Uitslag Kinderoptocht (zaterdag 2 maart 2019): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 26: | Regel 26: | ||
| BKK || 4 || 58 || CV Bende van Ellende || Spookrijders || 596 [[Bestand: KO-2019-58.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-58.jpg}}]] | | BKK || 4 || 58 || CV Bende van Ellende || Spookrijders || 596 [[Bestand: KO-2019-58.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-58.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | BKK || 5 || 14 || CV de Coole Jongens || we rijde dun optocht meej gemak, we zitte toch al onder dun plak || 589 [[Bestand: KO-2019-14.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-14.jpg}}]] | + | | BKK || 5 || 14 || CV de Coole Jongens || we rijde dun optocht meej gemak, <br>we zitte toch al onder dun plak || 589 [[Bestand: KO-2019-14.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-14.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BKK || 6 || 48 || CV Laot Moar || We blijven ploakke in den 50's || 574 [[Bestand: KO-2019-48.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-48.jpg}}]] | | BKK || 6 || 48 || CV Laot Moar || We blijven ploakke in den 50's || 574 [[Bestand: KO-2019-48.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-48.jpg}}]] | ||
| Regel 38: | Regel 38: | ||
| CKK || 3 || 22 || De Smilies || We gaon as 'n lopend vuurke || 795 [[Bestand: KO-2019-22.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-22.jpg}}]] | | CKK || 3 || 22 || De Smilies || We gaon as 'n lopend vuurke || 795 [[Bestand: KO-2019-22.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-22.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 4 || 43 || CV de Coole Kippen || Calorierijk en vetarm: bleft ut ok so aon jullie plakke? || 786 [[Bestand: KO-2019-43.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-43.jpg}}]] | + | | CKK || 4 || 43 || CV de Coole Kippen || Calorierijk en vetarm: <br>bleft ut ok so aon jullie plakke? || 786 [[Bestand: KO-2019-43.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-43.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 5 || 45 || CV de Bling Bling Meskus || As wij zijn gewist blefde nie plakke!! || 771 [[Bestand: KO-2019-45.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-45.jpg}}]] | | CKK || 5 || 45 || CV de Bling Bling Meskus || As wij zijn gewist blefde nie plakke!! || 771 [[Bestand: KO-2019-45.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-45.jpg}}]] | ||
| Regel 56: | Regel 56: | ||
| CKO || 2 || 27 || CV de Gekkoos || Ut Bpemeldoncks virus bleft in onze gene plakke || 818 [[Bestand: KO-2019-27.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-27.jpg}}]] | | CKO || 2 || 27 || CV de Gekkoos || Ut Bpemeldoncks virus bleft in onze gene plakke || 818 [[Bestand: KO-2019-27.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-27.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 3 || 23 || D’n Klasgenôtjes || Van veul snoep smakke, kunne oew tande blijve plakke || 780 [[Bestand: KO-2019-23.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-23.jpg}}]] | + | | CKO || 3 || 23 || D’n Klasgenôtjes || Van veul snoep smakke, <br>kunne oew tande blijve plakke || 780 [[Bestand: KO-2019-23.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-23.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 4 || 53 || CV de Bikse Bandieten || Loat de kameleon oe nie pakke, want dan befde plakke || 776 [[Bestand: KO-2019-53.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-53.jpg}}]] | + | | CKO || 4 || 53 || CV de Bikse Bandieten || Loat de kameleon oe nie pakke, <br>want dan befde plakke || 776 [[Bestand: KO-2019-53.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-53.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 5 || 57 || CV De Girlys || We hadden graag 't Boemeldoncks karnaval mee willen pakken ,maar zen aan d'n strip blijven plakke || 775 [[Bestand: KO-2019-57.