Uitslag Grote Optocht (zondag 3 maart 2019: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 4: | Regel 4: | ||
[[Bestand:Juryrapport.png | 150px | link=https://www.yumpu.com/nl/embed/view/ZPRIEU2rgO8hmxy7 ]] Klik hier voor het juryrapport A-wagens | [[Bestand:Juryrapport.png | 150px | link=https://www.yumpu.com/nl/embed/view/ZPRIEU2rgO8hmxy7 ]] Klik hier voor het juryrapport A-wagens | ||
| + | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Cat !! | + | ! Cat !! Prijs !! NR !! Deelnemer !! Titel !! Punten |
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 36 || Kleppers & Co || Hoog bezoek || 904 | + | | A || 1 || 36 || Kleppers & Co || Hoog bezoek || 904 {{Bestand: GO-2019-36.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-36.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 2 || 42 || CV de Nachtbraokers || Op weg naar Boemeldonck! || 876 | + | | A || 2 || 42 || CV de Nachtbraokers || Op weg naar Boemeldonck! || 876 {{Bestand: GO-2019-42.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-42.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 3 || 68 || CV de Bikse BAK-se Bende || Harts-tocht naar Karnaval || 875 | + | | A || 3 || 68 || CV de Bikse BAK-se Bende || Harts-tocht naar Karnaval || 875 {{Bestand: GO-2019-68.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-68.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 4 || 50 || CV de Zimkus || De kapellen terug in 't zadel || 769 | + | | A || 4 || 50 || CV de Zimkus || De kapellen terug in 't zadel || 769 {{Bestand: GO-2019-50.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-50.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 5 || 24 || Black Eagles jr || Karnaval Festival || 768 | + | | A || 5 || 24 || Black Eagles jr || Karnaval Festival || 768 {{Bestand: GO-2019-24.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-24.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 6 || 12 || CV de Meelballen || We doen nog un rondje || 729 | + | | A || 6 || 12 || CV de Meelballen || We doen nog un rondje || 729 {{Bestand: GO-2019-12.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-12.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 7 || 46 || CV de Japjuinen || Was 't altijd maar zo'n feest || 706 | + | | A || 7 || 46 || CV de Japjuinen || Was 't altijd maar zo'n feest || 706 {{Bestand: GO-2019-46.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 8 || 64 || CV de Leutlaaiers || De klokkenluider van Karnaval ! || 701 | + | | A || 8 || 64 || CV de Leutlaaiers || De klokkenluider van Karnaval ! || 701 {{Bestand: GO-2019-64.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-64.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 9 || 30 || CV de Dwarsliggers || Dia de los Muertos! || 635 | + | | A || 9 || 30 || CV de Dwarsliggers || Dia de los Muertos! || 635 {{Bestand: GO-2019-30.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-30.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 10 || 56 || CV de Bixe Draoke || Wij zen in d'n olie! || 560 | + | | A || 10 || 56 || CV de Bixe Draoke || Wij zen in d'n olie! || 560 {{Bestand: GO-2019-56.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-56.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 11 || 18 || CV Ga Nou ! || Hofkapel, speul nog 'ns un nummerke || 515 | + | | A || 11 || 18 || CV Ga Nou ! || Hofkapel, speul nog 'ns un nummerke || 515 {{Bestand: GO-2019-18.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-18.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 12 || 60 || CV Bende gek!? || We zoeke 't hogerop || 474 | + | | A || 12 || 60 || CV Bende gek!? || We zoeke 't hogerop || 474 {{Bestand: GO-2019-60.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-60.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 1 || 15 || CV de Lolmakers || De kartrekkers van Boemeldonck || 852 | + | | B || 1 || 15 || CV de Lolmakers || De kartrekkers van Boemeldonck || 852 {{Bestand: GO-2019-15.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-15.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 2 || 53 || CV Piendraod || Wille we op ôs eige, valt er op de Beek niks te krijge! || 792 | + | | B || 2 || 53 || CV Piendraod || Wille we op ôs eige, valt er op de Beek niks te krijge! || 792 {{Bestand: GO-2019-53.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-53.