Uitslag Kinderoptocht 16 februari 1985: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | ||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||||De Kleiboerkes||Wij draoge oos hart mee||172 | + | | AK||1||30||De Kleiboerkes||Wij draoge oos hart mee||172 |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||||Black Eageltjes||Oh meid, wat ben je mooi in de hooitijd||165 | + | | AK||2||31||Black Eageltjes||Oh meid, wat ben je mooi in de hooitijd||165 |
|- | |- | ||
| AK||3||||De Zwoertjes nazaten||Wie is wie||164 | | AK||3||||De Zwoertjes nazaten||Wie is wie||164 | ||
|- | |- | ||
| − | | BK ||1||||De Kwekkers||Ouwe sik verloren, de nieuwe geboren||175 | + | | BK ||1||28||De Kwekkers||Ouwe sik verloren, de nieuwe geboren||175 |
|- | |- | ||
| − | | BK ||2||||De Kneusen||BAK, wa dede ons aon, door Nagelkerke te late gaon||169 | + | | BK ||2||27||De Kneusen||BAK, wa dede ons aon, door Nagelkerke te late gaon||169 |
|- | |- | ||
| − | | BK ||3||||De Kwibussen||Motte nou kijke||168 | + | | BK ||3||26||De Kwibussen||Motte nou kijke||168 |
|- | |- | ||
| − | | BK ||4||||De Lolbroeken||t Boemeldoncks pilske||159 | + | | BK ||4||24||De Lolbroeken||t Boemeldoncks pilske||159 |
|- | |- | ||
| − | | BK ||5||||De Lachboys||Daor kan'k nou nooit genoeg van krijge||157 | + | | BK ||5||25||De Lachboys||Daor kan'k nou nooit genoeg van krijge||157 |
|- | |- | ||
| CK||1||||De Overlopers||Tegen de vergrijzing van Pr beek||172 | | CK||1||||De Overlopers||Tegen de vergrijzing van Pr beek||172 | ||
|- | |- | ||
| − | | CK||2||||De Schuimkragers||Motte nou kijke||165 | + | | CK||2||17||De Schuimkragers||Motte nou kijke||165 |
|- | |- | ||
| − | | CK||3||||De Boemelmuisjes||De kat achterna||162 | + | | CK||3||12||De Boemelmuisjes||De kat achterna||162 |
|- | |- | ||
| − | | CK||4||||De Driftkikkers||Zo leert men tegenwoordig||156 | + | | CK||4||18||De Driftkikkers||Zo leert men tegenwoordig||156 |
|- | |- | ||
| CK||5||||De Zes Sterrekes||Brinkman de lucht in||137 | | CK||5||||De Zes Sterrekes||Brinkman de lucht in||137 | ||
| Regel 37: | Regel 37: | ||
| DK||2||||Joost Vissers||t Heksje met 't hekske||162 | | DK||2||||Joost Vissers||t Heksje met 't hekske||162 | ||
|- | |- | ||
| − | | DK||3||||Kluns en Co||Wilt u even lachen||158 | + | | DK||3||8||Kluns en Co||Wilt u even lachen||158 |
|- | |- | ||
| DK||4||||De Kuypertjes||De ziekenauto||152 | | DK||4||||De Kuypertjes||De ziekenauto||152 | ||
| Regel 58: | Regel 58: | ||
|- | |- | ||
| DK||13||||De baby's ||We kunne os moeder nie meer gebruike||139 | | DK||13||||De baby's ||We kunne os moeder nie meer gebruike||139 | ||
| + | |- | ||
| + | | DK||||9||t Boemeldonckertje|| Duveltje uit 't doosje|| | ||
| + | |- | ||
| + | | DK||||10||De Schutters||motte nou kijke!|| | ||
| + | |- | ||
| + | | DK||||13||De 5 sterrekes||Machtwisseling in Boemeldonck|| | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 20 jul 2017 20:39
| Cat | Prijs | Deelnemernr | Deelnemer naam | Titel | Punten |
| AK | 1 | 30 | De Kleiboerkes | Wij draoge oos hart mee | 172 |
| AK | 2 | 31 | Black Eageltjes | Oh meid, wat ben je mooi in de hooitijd | 165 |
| AK | 3 | De Zwoertjes nazaten | Wie is wie | 164 | |
| BK | 1 | 28 | De Kwekkers | Ouwe sik verloren, de nieuwe geboren | 175 |
| BK | 2 | 27 | De Kneusen | BAK, wa dede ons aon, door Nagelkerke te late gaon | 169 |
| BK | 3 | 26 | De Kwibussen | Motte nou kijke | 168 |
| BK | 4 | 24 | De Lolbroeken | t Boemeldoncks pilske | 159 |
| BK | 5 | 25 | De Lachboys | Daor kan'k nou nooit genoeg van krijge | 157 |
| CK | 1 | De Overlopers | Tegen de vergrijzing van Pr beek | 172 | |
| CK | 2 | 17 | De Schuimkragers | Motte nou kijke | 165 |
| CK | 3 | 12 | De Boemelmuisjes | De kat achterna | 162 |
| CK | 4 | 18 | De Driftkikkers | Zo leert men tegenwoordig | 156 |
| CK | 5 | De Zes Sterrekes | Brinkman de lucht in | 137 | |
| DK | 1 | De Kernploeg | Zo moet ie, zo was ie | 183 | |
| DK | 2 | Joost Vissers | t Heksje met 't hekske | 162 | |
| DK | 3 | 8 | Kluns en Co | Wilt u even lachen | 158 |
| DK | 4 | De Kuypertjes | De ziekenauto | 152 | |
| DK | 5 | De Harmoontjes | M'n opa doet ook mee | 148 | |
| DK | 6 | Robert en Brechje van Kolck | Mee ons kunde lache | 147 | |
| DK | 7 | Frank v.d. Aa & Mark Chantrel | Er zit 'n pieper in m'n radio | 145 | |
| DK | 8 | Huppeldepupkes | De babysitter | 144 | |
| DK | 9 | t Boemeldonckertje | t Duveltje uit 't doosje | 143 | |
| DK | 10 | Maggie v Kolck & Carleen Webers | Haantje de voorste | 143 | |
| DK | 11 | De Schutters | Moot nou 's kijke | 142 | |
| DK | 12 | Jeroen Weeber | De piraat | 139 | |
| DK | 13 | De baby's | We kunne os moeder nie meer gebruike | 139 | |
| DK | 9 | t Boemeldonckertje | Duveltje uit 't doosje | ||
| DK | 10 | De Schutters | motte nou kijke! | ||
| DK | 13 | De 5 sterrekes | Machtwisseling in Boemeldonck | ||
