Uitslag Grote Optocht (zondag 3 maart 2019: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 9: | Regel 9: | ||
! Cat !! Prijs !! NR !! Deelnemer !! Titel !! Punten | ! Cat !! Prijs !! NR !! Deelnemer !! Titel !! Punten | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 36 || Kleppers & Co || Hoog bezoek || 904 [[Bestand: GO-2019-36.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-36.jpg}}]] | + | | A || 1 || 36 || Kleppers & Co || Hoog bezoek || 904 [[Bestand: GO-2019-36.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-36.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Klepper]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 2 || 42 || CV de Nachtbraokers || Op weg naar Boemeldonck! || 876 [[Bestand: GO-2019-42.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-42.jpg}}]] | + | | A || 2 || 42 || CV de Nachtbraokers || Op weg naar Boemeldonck! || 876 [[Bestand: GO-2019-42.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-42.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Nachtbraokers]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 3 || 68 || CV de Bikse BAK-se Bende || Harts-tocht naar Karnaval || 875 [[Bestand: GO-2019-68.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-68.jpg}}]] | + | | A || 3 || 68 || CV de Bikse BAK-se Bende || Harts-tocht naar Karnaval || 875 [[Bestand: GO-2019-68.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-68.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bixe Bakse Bende]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 4 || 50 || CV de Zimkus || De kapellen terug in 't zadel || 769 [[Bestand: GO-2019-50.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-50.jpg}}]] | + | | A || 4 || 50 || CV de Zimkus || De kapellen terug in 't zadel || 769 [[Bestand: GO-2019-50.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-50.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Zimkus]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 5 || 24 || Black Eagles jr || Karnaval Festival || 768 [[Bestand: GO-2019-24.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-24.jpg}}]] | + | | A || 5 || 24 || Black Eagles jr || Karnaval Festival || 768 [[Bestand: GO-2019-24.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-24.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Black Eagles]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 6 || 12 || CV de Meelballen || We doen nog un rondje || 729 [[Bestand: GO-2019-12.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-12.jpg}}]] | + | | A || 6 || 12 || CV de Meelballen || We doen nog un rondje || 729 [[Bestand: GO-2019-12.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-12.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Meelballen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 7 || 46 || CV de Japjuinen || Was 't altijd maar zo'n feest || 706 [[Bestand: GO-2019-46.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-46.jpg}}]] | + | | A || 7 || 46 || CV de Japjuinen || Was 't altijd maar zo'n feest || 706 [[Bestand: GO-2019-46.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-46.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Japjuinen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 8 || 64 || CV de Leutlaaiers || De klokkenluider van Karnaval ! || 701 [[Bestand: GO-2019-64.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-64.jpg}}]] | + | | A || 8 || 64 || CV de Leutlaaiers || De klokkenluider van Karnaval ! || 701 [[Bestand: GO-2019-64.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-64.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Leutlaaiers]] ]] |
|- | |- | ||
| A || 9 || 30 || CV de Dwarsliggers || Dia de los Muertos! || 635 [[Bestand: GO-2019-30.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-30.jpg}}]] | | A || 9 || 30 || CV de Dwarsliggers || Dia de los Muertos! || 635 [[Bestand: GO-2019-30.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-30.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 10 || 56 || CV de Bixe Draoke || Wij zen in d'n olie! || 560 [[Bestand: GO-2019-56.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-56.jpg}}]] | + | | A || 10 || 56 || CV de Bixe Draoke || Wij zen in d'n olie! || 560 [[Bestand: GO-2019-56.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-56.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bixe Draoke]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 11 || 18 || CV Ga Nou ! || Hofkapel, speul nog 'ns un nummerke || 515 [[Bestand: GO-2019-18.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-18.jpg}}]] | + | | A || 11 || 18 || CV Ga Nou ! || Hofkapel, speul nog 'ns un nummerke || 515 [[Bestand: GO-2019-18.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-18.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Ga Nou]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 12 || 60 || CV Bende gek!? || We zoeke 't hogerop || 474 [[Bestand: GO-2019-60.