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 3 || 70 || De Pruttels || Altijd de hoofdprijs || 759 | + | | B || 3 || 70 || De Pruttels || Altijd de hoofdprijs || 759 {{Bestand: GO-2019-70.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-70.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 4 || 71 || CV Biksmengmix || D'n Bikse Bergen || 664 | + | | B || 4 || 71 || CV Biksmengmix || D'n Bikse Bergen || 664 {{Bestand: GO-2019-71.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-71.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 5 || 21 || CV de Joppers || De feestmotor || 651 | + | | B || 5 || 21 || CV de Joppers || De feestmotor || 651 {{Bestand: GO-2019-21.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-21.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 6 || 69 || CV de Knackers || Ons schoon Boemeldonck || 612 | + | | B || 6 || 69 || CV de Knackers || Ons schoon Boemeldonck || 612 {{Bestand: GO-2019-69.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-69.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 7 || 27 || CV Geen Idee || | + | | B || 7 || 27 || CV Geen Idee || || 587 {{Bestand: GO-2019-27.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-27.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 8 || 39 || CV de Boemelbende || Meej karnaval zen we in de wolke || 529 | + | | B || 8 || 39 || CV de Boemelbende || Meej karnaval zen we in de wolke || 529 {{Bestand: GO-2019-39.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-39.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 9 || 33 || CV Kiwisensatie || Kiwisensatie heeft eindelijk Preis || 525 | + | | B || 9 || 33 || CV Kiwisensatie || Kiwisensatie heeft eindelijk Preis || 525 {{Bestand: GO-2019-33.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-33.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 1 || 28 || Femmekes Molen de Beerstraat || Hedde gij ok mot gehad? || 781 | + | | C || 1 || 28 || Femmekes Molen de Beerstraat || Hedde gij ok mot gehad? || 781 {{Bestand: GO-2019-28.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-28.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 2 || 65 || CV Datdoetieandersnooit || Wil jij misschien mijn laadpaal even zien || 767 | + | | C || 2 || 65 || CV Datdoetieandersnooit || Wil jij misschien mijn laadpaal even zien || 767 {{Bestand: GO-2019-65.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-65.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 3 || 51 || CV de Kriebels || We staon beeldig op dun nieuwe MAR(c)T || 766 | + | | C || 3 || 51 || CV de Kriebels || We staon beeldig op dun nieuwe MAR(c)T || 766 {{Bestand: GO-2019-51.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-51.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 4 || 63 || Roosje || Plakband || 755 | + | | C || 4 || 63 || Roosje || Plakband || 755 {{Bestand: GO-2019-63.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-63.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 5 || 54 || CV De Kat z'n Viool || Glasseks || 739 | + | | C || 5 || 54 || CV De Kat z'n Viool || Glasseks || 739 {{Bestand: GO-2019-54.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 6 || 16 || Lamedamaordoen || Manne in de raod van elluf is pasee, | + | | C || 6 || 16 || Lamedamaordoen || Manne in de raod van elluf is pasee, dames meej balle, doar kunde wa meej || 727 {{Bestand: GO-2019-16.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 7 || 19 || 10 Misschien…?! || Lijmdansers || 723 | + | | C || 7 || 19 || 10 Misschien…?! || Lijmdansers || 723 {{Bestand: GO-2019-19.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-19.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 8 || 58 || CV De Steunpinten || We slaon 'n jaorke over || 712 | + | | C || 8 || 58 || CV De Steunpinten || We slaon 'n jaorke over || 712 {{Bestand: GO-2019-58.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-58.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 9 || 47 || CV Ut Boemeltrio & Co ft. De 3 portjes || We hebbuh un Kaouw gevat || 697 | + | | C || 9 || 47 || CV Ut Boemeltrio & Co ft. De 3 portjes || We hebbuh un Kaouw gevat || 697 {{Bestand: GO-2019-47.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-47.