Uitslag Grote optocht 13 februari 1983: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | ||
|- | |- | ||
| − | | A ||1||||Leuttappers||Herman was onze | + | | A ||1||54||Leuttappers||Herman was onze sik, nu d'ambtenaren hunne schrik||879 |
|- | |- | ||
| − | | A ||2||||Batabieren||t is moeilijk oewe | + | | A ||2||30||Batabieren||t is moeilijk oewe kop boven water te houwe||839 |
|- | |- | ||
| − | | A ||3||||Kikkers||Op z'n biks gebakke||820 | + | | A ||3||55||Kikkers||Op z'n biks gebakke||820 |
|- | |- | ||
| − | | A ||4||||Houtakkers||Op z'n biks gebakke||806 | + | | A ||4||65||Houtakkers||Op z'n biks gebakke||806 |
|- | |- | ||
| − | | A ||5||||Halve Zole||d'r op of d'r onder||803 | + | | A ||5||29||Halve Zole||d'r op of d'r onder||803 |
|- | |- | ||
| − | | A ||6||||Pruttels||Herman doorgezakt||793 | + | | A ||6||56||Pruttels||Herman doorgezakt, voor 4 jaar aan de wethouderszetel geplakt||793 |
|- | |- | ||
| − | | A ||7||||Gieters||Muzikaal gebakke||783 | + | | A ||7||42||Gieters||Muzikaal gebakke||783 |
|- | |- | ||
| − | | A ||8||||Overschot||Boemeldonck met veilig | + | | A ||8||31||Overschot||Boemeldonck met veilig zicht: op Velsgoed mot un licht||748 |
|- | |- | ||
| − | | A ||9||||Atoompjes||Op de Beek is alles gebakke||720 | + | | A ||9||41||Atoompjes||Op de Beek is alles gebakke||720 |
|- | |- | ||
| − | | A ||10||||Maespappers||Wij lusten er al 15 | + | | A ||10||43||Maespappers||Wij lusten er al 15 jaar pap van||715 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | A ||||66||Black Eagles ||De Verrassing uit de polder|| |
|- | |- | ||
| − | | B | + | | B||||B||Muizekeutels||Miss BAKsel verkiezingen|| |
|- | |- | ||
| − | | B || | + | | B ||1||59||Knoesten||Wa denkte daor van||778 |
|- | |- | ||
| − | | B || | + | | B ||2||36||Huppeldepupkes||Bikse misbaksels||716 |
|- | |- | ||
| − | | B || | + | | B ||3||70||Kreukels||Iedereen 'n stapke terug, mee karnaval dansen de kasteleins over onze rug||691 |
|- | |- | ||
| − | | B || | + | | B ||4||60||Sponzen||De laatste werkende||683 |
|- | |- | ||
| − | | B || | + | | B ||5||46||Poollichtjes||Marie en Fons schrijven nou veur ons||671 |
|- | |- | ||
| − | | B || | + | | B ||6||34||Kleiduiven||Bezuinigen begint bij…||660 |
|- | |- | ||
| − | | B || | + | | B ||7||61||Spetters||Den Haag neemt ons te pakke, dan maar oud brood BAKke||658 |
|- | |- | ||
| − | | B || | + | | B ||8||69||Schuimbekken||Ik ben Prins Kees en ik hui van vette kluiven||631 |
|- | |- | ||
| − | | B || | + | | B ||9||47||B.Z.T.||Op z'n biks gebakke||611 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | B ||10||35||Culturele groentjes||Eschancipatie||550 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | B ||11||48||Windstinkers||Windenergie||503 |
|- | |- | ||
| − | | C || | + | | C ||1||58||Oekels||Heel de Beek op dáááánsles||718 |
|- | |- | ||
| − | | C || | + | | C ||2||45||Fiasco's||Geen fiasco met …||714 |
|- | |- | ||
| − | | C || | + | | C ||3||57||Bedsteeërs||Spreekwoorden en gezegden||712 |
|- | |- | ||
| − | | C ||6||||Rode appels||Oh wat 'n pech||672 | + | | C ||4||62||Stumpers||We bakken ze bruin||695 |
| + | |- | ||