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-60.jpg}}]] | + | | A || 12 || 60 || CV Bende gek!? || We zoeke 't hogerop || 474 [[Bestand: GO-2019-60.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-60.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bende Gek]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 1 || 15 || CV de Lolmakers || De kartrekkers van Boemeldonck || 852 [[Bestand: GO-2019-15.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-15.jpg}}]] | + | | B || 1 || 15 || CV de Lolmakers || De kartrekkers van Boemeldonck || 852 [[Bestand: GO-2019-15.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-15.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Lolmakers]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 2 || 53 || CV Piendraod || Wille we op ôs eige, valt er op de Beek niks te krijge! || 792 [[Bestand: GO-2019-53.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-53.jpg}}]] | + | | B || 2 || 53 || CV Piendraod || Wille we op ôs eige, <br>valt er op de Beek niks te krijge! || 792 [[Bestand: GO-2019-53.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-53.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| B || 3 || 70 || De Pruttels || Altijd de hoofdprijs || 759 [[Bestand: GO-2019-70.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-70.jpg}}]] | | B || 3 || 70 || De Pruttels || Altijd de hoofdprijs || 759 [[Bestand: GO-2019-70.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-70.jpg}}]] | ||
| Regel 47: | Regel 47: | ||
| B || 7 || 27 || CV Geen Idee || || 587 [[Bestand: GO-2019-27.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-27.jpg}}]] | | B || 7 || 27 || CV Geen Idee || || 587 [[Bestand: GO-2019-27.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-27.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 8 || 39 || CV de Boemelbende || Meej karnaval zen we in de wolke || 529 [[Bestand: GO-2019-39.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-39.jpg}}]] | + | | B || 8 || 39 || CV de Boemelbende || Meej karnaval zen we in de wolke || 529 [[Bestand: GO-2019-39.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-39.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Boemelbende]] ]] |
|- | |- | ||
| B || 9 || 33 || CV Kiwisensatie || Kiwisensatie heeft eindelijk Preis || 525 [[Bestand: GO-2019-33.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-33.jpg}}]] | | B || 9 || 33 || CV Kiwisensatie || Kiwisensatie heeft eindelijk Preis || 525 [[Bestand: GO-2019-33.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-33.jpg}}]] | ||
| Regel 61: | Regel 61: | ||
| C || 5 || 54 || CV De Kat z'n Viool || Glasseks || 739 [[Bestand: GO-2019-54.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-54.jpg}}]] | | C || 5 || 54 || CV De Kat z'n Viool || Glasseks || 739 [[Bestand: GO-2019-54.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-54.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 6 || 16 || Lamedamaordoen || Manne in de raod van elluf is pasee, dames meej balle, doar kunde wa meej || 727 [[Bestand: GO-2019-16.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-16.jpg}}]] | + | | C || 6 || 16 || Lamedamaordoen || Manne in de raod van elluf is pasee, <br>dames meej balle, doar kunde wa meej || 727 [[Bestand: GO-2019-16.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| C || 7 || 19 || 10 Misschien…?! || Lijmdansers || 723 [[Bestand: GO-2019-19.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-19.jpg}}]] | | C || 7 || 19 || 10 Misschien…?! || Lijmdansers || 723 [[Bestand: GO-2019-19.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-19.jpg}}]] | ||
| Regel 75: | Regel 75: | ||
| C || 12 || 25 || K.E.K. Kletsen en Kilometers || Spetterend showkorps || 670 [[Bestand: GO-2019-25.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-25.jpg}}]] | | C || 12 || 25 || K.E.K. Kletsen en Kilometers || Spetterend showkorps || 670 [[Bestand: GO-2019-25.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-25.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 13 || 35 || CV de Halve Zole || Boemeldoncks Algemjeen Kaampioenschap (BAK) Sgwôônsprienguh || 663 [[Bestand: GO-2019-35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-35.jpg}}]] | + | | C || 13 || 35 || CV de Halve Zole || Boemeldoncks Algemjeen Kaampioenschap (BAK) <br>Sgwôônsprienguh || 663 [[Bestand: GO-2019-35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-35.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| C || 14 || 49 || CV de Bakvinders || We hebben un plakbaand || 656 [[Bestand: GO-2019-49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-49.jpg}}]] | | C || 14 || 49 || CV de Bakvinders || We hebben un plakbaand || 656 [[Bestand: GO-2019-49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-49.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 15 || 11 || Rooms Katholieke Karnavals Vereniging | + | | C || 15 || 11 || Rooms Katholieke Karnavals Vereniging <br>H.M.N.U.W.G.V.W.E.W.T.N.M.G.D.D.V. || Blefde plakke!,dan kunde d'n leste bobslee pakke || 633 [[Bestand: GO-2019-11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| C || 16 || 23 || CV 't Biks Broedsel || We hebbe nun GROTE ROL in dun optocht! || 630 [[Bestand: GO-2019-23.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-23.jpg}}]] | | C || 16 || 23 || CV 't Biks Broedsel || We hebbe nun GROTE ROL in dun optocht! || 630 [[Bestand: GO-2019-23.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-23.jpg}}]] | ||