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 10 || 38 || CV In ons Nopkes || Fiet Fieuw! Vrouwvakkers || 688 | + | | C || 10 || 38 || CV In ons Nopkes || Fiet Fieuw! Vrouwvakkers || 688 {{Bestand: GO-2019-38.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-38.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 11 || 31 || Kebeppie || De pliesie treedt hard op || 676 | + | | C || 11 || 31 || Kebeppie || De pliesie treedt hard op || 676 {{Bestand: GO-2019-31.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 12 || 25 || K.E.K. Kletsen en Kilometers || Spetterend showkorps || 670 | + | | C || 12 || 25 || K.E.K. Kletsen en Kilometers || Spetterend showkorps || 670 {{Bestand: GO-2019-25.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-25.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 13 || 35 || CV de Halve Zole || Boemeldoncks Algemjeen Kaampioenschap (BAK) Sgwôônsprienguh || 663 | + | | C || 13 || 35 || CV de Halve Zole || Boemeldoncks Algemjeen Kaampioenschap (BAK) Sgwôônsprienguh || 663 {{Bestand: GO-2019-35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-35.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 14 || 49 || CV de Bakvinders || We hebben un plakbaand || 656 | + | | C || 14 || 49 || CV de Bakvinders || We hebben un plakbaand || 656 {{Bestand: GO-2019-49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-49.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 15 || 11 || Rooms Katholieke Karnavals Vereniging | + | | C || 15 || 11 || Rooms Katholieke Karnavals Vereniging H.M.N.U.W.G.V.W.E.W.T.N.M.G.D.D.V. || Blefde plakke!,dan kunde d'n leste bobslee pakke || 633 {{Bestand: GO-2019-11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 16 || 23 || CV 't Biks Broedsel || We hebbe nun GROTE ROL in dun optocht! || 630 | + | | C || 16 || 23 || CV 't Biks Broedsel || We hebbe nun GROTE ROL in dun optocht! || 630 {{Bestand: GO-2019-23.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-23.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 17 || 43 || PCV de Atoompjes || Neie,da ga nie || 617 | + | | C || 17 || 43 || PCV de Atoompjes || Neie,da ga nie || 617 {{Bestand: GO-2019-43.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-43.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 18 || 40 || Samengeraapt zootje || Meej karnaval wille we gere gas geve || 614 | + | | C || 18 || 40 || Samengeraapt zootje || Meej karnaval wille we gere gas geve || 614 {{Bestand: GO-2019-40.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-40.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 19 || 61 || CV Bijeen geraapt || We zen deur dun mand gevalle || 595 | + | | C || 19 || 61 || CV Bijeen geraapt || We zen deur dun mand gevalle || 595 {{Bestand: GO-2019-61.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-61.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 1 || 29 || KV de allerirste Boemeldonckse vrijwillige amateur | + | | D || 1 || 29 || KV de allerirste Boemeldonckse vrijwillige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Sorry, Makreel effkes langs? || 831 {{Bestand: GO-2019-29.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-29.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 2 || 44 || Do Drietos || Wij zijn dit jaor dun droad kwijt || 819 | + | | D || 2 || 44 || Do Drietos || Wij zijn dit jaor dun droad kwijt || 819 {{Bestand: GO-2019-44.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 3 || 22 || Die 2 || t Bleft 'n Gok || 786 | + | | D || 3 || 22 || Die 2 || t Bleft 'n Gok || 786 {{Bestand: GO-2019-22.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-22.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 4 || 17 || De Vrolijke Vrienden || De pliesie treedt hard op,meej carnaval || 771 | + | | D || 4 || 17 || De Vrolijke Vrienden || De pliesie treedt hard op,meej carnaval || 771 {{Bestand: GO-2019-17.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 5 || 20 || Ut Span || Ok wij hebbe trapondersteuning || 764 | + | | D || 5 || 20 || Ut Span || Ok wij hebbe trapondersteuning || 764 {{Bestand: GO-2019-20.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-20.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 6 || 62 || Zusters Delicatessen || We zen aongekomme!! || 751 | + | | D || 6 || 62 || Zusters Delicatessen || We zen aongekomme!! || 751 {{Bestand: GO-2019-62.