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-57.jpg}}]] | + | | CKO || 5 || 57 || CV De Girlys || We hadden graag 't Boemeldoncks karnaval mee willen pakken, <br>maar zen aan d'n strip blijven plakke || 775 [[Bestand: KO-2019-57.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-57.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 6 || 39 || CV de Schutterkûs || We zittuh op boxen || 771 [[Bestand: KO-2019-39.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-39.jpg}}]] | | CKO || 6 || 39 || CV de Schutterkûs || We zittuh op boxen || 771 [[Bestand: KO-2019-39.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-39.jpg}}]] | ||
| Regel 68: | Regel 68: | ||
| CKO || 8 || 31 || CV de Rouwdouwers || Na zes daoge walse bleft in Boemeldonck alles plakke || 746 [[Bestand: KO-2019-31.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-31.jpg}}]] | | CKO || 8 || 31 || CV de Rouwdouwers || Na zes daoge walse bleft in Boemeldonck alles plakke || 746 [[Bestand: KO-2019-31.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-31.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 9 || 13 || CV de Gupkus || Het zijn lieve brakke maar soms wilde ze achter het behang plakke || 744 [[Bestand: KO-2019-13.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-13.jpg}}]] | + | | CKO || 9 || 13 || CV de Gupkus || Het zijn lieve brakke <br>maar soms wilde ze achter het behang plakke || 744 [[Bestand: KO-2019-13.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 10 || 49 || CV de Kriebeltjes || plakBAND || 737 [[Bestand: KO-2019-49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-49.jpg}}]] | | CKO || 10 || 49 || CV de Kriebeltjes || plakBAND || 737 [[Bestand: KO-2019-49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-49.jpg}}]] | ||
| Regel 76: | Regel 76: | ||
| CKO || 12 || 11 || CV de Bikse Bella's || Blefde plakke, dan kunde punte pakke! || 708 [[Bestand: KO-2019-11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-11.jpg}}]] | | CKO || 12 || 11 || CV de Bikse Bella's || Blefde plakke, dan kunde punte pakke! || 708 [[Bestand: KO-2019-11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-11.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 13 || 3 || CV de Clummels || Boemeldock blefde plakke? Ons fiske lopt ut dun hand. || 705 [[Bestand: KO-2019-03.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-03.jpg}}]] | + | | CKO || 13 || 3 || CV de Clummels || Boemeldock blefde plakke? <br>Ons fiske lopt ut dun hand. || 705 [[Bestand: KO-2019-03.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-03.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 14 || 9 || CV de Dolle Dotjes || Wa d'un feest… Wij plakke het meest! || 697 [[Bestand: KO-2019- | + | | CKO || 14 || 9 || CV de Dolle Dotjes || Wa d'un feest… Wij plakke het meest! || 697 [[Bestand: KO-2019-09.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-09.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 15 || 61 || CV De Stofrozen || CV de Stofrozen. Een nieuw clubke komt tot bloei || 696 [[Bestand: KO-2019-61.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-61.jpg}}]] | | CKO || 15 || 61 || CV De Stofrozen || CV de Stofrozen. Een nieuw clubke komt tot bloei || 696 [[Bestand: KO-2019-61.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-61.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 16 || 41 || CV de Giegelgrieten || Un spuitje hier en een hechtingske daor, met de pleisters van de giegelgrieten plakt alles aan mekaar! || 689 [[Bestand: KO-2019-41.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-41.jpg}}]] | + | | CKO || 16 || 41 || CV de Giegelgrieten || Un spuitje hier en een hechtingske daor, <br>met de pleisters van de giegelgrieten plakt alles aan mekaar! || 689 [[Bestand: KO-2019-41.