| + | | C ||5||67||Nachtpitjes||Wat was het eerst…||690 | ||
| + | |- | ||
| + | | C ||6||32||Rode appels||Oh wat 'n pech||672 | ||
|- | |- | ||
| C ||7||||Outjes||Ons huske||592 | | C ||7||||Outjes||Ons huske||592 | ||
|- | |- | ||
| − | | C ||8||||Wandberen||Noot(d)kraker||579 | + | | C ||8||44||Wandberen||Noot(d)kraker||579 |
|- | |- | ||
| − | | C ||9||||Mispunten||Hij is op z'n Biks gebakke||571 | + | | C ||9||33||Mispunten||Hij is op z'n Biks gebakke||571 |
|- | |- | ||
| − | | D ||1||||Dubbel twee||titel is (nog) niet van ||783 | + | | D ||1||40||Dubbel twee||titel is (nog) niet van belang||783 |
|- | |- | ||
| − | | D ||2||||Zoefpoepers||Het drankstel||761 | + | | D ||2||38||Zoefpoepers||Het drankstel||761 |
|- | |- | ||
| − | | D ||3||||Mijnheer de Bok||Op z'n biks gebakke||719 | + | | D ||3||37||Mijnheer de Bok||Op z'n biks gebakke||719 |
|- | |- | ||
| − | | D ||4||||Spic en Span||Flink in 't touw||697 | + | | D ||4||73||Spic en Span||Flink in 't touw van 't jaar, we knopen d'eindjes aan elkaar||697 |
|- | |- | ||
| − | | D ||5||||Drufkes||Benzine gaat stijgen||683 | + | | D ||5||39||Drufkes||Benzine gaat stijgen en wij ok||683 |
|- | |- | ||
| D ||6||||Vrijgezelle||We hopen dat we er zo…||641 | | D ||6||||Vrijgezelle||We hopen dat we er zo…||641 | ||
|- | |- | ||
| − | | D ||7||||André van Duyn||t is wir gewoon André||637 | + | | D ||7||50||André van Duyn||t is wir gewoon André||637 |
|- | |- | ||
| − | | D ||8||||Boer en boerin Harmsen||We houwe van disco||628 | + | | D ||8||71||Boer en boerin Harmsen||We houwe van disco||628 |
|- | |- | ||
| − | | D ||9||||Trio onbekend||van korporaal | + | | D ||9||72||Trio onbekend||van korporaal tot staatssecretaris||616 |
|- | |- | ||
| − | | D ||10||||Paar halve zolen||we gooien er 'n schepke||612 | + | | D ||10||64||Paar halve zolen||we gooien er 'n schepke bovenop||612 |
|- | |- | ||
| D ||11||||Paterkes||Op stap met de paters||611 | | D ||11||||Paterkes||Op stap met de paters||611 | ||
| Regel 93: | Regel 97: | ||
| D ||13||||Crazy Rocker||Spookrijder gesignaleerd||594 | | D ||13||||Crazy Rocker||Spookrijder gesignaleerd||594 | ||
|- | |- | ||
| − | | D ||14||||Bikse Bakker||Op z'n biks gebakke||591 | + | | D ||14||63||Bikse Bakker||Op z'n biks gebakke||591 |
|- | |- | ||
| − | | D ||15||||De twee klungels||Op z'n biks gebakke||570 | + | | D ||15||49||De twee klungels||Op z'n biks gebakke||570 |
|- | |- | ||
| − | | D ||16||||De twee vraagtekens||Hoever zullen wij 't …||559 | + | | D ||16||52||De twee vraagtekens||Hoever zullen wij 't …||559 |
|- | |- | ||
| D ||16||||Gebroeders||Wij speulen 't spelleke||559 | | D ||16||||Gebroeders||Wij speulen 't spelleke||559 | ||
|- | |- | ||
| − | | D ||17||||Sukkels||Gewoon deurdouwen||533 | + | | D ||17||51||Sukkels||Gewoon deurdouwen||533 |
| + | |- | ||
| + | | ||||28||Vetkluivers||We zijn er volgend jaar beter|| | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 20 jul 2017 20:43
| Cat | Prijs | Deelnemernr | Deelnemer naam | Titel | Punten |
| A | 1 | 54 | Leuttappers | Herman was onze sik, nu d'ambtenaren hunne schrik | 879 |