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-62.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 7 || || Troel en Trui || De Curlingmama's || | + | | D || 7 || || Troel en Trui || De Curlingmama's || 728 {{Bestand: GO-2019-.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 8 || 37 || De Goeje Meskes || We blève plakke, want we hebbe veul stof om over te praote || 711 | + | | D || 8 || 37 || De Goeje Meskes || We blève plakke, want we hebbe veul stof om over te praote || 711 {{Bestand: GO-2019-37.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-37.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 9 || 55 || CV de Batabieren || Blefde plakke vur ôôs | + | | D || 9 || 55 || CV de Batabieren || Blefde plakke vur ôôs lapdaans¬?! || 672 {{Bestand: GO-2019-55.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 10 || 59 || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Een optochtidee? Van ‘t jaor komme we d’r nie uit… || 667 | + | | D || 10 || 59 || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Een optochtidee? Van ‘t jaor komme we d’r nie uit… || 667 {{Bestand: GO-2019-59.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-59.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 11 || 57 || CV Knapzat || We blijve aon mekaar plakke || 661 | + | | D || 11 || 57 || CV Knapzat || We blijve aon mekaar plakke || 661 {{Bestand: GO-2019-57.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-57.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 12 || 48 || Duo Dakloos || Duo dakloos steigert door d'n Beek || 646 | + | | D || 12 || 48 || Duo Dakloos || Duo dakloos steigert door d'n Beek || 646 {{Bestand: GO-2019-48.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-48.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 13 || 13 || CV dun Wim en dun Christ || Russiche inmenging in Boemeldonckse optocht? || 643 | + | | D || 13 || 13 || CV dun Wim en dun Christ || Russiche inmenging in Boemeldonckse optocht? || 643 {{Bestand: GO-2019-13.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 14 || 67 || CV Wit ik veul || Utsloatnergens op || 637 | + | | D || 14 || 67 || CV Wit ik veul || Utsloatnergens op || 637 {{Bestand: GO-2019-67.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 15 || 45 || CV de Egeltjes || Love is in the bair || 358 | + | | D || 15 || 45 || CV de Egeltjes || Love is in the bair || 358 {{Bestand: GO-2019-45.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-45.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 1 || 32 || CV de Kriebels. || ik HAK d’n optocht door || 762 | + | | E || 1 || 32 || CV de Kriebels. || ik HAK d’n optocht door || 762 {{Bestand: GO-2019-32.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-32.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 2 || 41 || D'n Gerrit || D'n Gerrit bleft plakke || 721 | + | | E || 2 || 41 || D'n Gerrit || D'n Gerrit bleft plakke || 721 {{Bestand: GO-2019-41.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 3 || 34 || Roosje Lampe Cordang || Poepie chique || 695 | + | | E || 3 || 34 || Roosje Lampe Cordang || Poepie chique || 695 {{Bestand: GO-2019-34.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-34.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 4 || 14 || CV de Peulenschillen || Traag wiefie || 663 | + | | E || 4 || 14 || CV de Peulenschillen || Traag wiefie || 663 {{Bestand: GO-2019-14.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-14.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 5 || 66 || D'n BOB van Boemeldonck || K'eb ok unne zaodlozing || 641 | + | | E || 5 || 66 || D'n BOB van Boemeldonck || K'eb ok unne zaodlozing || 641 {{Bestand: GO-2019-66.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-66.jpg}}]] |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| + | | E || 6 || 52 || De Klungel || Alles bleft aon mijn plakke || 629 {{Bestand: GO-2019-52.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-52.jpg}}]] | ||
| + | |} | ||
| + | |||
| + | |||
| || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:PRW-2019.JPG|100px]] | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:PRW-2019.JPG|100px]] | ||
|} | |} | ||
Versie van 22 jun 2025 18:20
Uitslag Grote Optocht zondag 3 maart 2019
Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.
