | ||
| − | | BK||14||||Boontjes||Op z'n biks gebakke||233 | + | | BK||14||19||Boontjes||Op z'n biks gebakke||233 |
|- | |- | ||
| BK||15||||De 3 bikse bakkers||Op z'n biks gebakke||224 | | BK||15||||De 3 bikse bakkers||Op z'n biks gebakke||224 | ||
|- | |- | ||
| − | | BK||16||||Rumkes||17 jaar Boemeldonck, een keer prinsenslaog||220 | + | | BK||16||12||Rumkes||17 jaar Boemeldonck, een keer prinsenslaog||220 |
|- | |- | ||
| BK||17||||De Spiders||Spiders griezelhuis||209 | | BK||17||||De Spiders||Spiders griezelhuis||209 | ||
| Regel 49: | Regel 49: | ||
| CK||2||||Snoopy family||De hondepoep mot van de stoep||318 | | CK||2||||Snoopy family||De hondepoep mot van de stoep||318 | ||
|- | |- | ||
| − | | CK||3||||Schuimkoppen||t duveltje in 't kistje||316 | + | | CK||3||21||Schuimkoppen||t duveltje in 't kistje||316 |
|- | |- | ||
| − | | CK||4||||Kleiboerkes||Op z'n biks gebakke||315 | + | | CK||4||27||Kleiboerkes||Op z'n biks gebakke||315 |
|- | |- | ||
| CK||5||||De batraven||Bakken kunnen wij ook||283 | | CK||5||||De batraven||Bakken kunnen wij ook||283 | ||
| Regel 57: | Regel 57: | ||
| CK||6||||Schoteltjes||We hebben de boot gemist||276 | | CK||6||||Schoteltjes||We hebben de boot gemist||276 | ||
|- | |- | ||
| − | | CK||7||||Lachboys||Op z'n biks gebakke||274 | + | | CK||7||26||Lachboys||Op z'n biks gebakke||274 |
|- | |- | ||
| CK||8||||Bosrakkers||De fiets van den Dré, daar is wa mee||268 | | CK||8||||Bosrakkers||De fiets van den Dré, daar is wa mee||268 | ||
|- | |- | ||
| − | | CK||9||||Race-eendjes||De jonge jaren van de race-eend||267 | + | | CK||9||25||Race-eendjes||De jonge jaren van de race-eend||267 |
|- | |- | ||
| − | | CK||10||||Pannelappen||Zie de wel, 'n pannelapke hedde altijd nodig||255 | + | | CK||10||29||Pannelappen||Zie de wel, 'n pannelapke hedde altijd nodig||255 |
|- | |- | ||
| CK||11||||Stepboys||We maken het maar wat langer||253 | | CK||11||||Stepboys||We maken het maar wat langer||253 | ||
| Regel 73: | Regel 73: | ||
| CK||14||||Babydolls||De babydolls vieren karnaval||226 | | CK||14||||Babydolls||De babydolls vieren karnaval||226 | ||
|- | |- | ||
| − | | CK||15||||Kassers||We zoeken 'n goeie crossbaan||226 | + | | CK||15||28||Kassers||We zoeken 'n goeie crossbaan||226 |
|- | |- | ||
| − | | CK||16||||Bikse Boerkes en boerinnekes||Boer Harms||214 | + | | CK||16||18||Bikse Boerkes en boerinnekes||Boer Harms||214 |
|- | |- | ||
| CK||17||||De Crossers||Crossen vinden wij fijn||200 | | CK||17||||De Crossers||Crossen vinden wij fijn||200 | ||
| Regel 81: | Regel 81: | ||
| DK||1||||Knorren||We kijken niet op 'n kleintje||294 | | DK||1||||Knorren||We kijken niet op 'n kleintje||294 | ||
|- | |- | ||
| − | | DK||2||||Bikse bakker||Op z'n biks gebakke||269 | + | | DK||2||20||Bikse bakker||Op z'n biks gebakke||269 |
|- | |- | ||
| DK||3||||Tegenpolen||Het langste endje||263 | | DK||3||||Tegenpolen||Het langste endje||263 | ||
| Regel 87: | Regel 87: | ||
| DK||4||||De platzolen||Deetman, stapje terug||239 | | DK||4||||De platzolen||Deetman, stapje terug||239 | ||
|- | |- | ||
| − | | DK||5||||Saffi||Op de Beek zitte 17 jaar gebakke||226 | + | | DK||5||23||Saffi||Op de Beek zitte 17 jaar gebakke||226 |
|- | |- | ||
| DK||6||||Zooitje ongeregeld||We zitte op de Beek goed gebakke||220 | | DK||6||||Zooitje ongeregeld||We zitte op de Beek goed gebakke||220 | ||