| Regel 89: | Regel 89: | ||
| C || 19 || 61 || CV Bijeen geraapt || We zen deur dun mand gevalle || 595 [[Bestand: GO-2019-61.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-61.jpg}}]] | | C || 19 || 61 || CV Bijeen geraapt || We zen deur dun mand gevalle || 595 [[Bestand: GO-2019-61.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-61.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 1 || 29 || KV de allerirste Boemeldonckse vrijwillige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Sorry, Makreel effkes langs? || 831 [[Bestand: GO-2019-29.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-29.jpg}}]] | + | | D || 1 || 29 || KV de allerirste Boemeldonckse vrijwillige amateur<br>hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Sorry, Makreel effkes langs? || 831 [[Bestand: GO-2019-29.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-29.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| D || 2 || 44 || Do Drietos || Wij zijn dit jaor dun droad kwijt || 819 [[Bestand: GO-2019-44.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-44.jpg}}]] | | D || 2 || 44 || Do Drietos || Wij zijn dit jaor dun droad kwijt || 819 [[Bestand: GO-2019-44.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-44.jpg}}]] | ||
| Regel 101: | Regel 101: | ||
| D || 6 || 62 || Zusters Delicatessen || We zen aongekomme!! || 751 [[Bestand: GO-2019-62.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-62.jpg}}]] | | D || 6 || 62 || Zusters Delicatessen || We zen aongekomme!! || 751 [[Bestand: GO-2019-62.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-62.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 7 || || Troel en Trui || De Curlingmama's || 728 | + | | D || 7 || || Troel en Trui || De Curlingmama's || 728 |
|- | |- | ||
| − | | D || 8 || 37 || De Goeje Meskes || We blève plakke, want we hebbe veul stof om over te praote || 711 [[Bestand: GO-2019-37.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-37.jpg}}]] | + | | D || 8 || 37 || De Goeje Meskes || We blève plakke, want we hebbe veul stof<br>om over te praote || 711 [[Bestand: GO-2019-37.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-37.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| D || 9 || 55 || CV de Batabieren || Blefde plakke vur ôôs lapdaans¬?! || 672 [[Bestand: GO-2019-55.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-55.jpg}}]] | | D || 9 || 55 || CV de Batabieren || Blefde plakke vur ôôs lapdaans¬?! || 672 [[Bestand: GO-2019-55.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-55.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 10 || 59 || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Een optochtidee? Van ‘t jaor komme we d’r nie uit… || 667 [[Bestand: GO-2019-59.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-59.jpg}}]] | + | | D || 10 || 59 || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Een optochtidee? <br>Van ‘t jaor komme we d’r nie uit… || 667 [[Bestand: GO-2019-59.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-59.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| D || 11 || 57 || CV Knapzat || We blijve aon mekaar plakke || 661 [[Bestand: GO-2019-57.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-57.jpg}}]] | | D || 11 || 57 || CV Knapzat || We blijve aon mekaar plakke || 661 [[Bestand: GO-2019-57.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-57.jpg}}]] | ||
| Regel 130: | Regel 130: | ||
|- | |- | ||
| E || 6 || 52 || De Klungel || Alles bleft aon mijn plakke || 629 [[Bestand: GO-2019-52.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-52.jpg}}]] | | E || 6 || 52 || De Klungel || Alles bleft aon mijn plakke || 629 [[Bestand: GO-2019-52.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-52.jpg}}]] | ||
| − | | | + | |- |
| − | + | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:PRW-2019.JPG|100px | thumb| link={{filepath: PRW-2019.JPG}}]] | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:PRW-2019.JPG|100px]] | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 22 jun 2025 om 18:29
Uitslag Grote Optocht zondag 3 maart 2019
Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.
Klik hier voor het juryrapport A-wagens
