Uitslag Kinderoptocht (zaterdag 2 maart 2019): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 12: | Regel 12: | ||
| BK || 1 || 76 || CV de Buksen || De Boemelstrijders || 877 [[Bestand: KO-2019-76.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-76.jpg}}]] | | BK || 1 || 76 || CV de Buksen || De Boemelstrijders || 877 [[Bestand: KO-2019-76.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-76.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 2 || 54 || CV de Apenkoppen || 1001 Feest Nachten! || 868 [[Bestand: KO-2019-54.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-54.jpg}}]] | + | | BK || 2 || 54 || CV de Apenkoppen || 1001 Feest Nachten! || 868 [[Bestand: KO-2019-54.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-54.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Apenkoppen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 3 || 10 || CV de IJsbrekers || Boemeldonck ik zie oe gère || 736 [[Bestand: KO-2019-10.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-10.jpg}}]] | + | | BK || 3 || 10 || CV de IJsbrekers || Boemeldonck ik zie oe gère || 736 [[Bestand: KO-2019-10.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-10.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Ijsbrekers]] ]] |
| − | |- | + | |- |
| − | | BK || 4 || 32 || CV de Knalkoenen || Wij duiken onder in ut Boemeldoncks karnaval || 585 [[Bestand: KO-2019-32.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-32.jpg}}]] | + | | BK || 4 || 32 || CV de Knalkoenen || Wij duiken onder in ut Boemeldoncks karnaval || 585 [[Bestand: KO-2019-32.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-32.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Knalkoenen]] ]] |
|- | |- | ||
| BKK || 1 || 4 || CV de Spaceboys || Schokkende beelden in Boemeldonck || 824 [[Bestand: KO-2019-04.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-04.jpg}}]] | | BKK || 1 || 4 || CV de Spaceboys || Schokkende beelden in Boemeldonck || 824 [[Bestand: KO-2019-04.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-04.jpg}}]] | ||
| Regel 72: | Regel 72: | ||
| CKO || 10 || 49 || CV de Kriebeltjes || plakBAND || 737 [[Bestand: KO-2019-49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-49.jpg}}]] | | CKO || 10 || 49 || CV de Kriebeltjes || plakBAND || 737 [[Bestand: KO-2019-49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-49.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 11 || 46 || CV de Flapkousen || Van 0 tot 100 jaor! Meej ons beeks tijdmasjien blefde | + | | CKO || 11 || 46 || CV de Flapkousen || Van 0 tot 100 jaor! Meej ons beeks tijdmasjien <br>blefde eeuwig plakke in dees jaor || 724 [[Bestand: KO-2019-46.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 12 || 11 || CV de Bikse Bella's || Blefde plakke, dan kunde punte pakke! || 708 [[Bestand: KO-2019-11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-11.jpg}}]] | | CKO || 12 || 11 || CV de Bikse Bella's || Blefde plakke, dan kunde punte pakke! || 708 [[Bestand: KO-2019-11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-11.jpg}}]] | ||
Huidige versie van 22 jun 2025 om 18:38
Uitslag Kinderoptocht Zaterdag 2 maart 2019