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 17 || 37 || CV Bende Betoeterd || Flits!!... Helaas, ge bent blève plakke! || 682 [[Bestand: KO-2019-37.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-37.jpg}}]] | | CKO || 17 || 37 || CV Bende Betoeterd || Flits!!... Helaas, ge bent blève plakke! || 682 [[Bestand: KO-2019-37.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-37.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 18 || 21 || CV de Buitenbeentjes || zie de gij ze? Boemeldonckse spoke blève nie plakke || 658 [[Bestand: KO-2019-21.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-21.jpg}}]] | + | | CKO || 18 || 21 || CV de Buitenbeentjes || zie de gij ze? <br>Boemeldonckse spoke blève nie plakke || 658 [[Bestand: KO-2019-21.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-21.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 19 || 7 || CV de Bikse Broedseltjes || De vlinder van de Bikse Broedseltjes is nog niet uitgekomen! || 656 [[Bestand: KO-2019-07.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-07.jpg}}]] | | CKO || 19 || 7 || CV de Bikse Broedseltjes || De vlinder van de Bikse Broedseltjes is nog niet uitgekomen! || 656 [[Bestand: KO-2019-07.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-07.jpg}}]] | ||
| Regel 94: | Regel 94: | ||
| CKO || 21 || 35 || CV de Plofkippe || Meej Ferry blefde plakke! || 636 [[Bestand: KO-2019-35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-35.jpg}}]] | | CKO || 21 || 35 || CV de Plofkippe || Meej Ferry blefde plakke! || 636 [[Bestand: KO-2019-35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-35.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 22 || 1 || CV de Bikse Stuiters || Bleft ut weer niet plakke, dan motte kleefpasta pakke || 629 [[Bestand: KO-2019-01.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-01.jpg}}]] | + | | CKO || 22 || 1 || CV de Bikse Stuiters || Bleft ut weer niet plakke, <br>dan motte kleefpasta pakke || 629 [[Bestand: KO-2019-01.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-01.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 23 || 33 || CV de Bikse Moatjes || De Bikse Moatjes plakke aon de lopende baand || 628 [[Bestand: KO-2019-33.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-33.jpg}}]] | | CKO || 23 || 33 || CV de Bikse Moatjes || De Bikse Moatjes plakke aon de lopende baand || 628 [[Bestand: KO-2019-33.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-33.jpg}}]] | ||
| Regel 108: | Regel 108: | ||
| CKO || 28 || 71 || CV Jippejojee || Prins Jannes blèft altijd plakke op onze hippe pakke! || 573 [[Bestand: KO-2019-71.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-71.jpg}}]] | | CKO || 28 || 71 || CV Jippejojee || Prins Jannes blèft altijd plakke op onze hippe pakke! || 573 [[Bestand: KO-2019-71.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-71.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 29 || 55 || CV de Superjuffies || De dieren van de Superjuffies blijven nie altijd goe plakke! || 562 [[Bestand: KO-2019-55.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-55.jpg}}]] | + | | CKO || 29 || 55 || CV de Superjuffies || De dieren van de Superjuffies <br>blijven nie altijd goe plakke! || 562 [[Bestand: KO-2019-55.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 30 || 63 || CV de Stuiterboys || De Stuiterboys slijmen er op los! || 532 [[Bestand: KO-2019-63.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-63.jpg}}]] | | CKO || 30 || 63 || CV de Stuiterboys || De Stuiterboys slijmen er op los! || 532 [[Bestand: KO-2019-63.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-63.jpg}}]] | ||
| Regel 142: | Regel 142: | ||
