BRAK-Kletsers: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | + | Hierna tref je een overzicht van BRAK-Kletsers door de jaren heen. | |
| + | Wij realiseren ons dat het overzicht nog niet geheel af is, wij blijven zoeken naar updates en foto's. Heb je tips? stuur dan een mail naar archief@boemeldonck.nl | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Jaar !! BAK-Kletser !! Act !! | ! Jaar !! BAK-Kletser !! Act !! | ||
| Regel 146: | Regel 147: | ||
| 2024 || Duuk Haasnoot || André van Duin || [[Bestand: BR2024-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: BR2024-2.jpg}}]] | | 2024 || Duuk Haasnoot || André van Duin || [[Bestand: BR2024-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: BR2024-2.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2025 || Kate Verschueren || Kate Klapstoel || [[Bestand: . | + | | 2025 || Kate Verschueren || Kate Klapstoel || [[Bestand: BR2025-1.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: BR2025-1.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2025 || Duuk Haasnoot || Jochem Mijer || [[Bestand: . | + | | 2025 || Duuk Haasnoot || Jochem Mijer || [[Bestand: BR2025-2.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: BR2025-2.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2025 || Stijn Houtepen || || [[Bestand: . | + | | 2025 || Stijn Houtepen || || [[Bestand: BR2025-3.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: BR2025-3.JPG}}]] |
|} | |} | ||
Huidige versie van 20 sep 2025 om 12:29
Hierna tref je een overzicht van BRAK-Kletsers door de jaren heen.
Wij realiseren ons dat het overzicht nog niet geheel af is, wij blijven zoeken naar updates en foto's. Heb je tips? stuur dan een mail naar archief@boemeldonck.nl
| Jaar | BAK-Kletser | Act | |
|---|---|---|---|
| 2004 | 1 | ||
| 2004 | 2 | ||
| 2004 | 3 | ||
| 2005 | Ludo van de Buijs | Loe de Likker | |
| 2005 | Jaap Rutten | Jaapie de elfde | |
| 2005 | Mark Bakker | Snelle Willy | |
| 2005 | Wesley Kil | ||
| 2005 | Job van de Buijs | Pietje … | |
| 2006 | Jaap Rutten | ||
| 2006 | Job van de Buijs | ||
| 2006 | Ludo van de Buijs | Tinus Tuba | |
| 2006 | Mink van de Goorbergh | ||
| 2007 | Ludo van de Buijs | ||
| 2007 | Mink van de Goorbergh | ||
| 2007 | Job van de Buijs | ||
| 2007 | Jaap Rutten | ||
| 2008 | Juultje van Dongen | Trees de toiletjuffrouw | |
| 2008 | Mink van de Goorbergh | ||
| 2008 | Job van de Buijs | Janus Jubel | |
| 2008 | Jaap Rutten | Dr. O. Gist | |
| 2008 | Ludo van de Buijs | Fido de Flitspaal | |
| 2009 | Jaap Rutten | A.Gent | |
| 2009 | Ali | Witwasser | |
| 2009 | Juultje van Dongen | ||
| 2009 | |||
| 2009 | Ludo van den Buijs | ||
| 2010 | Jaap Rutten | ||
| 2010 | Minck van de Goorbergh | Piet Politie | |
| 2010 | Juul van Dongen | Truus Toilet | |
| 2011 | Juul van Dongen | ||
| 2011 | …... | de neef van Piet Politie | |
| 2012 | Tessa | ||
| 2012 | Brian Huijbregts | ||
| 2012 | Evi | ||
| 2012 | Job van de Buijs | ||
| 2012 | Marijn | ||
| 2012 | Rick Kleemans | ||
| 2012 | Freeke van Dongen | ||
| 2012 | Juul van Dongen | ||
| 2013 | Brian Huijbregts | ||
| 2013 | Fleur Brokken | Bep Zwets | |
| 2013 | ???? | hockey? | |
| 2013 | Rick Kleemans | Sjaak Mauwmarraak | |
| 2014 | Fleur Brokken | ||
| 2014 | Brian Huijbregts | ||
| 2014 | Thijmen Schoonheim | ||
| 2015 | Freek Rovers | ||
| 2015 | Charlotte | ||
| 2015 | Fleur Brokken | ||
| 2015 | Rick Kleemans | ||
| 2015 | Thijmen Schoonheim | ||
| 2016 | Fleur Brokken | Bep Zwets | |
| 2016 | Rick Kleemans | ||
| 2017 | Fleur Brokken | ||
| 2018 | Fleur Brokken | Bep Zwets | |
| 2018 | Julius en Merijn | Buschauffeurs | |
| 2018 | Rick Kleemans | Sjaak Mauwmarraak | |
| 2019 | Jan-Julius en Merijn | De Boemelbakkers | |
| 2019 | Stijn de Kanter | ||
| 2020 | Stijn Houtepen | ||
| 2020 | Jan-Julius en Merijn | ||
| 2020 | Stijn de Kanter | ||
| 2022 | Haasnoot | ||
| 2022 | ?? | ||
| 2022 | Stijn de Kanter | ||
| 2023 | Stijn de Kanter | ||
| 2023 | Stijn Houtepen | ||
| 2023 | Duuk Haasnoot | Jochem Mijer | |
| 2024 | Stijn de Kanter | Baas kermis attractie | |
| 2024 | Stijn Houtepen | Psycholoog | |
| 2024 | Duuk Haasnoot | André van Duin | |
| 2025 | Kate Verschueren | Kate Klapstoel | |
| 2025 | Duuk Haasnoot | Jochem Mijer | |
| 2025 | Stijn Houtepen |