|- | |- | ||
| − | | DK||7||||Vrolijke twee||Hier komen de zakken||213 | + | | DK||7||24||Vrolijke twee||Hier komen de zakken||213 |
|- | |- | ||
| − | | DK||8||||René Mol||Flapoor||210 | + | | DK||8||22||René Mol||Flapoor||210 |
|- | |- | ||
| DK||9||||De Tienussen||Wij stoken ons eigen natje||198 | | DK||9||||De Tienussen||Wij stoken ons eigen natje||198 | ||
Versie van 20 jul 2017 20:44
| Cat | Prijs | Deelnemernr | Deelnemer naam | Titel | Punten |
| AK | 1 | 5 | Abdishofkindjes | We varen 't karnaval in | 318 |
| AK | 2 | 6 | Huppeldepupkes | Gebakke en gegokt | 276 |
| BK | 1 | 14 | Black Eageltjes | Ge zit gebakke mee zo'n neus | 309 |
| BK | 2 | 9 | Mussiboys | Hoe ge ook bent, ge wordt nooit miskend | 308 |
| BK | 3 | 16 | Mammoetjes | Bezuinigen | 299 |
| BK | 4 | 13 | Patrijzen | Van Agt uit kabinet, nu in ronde van Boemeldonck | 291 |
| BK | 5 | 10 | Mislukkelingen | t is weer gelukt | 286 |
| BK | 6 | 15 | Mastlandrakkers | t lijkt nergens op, maar doen toch mee | 281 |
| BK | 7 | Kwekkers | Wij zetten zandzakke voor de deur | 270 | |
| BK | 8 | 17 | Krekels | Op z'n biks gebakke | 268 |
| BK | 9 | 11 | Ukkies | Ut zit vast gebakke | 266 |
| BK | 10 | 8 | Handenbinders | Wat 'n pech, de ziekenzorg staat ook al in de weg | 255 |
| BK | 11 | De Kwistjes | Zandzakken voor de deur | 250 | |
| BK | 12 | Viltjes | Spookrijder gesignaleerd | 237 | |
| BK | 13 | 7 | Lolbroeken | Wat columbus niet vond, hebben wij gevonden | 236 |
| BK | 14 | 19 | Boontjes | Op z'n biks gebakke | 233 |
| BK | 15 | De 3 bikse bakkers | Op z'n biks gebakke | 224 | |
| BK | 16 | 12 | Rumkes | 17 jaar Boemeldonck, een keer prinsenslaog | 220 |
| BK | 17 | De Spiders | Spiders griezelhuis | 209 | |
| CK | 1 | De smulpapen | De lekkerste hapjes van Boemeldonck | 319 | |
| CK | 2 | Snoopy family | De hondepoep mot van de stoep | 318 | |
| CK | 3 | 21 | Schuimkoppen | t duveltje in 't kistje | 316 |
| CK | 4 | 27 | Kleiboerkes | Op z'n biks gebakke | 315 |
| CK | 5 | De batraven | Bakken kunnen wij ook | 283 | |
| CK | 6 | Schoteltjes | We hebben de boot gemist | 276 | |
| CK | 7 | 26 | Lachboys | Op z'n biks gebakke | 274 |
| CK | 8 | Bosrakkers | De fiets van den Dré, daar is wa mee | 268 | |
| CK | 9 | 25 | Race-eendjes | De jonge jaren van de race-eend | 267 |
| CK | 10 | 29 | Pannelappen | Zie de wel, 'n pannelapke hedde altijd nodig | 255 |
| CK | 11 | Stepboys | We maken het maar wat langer | 253 | |
| CK | 12 | Schutters | De steek van de keizer | 242 | |
| CK | 13 | De duveltjes | Boer Harms | 240 | |
| CK | 14 | Babydolls | De babydolls vieren karnaval | 226 | |
| CK | 15 | 28 | Kassers | We zoeken 'n goeie crossbaan | 226 |
| CK | 16 | 18 | Bikse Boerkes en boerinnekes | Boer Harms | 214 |
| CK | 17 | De Crossers | Crossen vinden wij fijn | 200 | |
| DK | 1 | Knorren | We kijken niet op 'n kleintje | 294 | |
| DK | 2 | 20 | Bikse bakker | Op z'n biks gebakke | 269 |
| DK | 3 | Tegenpolen | Het langste endje | 263 | |
| DK | 4 | De platzolen | Deetman, stapje terug | 239 | |
| DK | 5 | 23 | Saffi | Op de Beek zitte 17 jaar gebakke | 226 |
| DK | 6 | Zooitje ongeregeld | We zitte op de Beek goed gebakke | 220 | |
| DK | 7 | 24 | Vrolijke twee | Hier komen de zakken | 213 |
| DK | 8 | 22 | René Mol | Flapoor | 210 |
| DK | 9 | De Tienussen | Wij stoken ons eigen natje | 198 | |