| DKO || 1 || 34 || CV de Giegelkonten || Wilde gij nie blève plakke kom dan noar onze Bij-les || 877 [[Bestand: KO-2019-34.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-34.jpg}}]] | | DKO || 1 || 34 || CV de Giegelkonten || Wilde gij nie blève plakke kom dan noar onze Bij-les || 877 [[Bestand: KO-2019-34.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-34.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 2 || 38 || CV de Batsers 2.0 || Blefde gère in Boemeldonck plakke, kom dan deur onze poort een suikerspin pakke! || 845 [[Bestand: KO-2019-38.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-38.jpg}}]] | + | | DKO || 2 || 38 || CV de Batsers 2.0 || Blefde gère in Boemeldonck plakke, <br>kom dan deur onze poort een suikerspin pakke! || 845 [[Bestand: KO-2019-38.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-38.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKO || 3 || 56 || CV De Bikse Parels || De Bikse Parels blijve plakke || 764 [[Bestand: KO-2019-56.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-56.jpg}}]] | | DKO || 3 || 56 || CV De Bikse Parels || De Bikse Parels blijve plakke || 764 [[Bestand: KO-2019-56.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-56.jpg}}]] | ||
Versie van 22 jun 2025 18:36
Uitslag Kinderoptocht Zaterdag 2 maart 2019
| Cat | Prijs | NR | Deelnemer | Titel | Punten |
|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 20 | CV de mini Bietjes | Alles piept en kraokt als ons feestmonster ontwaokt’ | 901 |
| AK | 2 | 64 | CV de Lolbroeken | BLEFDE PLAKKEN?! In onze lollybroekensnoepmachine | 836 |
| AK | 3 | 42 | CV de mini Eagles | We zijn blijve plakke in de dinotijd | 676 |
| BK | 1 | 76 | CV de Buksen | De Boemelstrijders | 877 |
| BK | 2 | 54 | CV de Apenkoppen | 1001 Feest Nachten! | 868 |
| BK | 3 | 10 | CV de IJsbrekers | Boemeldonck ik zie oe gère | 736 |
| BK | 4 | 32 | CV de Knalkoenen | Wij duiken onder in ut Boemeldoncks karnaval | 585 |
| BKK | 1 | 4 | CV de Spaceboys | Schokkende beelden in Boemeldonck | 824 |
| BKK | 2 | 70 | CV de Lolmollen | Wiel-Renne meej Tour de Boemeldonck | 696 |
| BKK | 3 | 36 | CV de Partyvogels | De Partyvogels vliegûh uit! | 670 |
| BKK | 4 | 58 | CV Bende van Ellende | Spookrijders | 596 |
| BKK | 5 | 14 | CV de Coole Jongens | we rijde dun optocht meej gemak, we zitte toch al onder dun plak |
589 |
| BKK | 6 | 48 | CV Laot Moar | We blijven ploakke in den 50's | 574 |
| BKK | 7 | 26 | CV 't Zooike | Blefde gij plakke in os Boemeldoncks café | 503 |
| CKK | 1 | 62 | CV de 7 Geitjes | Kèk uit in ons Boemeldonck's web blefde plakke! | 903 |
| CKK | 2 | 2 | CV de Supergirlzzz | Volle postzakke, want wij blijve Bikse zegelkes plakke | 797 |
| CKK | 3 | 22 | De Smilies | We gaon as 'n lopend vuurke | 795 |
| CKK | 4 | 43 | CV de Coole Kippen | Calorierijk en vetarm: bleft ut ok so aon jullie plakke? |
786 |
| CKK | 5 | 45 | CV de Bling Bling Meskus | As wij zijn gewist blefde nie plakke!! | 771 |
| CKK | 6 | 74 | CV Geval Apart | Zeg maar Kaas! | 690 |
| CKK | 7 | 52 | CV Olé Olé | Bij elke generaotie blef wel of nie wa plakke | 652 |
| CKK | 8 | 30 | CV Knapzat | Knapzat is plakzat | 493 |
| CKK | 9 | 12 | CV de Bikse Brakken | KomPrikTiekus | 461 |
| CKK | 10 | 72 | CV de Dolfijnen | Agge blèft plakke is da dolfijn! | 420 |
| CKO | 1 | 65 | CV de Bikse Bjoeties | Rokken met de Bikse Bjoeties plak band | 828 |
| CKO | 2 | 27 | CV de Gekkoos | Ut Bpemeldoncks virus bleft in onze gene plakke | 818 |
| CKO | 3 | 23 | D’n Klasgenôtjes | Van veul snoep smakke, kunne oew tande blijve plakke |
780 |
| CKO | 4 | 53 | CV de Bikse Bandieten | Loat de kameleon oe nie pakke, want dan befde plakke |
776 |
| CKO | 5 | 57 | CV De Girlys | We hadden graag 't Boemeldoncks karnaval mee willen pakken, maar zen aan d'n strip blijven plakke |
775 |
| CKO | 6 | 39 | CV de Schutterkûs | We zittuh op boxen | 771 |
| CKO | 7 | 15 | De Magrietjes | (C)O(C)O ons vel bleft nie plakke | 749 |
| CKO | 8 | 31 | CV de Rouwdouwers | Na zes daoge walse bleft in Boemeldonck alles plakke | 746 |