Klik hier voor het juryrapport A-wagens
| Cat | Prijs | NR | Deelnemer | Titel | Punten |
|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 36 | Kleppers & Co | Hoog bezoek | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/5/55/GO-2019-36.jpg]] |
| A | 2 | 42 | CV de Nachtbraokers | Op weg naar Boemeldonck! | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/1/18/GO-2019-42.jpg]] |
| A | 3 | 68 | CV de Bikse BAK-se Bende | Harts-tocht naar Karnaval | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/0/05/GO-2019-68.jpg]] |
| A | 4 | 50 | CV de Zimkus | De kapellen terug in 't zadel | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/6/6e/GO-2019-50.jpg]] |
| A | 5 | 24 | Black Eagles jr | Karnaval Festival | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/3/37/GO-2019-24.jpg]] |
| A | 6 | 12 | CV de Meelballen | We doen nog un rondje | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/b/ba/GO-2019-12.jpg]] |
| A | 7 | 46 | CV de Japjuinen | Was 't altijd maar zo'n feest | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/8/8e/GO-2019-46.jpg]] |
| A | 8 | 64 | CV de Leutlaaiers | De klokkenluider van Karnaval ! | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/2/27/GO-2019-64.jpg]] |
| A | 9 | 30 | CV de Dwarsliggers | Dia de los Muertos! | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/b/be/GO-2019-30.jpg]] |
| A | 10 | 56 | CV de Bixe Draoke | Wij zen in d'n olie! | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/4/4a/GO-2019-56.jpg]] |
| A | 11 | 18 | CV Ga Nou ! | Hofkapel, speul nog 'ns un nummerke | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/d/d6/GO-2019-18.jpg]] |
| A | 12 | 60 | CV Bende gek!? | We zoeke 't hogerop | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/c/cb/GO-2019-60.jpg]] |
| B | 1 | 15 | CV de Lolmakers | De kartrekkers van Boemeldonck | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/1/10/GO-2019-15.jpg]] |
| B | 2 | 53 | CV Piendraod | Wille we op ôs eige, valt er op de Beek niks te krijge! | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/6/6c/GO-2019-53.jpg]] |
| B | 3 | 70 | De Pruttels | Altijd de hoofdprijs | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/8/8f/GO-2019-70.jpg]] |
| B | 4 | 71 | CV Biksmengmix | D'n Bikse Bergen | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/5/52/GO-2019-71.jpg]] |
| B | 5 | 21 | CV de Joppers | De feestmotor | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/3/3d/GO-2019-21.jpg]] |
| B | 6 | 69 | CV de Knackers | Ons schoon Boemeldonck | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/7/79/GO-2019-69.jpg]] |
| B | 7 | 27 | CV Geen Idee | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/1/1a/GO-2019-27.jpg]] | |
| B | 8 | 39 | CV de Boemelbende | Meej karnaval zen we in de wolke | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/0/0e/GO-2019-39.jpg]] |
| B | 9 | 33 | CV Kiwisensatie | Kiwisensatie heeft eindelijk Preis | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/9/9e/GO-2019-33.jpg]] |
| C | 1 | 28 | Femmekes Molen de Beerstraat | Hedde gij ok mot gehad? | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/8/87/GO-2019-28.jpg]] |
| C | 2 | 65 | CV Datdoetieandersnooit | Wil jij misschien mijn laadpaal even zien | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/d/df/GO-2019-65.jpg]] |
| C | 3 | 51 | CV de Kriebels | We staon beeldig op dun nieuwe MAR(c)T | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/e/e7/GO-2019-51.jpg]] |
| C | 4 | 63 | Roosje | Plakband | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/f/f7/GO-2019-63.jpg]] |
| C | 5 | 54 | CV De Kat z'n Viool | Glasseks | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/1/16/GO-2019-54.jpg]] |
| C | 6 | 16 | Lamedamaordoen | Manne in de raod van elluf is pasee, dames meej balle, doar kunde wa meej | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/1/1a/GO-2019-16.jpg]] |
| C | 7 | 19 | 10 Misschien…?! | Lijmdansers | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/8/8f/GO-2019-19.jpg]] |
| C | 8 | 58 | CV De Steunpinten | We slaon 'n jaorke over | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/2/2f/GO-2019-58.jpg]] |
| C | 9 | 47 | CV Ut Boemeltrio & Co ft. De 3 portjes | We hebbuh un Kaouw gevat | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/3/3c/GO-2019-47.jpg]] |
| C | 10 | 38 | CV In ons Nopkes | Fiet Fieuw! Vrouwvakkers | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/3/35/GO-2019-38.jpg]] |