| A | 2 | 30 | Batabieren | t is moeilijk oewe kop boven water te houwe | 839 |
| A | 3 | 55 | Kikkers | Op z'n biks gebakke | 820 |
| A | 4 | 65 | Houtakkers | Op z'n biks gebakke | 806 |
| A | 5 | 29 | Halve Zole | d'r op of d'r onder | 803 |
| A | 6 | 56 | Pruttels | Herman doorgezakt, voor 4 jaar aan de wethouderszetel geplakt | 793 |
| A | 7 | 42 | Gieters | Muzikaal gebakke | 783 |
| A | 8 | 31 | Overschot | Boemeldonck met veilig zicht: op Velsgoed mot un licht | 748 |
| A | 9 | 41 | Atoompjes | Op de Beek is alles gebakke | 720 |
| A | 10 | 43 | Maespappers | Wij lusten er al 15 jaar pap van | 715 |
| A | 66 | Black Eagles | De Verrassing uit de polder | ||
| B | B | Muizekeutels | Miss BAKsel verkiezingen | ||
| B | 1 | 59 | Knoesten | Wa denkte daor van | 778 |
| B | 2 | 36 | Huppeldepupkes | Bikse misbaksels | 716 |
| B | 3 | 70 | Kreukels | Iedereen 'n stapke terug, mee karnaval dansen de kasteleins over onze rug | 691 |
| B | 4 | 60 | Sponzen | De laatste werkende | 683 |
| B | 5 | 46 | Poollichtjes | Marie en Fons schrijven nou veur ons | 671 |
| B | 6 | 34 | Kleiduiven | Bezuinigen begint bij… | 660 |
| B | 7 | 61 | Spetters | Den Haag neemt ons te pakke, dan maar oud brood BAKke | 658 |
| B | 8 | 69 | Schuimbekken | Ik ben Prins Kees en ik hui van vette kluiven | 631 |
| B | 9 | 47 | B.Z.T. | Op z'n biks gebakke | 611 |
| B | 10 | 35 | Culturele groentjes | Eschancipatie | 550 |
| B | 11 | 48 | Windstinkers | Windenergie | 503 |
| C | 1 | 58 | Oekels | Heel de Beek op dáááánsles | 718 |
| C | 2 | 45 | Fiasco's | Geen fiasco met … | 714 |
| C | 3 | 57 | Bedsteeërs | Spreekwoorden en gezegden | 712 |
| C | 4 | 62 | Stumpers | We bakken ze bruin | 695 |
| C | 5 | 67 | Nachtpitjes | Wat was het eerst… | 690 |
| C | 6 | 32 | Rode appels | Oh wat 'n pech | 672 |
| C | 7 | Outjes | Ons huske | 592 | |
| C | 8 | 44 | Wandberen | Noot(d)kraker | 579 |
| C | 9 | 33 | Mispunten | Hij is op z'n Biks gebakke | 571 |
| D | 1 | 40 | Dubbel twee | titel is (nog) niet van belang | 783 |
| D | 2 | 38 | Zoefpoepers | Het drankstel | 761 |
| D | 3 | 37 | Mijnheer de Bok | Op z'n biks gebakke | 719 |
| D | 4 | 73 | Spic en Span | Flink in 't touw van 't jaar, we knopen d'eindjes aan elkaar | 697 |
| D | 5 | 39 | Drufkes | Benzine gaat stijgen en wij ok | 683 |
| D | 6 | Vrijgezelle | We hopen dat we er zo… | 641 | |
| D | 7 | 50 | André van Duyn | t is wir gewoon André | 637 |
| D | 8 | 71 | Boer en boerin Harmsen | We houwe van disco | 628 |
| D | 9 | 72 | Trio onbekend | van korporaal tot staatssecretaris | 616 |
| D | 10 | 64 | Paar halve zolen | we gooien er 'n schepke bovenop | 612 |
| D | 11 | Paterkes | Op stap met de paters | 611 | |
| D | 12 | Engeltjes | Met de lichtvoetige | 608 | |
| D | 13 | Crazy Rocker | Spookrijder gesignaleerd | 594 | |
| D | 14 | 63 | Bikse Bakker | Op z'n biks gebakke | 591 |
| D | 15 | 49 | De twee klungels | Op z'n biks gebakke | 570 |
| D | 16 | 52 | De twee vraagtekens | Hoever zullen wij 't … | 559 |
| D | 16 | Gebroeders | Wij speulen 't spelleke | 559 | |
| D | 17 | 51 | Sukkels | Gewoon deurdouwen | 533 |
| 28 | Vetkluivers | We zijn er volgend jaar beter | |||