| CKO | 9 | 13 | CV de Gupkus | Het zijn lieve brakke maar soms wilde ze achter het behang plakke |
744 |
| CKO | 10 | 49 | CV de Kriebeltjes | plakBAND | 737 |
| CKO | 11 | 46 | CV de Flapkousen | Van 0 tot 100 jaor! Meej ons beeks tijdmasjien blefde eeuwig plakke in dees jaor | 724 |
| CKO | 12 | 11 | CV de Bikse Bella's | Blefde plakke, dan kunde punte pakke! | 708 |
| CKO | 13 | 3 | CV de Clummels | Boemeldock blefde plakke? Ons fiske lopt ut dun hand. |
705 |
| CKO | 14 | 9 | CV de Dolle Dotjes | Wa d'un feest… Wij plakke het meest! | 697 |
| CKO | 15 | 61 | CV De Stofrozen | CV de Stofrozen. Een nieuw clubke komt tot bloei | 696 |
| CKO | 16 | 41 | CV de Giegelgrieten | Un spuitje hier en een hechtingske daor, met de pleisters van de giegelgrieten plakt alles aan mekaar! |
689 |
| CKO | 17 | 37 | CV Bende Betoeterd | Flits!!... Helaas, ge bent blève plakke! | 682 |
| CKO | 18 | 21 | CV de Buitenbeentjes | zie de gij ze? Boemeldonckse spoke blève nie plakke |
658 |
| CKO | 19 | 7 | CV de Bikse Broedseltjes | De vlinder van de Bikse Broedseltjes is nog niet uitgekomen! | 656 |
| CKO | 20 | 51 | CV Bijdehandjes | We blijve meej bijdehandjes plakke! | 641 |
| CKO | 21 | 35 | CV de Plofkippe | Meej Ferry blefde plakke! | 636 |
| CKO | 22 | 1 | CV de Bikse Stuiters | Bleft ut weer niet plakke, dan motte kleefpasta pakke |
629 |
| CKO | 23 | 33 | CV de Bikse Moatjes | De Bikse Moatjes plakke aon de lopende baand | 628 |
| CKO | 24 | 44 | Biks Zooitje | As we blijve plakke kome we van ne kouwe kerremus thuis | 615 |
| CKO | 25 | 5 | CV de Makkers | Op zo'n Boemeldonck fisje blefde gere plakke | 612 |
| CKO | 26 | 17 | CV de Bende van Bas | De Bende van Bas BeatBokst de Boemel Beat | 603 |
| CKO | 27 | 25 | CV de Boemelsaurussen | Mee karnaval blijve we nie aon ons scherm plakke | 600 |
| CKO | 28 | 71 | CV Jippejojee | Prins Jannes blèft altijd plakke op onze hippe pakke! | 573 |
| CKO | 29 | 55 | CV de Superjuffies | De dieren van de Superjuffies blijven nie altijd goe plakke! |
562 |
| CKO | 30 | 63 | CV de Stuiterboys | De Stuiterboys slijmen er op los! | 532 |
| CKO | 31 | 69 | CV Glitter Girlzzz | De Blefde plak(ke) band Rocks | 529 |
| CKO | 32 | 67 | CV Drollenmonsters | Bleft oe drol zo plakke, dan motte 'm wel pakke! | 511 |
| CKO | 33 | 59 | CV De Panters | Boemeldonck bleft plakke in 't boekske van Freek Vonk | 490 |
| CKO | 34 | 75 | De Horizonnekes | Wij blijven plakke, blefde ok plakke? | 455 |
| CKO | 35 | 19 | CV De Giebelwiebels | Slijm 2.0: blèft nog beter plakke | 426 |
| CKO | 36 | 29 | CV de Snotaopkus | Boemeldonckse schatjes | 414 |
| CKO | 37 | 73 | CV Witte Gij 't | Wa blefde plakke, witte gij 't | 409 |
| DKK | 1 | 47 | Duo Prettstift | Meej veul prett hedde un sterke baand! | 725 |
| DKK | 2 | 60 | CV de Boemelduimpjes | Blefde plakke ? | 710 |
| DKK | 3 | 28 | CV Ducktape | Ik Blef Plakke, Blefde gij ook Plakke? | 686 |
| DKK | 4 | 18 | CV De BFF's | Blije bije blijve plakke | 666 |
| DKK | 5 | 40 | CV de Pienegels | stekelig en snel, plakke blefde wel | 611 |
| DKK | 6 | 8 | CV Nixnie | Alleen met carnaval blefde niet achter Fortnite plakken | 482 |
| DKK | 7 | 66 | CV Bubbelviskus | Onze leus bleft ni plakke | 250 |
| DKO | 1 | 34 | CV de Giegelkonten | Wilde gij nie blève plakke kom dan noar onze Bij-les | 877 |
| DKO | 2 | 38 | CV de Batsers 2.0 | Blefde gère in Boemeldonck plakke, kom dan deur onze poort een suikerspin pakke! |
845 |
| DKO | 3 | 56 | CV De Bikse Parels | De Bikse Parels blijve plakke | 764 |
| DKO | 4 | 16 | CV de Trotse Pauwen | Blefde gij ok plakke | 712 |
| DKO | 5 | 24 | De 2 Monstertjes | mej de kippen op stick in Boemeldonck | 623 |
| DKO | 6 | 50 | CV The Friends | Nie plakke … maar bakkuh! | 578 |
| DKO | 7 | 68 | CV de Stuiterballen | Plakt ie of plakt ie nie | 464 |
| DKO | 8 | 6 | CV de VC | We plakke deur | 462 |
| BAK | Prinsenwagen | 462 |