| C | 11 | 31 | Kebeppie | De pliesie treedt hard op | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/2/23/GO-2019-31.jpg]] |
| C | 12 | 25 | K.E.K. Kletsen en Kilometers | Spetterend showkorps | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/e/ee/GO-2019-25.jpg]] |
| C | 13 | 35 | CV de Halve Zole | Boemeldoncks Algemjeen Kaampioenschap (BAK) Sgwôônsprienguh | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/b/bc/GO-2019-35.jpg]] |
| C | 14 | 49 | CV de Bakvinders | We hebben un plakbaand | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/f/fa/GO-2019-49.jpg]] |
| C | 15 | 11 | Rooms Katholieke Karnavals Vereniging H.M.N.U.W.G.V.W.E.W.T.N.M.G.D.D.V. | Blefde plakke!,dan kunde d'n leste bobslee pakke | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/1/1c/GO-2019-11.jpg]] |
| C | 16 | 23 | CV 't Biks Broedsel | We hebbe nun GROTE ROL in dun optocht! | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/f/f2/GO-2019-23.jpg]] |
| C | 17 | 43 | PCV de Atoompjes | Neie,da ga nie | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/d/da/GO-2019-43.jpg]] |
| C | 18 | 40 | Samengeraapt zootje | Meej karnaval wille we gere gas geve | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/c/c5/GO-2019-40.jpg]] |
| C | 19 | 61 | CV Bijeen geraapt | We zen deur dun mand gevalle | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/8/88/GO-2019-61.jpg]] |
| D | 1 | 29 | KV de allerirste Boemeldonckse vrijwillige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" | Sorry, Makreel effkes langs? | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/a/a0/GO-2019-29.jpg]] |
| D | 2 | 44 | Do Drietos | Wij zijn dit jaor dun droad kwijt | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/f/fb/GO-2019-44.jpg]] |
| D | 3 | 22 | Die 2 | t Bleft 'n Gok | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/a/a1/GO-2019-22.jpg]] |
| D | 4 | 17 | De Vrolijke Vrienden | De pliesie treedt hard op,meej carnaval | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/b/bb/GO-2019-17.jpg]] |
| D | 5 | 20 | Ut Span | Ok wij hebbe trapondersteuning | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/d/de/GO-2019-20.jpg]] |
| D | 6 | 62 | Zusters Delicatessen | We zen aongekomme!! | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/0/01/GO-2019-62.jpg]] |
| D | 7 | Troel en Trui | De Curlingmama's | 100px | thumb| link=]] | |
| D | 8 | 37 | De Goeje Meskes | We blève plakke, want we hebbe veul stof om over te praote | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/7/72/GO-2019-37.jpg]] |
| D | 9 | 55 | CV de Batabieren | Blefde plakke vur ôôs lapdaans¬?! | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/9/9e/GO-2019-55.jpg]] |
| D | 10 | 59 | Ut grof geschut van Twee Vooraf | Een optochtidee? Van ‘t jaor komme we d’r nie uit… | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/1/1b/GO-2019-59.jpg]] |
| D | 11 | 57 | CV Knapzat | We blijve aon mekaar plakke | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/e/e1/GO-2019-57.jpg]] |
| D | 12 | 48 | Duo Dakloos | Duo dakloos steigert door d'n Beek | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/9/94/GO-2019-48.jpg]] |
| D | 13 | 13 | CV dun Wim en dun Christ | Russiche inmenging in Boemeldonckse optocht? | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/1/17/GO-2019-13.jpg]] |
| D | 14 | 67 | CV Wit ik veul | Utsloatnergens op | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/f/fb/GO-2019-67.jpg]] |
| D | 15 | 45 | CV de Egeltjes | Love is in the bair | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/8/81/GO-2019-45.jpg]] |
| E | 1 | 32 | CV de Kriebels. | ik HAK d’n optocht door | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/2/23/GO-2019-32.jpg]] |
| E | 2 | 41 | D'n Gerrit | D'n Gerrit bleft plakke | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/e/e1/GO-2019-41.jpg]] |
| E | 3 | 34 | Roosje Lampe Cordang | Poepie chique | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/d/d6/GO-2019-34.jpg]] |
| E | 4 | 14 | CV de Peulenschillen | Traag wiefie | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/b/b5/GO-2019-14.jpg]] |
| E | 5 | 66 | D'n BOB van Boemeldonck | K'eb ok unne zaodlozing | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/7/7f/GO-2019-66.jpg]] |
| E | 6 | 52 | De Klungel | Alles bleft aon mijn plakke | 100px | thumb| link=https://wiki.boemeldonck.nl/images/6/60/GO-2019-52.jpg]] |
